II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

blecha001
15. lis 2009

berryl: no moje bolení v krku je už na ústupu.. jinak malá ted taky usla, tak půjdu taky, ted jsem shledla toho mimiska tyden po týdnu, tak asi začnem s učením... líbí se mi to natahování těch prstíků a říkání té říkanky. Jinak nevím, hlavičku zvedá na bříšku pěkně už od porodnice jak nás pustily, ale na bříšku se ji moc nelíbí, vydrží tam chvíli.. teda ty chvíle postupně prodlužujem, ale že by na bříšku odpočívala či pak usla to nedělá. Když je na břichu tak pořád posiluje hlavičku a neodpočine si a pak začne kňourat.. tak ji zase přetočím na záda.

jak to máte vy?
jinak s tím sexem já mám asi psych.blok, jako bych byla panna 😀 no ted se tomu směju, ale moc do smíchu mi teda není. A ke všemu jsem tak strašně pořád unavená, že usínám i tu u PC, jsem ráda, že malá chrní, tak valím do hajan.
Pěknou dobrou noc.

sali: jsem myslela, že jdu zítra na cvíčo, ale není 😠 tak příští PO. Nechceš taky chodit?

berryl
15. lis 2009

holky ještě jsem vám chtěla říct, že moc nejsem spokojená s plenkama pampers, hodně často nám protečou atd

kamarádky(zkušené maminky) mi poradily plenky z drogerie rossmann a jmenují se babydream, tak jsem je zkoušela a fakt super můžu s klidem říct, že měly pravdu a jsou podle mě lepší než pampers a navíc i levnější!!!
my máme do zásoby nakoupeny pampers 😒 , tak je musím dobrat a pak najedu na tyto.
Zítra je právě akce tak budou tuším stát kolem 149,-
http://www.rossmann.cz/vlastni-znacka/babydream/

bleško malý už na bříšku nepláče dávám do od porodnice tak, ze začátku řval a přepadl vždy v pravo nebo v levo, je to ďáblík
teď už i na bříšku usne 🙂

berryl
15. lis 2009

bleško však ty dnešní fotky co jsme přidala jsou focené na bříšku a uvidíš, že se mu tak líbí

nika
autor
16. lis 2009

čauky, tak u nás noc byla hodně náročná, asi ta změna, teď malá spí, snad chvíli bude.
pak valíme doměsta, potřebuji zajít nahlásit malou kvůli odpadům a pak požádat o porodné - to jsem si vyplnila doma tak to snad bude rychlovka. jen jsem koukala že u nás přesunuli místo kde se žádá, musím to zkouknout na mapě kde to je, nic mi to neříká.
pak skočím i do DM, vyzvednout si slevy - máte už je některá? co bylo potřeba Rodný list.

Berryl pampers jsou opravdu na prd, sice už najíždíme na látky 🙂 ale sem tam, a v 50% nám protečou, buď čůrání, nebo na záda - stolička. děs. z těch co jsme měli tak jsem byla spokojená s DM a Tesco - dostali jsem balík newbornek.

jinak teď máme k látkovkám plenky šup šup - fixis a ty jsou taky super. koupila nám je babička.

pořád se nemůžu rozhodnout jaký fusak koupit - barvu, zvažuji nad - černý s béžovým vnitřkem, nebo hnědý s béžovým, nebo pak černý s oranžovou nebo hnědý s oranžovou.
u té hnědé mám strach že to bude hodně jinak hnědá než sporťák. ach jo. to jsou starosti co.

berryl
16. lis 2009

tak v dm jsem nebyla tak nevím neporadim, jinak malý spal 5,5h a pak byl 2h vzhuru já jsem byla úplně hotová,ten krk mám jako v ohni,jinak horečku ani rýmu nemám. Modlím se at to nedostane malý! Bolí mě i tělo a břicho :( já mám fusak černý.

nika
autor
16. lis 2009

berryl černý i flis uvnitř?

hoj ať jdou bacily pryč.

berryl
16. lis 2009

jo jo je celý černý! Děkuji je to mazec,nejsem schopna si dojít do lékárny musím počkat na Radu az mi tam odpoledne po práci zajde.

nika
autor
16. lis 2009

jinak u našich jsem koupala malou ve velké vaně, byla nadšená, tak nevím uvidíme dneska jestli bude zase u koupání v malé vaničce křičet tak od příště velká vana i doma. nebo zkusíme kyblík, když už jej mám.
snad to půjde - chci ho zkusit ale taky k tomu potřebuji mít doma chlapa, ale prý dneska dorazí okolo šesté tak to snad stihne 🙂

ten fusak teď uvažuji i tmavě šedivý, ach jo k tomu našemu kočárku Moka je těžko vybrat. musím ho objednat, kupuje ho babi a děda 🙂

salikova
16. lis 2009

Ahojte!

