II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
4. lis 2009

niki malý nesnáší přebalování u koupání jsme dali teplejší vodu a je klid,ale než ho osušíme tak je rudy a řve jak tur. No právě od známé malý takhle kylu dostal,tak mám trochu strach. Teď krásně spí v naší postely,no čert malý.

nika
autor
4. lis 2009

vodu máme taky vychytanou ael to ostatní - stejné.
mně na ty nesrostlé svaly říkali dávat hodně malou na bříško cvičit, taky ji dávám, sice se ji to nelíbí ale co nadělá že.

malá taky krásně spí už od čtvrt na osm. půjdu ji brzo vzbudit aby se napapala, musím to kojení trochu dodžovat 🙂

endie
4. lis 2009

tak já nejdřív přebalím, pak nakrmím, dám říhnout, pak rovnou do postýlky a ona bud usne sama a nebo začne škitata a toje známka toho že jí mám uspat, v postely semnou byla jenom jednou a to po deseti minutách se začla rozčilovat tak jsem jí dala do postýlky a pak spokojeně spala 😀

salikova
4. lis 2009

Tak to já zaťukávám - malý po jídle trochu žvatlá v postýlce a pak usne... Přebaluju před krmením. A stím koupáním - jednou se u toho usmívá a jednou řve...Při přebalování taky řval, ale teď už si zřejmě zvykla dělá, že ho to jako vůbec nezajímá a kouká kolem 🙂 Občas mamku na protest počůrá nebo opkaká, aby se neřeklo, ale jinak pohoda - ťuk ťuk ťuk 😅

endie
4. lis 2009

no u nás koupání jak kdy někdy se směje a někdy řve, přebalování má ráda, může mít totiž holou dupu tak to se jí líbí 😀 😀

salikova
4. lis 2009

Já v noci krmím v posteli a musím teda říct,že když ho tam položím, tak hlad nehlad a je tam spokojenej. Ti prďolové jsou ale potvůrky, co?

kukinek
4. lis 2009

Ahojte holkx,
tak my první noc bez tatky celkem v klídku, jako malá se vzbudila jenom 2x, ale i tak jsem se nevyspala, páč jsem měla nervy, jestli žije. Terpve dneska budeme instalovat monitor 😅 Ale poprvé mi udělal to co píšete vy, že jsme ji musela hodinu uspávat - dala jsem ji do postýlky, byla potichu, zhasla jsem,tak mrčela...Dotedka jsme ji nakojila, lupla do postýlky a chrápala.
Jinak já ji nijak nehuštám, maximálně si ji vezmu v zavinovačce na ruce a houpu se zprava doleva,víc nic. Houpat by se nemělo, aspon to teda říkala sestra v porodce,tak env ím. Jinak dneska jdeme na poradnu,tak jsem zvědavá, kolik Ella přibrala a taky ,comi mudra řekne, protože si myslím,že je malá nachlazená, nějak divně pořád sípe. A taky se musím zeptat na dudlík, my teda nedáváme, ale mám pocit,že mi brzo ty bravdaky fakt uhryzne, vždycky je to párkrát v klidu ap ak najednou na ní zůstane viset,až mám slzy v očích.
My koupání a přebalování v pohodě, malá u toho neřve, takže neporadím. A taky spí tedka tím trhavým spánkem, koulí z něj očima a pak odpo, kolem čtvrté usne tím hlubokým, že se sotva dá vzbudit na koupání..

sali...super,to jsi šikovná,že ses tak rozjela, držím pěsti!

nika
autor
4. lis 2009

ende sali to máte skvělé, u nás se řve, ale možná je to tím kojením a dokrmováním, věřím že se to upraví.
ale ty večery. silně uvažuji o dudlíku, ty dva co mám doma nechce ☹ tak uvidíme. zatím to zkoušíme bez nich ale pořád má ruce v pusince 🙂

kukinek
4. lis 2009

Jinak já taky přebalím a pak nakrmím, at jí po jídle nemačkám bříško.

sali...a jaou pěkní vyčůránci, u nás je to stejné, malá je v posteli pod dekou jako andílek, jenom si drží ručičky a pomlaskává blahem 😀

salikova
4. lis 2009

Ježiš - u nás tak strašně lije! Ve 12 jdeme do poradny - to sem zvědavá, jak nasadím pláštěnku na kočárek 😅 Se mi vůbec nechce 😖 No a odpoledne příjde návštěva - musím tu nějak poklidit...

