II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
13. říj 2009

ahoj holky,tak si vás před spaním vždy dočtu,ale už vám nemám sílu odepsat.měla jsem tady od včera maminku a šíleně mi vadila,to ty hormony. Teď je pryč a chybí mi. Jinak my dneska byli poprvé u dětské mudr a už teď můžeme chodit na hodinu ven,podle počasí. Já se teda nikam nehrnu. Dneska tady hodně foukalo.

nika
autor
13. říj 2009

beryl jsi šikulka, 🙂 to je super že můžete ven ale dávej na sebe pozor, raději pošli chlapy samotné a ty jsi odpočívat.

holky tak jsem skoro hotová s tím pokojíkem, teď to bude zase stát protože nikdo mi nenastěhuje přebalovák, ach jo. a to jsem ho mohla tapetovat a připravit, a nic zase. nemůžu si ani lajznout nalepit na stěhu zvířátka, neb nevím přesně tu výšku té komody 🙂

🙂

lucia231
13. říj 2009

je normalne ked ma strasne bolia krize ale len na lavej strane a ide mi to az do zadku??? Lebo ta bolest je neznesitelna ☹ ☹ ☹

kaleilah
13. říj 2009

Luci já mám momentálně to samý, bolí to při každým kroku, nemůžu ani chodit, jen v předklonu, protože mě to vystřeluje i do bříška. ☹

kukinek
13. říj 2009

Já myslím, že to jsou poslíci, já to taky tak měla, myslela jsem, že mi to urve zadek..Dejte si vanu a uvidíte, mělo by to pomoct

kukinek
13. říj 2009

berr..tak to je super a jak píše nika, raději nic nepřehánět, to počasí je na prd 😒
nika no vidíš, jaká jsi šikula..a někdo ti ten pult nemůže nastěhovat?

nika
autor
13. říj 2009

chce to dva chlapy, a to fakt neseženu. musí to počkat na manžu a kamaráda, snad ho ve čtvrtek nastěhují.
což o to já bych ho dala dokupy i v garáži ale na tapetování je venku zima a špatně byse to dělalo a při stěhování by to taky mohli poničit že. takže až doma.

kaleilah dlouho ses tu neukázala.
si myslím že to můžou být poslíci zkus vanu 🙂

kukinek
13. říj 2009

no jasně, ta kto nech na doma, to je fakt. A čtvrtek je za dveřma, já myslela, že bys musela čekat zase do víkendu

nika
autor
13. říj 2009

to možná taky, a taky bycyh se nemusela dočkat, pevně věřím že se mimi rozmyslí a ani minevadí že to nebudu mít hotovo 😀

kukinek
13. říj 2009

Neboj, jednou se rozmyslí, věčně u tebe být nemůže 😉 A snad to bude brzy 😵

kukinek
13. říj 2009

Pro dnešek se loučím, jdu se vyvalit k telce 😎
Tak zase zítra,dobrou

nika
autor
13. říj 2009

pa a dobrou tak jdu 🙂

kaleilah
13. říj 2009

tohle poslíci nejsoou je to tím že mimčo někde tlačí na nerv, mám to už druhý den a nemůžu ani spát jak to bolí 😒 . Koukám jak se všechny chystáte 😉 mě hrozně kleslo bříško a je v jednom kuse tvrdý, myslím že tak maximálně 14 dnů a bude ze mě opět mamina 🙂 jsem zvědavá co se dozvim v poradně. tak se těhulindy držte a ať rodíte dřív než já 🙂 -jinak já vás denně čtu, ale nějak se mi nechce psát, vy všechny bydlíte kousek od sebe nebo jste z jednoho kraje a já tak nějak mimo 😉 takže se vám do toho nechci moc plést 😉

blecha001
13. říj 2009

niki: no já to normálně taky dělám v klídečku tu svíčkovou, ale ted bohužel nic nestíhám ☹ někdy z toho mám až depku... jsem tak unavená.