Tak Filípek spal dnes od desíti (v postýlce byl od 7, v deset naposled jedl) do 4:46 😎 Tyjo - těžká pohoda!!! Já vytuhla večer u tv (Telefonní budka) a kdybych šla spat s malym i velkym, tak se nááádherně vyspim (takhle sem se automaticku u tv vzbudila o půlnoci a musela se přesunout... no a pak sem měla o malyho strach - že tak dlouho spí, tak sem pozorovala..ale nemusela sem kojit, tak jak se mi začaly zavírat oči, padla sem za vlast hned! 🙂 )

My sme dlouho nemohli dávat malyho na bříško kvůli pupíku - měl ho hodně dlouho dost bolavej ☹ , ale teď se mu tam celkem líbí.. Hlavičku taky zvedá pořád a když se mu nedaří, začne kňourat.. No a zatím semu moc nedaří teda 😠

salikova
16. lis 2009

nika: "Maminky a podzimátka 2009" ?

salikova
16. lis 2009

.. nebo podzimátka 2009 ?

dandulka1
16. lis 2009

Ahoj holky, mám tu sousedky děti, moje malá spí, její malá kouká na dvd, kluci si hrajou v pokojíku a mám skoro uvařeno, dělám kuře na paprice. Petr je v práci. Mám úplně pohodový den. Odpol.pojedu nakoupit.

berryl - já jsem dala 6 balíků pampers těch oranžových do aukce, jsou úplně na h..... máme plenky na 2-5 kilo z Globusu Happy a jsou super. Ty pampers neprotečou,, ale má pořád mokrou buchtinu a začala jí červenat. Jinak ty dražší pampers a huggies jsou dobrý. A ty Happy mě příjemně překvapily.

Malá je na bříšku ráda a hlavně si doodkrkne. Na ruce 2x a když se ještě kroutí nebo po půlhodině pláče tak na bříšku si krkne a často tak i usíná.

kukinek
16. lis 2009

Ahojte holky,
tak my měli večer parádní, manža mi ještě udělala véču a namasíroval mě, takže parádní neděle...ale ta noc - nespala jsem od jedenácti do pěti,ela furt řvala, alě větry to nebyly, ajkoby ji bylo spatne o zaludku. nakonec usla až u manži v posteli, když ji domlouval, že nemá být sobec a má jít spát a pak jí předváděl, jak bude brečet on, když nepřestane ona. No okamžitě se zklidnila, mohla na nem oči nechat..tak jsem s ni pak spala v posteli az do osmi. ale zda se mi,ze je ji jakoby po mem mkliku tezko, kdezto kd\z ji damm bebu,tak si odbrne a usne.
a na bříšku ji spát nnecávám, jenom kdysž jsem u ní nebo ji máme některý z nás na sobě, alemáto ráda, pořád péruje s hlavičkou 😀
Jo a pampers jsou fakt hrozne, nejhorší teda ty sleep and play, ty protekly skoro vždycky,naštěstí už je nemáme. nejlepší byly huggies newborn a vubec huggies a pak myslim tesco, ale jen nejake..jo a jeste jsou dobre z dm, t\ co jsouu na ne ty kuponky, taky myslim newborn

dandulka1
16. lis 2009

kukinek - no ty slep end play jsou děs.

kukinek
16. lis 2009

dan...to jsou ty, cos dala do te aukce,ze?no hlavne ze jsou s hermankem nebo s cim.. 😠

salikova
16. lis 2009

no, tak my máme od začátku happy a spokojenost největší! 😀

berryl
16. lis 2009

holky tak mám určite anginu,kdybyste mě viděly je mi hrozně a vypadám hrozně. Malý byl navíc 3,5h vzhuru a dožadoval se mé pozornosti,tak padám únavou. Čekám na Radu co mi donese z lékárny a půjdu spát pokud se nevybudi Riša 🙂 kuki a teď už je malá v pohodě už neplace? Malý je dneska taky nějak mimo.

adellaide03
16. lis 2009

AHoj holky
tak já jsem dneska hotová.Malý nespal od deseti do čtyž hodin a pořád brečel nebo jedl nebo prděl no děs. Jsem zvědavá jaká bude noc. Snad už si to vybral teď.

dandulka1
16. lis 2009

Tak u nás vše fajn, malá prospala celý den, byly jsme venku, v půl 5 se najedla a kouká kolem, asi bude dlouho vzhůru, ale pokud bude hodná tak nevadí. Dneska měla stolici jako po kojení tak doufám že jí to zůstane a budem s nutrilonem spokojený. Už druhý den pije místo 90ml celkem 120ml. Jsem z vycházky taky unavená. Pálí mě nosohltan tak si stříkám do nosu.

berryl
16. lis 2009

adél tak jsme na tom stejně,plakal,kakal,jedl a prdel,teprve teď usnul jinak se mi pořád budil! Rada mi dovezl homeopatika. Doufám,že brzo zaberou. Jsem unavená,ale nedokážu spát. Jsem zralá na blázinec 🙂 Dan nám prospal Riša včera celý den.

