II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
23. kvě 2009

teda nikdo nikde, všichni na výletech.
já se vrtrátila z města, s obřím nákupem, spousta jsem toho vyřídila pohoda.

adellaide03
23. kvě 2009

Ahoj holky,
Niky já jsem tady, ale dodělávám ještě zároveň něco do školy víš, ale snad už to brzy bude 🙂 To je bezva, že se Ti tak daří

nika
autor
23. kvě 2009

to věřím, jo dočítala jsem vás, hodně odpočívej, a já pevně věřím že vše je v naprostém pořádku.
moc to nepřeháněj s tou školou.

já si vyzvedal slevovou knížku pro těhule v DM drogerce, tak se jdu kuknout co tam je. a pak bych měla uklízet, chystám se an to, ael nechce semi.

adellaide03
23. kvě 2009

Neboj Niky nepřemáhám se. Hezky všechno v klídečku. To není jak u diplomové práce kdy jsem nevěděla jestli jí stihnu svázat 🙂
Jo u nás je taky DM to si o ní taky můpžu říct?

nika
autor
23. kvě 2009

tomi povídej,já ji vázala v noci před odevzdáním u známého knihaře.

jo stačí tam vyplnit kupon, donest ukázat těhuprůkajdu a dostaneš kupony, pak po narození a předložení rodného listu další.

berryl
23. kvě 2009

dobré ráno holky, tak krk je ok ale rýma mě pořád trápí, tady je krásně,chtěli jsme jet na chatu, ale tam je zatím skarede tak uvidíme

nika
autor
23. kvě 2009

berryl tak vyžeň bacila, u nás e stále honí mraky a černo sem tam slunko. ale ve stínu je jen 16 stupňů tak nic moc.

nika
autor
23. kvě 2009

kde jsem kdo? celej den mne tu necháte samotnou?, teda že se nestydíte. 😀

berryl
23. kvě 2009

ahoj my se dneska vydali na procházku na myslivnu, ale u banske jsme to zabalili,byla jsem šíleně unavená,přišli jsme domů dali oběd a u tv usnuli 🙂je mi,ale líp tak jsem rada. Jste taky tak unavené? Já vstanu a do 2h jsem hotová.

nika
autor
23. kvě 2009

hodně odpočívej, já se taky dneska místo uklízení dalšího natáhla k telce, pustila jsem na jedničce odpoledne Dr. Qwinovou, celé jsem to probulela, ještě že jsem doma sam. ach ty hormony.

já byla jen v tom městě, ale i to je docela dlouhá prochajda. odpolko jsem dávala do kupy kyti na balkoně po té včerejší bouřce, tak jsem si i užila sluníčka.

nika
autor
23. kvě 2009

právě mi psala kamarádka, že je možná zítra pustí domů, pokud se jim nezhorší novorozenecká žloutenka. ta její princezna musí být krásná, budu muset vynadat tatínkovi že neposílá fotečky. 😀

nika
autor
23. kvě 2009

včera jak jsem bala na návštěvě tak malý je velkánský, absolutně nevyužili 56 nosí rovnou 62 a tu bude mít jen chvíli, no snad si naše mimi užije i těch malinkých oblečků 🙂

adellaide03
23. kvě 2009

Ahoj holky,
tak my jsme teď grilovali a bylo to super. 🙂

nika
autor
23. kvě 2009

adellai mňam děláš mi chutě, já peču bábovku, pěkně to tu voní

endie
23. kvě 2009

nazdar holky jdu vás jenom pozdravit a jdu lehnout , dnešní den stál fakt za to náš pes labrado na den dětí mu bude rok dneska dostal epileptický záchvat ☹ no děs běs, v pondělí sním musím k veterináři a uvidíme , ted když jsem mu sehnala hodnou paničku se zahradkou tak se stane toto,

dandulka1
23. kvě 2009

Ahoj holky, ted jsem přijela z oslavy. Manžovo kolega z práce slavil 50 a manželka mu to připravila jak malou svatbu. Přijelo hodně kolegů z práce - hasičů a s nima je sranda. Chudák bydlí v paneláku a koupily mu živýho kozla 🙂 Už jsem byla unavená tak jsem tam manžu nechala a jdu spát. Hasiči mě hýčkali, nosily mi dobroty 🙂 a i sme tančily.
berryl - já moc unavená nejsem, ne tak abych musela jít přes den spát, jen ráno mi to chvilku trvá než vylezu.
Četla jsem že mimi už vnímá hlasy, chudák, hrála tam živá kapela a hodně nahlas a duněla celá podlaha. Ted mě kope jak o život, asi je naštvaný 🙂 Tak se hezky vyspěte, berryl jsem ráda že ti je líp. V těhu se všechny nemoci snášejí hůř.
Tak papa a dobrou...........