kuki: a nechceš si přeci jen domluvit ten plánovaný porod? To se nemusíš bát.. oni ti to nevyvolají nějak extra dříve.. to musíš na to mít dobrý nález aby tě tam netrápili.. a taky dobrého dr.
pěkný příběh.. no a to nebyl konec.. po tom všem jak jsme vyrazily ven, tak začalo strašně lít, tak jsem stála před barákem a zvažovala zda jít domů... ale po takové 2hod přípravě jsem prostě neodolala 😀 vyčkala a prostě vyrazila.. no nezmokly jsme.. a jak jsem přišla domů, tak vysvitlo sluníčko, jak na potvoru, tak jsem malou spící hodila ještě na balkon.. a bylo chvilu klidu.. a pak asi jeste pul hod doma 🙂 prostě v kočárku ráda spí.. tak jsem stihla i umýt nádobí a vyžehlit dětské oblečky.. no měla bych chodit častěji s ní ven 🙂 ,
zítra máme jít k dětské dr. tak jsem zvědavá jak se vypravíme, už abych vstávala v 7h 😀 😀 😀
jinak my tě nepomlouvaly 😉 neboj ničeho.. však nás znáš 🙂
teda holky, vy děláte chutě.. čerstvý chleba, brokolice, květák... taky bych si dala 😠

kal: no já si taky myslím, že to jsou poslíčci...
berryl: a co ti řekli u dr.? Jak jsi dopadla? A nevíš něco o Endie? Mě se neozvala.. celou dobu na ni myslim... držím palečky i jsem ji psala a bez odezvy. Nevíš už je pustili domů?

blecha001
13. říj 2009

holky, tak já jdu taky do hajan, možná než tam dojdu tak budu zase přebalovat a kojit 😅 mějte se a pěkný večer.. těhulky držte se!!!

kaleilah
13. říj 2009

bleško,poslíčky poznám jistě 😉 přece jen už jsem těhu podruhý 🙂 a hlavně, tohle je stál bolest, nepřestává ani ve vaně, vystřeluje to od kostrče do bříška a do třísel, bolí to už několikátý den opravdu v kuse, nepoleví to ani na minutu, to poslíčci nejsou ani náhodou, poslíčky mám do toho taky 😉

nika
autor
14. říj 2009

ahojki vespolek, takže včera podzim a dneska zima 🙂 u nás poletuje sníh, na teploměru v 3 patře 0,5 stupnů, no chudiny muškáty na balkoně 🙂

je tam teda pěkně zachmuřeno ☹ taky udělám uklízecí den a bude.

adellaide03
14. říj 2009

AHoj holky
Niky u nás taky ima od večera sněží tak mám depku ze zítřka jak se dostanu o berlích do auta ach jo.Navíc jsou prý v pneuservisech docela čekací doby na přezutí tak jsem zvědavá kdy Martina objednají. To by mě fakt nenapadlo, že si do porodu budu dělat ještě starosti se sněhem 😒
Jedna dobrá zpráva je, že mi přišla první mateřská, ale nemocenská za srpen ještě ne. No tak aspoň něco.

nika
autor
14. říj 2009

adel koukala jsem na web kameru máte tam pěkně bílo 🙂
zítra to zmákneš neboj.
můj přezul auto včera, moje ještě čeká ale myslím že u nás se to zatím nedrží tak to přežiju to popojíždění po městě 🙂

dandulka1
14. říj 2009

Hezké ráno, u nás taky zima. Taky uvařím a zalezu do postele. Včera kluci poprvé hlídali at si prý cournu po krámech a přijdu na jiné myšlenky, tak jsem štastná vyrazila. První půlku Kauflandu jsem prošla s nadšením, druhou sem se plazila a od večera jsem hotová. Jizva bolí jak čert. Doma jsem jen slyšela - já ti to říkal..... 😵 No uvařím a budu polehávat.

Jinak v porodce mi řekli jíst vše, měli jsme tam i hrachovou polévku a denně čerstvé pečivo tak testuju a dobrý. V neděli kapustové karbanátky, včera květák a brambory a květákovou polévku a denně čerstvé pečivo a dobrý, tak jsem ráda.
Přidávám 3 fotky.

adellaide03
14. říj 2009

Niky při nejhorším mě k autu dovezou na saních 😀
Dan já jsem četla, že se má jíst vše a že když maminka zpozoruje, že má mimi po nějakém jídle problém tak až teprve pak to nejíst.

nika
autor
14. říj 2009

někdy nic nenaděláš, švagrová byla xx měsíců jen na chlebu se sýrem, nic nemohla, kluci pak řvali jak o život.
to se raději omezím.
třeba máš štěstí a Eliška má tak dobré bříško, přáal bych ti to. 🙂

dandulka1
14. říj 2009

adel - no takhle mi to řekli, vyzkoušet a uvidíme.

