II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
6. říj 2009

endie v klidu minulý týden mám v průkajdě 1,5 a teď 1 tak nevím co to má znamenat.

endie
6. říj 2009

já se neotvírám ty se zatahuješ 😀 my jsme teda dvojka 😀 😀

berryl
6. říj 2009

niki ty se zavírás 🙂

nika
autor
6. říj 2009

říkám na palici, co. berryl nevím co si o tom myslet, třeba se jen Dr. upsal, když jsem byla v odrinaci měl šílený rozhovor po tel a byl pěkně rozlazený, pak jsem to řešili co si ti lidi nemyslí že bude sdělovat udaje po tel. co ochrana udajů, lékařské tajemství, tak nevím.

pomalu se začínám smiřovat že v tu neděli to pěkné datum si vybere nějaké jiné miminko než to moje.

endie
6. říj 2009

nik třeba né, můžeš jít s minuty na minutu 😀 a budeš mít nedělnátko 😀

nika
autor
6. říj 2009

nic zatím pa jdu chystat veču chlapovi papa

a berr jestli pojedeš tak písni kdyby něco, co kdyby něco, kdyby cokoli.

nika
autor
6. říj 2009

no uvidíme, v so snad vyrazím na výlet, dáme nějakou tůru a uvidíme 🙂

endie
6. říj 2009

já jdu taky čučet na bednu zatím čaooo

nika
autor
6. říj 2009

tak se omlouvám, z chystání večeře se vyklubala návštěva u známých.

tak a mám tu vzkaz od Berryl, tak potvrdili plodovou vodu a zůstala v porodnici.

nika
autor
6. říj 2009

takže brzo bude další miminečko s námi, 😀

lucenek
6. říj 2009

čuste buste
k vám chodila týnka že???berryl, nebo tynka má nick, tož hlásím, že je v porodce a odtekla ji vodá 😵 😵 😵

nika
autor
6. říj 2009

lucenek jojo je tu jako berryl, právě jsem to tu psala. taky mi psala sms, tak se dočkala a brzo bude mít Ríšu u sebe 🙂

berryl
6. říj 2009

ahoj holky, už jsem na pokoji. Dostala jsem antibiotika kvůli té vody, teče od včerejška. Pokud se malý večer nenarodi tak zítra zacneme vyvolávat musí už ven. Tak mi držte palce bojím bojím

kaleilah
6. říj 2009

berryl, držim moc moc palečky, neboj se ničeho, mysli už jen na to že budeš máma, ne jen domeček 😉 Máš i nějaký kontrakce, nebo jen ta voda?

berryl
7. říj 2009

ahoj holky,tak v 23.45h mi dali antibiotika a 23.50h mi prdla voda, kontrakce mi začaly az v 00.15h a v 1.40h se Ríša narodil. Má 2950gr a 49cm. Má tmavé vlásky a pomačkaný nos 🙂 nevím jak bych to dala bez Rádi, hodně mi pomohl lítal kolem mě,držel mě za ruku a hlavně se mnou dýchal! Kontrakce jsem měla hodně bolestivé,ale zvládla jsem to bez epiduralu. Nemohla jsem malého vytlačit takže mě museli nastřihnout a mudr mi musel tlačit na břicho. Šití trošičku šlo cítit,ale v pohodě. Jen měli hodně lidí tak mě z porodního vezli po necelé hodině na šestinedeli a já jak jsem vstala tak mě poleho horko a omdlela jsem. Jen na chviličku. Je to ok.jinak tepla voda mi teda vůbec nedělala dobře,takže jsem kontrakce prostě rozdychavala. Krásný pocit holky, kdyz malý vyšel ven. Jen takový malinký.

nika
autor
7. říj 2009

berryl ty jo taková rychlovka, moc moc blahpořeji maminko, a tiše závidím, že už máš Ríšánka venku a je s tebou. koukám rychlovka jak blázen, co si více přát.

