II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
3. kvě 2009

Byla a to ještě nevíš že stál 500,- kč 🙂

salikova
3. kvě 2009

No,tak to se vyplatilo.Ja bych taky sla nekam na grilovacku!A klidne i bez kocarku.Ach jo.Vikend pryc a zitra musim do prace zas!Manzel se vyvalil na gauc a natvrdo usnul se psem v podpazi-no sou roztomili!

dandulka1
3. kvě 2009

Vložila jsem fotku...já jsem sama, manža odjel už třetí týden hodně daleko na školení, jezdí jen na víkendy a kluk je u babičky. Představ si že ten kočár uvnitř měří 90 cm, tam se krásně vejdeme s pytlem celou zimu. Kde děláš? Máš těžkou práci?

endie
3. kvě 2009

dandul: super kočárek a ta cena 😉

nika
autor
3. kvě 2009

🙂 ahojki holky, tak Vás zdravím z perného víkendu, jsem utahaná jak kotě ale stálo toza to.

endie
3. kvě 2009

ahoj niki 😀

nika
autor
3. kvě 2009

endie jak bylo v NJ porodnici na návštěvě.¨já taky očekávám tetkovství, kamarádka měla termín 1.5 tak uvidíme kdy malý vykoukne.

jinak jsem utahaná,ve čtvrtek jsem protancovala večer, v pá cesta do jeseníků, v so výlet - prý procházka okolo Kralického sněžníku, hledání jeskyně, pramenů atd. paráda.

no a dnes návrat. krásně jsem si spálila čumák a líčka. 😀 😀

endie
3. kvě 2009

bylo super dávala jsem odkaz na fotku amlé, je to pincezna krásná a hodná, no a dozvěděla jsem se tolik věcí o porodu že mi je stoho až blbě 😀

endie
3. kvě 2009

tak to sis užila super víkend teda 😵

endie
4. kvě 2009

nazdar děvčata, vy ještě spinkáte? 😲

dandulka1
4. kvě 2009

Ahoj, já ne, ale je u nás hnusně, o 10 stupnu chladněji než včera tek koukám na mojí telenovelu 🙂 těhotenskou. Nikdy na to nekoukám a co jsem na marodním tak jo. 🙂

endie
4. kvě 2009

tady je taky hnunsě .zničeho nic se zatáhlo a je chladno 🙄 jakou telenovelu ?

berryl
4. kvě 2009

ahoj tady taky nic moc počasí!!!
Dan kočárek super :o))) pěkný na ježdění stačí a cena parádní

dandulka1
4. kvě 2009

endie - na barrandově - Sladká Laura 😉
berryl - děkuju, ve skutečnosti je hezčí. Jestli bude soused topit přes zimu jako loni tak ho ani nevytáhnu. Včera jsem propásla supr aukci na autosedačku s podvozkem, nánožníkem i fusakem za 1500,- ☹
Jak vám holky je? Já co jsem viděla Hynečka tak se nemůžu dočkat. Je to doma dlouhý.

berryl
4. kvě 2009

mi to teda nějak strašně rychle utíká, ve středu jdu na kontrolu na krev na ty tripply a už se moc těším, že zase uvidím krokodýlka 😀

dandulka1
4. kvě 2009

Já jdu zítra na ty testy ale bez kontroly. Na kontrolu jdu až 15. rovnou pro výsledky.

berryl
4. kvě 2009

mi chodí výsledky sms :o)
no jsem trochu nervózní aby bylo vše v pořádku a miminko bylo zdravé!
co dneska vaříte?

salikova
4. kvě 2009

Ahojte! V Praze taky strašně prší a je zima.. Dneska sem myslela, že nevstanu z postele, jak mi bylo zle - od žaludku a i hlava mě bolela. endie, zřejmě sem od tebe chytla nachlazení- mám úplně ucpanej noc a škrabe mě v krku... Ach jo!Natálka tvé kamarádky je kouzelná! Už chci taky mít takovyho andílka!!! dandulka: Jsem učitelka na prvním stupni. Je to tu pohodovy zaměstnání skvělej kolelktiv a mám teď i nějaké úlevy, takže paráda, jenže dojíždím 40 min, což znamená brzo vstávat a to se mi den ode dne vstává hůř...A ten kočárek nemá teda chybu!!!Fakt se mi líbí a ta cena - no to se máš! Tak se holky všechny mějte zatím!

dandulka1
4. kvě 2009

Já tam musím osobně, protože prý vyjdou špatně po tom zákroku tak musím dostat doporučení na 3D utz a genetiku, aby byla jistota. Vy jste tam hrozně moderní, fotky ti chodí meilem, výsledky sms....
Už máme sluníčko! v 10 přišla sousedka na kafe a jelikož kouří tak jsme seděli na zahradě a jsem zmrzlá.
sali - dojíždění ti nezávidím, mám problémy jet do města (8km od nás), nebaví mě cestovat. Děkuju za pochvalu kočárku, mám ho v garáži než ho vyperu a spí v něm naše Julie - kočka. Vždycky jí vyndám a vynadám jí a vleze tam zas.
berryl - já jsem si udělala silný hovězí vývar. Manža odjel včera k vám tak se mi zase nechce vyvařovat jen pro sebe.

berryl
4. kvě 2009

jo vlastně ano, takže na to 3D vlastně musíš a hlavně potom budeš klidnější

s tím vařením to znám, někdy se fakt nechce a hlavně ne jen pro sebe kolikrát si jen namažu chleba a mám oběd hotový

dandulka1
4. kvě 2009

Jo, to jo. Budu mít jistotu. A budu vědět co to je 🙂 jsem hrozně zvědavá. Pak se to začne hrnout. Sousedka chce přinést hadříky na holku, známá výbavičku na kluka, druhá sousedka po malé přitáhne mimi hračky...všichni se těší až se toho zbaví a budou mít uklizeno 🙂 a nanosí to k nám. Aspoň ušetříme, né ? 😉

nika
autor
4. kvě 2009

čauky vespolek, zdravím Vás kočky 🙂

salikova
4. kvě 2009

Dandulka:No,to ja bych brala vsema deseti!Mas fajn sousedy...Holky,ja sem zase opet nemocna.Je to neskutecny.Pred 3tydny sem mela chripku se zimnici,ted mam virozu se zvysenou teplotou.Ja se z toho zblaznim!Tak mam strach,aby to miminko ustalo bez problemu a nasledku.Ach jo!

endie
4. kvě 2009

bobišku, tak to jsme dvě, já jím kolečka citronu sice to není nic moc ale zabírá

nika
autor
4. kvě 2009

sali vyležet šup do pelíšku honem, ach jo. já musím zaklepat že já jen tu rýmu v 5,6 týdnu a nic, ale je fakt že na sebe dávám bacha. 🙂

endie
4. kvě 2009

já na sebe taky dávám pozor ale toto fakt nevím kde jsem chytla a kamoška že už mám prasečí chřipku 🙄 no jo no to je tak když někdo pořádně nečte

nika
autor
4. kvě 2009

endi toje ale .... nic proti. je to fakt, člověk aninemusí vědět kde to chytí.

holky mi se tak nic nechce 😉

salikova
4. kvě 2009

endie,tak si drzme pesti!Taky na sebe davam pozor,ale mam nejakou oslabenou imunitu ci co.

salikova
4. kvě 2009

endie:Taky hodne pij a spi!Hlavne to chce odpocivat..Mne strasne zabira cesnecka.Manzel uvaril a ja poctive pojidam...

nika
autor
4. kvě 2009

jojo odpočinek je hlavní 🙂