II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
4. kvě 2009

nika:Tak kdyz se ti nechce,taky odpocivej!🙂

nika
autor
4. kvě 2009

ale měla bych něco o víkendu jsem byla pryč, a teď zase odfrčím ve čtvrtek na chalupu, ach jo tolik práce a něják ji nestíhám, 🙂 co co počká ne.

jdu hledat věci,mám nový pc a spoustu odkazů se mi ztrtilo ach jo.

berryl
4. kvě 2009

ahoj všem, to mě fakt mrzí, já se zatím držím, ale je fakt, že dneska chytnes bacila kdekoliv! My byli i v té zimě na procházce a teď mě bolí spodní čelist a ucho celkem na to trpím, tak doufám, že se vyspim. Poslední dobou nějak špatně spím pozdě usínám a brzo se budím a hlavně mě zase v noci budí wc. Tak jsem za ty 4m přibrala 1kg ale fakt jsem si myslela že více i tak si připadám jako slon. Tak se jdu namazat od krku az k pátám a půjdu si lehnout dobrou noc

salikova
4. kvě 2009

Dobrou noc,berryl!Ja to mam s tim spanim podobne.I kdyz jsou tydny,kdy spim i 10hod denne.Ale ted nic-sem utahana,ale usnout ne a ne.A to sem spala minulou noc jen 5 hodin!Tak to du jeste zkusit a preju vam pekne sny..

salikova
5. kvě 2009

Dobre ranko!Tak jsem tu zas...

dandulka1
5. kvě 2009

Ahojky, jsem zpět od doktora, brali mi krev. Holky tady je 5 stupňů. Brrr....
To se berryl máš, já přibírám v pohodě 🙂 s tím problém nemám. Spaní mi probémy nedělá. Spím denně tak 9 hodin a v noci jdu na wc už jen 2x. Za chvilku mi přijede kámoška udělat nehty. Mám na to svoje věci ale nechce se mi s tím patlat.

berryl
5. kvě 2009

dobré ráno, dan a výsledky budes mít toho 15.5? Já jdu zítra už se těším az na tu krev minulé jsem měla modřinu přes celou ruku. Endie a co Ty ten zánět žil už nemáš? Holky co vařite potřebuji poradit. Mám chuť na bramboraky ale moc se mi je nechce dělat :o(

endie
5. kvě 2009

ahojík děvčata, dneska je venku zima 😝 ani od obchodu se mi nechce

endie
5. kvě 2009

ne už ne, mazala jsem to, dneska asi jako vždy nic vařit nebudu, nebaví mě to

endie
5. kvě 2009

mě bolí záda dneska, to je tím že nevím jak ležet , když ležím an poku tak mě bolí celá páteř, když na zádech tak mi táhne bříško, a když na břichu tak citím že už tlačím na miláčka tak asi budu jak žirafa spát ve stoje

dandulka1
5. kvě 2009

Jojo, 15. mám poradnu i výsledky. Výsledky jsou do týdne, ale já počkám, volat tam nebudu jdu tam o 2 dny později. Já s modřinama problém nemám, po odběru si ani nenechávám zalepit ruku. Dneska mě vážili a mám rovných 6 kilo nahoře. Prý se nemám stresovat, že prý jsem vyběhla hormonama jak bylo tělo připravené na dvě mimi tak jsem zvědavá jestli se to zastaví 🙂
Mám od včera vývar s hodně masem a nokama a zeleninou. Dneska jsem měla vyjímečně chut na něco sladkého tak jsem si koupila šáteček , no není mi špatně ? Jako kdybych to nevěděla.
Endie - mám stejné problémy a to nemáme břicho. Záda mě bolí hodně v kříži, na zádech taky cítím břicho.... Ale příští rok v tuhle dobu se už vyspíme, kluk mi kolem 7.měsíce spal celou noc 🙂 🙂 🙂

dandulka1
5. kvě 2009

Dneska čekám balíček z mimibazaru tak jsem zvědavá a nemůžu se dočkat. A ve 2 hod si jedu ke dvoum paním pro věcičky. Našla jsem alba maminek z od nás abych nemusela platit poštovné tak jsem něco vybrala. Pak dám fotky.

