II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
18. kvě 2009

ahojki holčiny, teda koukám jak ďas na tu porubskou nemocnici, ach jo, nenechat se. už mám taky své zkušenosti, z předešlejší doby. někdy je to na facku.

dandulka1
18. kvě 2009

petule - pohyby ++ znamená že se miminko hejbe jak má, ne že je cítíš ty.

nika
autor
18. kvě 2009

věděla jsem že jsem to někde viděla, kdyby někoho zajímaly ty všechny věci v naší průkajdičce. 😀

http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/tehotenska...

endie
18. kvě 2009

nazdarek děvčata kamoška je o týden víc těhu než já a ted leží v Brně protože jí odtéká plodovka, má kapačky nikdo neví proč dělají jí různé testy a ted 24 hodin bude rozhodujících pro miminko ☹

nika
autor
18. kvě 2009

endišku právě jsem to četla. ach jo, strach a starosti, uvidíš budou dělat vše aby ji pomohli ☹ 😉

endie
18. kvě 2009

to jo ale i tak si myslíš že když už jsi v půlce tak se nic stát nemůže a ejhle, fakt pokud neporodíš tak není nic jisté

dandulka1
18. kvě 2009

Po prvním těhu vím že ani po porodu to není jistý. Přestala se mi srážet krev a dostala jsem 10 litrů transfůze aby mě zachránily. Málem jsem zůstala na stole. Ted jsem vyčetla co nám v těch triplech vyšlo špatně - rozštěp páteře. Jen doufám že jsou ty testy nespolehlivý a bude vše v pořádku. Už aby to bylo za náma.

adellaide03
18. kvě 2009

Dandul já to taky četla a mě vyšel hůř downův syndrom ☹ No jo holky bát se bude pořát je to tak.

endie
18. kvě 2009

😲 ty jo, uvidíš že to jenom blbě skreslu je a bude ten tvůj prcek v pohodě

nitenka
18. kvě 2009

dandulko roštěp páteře vyšel i mé kamarádce na 80 procent výsledek hodně špatný ,chudák nervila po plodovce 3tt a miminko je zdravé plodovka nalez vyloučila...

dandulka1
18. kvě 2009

Já taky doufám. Manža mi nadává že v tom pytvám a čtu si o tom tak musím přestat. Proč ty testy dělají když jsou tak nepřesné, nechápu to. Holky kluk dojí večeři a chce jít hrát hry tak už se sem nedostanu. Mějte se, až zítra přijedem tak dám vědět jak to dopadlo. Papa a dobrou noc.

nika
autor
18. kvě 2009

holky hlavu vzhůru, bude to vše ok.

jinak jak píše danul, bát se budeme pořád a napořád 😉

nika
autor
18. kvě 2009

danul zítra se ozvi, budeme tu na tebe myslet neboj 🙂

endie
18. kvě 2009

budu takly ymslet a držet pěstičky

berryl
18. kvě 2009

tak jsme se vrátili z procházky ke konci jsme trochu zmokli:o),ale stálo to za to!
hned mi je lépe

jinak mám celý den šílené návaly horka, celá se spotím 😖

nika
autor
18. kvě 2009

berryl divíš se tím tlakem, já mám naštěstí v práci chládek - zatím, bohůžel klimatizace se do těchto úřadu nemontuje 😀

endie
18. kvě 2009

já mám šilené křeče v nohák v lýtkách uvažuji že si zajdu pro magnesium

berryl to se ted budeš ještě potit neboj 😀 a anvíc dneska bylo fakt dusno

nika
autor
18. kvě 2009

endie raděj jo. já preventivně piju denně magnesiucca litr. ale asi nás to v tom parném létě nemine, co

endie
18. kvě 2009

asi ne už se teším až začnu o týkat už ted ráno se mi stává že nemůžu prstýnky sundat a svírá mi to prst, vyšlu manžu do butky pro magnesku pro jistotu

nika
autor
18. kvě 2009

je tu spadlo asi 10 kapek deště 😵

berryl
18. kvě 2009

to já magnezium beru každý den kvůli tetanie abych neměla záchvaty, ale ke konci těhu už se brát prý nesmí tak jsem zvědavá jak mi bude

nika
autor
18. kvě 2009

vysazuje se tuším od 36 tt, teď ho vysadila kamarádka, co maj za chívli termín

berryl
18. kvě 2009

no kamáradka ho vysadila a pak měla záchvaty tak ho začala brát a malý pak byl závislý na magne. ale v pohodě dávala mu ho a dávky snižovala, takže nakonec ok

nika
autor
18. kvě 2009

uivdíš že to zvládnete dobře.

berryl
18. kvě 2009

:o) musí

adellaide03
19. kvě 2009

AHoj holky,
dandul držím pěsti ať vše dopadne na jedničku.

berryl
19. kvě 2009

ahoj holky, tak jsem vás dočetla, včera jsem psala už jen z mobilu

tak mi příjdou ty testy tripl. zbytečně stresující, když nejsou přesné, bych je zrušila, ale asi ví proč je dělají

holky musí to být všechno ok já si ani nechci připustit, že by mohl být nějaký problém :O(

adellaide03
19. kvě 2009

Berr já jsem četla v knížce co mám doma o těhotenství, že pomalu chtějí od těch triplů ustupovat. Fakt chudák moje mimi, to bude te´d tak vystreslé protože se učím a zjišťuju že nic moc, taky jsem zapoměla, že mám ještě popsat praxi, no prostě nestíhám ach jo ☹

berryl
19. kvě 2009

adel já vím, že to je těžké nemyslet na to, ale mám plno kamarádek kterým vyšly tripl špatně a nakonec je vše ok :o)
musíš věřit, že to bude všechno v pořádku!!!

adellaide03
19. kvě 2009

Berry snažím se to víš, že se snažím myslet pozitivně. Jen mě štve, že v životě nemůžu mít skoro nic bez komplikací víš. Ale tak už to prostě chodí. A co Ty jak se daří?
Jo jinak večer už taky cítím takové ty bublinky a myslím si, že je to miminko 🙂