II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
5. čer 2009

endie už jsi kupovala plínky látkovky, nebo osuškové plínky? já se snažím vybrat jaké, dostala jsem od mamky jednu velkou osuškovou s ovečkama -ty chci ješě, nějáké s obrázky a bílé - místo osušek, jsou boží. pak 80x80 cm ty jsem si i objednala a teď zvažuji kolik 70x70, a jakou značku.

je fakt že přiznám, že se mi líbí myšlenka látkových plín na přebalování, tak uvidím, právě tento týden to doma řešíme a probíráme s chlapem

endie
5. čer 2009

mám klasické látkové 10 kusů ale kupovala jsem to v Polsku a pak 3x s potiskem k dr. a nebo do kočárku ale na koupání atd ještě plínky nemám, jsi mi to normálně připoměla

nika
autor
5. čer 2009

já mám nějaké staré po mne a tak, od kamarádky, ještě musím dokoupit ty velké na koupání. abych měla alespoň tři, čtyři.

endie
5. čer 2009

a kde je prosím tě budeš kupovat?

nika
autor
5. čer 2009

asi přes net, jeslti mám pár stránek kde je chci objednat.
možeme se dohodnout a obejednat to společně, za jedno poštovné.
dám ti do IP odkazy

endie
5. čer 2009

jo super

nika
autor
5. čer 2009

máš to tam, koukni.

dandulka1
5. čer 2009

Ahoj holky...
adel gratluji ke státnicím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myslela jsem na tebe, vím jaký je to záhul, prožívám to s manžou vždy když má velké zkoušky.

endie - máš už pěkný pupík 🙂 a nika má pravdu s těma kvasinkama. Způsobuje to sladké a spodní prádlo s umělinou a tanga. Musela jsem je ted přestat nosit, jinak bych se udrbala.

endie - ty pořád pečeš 🙂 Kdo to baští? 🙂

Jdu do peřin, byly jsme se známýma v zahrádce a docela jsme promrzli. Dala jsem si nealko pivo, jak pivo nepiju tak jsem na něj dostala chut. Jdu se zahřát. Mějte krásný víkend i když má pršet. Papa.

adellaide03
5. čer 2009

Dandul děkuju za gratulace 😉
Já jdu taky do peřin konečně se pořádně vyspím. Na dnešek jsem tomu moc nedala tak dobrou noc.

endie
5. čer 2009

jeeee tak to se taky přidávám ke gratulaci

dan: tanga mám zakázané od dr. ale omezím to sldké

dobrou noc

nika
autor
5. čer 2009

adellei krásné sníky a ne o učení, mne to teda pronásledovalo i další noci, vracel ajsem se k tomu, tak ať se ti zdá jen něco pěkného.

salikova
5. čer 2009

Taky valim spat.Dobrou vsem.Berryl asi zapiji jeste.

dandulka1
6. čer 2009

Hezké ráno holky. Jak jste se vyspali?
adel ty si musela spát jak miminko. Nebo se ti to v hlavě pořád točilo?
Je tu hrozná zima, manža dneska zatopí. Ale zase jako alergikovi je mi už pár dní dobře, ani kýchnutí. Těch vyšších teplot se bojím.

nika
autor
6. čer 2009

dandul ahojki,

jojoj i u nás je pěkně chladno. jo někdo mi povídal že léto má být chladné, že to pravé už bylo. kéž by co.

dandulka1
6. čer 2009

mě to včera sousedka říkala taky, já bych byla letos ráda.

endie
6. čer 2009

Dobré ranko

adellaide03
6. čer 2009

Ahoj holky,
Dandul jo spala jsem krásně, fakt ani nevím o čem se mi zdálo. Síce když jsme usínali tak asi kolem jedenácté volala tchýně, úplně nás vylekala, ale nakonec jsem usnula a spala do 6:45 úpak už jsme s přítelem do osmi jen leželi. Ale byla to super noc, nemyslet na to, že se ráno musím zase učit.
Jinak u nás je zataženo takže asi dnes krásný den nebude. A pokud bude chladné léto, jindy bych z toho byla na prášky protože miluju léto, vodu sluníčko, ale letos mi to teda taky určitě vadit nebude 🙂

nika
autor
6. čer 2009

ahojki všem 🙂

pokud nebudu vedra a bude kolem 25 maximálně budu spokojená jak želva 🙂 asi všechny těhule letos

nonic jdu pokračovat v práci, ikdyž se mi takkkkk nechce, ale odpolko jedu pryč takmusím

salikova
6. čer 2009

Ahojte, holky! U nás je tma jak v pytli a zima! Já nedopnu bundu!!! Se mi nikam nechce a to sem "objednaná" k babičce na oběd!

dan: Sem se tě chtěla zrovna zeptat, co alergie...

berryl
6. čer 2009

ahoj holky, tak jsme včera slavili, tatínek byl krásně dajotý, měl foťák tak jsme maličkého viděli a je nádherný, má krásné ouška a prostě všechno :o) tatínek strašně chválil maminku a koupil jí zlaté naušničky za miminko a dneksa jí je ponese, no už se nemůžeme dočkat toho našeho!!!

jinak Adel z celého srdce Ti gratuluji ani mě nenapadlo, že bys to neudělal jsi holka šikovná a jen tak dál

endie já mám kvasinky ze sladkého a teď už i s holení, tak si dávám pozor na gely a pěny na holení

niky a co takhle koupit manžovi chrániče na ruce k bruslím? já je mám i hodně známých a chválíme si je všichni, v nich je kus železa a když bych náhodou spadla tak je to fakt super, jinak chrániče nenosím bo nepadám, ale nikdy nevíš

dneska pokud teda nebude pršet, tak chceme jet do Havířova podivat se na americký fotbal a spojíme to hned s návštěvou rodičů

no a zítra půjdeme za miminkem do nemocnice 😀

nika
autor
6. čer 2009

berryl díky za nápad, ale chrániče máme oba, já je taky nenosím, jen přilbu, teda te´d samo nebruslím, ale těším se na příští rok, jak se budeme s kočárkem prohánět 😀

berryl
6. čer 2009

to já se taky moc těším :o) máme v plánu jezdit s větrem o závod

endie
6. čer 2009

holky jaks e dělá buchta s posypkou?

jinak jsem koupila krásný zateplený komplet Adélce, hodím pak foto s MB. za 140,- nový a je to s těma obrázkama co bude mít knakresléne v pokojíčku, jsem zní hotová 😀

nika
autor
6. čer 2009

endie fajn.

nika
autor
6. čer 2009

endie záleží jaká?

endie
6. čer 2009

taková ta co se třeba prodává na pouti ten koláč takový 😅

nika
autor
6. čer 2009

hm, široký pojem, jestli myslíš kynutý koláč třeba ve stylu - frgál, s tvarohem, ovocem nebo mákem tak ti recept dám.

pak se dělají ještě takové třené buchty - na velký plech s ovocem a nahoru se taky dává posypka.

dandulka1
6. čer 2009

Nemyslíš žmolenku?

endie
6. čer 2009

ty třené na ten velký plech s ovocem a drobenkou, to přesně myslím. se neumím pořádně vyjádřit 😒

nika
autor
6. čer 2009

ok endie, jdu najít nějáký recept, já je osobně nepeču ale něco někde mám.