II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
8. říj 2009

Ahojte!Berryl,co to ctu?Gratuluju!Ja se dnes vzbudila do mokra.Asi plodovka?Porad to ze me tece..Ale nemam zadne bolesti.Jen sem uz potreti na velke.Manza jede z práce a pak jedem do nemocnice.

kukinek
8. říj 2009

Ahojte holky,
tak já dneska měla suprovou noc, ale fakt, byal sjem ejnom 3x na wc, což je oproti minulé noci balada, takže jsem i vyspaná 😵

kelly...mě taky tipujou na přenášení, ale pr ýse říká, že kdo na to vypadá, tak rodí dříve a naopak, takže já v to doufám 😅

petule..tak to se tam možná potkáme, i když mě by se i ten víkend hodil 😀

salikova..tak to vypadá nadějně 😉

berr..to je super, že už se tak pomaloučku zžíváte a že je Ríša takové zlatíčko 😵 A co manžel a porod?Brečel nebo byl tvrďák?

kukinek
8. říj 2009

Nerodíte náhodou? 😕

nika
autor
8. říj 2009

ty jo zapnu pc a další mimi na cestě, sali, ať jde vše jak po másle a ozvi se nám pak něják.

nika
autor
8. říj 2009

kuki ahojki nerodím, jen jsem byla v noci asi milionkrát na wc, tak jsem si po probuzení užívala pelíšku a ještě asi 45 minut ležela.

jinak včera jesm ještě i stihli přestěhovat tu postýlku 🙂 jen to tení tak krásné jako předtím, a fukční ale musí to být, kvůli průvanu a horku od radiátoru. budu to mít trochu složitější neb je postýlka v rohu a natlačená k letišti na levo, jsem pravák ale zmákneme to.

jo a taky mám opravenou pračku, láska včera donesl nějaký řemen, že ho měl kolega doma navíc a on pasuje, tak budu dneska prát a testovat jestli to vydrží.

endie
8. říj 2009

dobré ranko lasenečky 😀

a další porod 😀 mě zas čeká tlak zachvilku

nika
autor
8. říj 2009

endie ahojki, vozí tě táta každej den? to máš super, já mám zítra monitor, pěkně se projdu, minule jak jsme šla na prohlídku porodnice jsem si to měřila cca 20 minut pěšo, tak zítra vyrazím raději dříve, ať tam nepříjdu pozdě.

jojo endie další miminko možná příjde na svět, 🙂

kukinek
8. říj 2009

Uff, jsem tak ráda, že jste mě tu nenechaly 😀
Super, že postýlku máte postavenou, já myslím,že seto pak,až v ní bude mimčo, utřepe a zvykneš si. A s pračkou paráda, to máš program an dnešek zajištěný,že?Taky musím ještě něco poprat, ať to tu pak neleží...
en..takže budeš chodit každý den až d porodu,jo?to ti nemůžou půjčit odmů ten tlakoměr?

nika
autor
8. říj 2009

kuki jsi měla strach jo 😕
naštěstí toho prádla není moc, zkolabobovala v so a to jsem prala poslední věci, je fakt že potom přijel manže z montáže, a to je vždy prádla nad hlavu. koš mám tak z půli plný, ale venku je krásně a fouká tak převlíknu peřiny.

kukinek
8. říj 2009

nika..no trochu 😅 A u nás je teda pěkně hnusně,asi bude pršet...
Teď mi volala manža, že u Mošnova je nějaká velká bourajda, prý snad tři mrtví,tak že m ito volá, než omdlím,že tam byl on..Ještě že mi zavolal, asi bych se kantla 😔

nika
autor
8. říj 2009

hm to zase někdo nedával bacha,
manža dělá v Mošnově? oni tam teď frézovali cestu, jak jsem jela v uterý do Ovy, ale je to tam pořád, lidi jsou neopatrní a bezohlední, pak jsou takové šílenosti.

nika
autor
8. říj 2009

unás je to počasí takové nějaké, mraky jsou ale takové vyfoukané šmouhy sem tam modro, je pravda směr tvé bydliště je to černější. ale ten vítr a teplo je na sušení fajn.

kukinek
8. říj 2009

nee,nedělá, projížděl kolem autem - ale má Iveco a oni na seznamu píšou,že nějaký muž jel Ivecem, no to bych se fakt složila...Mám o něj strach, ne teda o něj,ale že to do něj někdo napálí

nika
autor
8. říj 2009

kuki aha tak toj o, to je těžkej chleba.
to věřím že máš strach, já o svého chlapa taky, dělá sice ve firmě ale pořád někam jezdí na něco dohlížet, kolikrát ani neví že někam pojede a ráno mi volá že jede do Chocně, Prahy atd. a zase zpět.
těch nalítaných km má spousty.

kukinek
8. říj 2009

nám kopou kolem domu odvodnění, takže venku enmám šanci 😠
Hele a jak to vypadá u tebe v dětském?Máš tam po včerejšku hotovo?

kukinek
8. říj 2009

nika..tak to taky nemáš žádný med - i když fakt má každá profese něco. Já do něj furt hučím, ať je ještě opatrnější, než je..

nika
autor
8. říj 2009

kuki tak jsem koukala kde to je a je mi jasno.
ono je to těžko, opatrnost je na místě, já dojížděla denně do ovy 4 roky autem, do posledního dne před ppm a řídila, taky mám najeto a přesně tuším kde se to stalo. fuj, hnusná nehoda.