berryl
23. kvě 2009

holky děkuji dobrou noc pa pa

berryl
24. kvě 2009

dobré ráno holky, endie a vy ho dáváte pryč?já myslela,že máme zahrádku?

nika
autor
24. kvě 2009

ahojki vespolek.
endie toje mi líto, já taky nevěděla že ho dáváte pryč, ale pokud je to takový plašan tak bys ho s kočárkem asi nezvládala.

epilepsie u psů je stejná jako u lidí, nemusí se opakobat, mohl to být následek dehydratace, či něčeho jiného. a to bych přála i tomu vašemu hafušovi, aby to bylo ok.

holky já dneska vlezla na váhu, a zjístila jsem že i před potřebou mám zase o půl kila míň, a to se cpu, jím neomezuji.

dandulka1
24. kvě 2009

AHOJ HOLKY....
nika - kolik si přibrala? Já radši na váhu nelezu 🙂

nika
autor
24. kvě 2009

dandul s tím dneškem -7.5 kilo, ani deka nahoru, děs co. ale mám z čeho brát a mimi roste jak má. 😅
a to opravdu jím 5 -6x denně, ale je fakt že jím jinak než před těhu a taky jsem se snažila shazovat i před tím, ale pri HA to nešlo po vysazení se to možná hnulo o kilo, a do 12 týdne 7 dolů. od té doby pořád stejně až teď, no uvidíme co váha u pana doktora, schválě chodím ve stejném oblečení abych to mohla porovnat.

berryl
24. kvě 2009

niky já myslím, že to nevadí, ze začátku totiž přibírá matka a ta nepotřebuje přibírat a až potom přibírá dítě a je hodně holek, které nejdříve hubnou a pak až něco málo přiberou, buď v klidu :o)

nika
autor
24. kvě 2009

berryl mne osobně to nevadí. ael už jsem čekala že spíše přiberu. samo jsem ráda, se svou výchozí váhou bych an tom byla zle. a kdo ví kolik přiberu že. ale pro mimi cokoliv.

berryl
24. kvě 2009

přesně tak :o)))

nika
autor
24. kvě 2009

škoda že je dneska tak pod mrakem, chce se mi z toho spát 🙂
🙂

berryl
24. kvě 2009

já jsem dneska vyspaná, teda zatím na mě únava najde, rýma už je lepší, tak se mi lépe dýchá :o)

adellaide03
24. kvě 2009

Ahoj holky,
konečně jsem dodělala věci do školy, uf ještě mi přítel dodělá prezentaci k obhajobě a snad je to vše. Teď jen se vše naučit na státnice a je to.
U nás taky bylo pod mrakem, ale už svítí krásně sluníčko tak už peru třetí pračku. 🙂

nika
autor
24. kvě 2009

taky svítí, prát jsem prala včera dneska dám asi vyprat tenisky, taky to potřebují.

adellaide03
24. kvě 2009

Já už mám dvě pračky suché a třetí se suší. Je tam fakt krásně a to hlásili, že bude pršet. U nás je dnes pouť, ale teda je taková o ničem a vzhledem k tomu, že se po té plodovce musím šetřit a zítra musím do Ostravy tak jmse tam ani nešli. Budeme muset na jinou pouť k tetě, tam jezdíme každý rok, to už je taková tradice tak si to užijeme tam. 🙂

salikova
24. kvě 2009

Ahoj!Tak v Praze bylo dnes krasne!Ted uz vsichni odpocivame po dlouhe prochazce...Jinak tu ctu same dobre zpravy!Ad:teda,ty ses holka sikovna!Setri se po te plodovce!Sem rada,ze vse dobre dopadlo.Berryl:Tak nemoc je zazehnana?Tuk tuk.Nika:No,ja taky nejsem nejakej strizlik(160cm,61kg)-na zacatku sem pribrala 5kilo a ted to mam zas dole.Proste mame zasoby🙂