II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
16. čer 2009

dan tak co pak to nosíš pod srdíčkem???

berryl
16. čer 2009

holky kde jste? Já jsem tu dneska měla švagrovou a synovce jednomu je rok a druhému pět a jeste dorazila kamarádka s malým tomu je dneska rok, no jsem hotová. Taková kinder party 🙂 nedovedu si představit mit dvojčata! Jo a dneska jsem dostala kýblik na koupání,tak to bude fuska naučit se v tom prcka koupat aniž by si loknul vody

nika
autor
16. čer 2009

berryl je ty se máš, já si chci kyblík taky koupit. neboj naučíme se.
jinak zdravím všechny

dandulka1
16. čer 2009

Ahoj děvčata....jsem tu, jeli jsme k doktorům v 7.30 a v 16.30 jsme přijeli. Jsem vyřízená¨. Naštěstí rozštěp páteře se nepotvrdil, prý je mimi zdravé. Celých 5 měsíců žiju s pocitem že 100% čekám kluka a doktor nám řekl že by to měla být holka.................. 🙂 Stálo to 100,- kč tak doufám že se aspon nespletl. Nějak tomu pořád nevěřím. Samozřejmě mi to nevadí, ale nějak sem si vůbec nepřipustila tuto možnost 🙂 Jsem tak přetažená a unavená z těch vyšetření..jinak ultrazvuky boleli, jak tu nedavno někdo psal, tak jsem se na to ptala a prý je to nutnost pro ostřejší obraz.

nika
autor
16. čer 2009

dandul je holčička, ty jo to je děs celej den, gratuluji k zdravému mimi. jojo mne to taky včera opět bolelo, bylomi vysvětleno že se musí trochu odtlačit plodovka, a taky naše mimimoc nespolupracovalo. dneska mě to bolí jako otlačené či kdyby člověk měl modřiny.

je tak upaluj odpočívat a těšit se na holčičku

berryl
16. čer 2009

Dan jsem moc rada,že je vše v pořádku. Dneska jsi unavená,ale zítra vytáhnes ty holčičí oblečky a budes se kochat, to je krásné chlapečka už máš tak to je super!!! Já jsem hotová už ležím a budu spát.

nika
autor
16. čer 2009

holky dobrou.
já taky za chvíli mizím. jště uklidit nákup, před hodinou jsem se vrátila z obchodu

dandulka1
17. čer 2009

Hezké ráno při pondělku............. 🙂 Holky taky tak špatně spíte? Usnula jsem v 11, od 2-3 jsem čuměla a od 5 mám vyspáno. Už třetí den takhle blbnu a nevím co s tím. a ještě se mi udělal na puse opar, poprvé v životě ale opravdu pořádný.

adellaide03
17. čer 2009

Ahoj Dandul při pondělku? Já bych spíš řekla při středě 🙂 , ale to je jedno. Je bezva, že je mimi zdravé a že to bude holčička je krásné nebo ne?
Mě bylo včera večer nějak divně, ani to neumím popsat, bolelo mě jakoby břícho na levé straně kde jsou žebra , dnes to zatím je dobré tak snad to tak bude celý den.

dandulka1
17. čer 2009

Já jsem pitomá 🙂 tím že měl manža včera volno tak jsem měla neděli 🙂 Taky už mě pobolívá pod žebrama, někdy i dloube až mi to zvedá žaludek. Mimi si opravdu dělá místo ☹ Jasný že je to krásné že to bude holčička, jen jsem si vryla do hlavy že to bude kluk......Jsem ráda že máme všechny vyšetření za sebou, absolvovali jsme to od 11.týdne a pořád jsme nevěděli na čem jsme.

adellaide03
17. čer 2009

Dandul to nevadí, že máš pondělí to je jedno. Hlavně, že dnes bude hezky. Věřím Ti, že už si konečně můžeš vydechnout. Mě stačilo těch asi těch 14 dnů co jsem nevěděla jistě jestli je miminko v pořádku a byla jsem z toho na nervy takže chápu Tvoji úlevu. Já jsem jednu dobu taky měla vryté, že cítím, že to bude kluk a teď zase nějak pociťuju, že to bude holka, no tak uvidíme jestli se vydržíme nepodívat do obálky kde je napsáno na stoprocent co čekáme nebo jestli se nějaký doktor nepřeřekne. Jedna známá říkala, že se to stává dost často.

