II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
30. kvě 2009

Jee!Kde ste cely den?Ja mam nespavou...

salikova
31. kvě 2009

Tak sem tu byla posledni a sem tu i jako prvni.Teda,to byla noc-sem cela dolamana a spala sem 6 hod.To asi zalomim u tchyne na navsteve,kam se dnes chystame..Ach jo.

berryl
31. kvě 2009

dobré ráno kočky, Dan určitě mi pošli foto :o)

Endie, teda babička je šikovná, upletla moc parádní kousky :o) neboj krize se zažehná občas to tak je

hanna
31. kvě 2009

Ahoj holky jenom sem se chrěla zeptat jestli třeba v noci když se otáčíte jestli vám neunikne z prsa trochu té průhledné tekutiny měla sem to ted podruhé v tomto týdnu.a když se ráno probudím mám na kšili flek,ale bývá to jen z jednoho prsu.Míváte to také?Díky za odpoved Hana

dandulka1
31. kvě 2009

berryl - fota tepláčku ti posílám.

berryl
31. kvě 2009

hanna teď jsem o tom četla, je to normální jmenuje se to kolostrum

Dan děkuji moc

nika
autor
31. kvě 2009

ahojki zdravím po výletě, teda unás je krásně okolo Olmiku a prostějova deštivé peklo ale pomalu šlo i jet autem 🙂

nika
autor
31. kvě 2009

teda nikdo se tu neukáže. tak nic, jdu prohlížet kočárky, je toho taková spousta. dneska jsem se jen s Manžílkem stavili v Pompu a okouli některé, no točila se mu z toho kebule a to tam bylo jen pár tipů. jsem zvědavá co vybereme 🙂

adellaide03
31. kvě 2009

Ahoj Niky já tady taky pocela náročném dnu jsem. Jak se daří?

nika
autor
31. kvě 2009

😒 mně fajn. zítra jdu k zubaři a do poradny, tak to zfouknu naraz. možná stihnu i praktickou, po domluvě na gynekologii, ani nevím jestli se tam musí, nebo ne.

jinak jsem řešili jak vlastně uspořádáme manipulaci jako kam přebalovák, kde koupat,... co jsem zvědavá, na nic kloudného jsme nepřišli 😒 tak jsem zvědavá.

v červenci a srpnu nás čeká ještě rekonstrukce a předělávání komory a spíže a nové dveře do koupelny, tak je toho něják moc. teď v červnu chci dát do kupy ložnici a pokojík. aby bylo vše v cajku 🙂

adellaide03
31. kvě 2009

Niky to máme podobně taky se nemůžeme dohodnout jak vše uspořádáme 🙂
Jo k praktické se taky musí jít takže pokud to stihneš tak se tam zastav.

nika
autor
31. kvě 2009

uvidím, poptám se a kuknu kolik je tam lidu a pak se rozhodnu.

to upořádání je děs, pořád probíráme jak to má a ten a onen doma. a hledáme svou variantu. nejhorší je že to muse vymyslet a pak až nakupovat věci - přebalovací podložku atd. no snad to dopadne ve prospěch a nebudeme to měnit hned po pár dnech ale i to se může stát.

berryl
31. kvě 2009

ahoj holky,my měli mě včerejška synovce bylo mu 5, jsem hotová unavena, pořád ho napominat neskakej, nedupej, vytáhni ten prst z nosu, můžeš už být chviličku ticho :o) vůbec jsme se nevyspali, protože psal s náma,no určitého teď už delší dobu nebudeme hlídat,pořád se mu musíš věnovat,doma si hraje sám, ale tady nemá svůj pokojícek tak to bylo dost náročné. Tak to já ještě teda nevím kde bude postýlka a tak,protože se budeme do 3m stěhovat a pak se uvidí,tak to jeste nemusím řešit.Niki tak at Ti zítra doktoři dopadnou nejlépe jak jen to půjde

berryl
1. čer 2009

tak jsem tu byla poslední a vidím, že i první, přeji pěkný den

berryl
1. čer 2009

Endie už mám na účtě nemocenskou!!! minule kolem 8 v měsíci a teď už 29 v měsíci 😲

salikova
1. čer 2009

Ahoj, ahoj!

