II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
18. říj 2009

no čokoláda je největší alergen! My byli kočárkovat s Radou a super,byli jsme hodinu a půl,udělali jsme si takovou procházku po hlavní třídě. Teda ale měla jsem zimní bundu,pěkně se ochladilo.

blecha001
18. říj 2009

endie: ahoooj 🙂 děláš dobře.. taky jsme byli spát.. uplně všichni. Manža přišel po koncertě někdy ve 3h ráno, protože nestíhal posled.metro a tak jel 2hod přes Phu MHD. No a já ted zapla u postýlky monitor dechu a jak jsem brala v 5h malou z postýlky na přebalení, tak jsem to zapoměla vypnout, tak i on byl děsně nevyspalý 😅 tak jsme dnes zalehli všichni 3 🙂

berryl: no to máš recht.. my raději ven ted nechodíme s tou rýmičkou, no snad už se to i lepší 🙂 pevně doufám.. no večer před námi, tak nerada bych zakřikla.

salikova
18. říj 2009

Ahojte! Tak my dnes poprvé vyrazili s kočárkem. Měli sme dovoleno max.20 min., tak sme pojezdili 15 minutek a dobry. Zítra deme k doktorce,tak sem si to i chtěl avyzkoušet 😅

Jinak mi příjde, že zase nějak víc žloutneme.... ☹

endie
18. říj 2009

ach jo holky malá mi nechce kakat ☹ jenom s pomocí teploměru, čajík jí moc nejede 😒 , jinak mlíčko jsem stratila úplně ☹ jsem to včera obrečela jak hrom

dandulka1
18. říj 2009

tak jsem dnes taky odpol.usnula s malou pod peřinou a jsem ještě víc praštěná, ale pomohlo to. Ted jsem snědla esíčka a 2 jogurty, k tomu gravimilk a čekám až se malá vzbudí, jdeme koupat. Ven ještě nesmíme tak jsme včera kočárkovali po globusu, petr si to užíval. Kočárkování stálo 1500 🙂 měli v akci pleny Happy tak jsem je zkusila, potřebujeme na 2-5 kilo a jsou jak pampers jen jsou levnější a mají výřez na pupík, ale ne pro nás, máme je až po prsíčka 🙂

endie - nedá se nic dělat, tak budete na flašce. Já taky bojuju. Kojím s bolestí, ted s kloboučkama tak je to lepší, ale snažím se. Až to nepůjde tak to nepůjde. Problémy s kojením má snad každý.

sali - je to hezký pocit když už víš co si nosila v bříšku a můžeš se o to starat, co?

už jsme dnes občas na dudlíku. Po jídle si párkrát zadudlá a usne, pak jí ho vyndám. Máme klasickou bambuli gumovou. Vyzkoušela jsem 5 druhů a ty silikonový zkosený mi nechce.

salikova
18. říj 2009

dan, já si to užívám jak hrom! Až na to věčny odstříkávání a nevyspání 😅

blecha001
18. říj 2009

endie: myslíš, že už ti nenaskočí? Já ho včera taky nějak neměla.. tak jsem dala malé večer bebu a nahřívala, masírovala a ráno se mliko znovu objevilo. Ale přesně jak píše dan... já mám taky furt ucpané žlázy a zase červené prso.. a když to nepůjde tak to holt nepůjde a taky přejdu na umělou výživu..

dan: no každé mimi chce něco jiného.. to je právě to, že si musíme samy zjistit co našemu prckovi vyhovuje.. a i bez manuálu 😀

nika
autor
18. říj 2009

čaute kočky, moc vás nestíhám, užívám si manžela.

kukněte, sháněla jsem něco na mmb a našla toto, ach jo nedávno jsem dávala do kupy dárek pro kamarádku maj termín v prosinci, kdybych to objevila dříve neváhám

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25120113&ta...

