II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kukinek
9. říj 2009

nika...hele, ale víš jak to je, to neznamená, že porodíš v listopadu. Já bych se držela toho prvního termínu a aspon víš, že když neporodíš v termínu, tak ti porod nebudou vyvolávat a počkají až an ten druhý. Já mám pořád ten jedne 2.11. a to ze všech ultrazvuků, co jsem měla...A když v neděli vlítnete na těn děcák, tak uvidíš 😀

nika
autor
9. říj 2009

kuki kéž by, ale stejně, je to divné proč to berou někde tak a jinde tak. no sranda, spíše mne děsí že pak budeme mít velké mimi ach jo.

kukinek
9. říj 2009

A dělali ti tedka odhad váhy na ten "nový"termín?

adellaide03
9. říj 2009

Kelly jsme v baráku.
Kuki budeme to muset udělat o víkendu.
Teda tak další miminko, to už nás teda moc není. A co ta Saly už má malého?

adellaide03
9. říj 2009

Niky nemusítě mít velké mimi víš, že ultrazvuk je plus mínus půl kila. A navíc podle Tvého bříška si myslím, že to nemůýe být velké mimi.

nika
autor
9. říj 2009

tak eje to tu,
Endie má Adélu u sebe, už je menzi námi, má 3,75 kg a 50 cm a jsou obě v pořádku.

nika
autor
9. říj 2009

odhad je k dnešku, více nevím ze zprávy nevím, nebyla jsem u svého dr. tam už nechodím.

adel díky, kdo ví jak to dopadne že. na jedn stranu je pravda že když do 20 neporodím nebudou mne nutit na vyvolání hned, ale i tak. kdo ví.

nic jdu napsat endie sms.

nika
autor
9. říj 2009

o saly nevím nic nového já na ni tel nemám, tuším že má Berryl.
já nevím ani o zuzance té dneska písnu.

adellaide03
9. říj 2009

Teda další miminko v jedné diskuzi další tady taky no to je paráda.Já těm holkám t ak závidím, že už mají mimišky u sebe.
Tak že Endi a Adelce přeju moc zdravíčka a štěstíčka.

kukinek
9. říj 2009

Jééé, další mimís 😵 Tak to moc gratuluju a přeju do života jen to nejlepší! 😵 😵 😵
A šlo to asi taky celkem rychle,co? Jestli tam byla od pěti...
adel..tak o víkend uje vyčudíte a bude klid, snad se nevrátí - ale teď už asi ne, to je na ně asi už chladno..
nika..aha, tak oni už pak asi nedělají odhady, tak kdo ví

kukinek
9. říj 2009

A endie měla i dneska termín, to je dobrééé 😀

kukinek
9. říj 2009

j oa ještě vám musím napsat, že mám dneska nějaký divný den, kdybych se občas nepodívala do zrcadla, tak ani nevím, že jsem těhotná, vůbec to nechápu, žádní poslíci,nic..jen bych furt žrala 😅

nika
autor
9. říj 2009

ahojki kukám že nás tu fkat je pomálu co jak to odpadá a rodí .-)
jojo Endie měla dneska fakt termín.

adellaide03
9. říj 2009

Kuki ony to jsou strašně velké potvory a prý jsou to ty matky, které prý si hledají spíš skrýš v listí a zemi tak nevím no, ale opět za den byly čtyři zabity takže uvidíme. Jo má se dost ochladit už dnes je zima tak snad už tu nebudou. Já mám hlavně strach až bude mimi na světě.
Niky no jo ostatní už budou mít jiné povinnosti než koníka, ale snad se brzy dočkáme i my.

nika
autor
9. říj 2009

adel to jo dočkáme neboj. ach jo dneska toho bylo něják moc, jestli teda Endie pomohla procházka tak nevím co se mnou udělá ta dvojtá prochajda do města dneska hodně svižným tempem. do porodnice ráno jsem to měla cca 25 minut pěšo do šíleného kopci, teď před chvíli jsem se vrátila z města, zase z kopce do kopce.