takže vítej další mami a Ríšánku tobě jen a jen zdravíčko a to dobrééééééééé. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nika
autor
7. říj 2009

jinak krásné ráno všem ostatním, tak by mne teď zajímalo co si tipovala ta Endie, kdo z nás porodí jako další.
holky, u nás bude sluníčko 🙂

kukinek
7. říj 2009

Berr..tak to moc gratuluju, já sem letím, abych se podívala a malý už je venku 😵 😵 😵 😵 😵Já ti táááááák strašně moc závidím 😵

nika
autor
7. říj 2009

kukinek krásná zpráva po ránu co, hned bude krásnější den,
i já závidím 🙂 takový malinký bobíšek. já chci už taky mít miminko u sebe.

kukinek
7. říj 2009

a jinak teda ahoj zbytku neporodivších budoucích maminek 😀
mika..já taky 😵 A hlavně do těch tří kil se to asi tlačí jinak,že 🙄 Jaký máš odhad ty?včera jsi psala,že bys chtěla mít těch 3300

berryl
7. říj 2009

holky děkuji Niki můžeš to zkopírovat a hodit holkam na oktoberky děkuji

nika
autor
7. říj 2009

kuki Dr. v tom 33 tt říkal okolo tří kil, ale kdo ví, 3300 jsou maxi kterou miminku říkám aby mělo 🙂
kdo ví, kamarádka měla v 33 tt malého okolo 1700 což je méně než průměr narodil se kluk v 41 a měl 4200 a 54cm, ale on je celkově takový kus chlapa, i teď v 4 měsících má 8 kilo.

mne se přesně zdálo že mi narodilo mimi s mírou 2950 a 51 cm tuším nebo jak psala Berryl, jak je Ríšánek, bylo by to super.

takže ty odhady jsou různé, kamarádkce při příjmu řekli že malá bude tak 3500 rodila v 37 tt a měla 2500 sekli se o kilo. 😝

a ty?

nika
autor
7. říj 2009

berry ahojki už to tam mají, udělala jsem tohned, snad to nevadí.

endie
7. říj 2009

niki díky za info zachvilku jedu na ten tlak

berryl sluníčko GRATULUJU, takovej prdolka malej 😀 hodně zdravíčka a štěstíčka malému do života

nika
autor
7. říj 2009

endie ahojki, tak ať jsi brzo zpět a tlak se umoudřííííí.

kukinek
7. říj 2009

no právě, že malá měla v 33 2000g, což přesně odpovídá a tedka už má 2800, takže to vypadá na těch 3300, ale prý je to plus mínus 200g, tak nevím.
Každopádně ode dneška se budeme snažit mimčo dostat ven 😀 Už mám v sobě jeden maliník, budu dvakrát cvičit s epinem a budem asi furt sexovat, malá ven prostě půjde dříve 🙄
Celou noc jsem totiž probrečela, strašně mě bolí noha, mám s ní problémy kvůli křečovým žílám a strašně to bolelo, navíc jsem si nějak blokla páteř a chtělo se mi celou noc zvracet a měla jsem křeče v podbřišku, takže fakt mazec. A to sjem doteď byla v pohodě, bez nějakých obtíží..

kukinek
7. říj 2009

berr..no a kam jste nakonec jeli?na ty fifky?

kukinek
7. říj 2009

berrr..jo a vidíš, máte vlasaté miminko, takže žádná žáha v tom nebude 😀

nika
autor
7. říj 2009

aha tak my měli v tom 33 1850 g a odhad k porodu na 3 kila.

teď uvidím asi až v pátek na monitoru v porodnici, jak mi řeknou.
s tím dostáváním ven, hm taky bych ráda, ael mám chlapa pořád pryč tak abychom to špatně nenaplánovali.

ty používáš epino? já se k tomu nedokopala, zdál se mi to dobrej nápad, ale vykašlala jsem es na to.

maliník zvládám tak 3 denně, teď už to dělám jinak uvařím ráno litr a dám si ho do termosky aby byl teplý, neb já ho pila vždy až vychladl, něják zůstal chudák osamocen stát na stole.

tyjo problémy jsou blbé, já klepu, jsem relativně ok, jen dneska v noci s emi mi natlačilo až doleva ale uplně a začalo mne pěkně bolet v zádech a v tříslech, na pravo břicho rovné jak placka a nalevo boule, au au. musela jsem vstát a projít se aby se posunulo.

nika
autor
7. říj 2009

kuki, týnka je v Porubě