berryl
18. říj 2009

endie ten nás kadi pořád do toho ty prdiky no jinak je klid,třeba Ti mlicko jeste naskočí, to tak je pár dní po porodu!

nika
autor
18. říj 2009

endie a co převážení , neměly jste jít dneska?

dandulka1
18. říj 2009

Holky jsem dnes nějaká přešlá. Malá od 6 krásně spí a já čekám až se vzbudí. Určitě pak bude čučet a nebude chtít spát.

bleška - já už jsem z těch prsou hotová. Pravé bolí dneska celé, mám tam zase hrču, už jsem zahřívala a dokonce vyndala odsávačku a odsála jsem 20 a bolí jak čert. Když dáš malé flašku, přisaje se ti pak normálně na prso?

salikova
19. říj 2009

nika: Jé. to je dobrej dárek!

Holky, já bych se teda nejraděj na to kojení vykašlala. Je to pro mě strašně stresující 😖

endie: Nic si z toho nedělej! A třeba ti fakt ječtěš naskočí! Mně taky někdy teče a někdy neteče - holt vždycky MUSÍM aspoň něco odstříkat...

nika
autor
19. říj 2009

holka maminky vydžte, uvidíte bude líp.
sali je to superní co, za tu cenu si myslím že uplně ok.
musím si to uložit určiě bude příležitost někomu koupit.

berryl
19. říj 2009

ahoj holky,tak malý byl včera od 18 do 21h vzhuru,trápilo nás bříško :( už jsme zkusili snad všechno! V noci se krásně co 3h vzbudil, napapal a usnul. Teď ráno jak jsem ho brala z postýlky,tak měl úplně mokré záda. Včera ležel na boku tak měl zase mokrý bok. Přitom mi nepřijde,že bych ho moc oblikala nebo zakrývala. Je to vždy pres noc,možná je to tím bříškem jak tlačí,tak je pak celý mokrý. Holky nevzdávejte to! Tak odstrikavejte a dávejte flaškou!je to fakt škoda. Prý to je časem krásné,pak už to neboli. Mi je taky líto,že nemůžu plně kojit.

adellaide03
19. říj 2009

AHoj holky
Berr jak si poznala, že Ti pomalu odtéká voda?
Niky a co Ty jak se cítíš?

berryl
19. říj 2009

adel za den jsem měla asi 30 intimek, měla jsem tam i snoplík, tak jsem si myslela, že to je hlenová zátka, taky že byla,ale i s plodovkou, pak na jedné intimce jsem měla už tu barvu takovou narůžovělou a na další už ne, tak jsem si ty intimky schovala a večer ukázala na pohotovosti, kde na to nalili roztok a hned se jim ukázalo, že to byla plodová voda
jo a já jsem na tu pohotovost nechtěla jít, protože mi nic nebylo, tak jsem řekla Ráďovi, že půjdeme až po ulici 😀 pak se mi taky nechtělo, ale byl silnější 😀 😀 😀 do 2h jsem rodila co mě přijali a voda mi odtékala už přes 20h mudr se chytal za hlavu, raději tam skoč než aby bylo pozdě

salikova
19. říj 2009

Přesně - jak ti odteče voda- jeď do nemocnice (kvůli infekci)... No, u mě to bylo jasny - teklo to ze mě jako blázen a ani plínka by nepomohla! 😲

berryl
19. říj 2009

tak já to fakt nepoznala, ale jak mi píchli na porodním boxu anitibiotika, právě kvůli té infekci, tak mi praskla úplně a to bylo vody teda, kdyby mi to prasklo někde venku tak tě pic

kukinek
19. říj 2009

Ahojte holky,
tak já se hlásím opět a zase svěží 🙄 Včera sjem si dala u našich langoš a bylo mi z něj celou noc blbě, křeče v břiše jak blázen, tak sjem se vůbec nevyspala..Ale jak to tak čtu u vás, tak taky žádná sláva - mám pocot,že se řítím z bláta do louže 😅 😀

