II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
16. kvě 2009

dobrou noc a ať je zítra líp

berryl
17. kvě 2009

dobré ráno
dneska jsem si trochu pospala a hlavně se dobře vyspala 😀
sluníčko svítí takže paráda

nika
autor
17. kvě 2009

ahojki, i já se dobře vyspala až an probuzení - vlítl nám vrabčák do bytu, chudák vyděšený 😀

berryl
17. kvě 2009

takže máte dneska na oběd ptáčky :o)))) ne legrace, musel být pěkně vyděšený

nika
autor
17. kvě 2009

ne a co já já taky, přilítl do ložnice a pohledil mne křídlem na hlavě. nchápala jsem co se děje,.

pořád kukám po kočárcích, ach jo. kukala jsem včera že dan dobře koupila Jané, je superní, ale nový drahý, je to náš favorit, vždy při prohlížení u něj skončím, ach jo.

nika
autor
17. kvě 2009

berryl pěkná první hračka - světluška Eddy že, jsou krásné, 🙂 lamaze obecně

berryl
17. kvě 2009

jsou krásné, ale drahé mám ji z aukra za 205,- :o) což není tak hrozné

nika
autor
17. kvě 2009

to jo, ale zase vydrží, a jsou oblíbené. malá od sestřenky má slona a ten je super, ale už se nevyrábí, zrovna on.

berryl
17. kvě 2009

přesně jak píšeš vydrží, jsou kvalitní a stačí jen jedna :o)
co dneska podnikáš? my jdeme grilovat tak se těším na baštu

nika
autor
17. kvě 2009

my máme jet k babi a dědovi dát do kupy zahradu, ale vím kdy,M vyspává včerejší oslavu jeho narozenin. tak nevím kdy vstane,

berryl
17. kvě 2009

ten můj spí po noční, ale jak uslyší o masu tak bude hned na nohách

líbí se mi tyto polodupky co Ty na to?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23118738&tab=1

nika
autor
17. kvě 2009

má od Ewa bodyčka a jsou pěkné uvidíme co udělaj po častém praní,
polodupačky se mi líbí už mám 4 malé a 2 větší. většinou z těch kompletů, budu dokupovat ještě větší v budoucnu.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15592187&tab=1
tydle taky nejsou zlé.

berryl
17. kvě 2009

ty jsou taky super 😀

nika
autor
17. kvě 2009

ono je toho tolik super až oči přechází.
já naschvál v pátek vlezla do klasického obchodu s hračkami a mimi oblečením, a klasické dupačky nejlevnější za 189 a to nebyly teda nic moc. zlatý net. co.

nika
autor
17. kvě 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21961805&tab=5

taky pěkné, od této prodávající už jsem brala věci asi večer objednám další balík. 😀

berryl
17. kvě 2009

ty jsou slaďoučké :o)

nika
autor
17. kvě 2009

hlavně se dá vybrat i neutrální, což je pro mne výhoda. 🙂
asi budu muset jít vzbudit M nebo rozfofruji celou výplatu? 😉

berryl
17. kvě 2009

o tom mi povídej už jsem utratila peněz, ale co je to první cvrček ne

normálně mi se poslední dobou pořád zdá o miminku, jak se o něj starám a že to je chlapeček, moc pěkné jsou ty sny ach jo

nika
autor
17. kvě 2009

a ty nechceš kluka?

nika
autor
17. kvě 2009

mě se zdálo že to nakonec byli dvojata kluci. no hormony s námi mávaj co.

jojo je to tak. má sice spoustu věcí poděděných ale něco chybí, tak dokupuji naštěstí jen. ale dala jsem si limit a ten držím.

berryl
17. kvě 2009

Niky je mi to jedno, snažili jsme se rok a půl a pak už to bylo takové zoufalství, měli jsme jít na umělé ... a nakonec to štěstíčko příšlo samo, takže mi to je opravdu jednou :o)

nika
autor
17. kvě 2009

já vím, mi taky, hlavně zdraví.

no nic M se probral tak ho jdu popohnat 😀

berryl
17. kvě 2009

já jdu uklízet zatím papa

berryl
17. kvě 2009

už mám hotovo 😲

dandulka1
17. kvě 2009

Ahoj holky 🙂 tak ta sedačka s podvozkem je moje, nemohla jsem usnout jak jsem z toho byla nadšená. Viděla jsem to popve že je to hluboký z kterého se dělá autosedačka 2v1. Dneska je horko tak jsem svlékla ten kočárek na zahradu a peru ho abysme ho mohli uklidit protože mi v něm s oblibou spala Julča (kočka) v garáži a ta by ho do října zřídila. Manža se smál když jsem ho celý rozebrala, prý to mám vyfotit na šnůře abych ho pak mohla příští rok prodat jako ten inzerát včera 🙂 Našla jsem ještě sporták Jané za 3000,- a ten měl v předu velký dvojitý kola, ale potřebuji ho až na jaro tak počkám, ale vypadal moc hezky. Už druhý den mě bolí břicho tak jsem nervozní, snad je to jen růstem. Jdu vydrbat konstrukci, manža mi zapojil hadici tak jdu na to.

dandulka1
17. kvě 2009

Jinak ty polodupky jsou moc hezký. Jo a berryl, ptáčky máme my 🙂

berryl
17. kvě 2009

tak to dobrou chuť :o)))

neboj prcek roste tak bříško bolí, to budu ok a moc se nedři s tím kočárkem mamino víš, že máš být v klidu

endie
17. kvě 2009

nazdar děvčata tak už máme doma bonduru 😀 manža musí přilepit a dodělává mi poličky do skříně pro prcka, jsme byly na obídku a pak razíme na kolotojdy 😀

endie
17. kvě 2009

jinak moc děkuji holky za pomoc v hledání mooooooooooooooooc děkuji jste zlatíčka

lucajdak
17. kvě 2009

Ahoj holky,chtela bych jen trosku poradit.Jak obednavate z MMB tak abyste meli balik.Kdyz se vam libi od jedne holky a treba pak od jine.Nejak tomu nerozumim.Diky za odpoved.LUCKA