salikova
16. lis 2009

berryl, zkus prieznitza! a zalez do postele a brzo se uzdrav, ať si tu s náma můžeš zase vesele psát 😉

blecha001
16. lis 2009

berryl: no taky nejsem s pampers spokojená, jsou tenčí.. myslím si, že aby udrželi cenu, tak to někde musí ošidit.. my kupujem ted babylove v DM, ale uvažuju, že bych třeba zkusila i Tesco pleny, nemáte někdo zkušenost?
aha, tak z rossmanu taky můžu zkusit ;) díky za tip.
no já ji dávám na bříško taky od porodnice, ale moc se ji tam nelíbí.. tak nevim.. asi bych ji měla dávat častěji..
mrknu.. ted bude koupání, tak pak 🙂

musím valit, dočtu vás pak 😉

kukinek
16. lis 2009

Tak se hlásím p odalším probojovaném dni 😀 Už mi fakt hrabe, padám únavou a jenom tohle napíšu, tak jdu spát, dokud Ella chrápe. Ve středu zavolám mudře,jestli můžu na převážení zeptám se na to, jak se jí vracejí ty šťávy, zdá semi, že spí hůře a hůře, pořád se budí a kroutí.
jinak dneska klasika, dopoledne jako vždy matka na 100%, alep ak se to uklidnilo. Ale fakt se děsím, jaká bude noc.

Holky, musíme vydržet!!!!

berr..tak hlavně ať to nechytí Ríša, já jsem si říkala, že kdybych byla nachlazená, ta si dám asi raději roušku na pusu, ale asi bych byla za exota.. když doma je doma..

Tak dobrou!Jsem kantáre 😔 😔 😔

nika
autor
16. lis 2009

kuki drž se, je to boj. já malou uspala ani nevím jak ale tuším že se vzbudí na kojení ještě před půlnocí. naštěstí jsem s ní vytuhla od čtyř do šesti tak jsem trochu ok.

jo objednala jsem fusak - nakonec manžel rozhodl černo oranžový, tak budem zářit. těším se až příjde.

krásný večer kočky a koťata 🙂

blecha001
16. lis 2009

berryl: tak jsem zkoukla fotky.. nejen, že si to malý užívá, ale děláš super fotky jakoby ses tím živila čoveče 🙂 co máš za fotak? I když vím, že to jako fotakem není, ale rukama 😅

niki: no mě by se líbil černý fusak a hnědý vnitřek 🙂 aha .. hihi .. no černooranžový je taky moc pěkný, určo bude krásný, já oranžovou miluju 🙂 no víc jak růžovou 😀 😀 😀
niki a co téma co navrhla sali? To by bylo super, já se připojuji ;)

sali: no já bych taky byla čilejší, kdybych chodila spát s malou... ale jak jde spát, konečně můžu zasednout tu k netu, něco si tu najít, nebo vám tu odepsat a hlavně dočíst 🙂 a pak jsem jak Gregor 😀
no to je krásné nové téma..

kuki: jééé masáž, tu bych si taky teda dala.. to se někdo má 😅 jj s tím pérováním mě to připadá jak ta reklama jak byl ten pejsek s kývající hlavou na zadním okně u starého auta jestli pamatuješ 😀

holky, ty happy pleny jsou kde?
jinak my opět začínáme bojovat s rýmou, ale ta je horší jak předtím 😠 ach jo..

blecha001
16. lis 2009

tak já jdu do hajan, vy už asi chrníte...

holky, myslíte si, že už se nerozkojím, že už bych to měla vzdát?

berryl
17. lis 2009

blesko máme foťák canon a jsme max spokojeni. Já jsem Ríšovi na rýmu stříkala do nosu sterimar sprej s mořskou solí, je to super a pomáhá. Může se to stříkát kdykoliv. Jinak máme za sebou první sex 🙂 nejdříve bylo au au au,ale bylo to jako poprvé. Prej musíme trénovat at je to úplně bez bolesti. Rada měl jít včera na sraz,ale nakonec zůstal doma, sama bych to nezvládla. Krk bolí stále :(

salikova
17. lis 2009

blecha: Ještě to nevzdávej s tím kojením!!!Uvidíš, že se to zlepší! Vždyť ty už kojíš strašny dávky..

berryl: ty se máš s tím sexem... 😉

kukinek
17. lis 2009

Ahojte holky,
tak my noc parádní, třikrát kojení,ale malá pak usnula jako špalek, takže jsem odpočatá, což skoro neznám..
Ale jsem áda, že je manža doma, hnedka to jde poznat, fakt.

nik..my máme zeleno čern ýa náááádherný, skvěle pasuje od kočárku a hlavně ta barva není tak zuřivá jako na obrázku. Takže oranžový bude krásný, uvidíš, taky mám oranžovou moc ráda.

ber..tyyyjo,tak to gratuluju, ot je jako tenkrát poprvé 😀 ale máte to ta sebou a tedka z to bude jenom lepší 😉

blecha..hele, pokud j z tebe nejaké mlíko jde a máš na to nervy, což mi příjde asi nejdůležitější, tak to nevzdávej. Třeba se to změní...pokud ti z toho ale jebe, tak na to hoď bobek 😉