Jo, a dívala sem se na netu na nutrilony a výjdou levněji, tak si asi obědnám několik balení do zásoby - ještě musím vychytat tu nejlevnější stránku 😎 no, to až zítra. Podívejte se taky na bebu! Bohužel, já to jen tak proletěla, tak nedávám ani žádnej odkaz... ☹

nika
autor
4. lis 2009

sali a jak to teď teda máš? kojíš a přidáváš nutroš? z flašky nebo něják aleternativně.
já kojím a nutroš jen někdy - většinou večer ze stříkačky 🙂

salikova
4. lis 2009

No, v noci sem kojila, teď odstříkávala (budu prsa postupně zvykat...) a zbytek dokrmím nutilonem - jenže malej pije jak duha - nutrilonu vypije 100! + ode me, když odstříkám, tak je to tak kolem 50ml! Tak já nevim - se dnes musím zeptat doktorky, jestli ho třeba trošku nepřejídám 😅 Sem zvědavá, kolik váží... Jdu na úklid, ale nechce se mi 😖

salikova
4. lis 2009

... v noci sem kojila + dokrmila nutrilonem..

kukinek
4. lis 2009

kelly, jsi tu ještě nebo už rodíš? 😕

salikova
4. lis 2009

nika: a dokrmuju z flašky...já sem sice alternativista, ale přidělávat si práci.. (stačí, že třídím odpad 😀 😀 😀 )Jé - už mám vysáto v obýváku...Ono je v něčem výhoda mít malý byt 😉

salikova
4. lis 2009

berryl: Ríša je k sežrání! Asi si to budete muset prohodit - malej do postele a vy do postýlky 😀

endie
4. lis 2009

scháním lehátko pro malou a nicnemůžu najít, asi hledám blbě 😠

kukinek
4. lis 2009

berryl..je,no 😵 já to nechápu, jak v té sedačce sedí a spí..já když Ellu obleču, tak řve jak tur, nesnáší rukavice a čepku a když ji dám do té sedačky, tak má celou dobu místo pusy čtverec 😕

kukinek
4. lis 2009

endie..koukni na mimiaukci, já dala vyhledávat lehátko a je jich tam plno 😉

endie
4. lis 2009

je děkuji 😵 😀

berryl
4. lis 2009

já jakmile jdeme ven a malého obleču.rukavice atd tak hned usne a spí celou dobu,to je zlatý, no jo už máme 4týdny a malý už tolik spát nebude,asi už vytáhnu hrací deku at se má pomalu na co koukat 🙂

nika
autor
4. lis 2009

je tak já jsem ráda za kombinezku z rukavičkami nakonci je to 56 a stejně je nám velká takže ruce má v rukávu a rukavičky nejsou potřeba.

a taky většinou než sejdu se schodů dolů tak podřimuje.

holky dneska ven asi nepůjdu, ten vichr je děsný.

endie
4. lis 2009

taky dneska ven nejdu, je tam fakt hnusný vítr

malá zrovna dvakrát kočárek nemiluje ale spinká vněm, co ale miluje je autosedačka a jízda v autě 😀

nika
autor
4. lis 2009

mi teď pro změnu malá škytá v lehátku ☹ kořárek můžem, stačí i korbička, jde houpat tak je to pohoda,dneska ji dám jen do ní a otevřu v ložnic okno.

salikova
4. lis 2009

My máme taky 56 kombinézku a taky je nám velká - ostatně jako všechno ve velikosti 56 😅 Malý rukavičky nesnáší, takže taky spíš "balím" do kombinézky...A venku spí taky jako dudek

Máte někdo nosítka? Já si ho pořídila kvůli psovi - abych s ním mohla do blátivyho terénu a nemusela umývat celej kočár...když do něho Filípka dám, tak je v tu ránu v klimbu. Ale mám trochu strach ještě, jak ho v tom nosím - pořád ho kontroluju.

berryl: Já už sem hraí deku vytáhla. Filípek už tak týden kouká, takže ho tam odpoledne položím a on je z toho u vytržení...pak zkoušíme chvilku na bříšku - krásně zvedá hlavičku a na bříšku se mu fakt strašně líbí..On je takovej snaživej a furt se snaží na tom bříšku nějak hnout a má u toho takovej zarputilej výraz - je jak ryba na suchu

berryl
4. lis 2009

sal malý Ti vypije celkem dost

já mám nosítko, ale ještě v něm nebyl :o) taky mám trochu strach

my máme taky kombinézu, ale rukavičky na konci nejsou a když ji má velikou tak jsem mu ty rukavičky dávala, už nebudu :o)

endie
4. lis 2009

no tak mi máme velikost 62 a kombinezku 68, hold už při narození jsme byly buřtíci, 56 měla malá jenom týden 😀 a včera jsme byly na kyčlích a malá musí mít pro jistotu o plínku víc

berryl
4. lis 2009

my jsme na velikosti 50 a je nám velká, ale pusu má malý jako křeček 😀 😀 😀

nika
autor
4. lis 2009

my jdem na kyčle až v 6 týdnech

berryl
4. lis 2009

my také