kelly..s těma týdnama to ej tady nějaké zběsilé, ale ve finále je to asi šumák. .Zítra jdu na další poradnu, už jsem ji vůbec neměla v plánu, malá už měla být venku 😀 Tak sjem vzědavá a poptám se i na ten čípek, jestli se s ním vůbec nekdy bude něco dít 😀

holky s tím kojením je to teda pěkné peklo, ja kto tak čtu 😲 tohle se člověk v knížkách nedočtě, možná aby se budoucí mamkinky nebály 😅

kelly1983
19. říj 2009

Dobré ráno

berryl to je mi líto, že máš s tím kojením takové problémy, snad se to zlepší.

adel držím pěsti at už jedeš rodit,pokud teda chceš a nožka je už trošku dobrá 😉

kuki to je fakt,že ve finále je to jedno....jak dojdeš od dr. tak napiš co čípek a co a jak? Já jdu ve čtvrtek, do 25.10 musím porodit aby to nebyl štír 🙂

adellaide03
19. říj 2009

No jo Sal, ale ze mě jenom jakoby trochu něco teče, ale spíš mi to připadá jako výtok. Zátka to zatím asi není.
Kelly nožka asi ještě nebude úpůně OK ale dá se to už není tak opuchlá takže obuju i obě papuče (konečně) tak snad to nějak zvládnu.No uvidíme kdy se mimi rozhodne.

kukinek
19. říj 2009

kelly...tak teď jsi mě fakt rozesmála 😀 😀 😀 😀 😀 Já taky nechci štíra 😀 I když holky štírky jsou prý jiní než kluci...Takže máme stejný cíl 😀

adel..tak uvidíš, jak to poteče dál, ale mě říkala doktorka, že bych to měla poznat, že je to prostě jakoby jiný výtok

allinka..tak pak dej vědět, jak jsi dopadla u doktora 😉

adellaide03
19. říj 2009

Kuki taky si myslím, že to poznám, že to není ono.

berryl
19. říj 2009

kelly já nemám problém s kojením, my máme problém s prdíky :o)))

adel já jsem si taky myslela, že to poznám, ale když to teče pomalu tak to nepoznáš, mudr ti může udělat ultrazbuk plod, vody nebo pokapat vložku takovým roztokem a to ví hned

kelly1983
19. říj 2009

kuki no ale co s tím uděláme???

kukinek
19. říj 2009

kelly. já mám plán 😎 Zítra podplatím mudru, aby malé povytáhla hlavičku 😀 A bude to..

salikova
19. říj 2009

No já když v nemocnici vystoupila z auta, měla sem úplně mokry rifle - sem myslela, že umřu studem - byl to do porodky pěknej kus, tak sem se před lidma schovávala za manžu 😵 Sme pak jeli přeplněnym výtahem -pro mě to bylo strašně ponižující - stejně jako ranní gynekologická vizita v nemocnici a tak...

Ach jo - já dnes nestíhám - mám pocit, že tu máme doma strašnej bordel a nějak se mi nedaří ho uklidit 😒

kelly1983
19. říj 2009

kuki 😀 😀 😀 😀 tak to jsem zvědavá

nika
autor
19. říj 2009

kuki zajímavý plán 😀

kukinek
19. říj 2009

Já jsem taky zvědavá 😀 😀 A napadá vás s nad něco lepšího? 😕

sali...no já četla, že je to někdy mazec, prý by se měla ke konci nosit vložka, ale podle mě tě teda vůbec nezáchraní, pokud má člověk té vody tolik..

Já se půjdu asi projít, se nudím 😒Oběd mám uvařený, doma není do čeho rýpnout, číst mě neba..Včera sjem vytvořila suchou varzbu na dveře, ale manža to chce odpoedne upevnit sám, ať se nenatahuju, tak jedinou činnost na tento den enchám jemu 😖