II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
25. říj 2009

ahojki holky, už jsme konečně doma, bylijsme v porodnici trochu dýl - žloutenka a taky malá málo přibývala na váze, ale papá co to jde a i mamčiny mlékárny si daly říci.
nevímkdy vás dočtu a kdy se ukážu neb teď jdu spát papa a já se zaes ukážu paček.

kukinek
25. říj 2009

Ahojte holky,
tak se hlásím, páč jsme ode dneška doma. Už jsem se nemohla dočkat, v porodce to bylo na palici..
Jinak malá je nádherná, až se trochu oklepeme, tak vložím fotky. Nemůžeme se na ni s manžou vynadívat 😵 😵 😵
Porod byl pěkný fičák, jak jsem psala o těch poslících, tak jsem pak dostala průjem a zjistila, že mám křeče a že jsou co pět minut 😀 A nepřešlo to ani p odvou vanách..tak jsem voala do porodky, že j eto divné,že jsem prvorodička a že se m ito nezdá,že je to pravidelné, tak že máme dojet..V deset jsme dojeli, mudra koukala,že jsem otevřená na pět a hnedka mě hnali na porodní sál. Jako kontrakce mazec, měla jsme ot všechno v křížích, chtěla jsem epidurál, tak se mi vysmáli, že jsem měla přijet o 5 hodin dříve 😅 Tak mi píchli oxytocin a pak to byl hukot, no každopádně do dvou hodin od přijetí byla malá venku. Nastřihli mě, ale to jsem prý úzká a hlavně malá letěla jak střela 😀 A normálně mě tlačení vůbec nebolelo a hned jak se malá narodila, tak sjem řekla, že do toho jdeme znovu 😀 Humor mě přešel druhý den, když to šití přišlo k sobě, trochu to táhne, sedím na půl zadku, ale v pohodě..Takže tak 🙂
Mlíko mám, jdu tedka koukat po nějaké odsávačce, chtěla bych tu malou elektrickou medelu. Ať si trochu ulevím...

salikova
25. říj 2009

kuki,úplně tě chápu - já sem brečela štěstím, když sme přijeli domů....

kelly1983
25. říj 2009

kuki ahoooooooooj, jak to, že jsi mě tu nechala???? 😉 jsem ráda, že jsi měla porod tak super, přeji Vám hodně štěstí a zdraví a at se malé tady líbí. Už se těším až ji uvidím. A jak to zvládáš??

kelly1983
25. říj 2009

nika gratuluji k Bereničce, je krásná....hlavně at už je vše v pořádku, držím Vám pěstičky.

dandulka1
25. říj 2009

blecha - díky. Petr byl v Globu v lékárně a tam ho neměli, musím zítra do města.

nika - vítej doma !!!

blecha001
25. říj 2009

niki: tak to je super, že už jste doma a že vše je jak má být 🙂 pořádně si odpočiň jak to půjde 🙂

kuki: tak to jsem taky ráda, že už jsi doma.. tak ten porod byl fakt fičák.. no průjem před porodem značí rychlý porod.. a taky že jo 🙂

tak přeji at vám holky prospívají a kojení jde pěkně od ruky nebo od prsa? 😅

dan: tak pak pisni jestli jsi sehnala.. když tak ti to přivezu. 😉 jedem ted v pátek.. jestli vše dobře půjde. Už máme i přezuté pneu, a vyzkoušeno jak nám tam vleze kočárek.. no kočárek do auta vleze, ale nevim kolik věcí vleze kolem 😒 to teda bude sranda.

tak malá už spinká, dnes to proběhlo na pohodu.. no abych to nezakřikla. Ale přes den i málo pila, furt u toho usínala, tak nevím jak se zítra předvedem s váhou u dr. ☹

berryl
25. říj 2009

kuki tak to bylo jako u mě 🙂kulovy blesk! pošli manžela do lékárny pro borový gel je super na tu jizvu,nebude tě to tak táhnout a rychleji se to zahoji. Niki to je fajn, že už jste taky doma. Těším se na fotecky. My měli návštěvu a bylo opět super, malý spinkal,papal byl ukázkový,teď čekám na další krmení,měl by se vzbudit kolem 22h, dobrou holky maminky. Co Endie kde jsi?