přesně tak, každé má něco, přesně tak ale z životní zkušenosti, bohůžel té nejhorší vím jak vypadaj ty nejhnusnější bouračky a kdo to odnáší - ti opatrní.

no nic.

hele děcák ne, kde žiješ, bylo tam dva roky skladiště, které jsem v srpnu rozčířila o vystěhovanou komoru s spíž, protože jsem dělali v komoře velkou vestavbu. takže ej tam spousta věcí, jak mých, tak chlapových, své mám skoro přebrané, přeskládané ael manželovo ne. a jsou to i dost těžké krabice.

včera mi chalp večer říká - hele v neděli musíem dodělat ten pokojík - a já mu na to, hm v neděli na tak hezké datum, tak mu trochu zklaplo 🙂 ale těžko to stihneme dříve, chodí dom v osm. a v so jedeme na výlet - to prostě nic nezkazí - teda jen porod ale ten je důležitější.

kukinek
8. říj 2009

😀 tak aspoň, že řekl nějaký určitý den a ne,že se to udělá kdykoliv 😀 Ale takové to vyklízen ía hledání nového místa pro věci je hrůza, úplně to ensnáším,fakt. Takže si ještě užijete...

nika
autor
8. říj 2009

přesně, taky to nesnáším ale musím. příští rok nás takto čeká uklid garáže, opadává nám tam omítka, musí se to vše vystěhovat a opravit, v tom zasáhnu a hodně věcí půjde pryč. je to děsné jak je člověk od přírody chamtivý a vše by schovával jak křeček.

kukinek
8. říj 2009

Píšeš mi z duše 😀 Nás čaká gatráž na jaro a bude se bourat cel áa stavět nová, takže taky peklo..ale něco už sjem vyklidili letos,tak toh až tak moc nebude -ale všechno letělo do sběrného dvora 🙂

nika
autor
8. říj 2009

tak to máš super, my se před 2 lety stěhovali, jak z bytu tak ze staré garáže, ael bylo to narychlo takže z garáže se stalo skaldiště, šílené, hodnějsem toho vyhodila to je fakt ale i tak. si myslím že by tam toho mohlo být tak o 70% méně a to i v bytě.

kukinek
8. říj 2009

no my se stěhovali asi před 2 měsíci do domu, z 1+1 a půlku krámů jsme vyhodili i tak - ale tím,že teďka jakoby tu garáž nemáme a nic moc se do ní dát nedá (je celá podmáčená), tak máme ty věci doma - jakože lyže a tak a je to šílené,už aby to bylo..člověk má fakt zbytečných krámů až nad hlavu..

nika
autor
8. říj 2009

to věřím, je my šli tehdy z 1+1 do 3+1 ale nechápala jsem jak jsem se mohli s těmi věcmi tam vlézt, máme hodně koníčů a věci jsou dost objemné takže sílenosti hadra.

naštěstí koal a lyže jsou v garáži ale i tak je to děs. teď nemáme sklep, jen takovou místnost naštěstí kořárek tam můžeme mít. jen tam jsou zbytky kachliček z obkladů atd, ty musí taky manža přestěhovat co nejdříve.

no nic jdu pokračovat v činnosti pa a pěkný den, protože jak ten noťas nevypnu nic neudělám.

petule83
8. říj 2009

Ahojte bando 🙂 Týnko jé tak to máš super!To je zlatíčko! 🙂 S tou paní jsi to nevyhrála teda,chudák,taky z toho musí být na bednu 😖 Drž se sluníčko!

Sali teda teda,to vypadá nadějně! 😉 Doufám,že máš na někoho tady číslo,abys mohla dát vědět,jak to s vámi vypadá!Držím palečky! 🙂

Ahoj kuki,Nikuš a Endie 🙂

nika
autor
8. říj 2009

ahojki petu, a ty dobré pořád stejně???? koukám že to tu odplkáme a všici porodí co.

kukinek
8. říj 2009

😀 my to měli stejné - hlavně teda já, mám plno věcí na výrobu - strašně mě baví vyrábět, s ubrouskama, košíky z papíru a prostě všechno a musela jsem tomu teď obětovat kus své skříně na oblečení, jinak to nešlo..
A kočárek budemem mít v chodbě, právě než se ta garáž udělá,takže zatí mtrochu bojové podmínky. Dů, totiž není velký, chtěli jsme malinkatý🙂
Já atyk jdu, jinak neudělám vůbec nic, potřebuju dodělat ten dětský a už me to tam neba 😖 Furt přenáším věci z místa na místo,bay to bylo nelepší, chjoo.
Tak zatím,stejně sem pak azse nakouknu, jestli nepíše sali nebo endie 🙂

petule83
8. říj 2009

No já musím i kdybych nechtěla 😅 Mám nohy zkřížené a ležím!Nikam ještě ten můj prcek nepůjde,do pondělka hezky vydržíme a pak ať jde klidně hned 😀

nika
autor
8. říj 2009

je tak to jsem an tom stejně, mám asi 5 krabic od bananů plných věci na aranžmá, malování a pro kytičky které pěstuji, to je pak zabírní místa. ach jo ty koníčky.

to souhlaísm pa

kukinek
8. říj 2009

😀 petule,jdeš na to dobře, fakt ani nedýchej

nika
autor
8. říj 2009

já vím, petu tak odpočívej a pěkně lež 🙂