dandulka1
17. čer 2009

Obdivuju tě. Já bych to nevydržela, ne kvůli mímu ale kvůli věcem. Mám vše neutrální a ted se těším a vybírám růžovou kombinézu a když se mi na mmb něco líbí tak vím jestli si to můžu vzít nebo ne. 🙂 A kor jestli tu obálku máš doma. Určo bych jí rozlepila a pak zase potají zalepila 🙂

berryl
17. čer 2009

dobré ráno, mám to s tím spaním stejně,minulý týden jsem pozdě šla spát a kolem 3h jsem už byla vyspana! Prcek mě často kope a nebo se mi udělá boulicka na jednou místě a cítíme ho,tak ho hladíme nebo na něj manžel mluví,je to krásný pocit a prcek drží. Konečně mi začalo růst bříško a připadám si jako těhotná! Dan mi se včera udělal opar na rtu tak jsem ho hned namazala olejickem a už je suchý,ale je tam

berryl
17. čer 2009
berryl
17. čer 2009

holky potřebuji poradit kde koupit body s nápisem miluju tatínka a maminku nevíte některá?

endie
17. čer 2009

ahojík holky

dan :gratuluji k holčičce a hlavně že je zdravá 😀

tak já se spaním nemám problemy, jdou přes den tak na 2-3 hodinky si lehnout a pak večer ulehnu a spím krásně až do rána, malá je totiž poslední dobou jak andílek ždechne jenom sem tam

dandulka1
17. čer 2009

berryl - to je super článek smála jsem se se slzama. Bohužel je to realita. Söusedka houpe už 14 dní celé noci a přes den a má k tomu dva kluky - 3a5 let. Je vyřízená 🙂

berryl
17. čer 2009

musí to být šílené!!!!!!!!!!!chce se Ti spát a ten prcek pořád brečí a ty nevíš co mu je. No za pár měsíců to poznáme

nedovedu si vůbec představit mít navíc třeba dvojčata, vždycky jsem je moc chtěla

dandulka1
17. čer 2009

Vložila jsem fotku pupíku po požití melounu 🙂

salikova
17. čer 2009

Ahojte! Já poslední dobou nějak nestíhám sem chodit... ☹

dandulko, gratuluju k holčičce! Já sem taky furt přesvědčená, že to bude kluk, tak bych z toho byla asi taky paf... Ale hlavně, že je zdravá! Máš krásnej pupek 🙂

My stále ještě nevíme, co budeme mít a už sem se i smířila s tím, že se to prostě nedovíme. Sem byla včera na kontrole a doktor mi ani nedělal ultrazvuk a na tom velkym se nám ani na podruhé prcek neukázal... Tak uvidíme za tři týdny

No a teď vás všechny jdu pořádně pročíst...

berryl
17. čer 2009

sal to bude holka prostě nebude ukazovat co má ne :o)))

holky dělám rajskou nechcete se stavit mám toho nějak hodně 😝

berryl
17. čer 2009

Dan krásný pupíček, já mám taky nefocený, ale jsem líná ho sem dát :o) musím se přemluvit

berryl
17. čer 2009

holky též Vám tak porostla prsa?? já mám ze 75D 80D, tak jsem dneska byla koupit podprdy, jsem zvědavá jaká budou po porodu a kojení, vždycky jsem je měla pevná hm no uvidíme

dandulka1
17. čer 2009

Holky mám nové zboží a celý týden budu přidávat jak to budu mít vyprané a vyžehlené na MMb i do aukcí kdybyste něco chtěli. ID 45029

nika
autor
17. čer 2009

ahoji holčiny. u nás je krásně, a mi dovezla mamka spoustu věcí na větší mimi od švagrové, tak budu zase přebírat.

berryl
17. čer 2009

dan určo se podívám
Niki, tak malý je úžasný, vyslechla jsem si vše o porodu císařem, o nemocnici o mudr o sestřičkách a tom jak je to doma a nevím já si toho prcka asi fakt nechám v bříšku, tam mu je nejlíp 😅

nika
autor
17. čer 2009

beryl to věřím že sis to užila. je to děsné jak to letí, kamarádka už má malou 4 týdny, a jako by to bylo včera.

berryl
17. čer 2009

je to šílené :O) i nám to rychle utíká