blecha001
25. říj 2009

jdu do hajan, pěknou dobrou noc

kelly1983
26. říj 2009

Dobre rano

dandulka1
26. říj 2009

Hezké ráno..
blecha - tak čaj neměli, musím se kouknout jinde. Mě ho přivézt nemůžeš, jsem 500 km od vás, jsem jediná od jinud. Ale děkuju.

Tak jsem musela 2x přikrmovat a ted mám k snídani mlíko pro dva tak se malá cpe, ale jen v jednom prsu, druhý stále nefunguje. Ale nebolí , naštěstí je v pořádku.

Přidala jsem fotky.

kukinek
26. říj 2009

dobré ranko..

ber..díky s tím gelem, aspon to nemusím hledat a zavolám to manžovi,už vyjel na objížďku, tak to koupí.
Jinak my první noc doma paráda, malá je anděl, s porodkou se to endá srovnat, musím ji budit na koejní, jinak by mi asi ruply prsa..Mám je nalité jak blázen, tak porád chladí ma masíruju, malá u prsu usíná, tak ji budím,ale už je to lepší. Ty bradavky, jak jsi psaal tynko, jako žiletky, jsem měla tyk,jako ale až ode dneška je t trochu lepší. Prý to má hodně ženkých, protože prostě na to bradavky nejsou zvyklé, ale chce to vytrvat.
Jinak neví, jakou teda tu odsávačku - přemýšlím nad tou mini elektrik od medely,co myslíte?nezkoušela sjem ani jednu,tak nevím..ale asi by se mi hodila.
Holky, jak to děláte s pokaděnýma oblečkama?namáčíte a pak perete až je toho hodně nebo jak?Vůbec nevím,co s tím...

kukinek
26. říj 2009

kell..hele, normálně jsem si na tbe u porodu vzpomněla 😀 když nám řekli, že je to váha 😀 Zvládám to až podezřele dobře,takže jsem ve střehu a čekám, kde se co objeví..
Dneska jdeme do poradny,tak jsem vzědavá..

jo a holky, potím se jak blázen, ot není až možné 🙄

kelly1983
26. říj 2009

kuki nooo a já už váhu mít nebudu 😀 a jakto, že se ti to tak najednou rozběhlo?? Já myslela, že počkáš se mnou a ty ses na mě normálně vyflákla 😀

dandulka1
26. říj 2009

kukinek - ahoj, to víš, doma je doma. Já mám pokaděné tak 1x za dva dny ale namočím, lehce přeperu v ruce a dám uschnout a pak peru když mám várku.

kelly1983
26. říj 2009

kuki a kdy přidáš fotečky, jsem na malou mooooooooooooc zvědavá

dandulka1
26. říj 2009

kuki - já jsem prvních 14 dní v noci pro¨potila i 3 pyžama. A možná dostaneš zimnici, tou jsme si tu prošli s beerryl.

berryl
26. říj 2009

ahoj holky kuki není zač máš vedle té jizvy i modřinu? Na to je taky super mást. Na prádlo a hlavně na fleky mám žlučovemydlo,stačí namočit přelet mýdlem chviličku nechat a flek je pryč,no a pak to dám prát. Já peru často,ale já jsem na praní blázen,nemám rada plný koš špinavého prádla. Tu mini elektric doporučuji,mi přijde zítra a známa si ji nemůže vynachválit. Já si objednala avent a vraceli jsme ji ie hodně špatná.