salikova
1. čer 2009

Já bych potřebovala poradit! Zácpu nemám, ale od včera mě trápí píchání v levém boku - bolí mě to furt, ale nejhorší to je, když se zohnu, když si to zmačknu nebo když zhrbeně sedim....dan, tys měla něco podobnyho,ne? Mně se teda nechce zvracet, ani průjem nemám... Ach jo.

endie
1. čer 2009

zdravím děcčata

berryl: to je mazec jestli to tak pokaždé bude chodit jinak tak mě trefí

Sal: píchání nemám ale včera mi bylo pěkně blbě jenom jsem ležela a spala a nebo jedla sladké nic jiného mi nešlo do žaludku

nika
autor
1. čer 2009

čusky hlásím se od doktorů, vše ok. zubař naprosto a poradna skvělé.

nika
autor
1. čer 2009

sali pěkné fotečky, teď už i vidíme 🙂

salikova
1. čer 2009

děkuji 🙂 Sem šla konečně do sebe 😅

Teda ty doktory oblítalas brzo! A závidím ti toho zubaře! Já se tam ne a ne dostat - bojim bojim ☹

endie
1. čer 2009

niki ahojík

berryl
1. čer 2009

sal já když si třeba dřepnu a chci si zavázat boty, tak mě strašně moc píchne ne jednom místě a je to celkem bolest, pak mám problémy se narovnat, to víš, když tam toho prďolku tak zmáčknu 😀 ale určitě se neboj, minulý týden mě pěkně bolelo břicho a hodně mě píchalo, teď to přešlo, ale zase mám výtok a tak se to střídá

Niky mám radost!!!
Niky ke kterému se vyplácí nemocenská? děkujeme

nika
autor
1. čer 2009

berryl není to dané datem, záleží od doručení papírů, a kdy ti to spočtou.

berryl
1. čer 2009

aha tak proto to přišlo pokaždé jinak, no hlavně, že je mám na účtě děkuji

Sal Jarda je úžasný :o))))))))

adellaide03
1. čer 2009

Ahoj holky,
Niki gratulace k doktorům.¨
Sal konečně fotečky bezva. Co se týče těch bolestí nevím co Ti poradit jen Ti můžu říct, že mě dnes ráno tak píchalo na pravé straně.
Endi zdravím a jak je Ti dnes?
Mě je dnes nějak divně, nic mě nebaví, učení mi do hlavy už vůbec, no asi mám krizi z učení hlavně z těch pitomých důchodů bleeeee
😠

nika
autor
1. čer 2009

berryl s tím bříškem to máme asi všechny, mně zase jak si lehnu na záda a natáhnu nohy pěkně tvrdne, ale jen u pupku dr. říkal že to nevadí pokud netvrdne dole.
tak jsem si koupial zásobu magnezii a jsou v autě, čekaj odpoledne na manžela ať mi je vytahá dom.

je to fajn, potkávám se na poradně vždy s plno kámoškama ze základky, jak tam nebydlím je to sranda.

nika
autor
1. čer 2009

adellai vydržaj.......

kdybys potřebovala něco zkonzultovat tak klidně písni IP zkusím ti poradit.

berryl
1. čer 2009

já i když se třeba prudce přetočím na záda nebo na bok(prostě jiná poloha)tak to zabolí ☹

no tak to máš super já mám obvodní taky v místě kde jsem kdysi bydlela, tak tam vždy potkám nějakého známého maroda

nika
autor
1. čer 2009

jo ptala jsem se na kdy a jestli musím k praktické tak až okolo 30TT.