dandulka1
5. kvě 2009

Holky víte že když v Globusu předložíte průkazku tak dostanete kartu na 3 roky a máte slevu na mimi potřeby? Pravidla http://mimiklub.actum.cz/firemni/obchodni-podmi...

dandulka1
5. kvě 2009

Stačí vyplnit registraci na www a oni pošlou info až bude karta hotová. Je to zdarma.

salikova
5. kvě 2009

To jde i na prukazku?Ja myslela,ze jen na rodny cislo mimouse-mi nekdo rikal..

salikova
5. kvě 2009

To se zaregistruju.Do Globusu my obcas jezdime.Dik za info,dan!

berryl
5. kvě 2009

to je super, ale my do globusu moc nejezdíme :o) zase jsem měla zácpu tak teď sedím na wc a pisu vám asi tady budu celý den!

endie
5. kvě 2009

mě pomáhá na zácpu, prodává se to v kauflandu ted to mají v akci za 17,- je to jak actimel ale jmenoju se to jinak a je to super

salikova
5. kvě 2009

...a nebo mlecna cokolada taky pomaha...

dandulka1
5. kvě 2009

Je to na průkazku. Zaregistrovala jsem se přes net a napíšou mi meil až bude karta hotová. Já tam taky moc nejezdím ale když na netu na jejich stránkách zjistím nějakou akci tak pojedu. Já jím každý večer hrušku a pak se pořádně napiju a chodím jak po másle... 🙂 Holky přišel mi balíček, krásná bunda od nextu a rukavičky... a koš na špinavé pleny. Nový stojí 1500,- a paní chtěla 150,- no nekoupte to.

salikova
5. kvě 2009

Tyjo.Nakupujes v plnem proudu!Ja mam taky neco malo pokoupeno,ale ted mam strach,jak sem furt nemocna..No nevim.Sem chtela jit k doktorovi a on ma dovolenou.Tak musim vydrzet do toho 12.5.

dandulka1
5. kvě 2009

Jen když najdu něco za super cenu. Odpol.to nafotím.

berryl
5. kvě 2009

endie peníze mi pořád nepřišly! Holky to je zima,jsem zalezla pod perinu a čtu si možná i usnu jsem nějaká unavená, ale to bude tím počasím. Dan a to nakupujes vše na tom mimibazaru?

dandulka1
5. kvě 2009

Taky je mi zima a máme rozbitý kotel tak si nemůžu zatopit. Jedu do města a až přijedu tak taky zalezu pod peřinu a chrupnu, dneska zívám o sto šest a chce se mi spát.
berryl - zatím jo protože na nákup do sekáče se mi zatím nechce když nevím co to bude, tak na MMB jen občas brouzdám a něco vyberu. A právě u dvou maminek jsem viděla hezký věci od nás z města tak ušetřím poštovné a jedu si pro to. Chce za 13x punčocháčky 100,- kč a mimino je nezničí tak mi nevadí že jsou po děcku. Jdu se obléknout a frčím, zalez a chrupni si at máte sílu, budu se opičit jen co přijedu. Je tu vichr a taky zima.

salikova
5. kvě 2009

My bydlime v panelaku a mame tu teplo..Nebo je to tim,jak lezim pod perinou?Udelalo se mi nejak dobre,tak se zacinam nudit...Endie,jak je tobe?

endie
5. kvě 2009

´tak ted sem se probudila a je mi ještě chur než před tím zítra letim k dr. je mi na zvracení no hnus, ojim se o mého poškotka ☹

endie
5. kvě 2009

berryl taky ještě nemám ani korunu 🙄

berryl
5. kvě 2009

endie neboj četla jsme, že miminko je v pořádku, krize je ze začátku, teď už je chráněné, mám kamarádku v Anglii a znáte to počasí co tam mají, je už po druhé těhotná a neustále nemocná a mudr, ji řekl, ať je v klidu, tak neboj odpočívej ať je Ti lépe :O)))

endie
5. kvě 2009

manža až příjde tak mi zajde pro teploměr a nějaké čajíčky, a to mám jít ve čtvrtek na ten ultrazvuk přinejhorším zavolám že jsem nemocná at mě přeobjednají