berryl
26. říj 2009

no ta zimnice byla hrozná,jsem padla do postele a nebyla jsem schopna vsvát a jako bych nahá ležela na ledu, rada na mě naházel co šlo a nakonec si ke mě lehnul a zahříval mě. Kuki co pejsek? No jinak prvních pár dní jsem se budila šílené spocena,normálně ze mě lelo. Pak bylo období pláče a teď jsem už ok 🙂

berryl
26. říj 2009

dan malá je fakt nádherná! Krásné fotecky. No a komu je podobná. Kdyz u nás byla v sobotu rodina tak tvrdili,že malý má po mě pusu a bradu a z Rádi má čelo a oči. No a včera tu byli kamarádi a ti se nás ptali jestli je nás? Že nám není podobný 🙂 no sranda. Malému teď světlaji vlasy,možná mu brzo vypadnou,oči zatím šedo modré,no uvidíme. Přidám taky foto.

kukinek
26. říj 2009

Díky za tipy, taky ot teda namočím a pak přeperu, až toho bude více..

Modřinu tam asi nemám, trochu se bojím podívat 😅 Ale doktorka říkala,že to vypadá, jakoby tam nic nebylo,tak envím,seberu odvahu a mrknu se🙂Te zimnice se bojim a trochu s ni pocitam,tak se setrim jak muzu..Tu odsavacku asi taky koupim, mrknu na ni na netu.
Pepsi žárlí, ale snad se zklidní - jo a dělá nám naschvály, pořád doma čůrá a akdí, asi abychom si jí všimli 🙄

kukinek
26. říj 2009

J oa fotky jsem vložila

berryl
26. říj 2009

kuki malá je jako panenka :o)

tak Vám dělá naschvály? to přejde no chudáček ona chtěla být jedináček a teď tam má Ellu

kukinek
26. říj 2009

ber..no právě, muí sse s tím srovnat,chce to čas a je mi jí i líto- když ležíme v posteli, já kojím, manžel kouká a ona skáče kolem psotele,páč by chtěla na postel - ona na ní nikdy nemohla,ale teďka to asi snáší hůř..tak si s ní budemem uset více hrát.

Ty miminka jsou všechny jako panenky, já mam pocit, že jsem domů donesla malou šušu 😀

berryl
26. říj 2009

u nás to chodí tak
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a Bára může na postel, necháváme jí všude kde je malý, ať si na sebe zvyknout, když začne divočit, tak musí na místo a ona si to hned rozmyslí a taky jí vždy stačí být prostě v místnosti kde je malý a je spokojená, lehne si na roh postele a pozoruje co se děje

berryl
26. říj 2009

ale ona na tu postel vždycky mohla, tak to je jiné

dandulka1
26. říj 2009

berryl - nevím komu je podobná, podle fotek je úplně stejná jako kluk, ale jelikož nemají stejného otce tak musí být po mně 🙂 Petrovo mamka říká že je na mě, i podle mých foto když jsem byla mimino ale to se vše změní. Je úplně jiná než se narodila, za půl roku bude taky jiná.

kuki - nám známí říkají že máme porcelánovou panenku 🙂

Jinak naše kočka taky žárlí. Přeestala spát u nás v posteli, nechodí se ke mně pomazlit, jen k Petrovi. Chodí ke mně jen v noci když myslí že spím a to se o mně mazlí sama.

kelly1983
26. říj 2009

kuki no ta je kráááááááááásna fakt 🙂 mooooc gratuluju

petule83
26. říj 2009

Ahoj holky 🙂 já se mooooc omlouvám,ale jsem fakt hotová 😅 Co nového?Kuki už má mimčo?Hned na to mrknu! 🙂 Jak se máte,co miminka?Kelly co ty?Kdy se rozhodneš rodit? 😀 U nás vše o.k.Vojtík je super,skoro nepláče,spíše kňourá a v noci mě i celkem nechá vyspat 🙂 Ale jsem pořád unavená,ještě jsem si nezvykla 🙂 Přidala jsem nějaké fotečky tak mrkněte 🙂

berryl
26. říj 2009

jééééééééééé Peťulko já se na Vás už tak moc těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!