II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
3. čer 2009

endie buď v klidu já vlastně taky přesně ne 🙂

dostala jsem na ni doporučení 🙂

berryl
3. čer 2009

asi si pošlele pro jistotu čísla na mobil a nebo si dáme sraz na tramvajové zastávce stodolní

endie
3. čer 2009

já bych byla pro se sejít na zastávce co? dveře mám fotlé v albu ale nevím proč tam je ten flek a je to blbě focené

nika
autor
3. čer 2009

já musím někde nechat přibližovadlo-autíčko, ale klidně můžu u práce a pak se tam vrátit. klidně na zastávce 🙂
s čísly souhlasím

berryl
3. čer 2009

na stodolní je placené parkoviště a není drahé, jen kdybys nechtěla pak nikam chodit daleko

nika
autor
3. čer 2009

dá se zaparkovat i za domem umění anebo u baumaxu. ještě se pak domluvím s adellaide, předběžně jsem se domluvaly že ji vyzvednu ale vše operativně.

berryl
3. čer 2009

ok už se těším

berryl
3. čer 2009

jo dneska jsem mudr říkala o těch občasných bolestech v břichu, křečích atd, tak mi řekl že mám brát hořčík, že mi jen pomůže - nemůže mi uškodit, tak jen ať víte

nika
autor
3. čer 2009

berryl díky, dříve nebo později u něj všechny zakotvíem, já se dopuji magnezií, zatím to stačí, uvidíme

berryl
3. čer 2009

tu já taky piju, ale asi to je pro mě málo, težko říct

nika
autor
3. čer 2009

mně se to taky sem tam stane naštěstí je u pupku anahoře to nevadí ptala jsem se Dr. říkal pokud dole tak magnezko doporučuje,uvidím příště, znovu se na to zeptám.

kdy jdeš zase na kontrolu? já chodím co 3 Týdny

berryl
3. čer 2009

až 2.7
zítra se musím objednat do nemocnice na srdíčko

adellaide03
3. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem vás zběžně přečetla. Kavárnička vypadá skvěle. Jinak mě je jedno kde se sejdeme, my se domluvíme s Niky a pak už vás někde snad najdeme 🙂

nika
autor
3. čer 2009

berryl teda já 22.6 ale 15.6 jdeme na to srdíčko a velký UTZ, těším se.

adellaide03
3. čer 2009

Holky vy tady píšete pořát o srdíčkách a mě minulý týden na kontrole mudr nic neříkal 😲

endie
3. čer 2009

člověk se vytratí na záchod a už se to na něho sype ty informace 😀

berryl
3. čer 2009

a kam jdeš na to srdíčko

endie
3. čer 2009

já už byla na srdíčku 😀

berryl
3. čer 2009

my dalí číslo na porubu nebo fifejdy

endie
3. čer 2009

já byla ve Výškovicích v gynetu ale to jsem si zařídila sama a můj mě poslal na polikliniku v Hrabůvce

berryl
3. čer 2009

aha tak já půjdu asi do poruby to mám za rohem

salikova
3. čer 2009

Ach jo-taky bych sla s vama hned...Berryl:a ja sem byla zvedava,coze to budete mit a ty tajnustkaris!Ja mam takovej pocit,ze se to my snad nikdy nedovime..Sem z dneska nejak utahana,tak uz du na kute..Dobrou!

adellaide03
3. čer 2009

Sal dozvíte u porodu určitě 🙂
Dobrou noc asi se jdu taky pokusit spát.

berryl
3. čer 2009

holky já už taky padám unavou jdu s pejskem hodím sprchu a jdu taky na kutě dobrou noc

petule83
3. čer 2009

Berryl to je dobře že jste i s mimčem v pořádku 🙂
Teda holky ten jídelní lístek je úžasný,to je pokušení 😀 Tak palačinky jsou jasné 😅 Už se těším 😉
Tak se mějte hezky a dobrou noc.My jdeme zítra k doktorovi,tak držte palečky.

salikova
4. čer 2009

Petule:Tak ta to u doktora dobre dopadne!Vsem dobre rano!

adellaide03
4. čer 2009

Dobré ránko holky,
Peti držíme s mimiškem pěsti ať jste zdraví 🙂
Já dnes poslední den učení a zítra státnice uf to teda uteklo. Už te´d mám nervy když si na to vzpomenu.

berryl
4. čer 2009

dobré ráno holky
Peťulko držím palec
Adel to tak rychle uteklo a zítra státnice, ty jo!!! budu na Tebe myslet!!!

tak jsem se objednala do Poruby na tu echokardiografii jdeme i s manželem 18.6,tak doufám, že bude prcek mít srdíčko jako zvon

dandulka1
4. čer 2009

Ahoj holky, petul a adel držím palce.
Jsem dnes totálně vytočená. Půl hodiny řvu na kluka - dělej, ujede ti autobus, hejbni sebou, pospěš, přijdu do pokojíčku a pán kouká na televizi. No samozřejmě mu to ujelo. Tak má zaracha na pc a na tv, řvu každý den, je hrozný flegmatik. Vezla jsem ho do školy a poprvé v těhotenství se přihlásili hormony a celou cestu jsem brečela, normálně mi ruply nervy 🙂 Tak mě začal hladit a omlouvat se no to by ho člověk zabil zmetka 🙂