nika - uvidíš, možná mimču zrovna nebude sedět to co budeš jíst, neříkej mi že by si prcek nedal květák a tatarku 😀 😀

kukinek
14. říj 2009

Ahojte holky,
ta kto počasí je fakt mazec..Já v noci spala se zavřeným oknem, což je poprvé v tomto roce, mám ráda chlad, ale asi bych umrzla..A je tu strašná kosa, prý i sněžilo 😕 Mě by teda sníh nevadil, ale nemám ráda takové ty čabrací mezidoby, buď ať je podzim nebo ať je sníh, nic mezitím 😖
Večer jsem doma zase pobrekávala, jsem jak hromádka neštěstí 😢 Ráno je to vždycky v pohodě, během dne taky a večer na mě padne depka, nevím, jak si sednout, lehnout, v noci chodím i 4x na wecko. Malá se nějak cpe zpátky nahoru, tak se mi i špatně dýchá a mluví 😀 ASi se mi mstí, potvůrka malinká 😀
adel..prý na saních,to bych chtěla vidět 😀 a drží se to u vás?Kdyby ne,tak je to v poho. Jinak at si te manzel hodí na ruce a jsi v autě co by dup 😉

kalei..ta kto jsi dobrá,že tu bolest trpíš, to mě by teda nebavilo 😅 Podle toho, cos psala včera, ta ksje mmyslela,že to jsou poslíci a že to jenom vystřeluje,ne že to máš, chuděro, furt 😖

blech..já ani nevím, jestli u nás plánované porody jsou, jestli to není jenom v praze..A zase si říkám,že prostě než jít nepřipravená, tak si raději počkám, až to příjde, i když mám pocit,že to bude až příští rok.

dan..vidíš,vidíš, měla ses šetřit, my ti to říkaly 😀 😀 ne,dělám si srandu

nik..já bych taky uklízela, ale už tady asi není co 😒 Chtěla jsem si vyrobit nějakou podzimní dekoraci, ale jak neusedím, tak ani to mě neba...

adellaide03
14. říj 2009

švagrová taky ze začátku při klukách nevěděla co jíst protože malí měli prdíky stejně i když jedla staré pečino nenadýmající potraviny apod. prostě každé mimi je jiné.

adellaide03
14. říj 2009

Dan malá je kouzelná.

dandulka1
14. říj 2009

adel - děkuji 🙂
Mám zlepšovák ! Jelikož nemám lehátko ale mám vaničku navíc tak jsem do ní dala velký polštář a malí se v tom líbí a můžu si jí kamkoli přenést. Hurá!

kukinek - mě to překvapilo, protože doma jsem v jednom kole a nachodím toho dost, navíc máme schody do patra kam chodím často protože tam máme wc a přebalovák, ale Petr říkal že tohle je jiný pohyb. No až ted malá usne jdu s ní a vařit budu pak.

kukinek
14. říj 2009

da...je fakt krásná 😵 A máš teda i šikovného syna, je to fešák 😉 Je ti hodně podobný
Tak ta chůze je asi jiná, protože je to větší kus, doma se člověk pošoupne po kouskách..
mám vás pozdravit od blšky, šly do poradny, tak už se chystají 😀

salikova
14. říj 2009

Ahoj,holky!Tak my sme stale v nemocnici(Malej ma uz 3.den zloutenku-a jak mu to trvalo dlouho na svet,tak mu dlouho trva uzdraveni.No,je to strasne deprimujici,kdyz neni se mnou.Jak mi ho jen nosi na krmeni,tak si pripadam jak nejaka dojnice.Dneska rano sem si teda pekne pobrecela.Mne se tak styska po posteli a psovi!Tady z toho zacnu za chvili lizt po zdi...

berryl
14. říj 2009

ahoj holky,já si užívám malého i manžela,malý krásně spí jen bojujeme s vahou tak ho budím co 3h na jídlo,dávám mu odstrikane mlicko a na noc na bebu. Včera na nás koukal a pozoroval nás. Taky se hodně usmívá hlavně kdyz usíná. No je to nás mazlíček. Já teda stravu pořádně hlídám v nemocnici nám dávali vše a malý se strasne trápil. Teď už je to o hodně lepší. Hlavně,kdyz ho probudím hned ho šoupnu na bříško a on se pak krásně vyprdi. Jen ho musím před jídlem přebalit pokud tam něco má a u jídla se většinou taky po a zase přebalit. Nemá to rád. Endie se neozvala? Psala mi jen tu sms a jinak nic. Asi toho má hodně. Dan malá je nádherná !