🙂 zítra se těším na výlet, snad nebude moc pršet 🙂 u nás je krásný západ slunka.

nika
autor
9. říj 2009

adel co ty jak moc jsi napnutá co čekáš? těšíš se jako já na to překváplko?

nika
autor
9. říj 2009

adel kukám že vás v podzimkách už moc nezbylo, teda jen ty, když pipi porodila dneska co?

adellaide03
9. říj 2009

Niky asi tě zklamu, ale má zítra pršet což mě taky štve protože přítel se svým bráchou měli u nás stěhovat nějaké harampádí a z toho by měla být garáž, no uvidíme.
No jo v podzimnách jsem už poslední
To vší, že se těším na překvápko. A máš nějaký pocit co čekáš?

nika
autor
9. říj 2009

já už raději nevím, vnitřně jsem byla přesvědčena na holku asi tak do půli těhu, pak kluk, teď nevím a je mi to uplně fuk, protože chci mít to mimi hlavně u sebe a to je to hlavní a aby bylo zdravé a já taky. nic jiného mne nezajímá.

a ty?

jinak mi všichni říkaj Kluka tak 90 % lidí.
dneska jsem zase šokovala jedu známou netušila a nechtěla věřit.

nika
autor
9. říj 2009

já vím že má poprchat a přeháňky ale snad to sem dojde až třeba večír 😖

nika
autor
9. říj 2009

asi půjdu upéct něco na zub na zítra.

petule83
9. říj 2009

Ahojte holky 🙂 Tak už nás tu moc není co?Zprávičky od Sali nikdo nemáte?Taky už to určo musí mít za sebou.

Nikuš co to čtu?Že máš možná termín až 28.? 😕 To snad ne.Tak zítra pořádně choď ať jde mimčo už hezky ven 🙂 Já u tebe tipuju holčičku 🙂

Adel to vosí hnízdo musí být hrozné 😒 Tak vykouřit je 😀

Holky já doufám,že ten náš prcek už moc neroste,protože strašně žeru.Ale jako fakt hrozně 😝

nika
autor
9. říj 2009

petul ani mi nemluv jsem z toho uplně zdrblá. budu dělat vše ať si to rozmyslí a jde ven dríve.

jo fakt jo, tak to se přižazuješ k menšině.

petul i já se cpu šíleně, budu to muset omezit neb jestli bude mimi ještě chvíli v bříšku tak kdo to bude rodit, ikdyž je to jen odhat.

nika
autor
9. říj 2009

achjo jsem z toho tak zdrclá že jsem chtěla jít péct a ani to se mi nechce, nic, nic nic, ach jo.
od sali ani od zuzi, té jsem psala sms odpoledne a neozvala se, tak nevím v uteré měla mít toho císaře s dvojčaty.

kukinek
9. říj 2009

nika...jojo, řady pisatelek řídnou 😅 A uvidíš, možná tě výlet fakt nakopne - já, když jsem takhle kmitala na poradnu, tak jse měla posly jak blázen a pak skoro celý den a třeba dneska fakt nic 😒
adel...no to je mazec, že jsou to matky, ať už je máte pryč...
petul..zdárec 🙂

Holky, já taky teďka nějak žeru, jsem jak kyselina, ale fakt. To jsem neměla celé těhu. Teďka patlám pátě přes deváté, sladké, slané, všechno - jak psala berryl, jakoby si tělo potřebovalo dělat zásoby. I když nevím, k čemu mu budou zásoby buchet a chipsů 🙄 😀

kukinek
9. říj 2009

nik a manžu u ž máš doma?aby tě rozveselil 🙂

nika
autor
9. říj 2009

zatím ne, nevím kdy se vrátí, psal že někdy večer. naštěstí má zítra po xx týdnech zítra volno, už se na něj těším. pořád je někde v tahu víkend nevíkend.

kukinek
9. říj 2009

tak to je fajn, aspon na ten splínek nebudeš sama. Mě se manža vrátil v pět a v šest šel na bembajz,můj velký sportovec 😀 Tak se taky těším, že si víkend užijem

xxveronikaxx
9. říj 2009

Ahojte chcela by som sa spýtať tych čo už maju bábätko,bábätko ak má mesiac okrem ultrazvuku bedrových klbou aké ešte sa robia vyšetrenia sestrička našej malej chcela niečo robiť ale už nechala tak lebo veľmi plakala a nevedela som že čo lebo nieje nič chora.

nika
autor
9. říj 2009

kuki jojo, skoro celej víkend jen v neděli odpoledne musí do práce ale to je daleko.