II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
22. čer 2009

já Ti nevím moc se mi do toho nechce skoro každá maminka mi řekla,že to je zbytečné! Kdysi taky žádné kurzy nebyly,tak zatím fakt nevím.

berryl
22. čer 2009

holky mi je dneska divně, to bude tím počasím. Jo a více jim co vy?mám nějak častěji hlad.

adellaide03
22. čer 2009

Ahoj holky,
já teda zatím jím pořát stejně. Dnes jsem se byla juknout v práci a pokecat co je nového. Pak jsem přišla domů a na netu jsem zjistila, že mě na školu nepřijali tak jsem z toho byla smutná protože mi fakt není jasné podle čeho vybírali, takového ústní pohovory mi tady přijdou fakt na nic. No nedá se nic dělat. Zkusím se odvolat a ubidíme a když to nevyjde tak to zkusím za rok. To už bude i mimišek větší tak to třeba vyjde a půjde to líp. Ale stejně mě to mrzí ☹

kelly1983
22. čer 2009

Ahojky holky... 🙂

nika
autor
22. čer 2009

ahojki holky 😀

berryl
22. čer 2009

adel tak to mě mrzí, kdyby byl nějaký test cokoliv, ale podle pohovoru mi to příjde nefér

kelly1983
22. čer 2009

jak se vede nika??

nika
autor
22. čer 2009

adell taky je mi to líto, ty ustní jsou na dvě věci, zkus to obvolat třeba bude cesta jinudy.

kelly fajn. koukala jsem že se o víkendu přidala nová tvář.

holky dneska jsem byla v poradně vše ok, dostala jsem žádanku an glukosový test a prenatal box s dárečky.

kelly1983
22. čer 2009

nika - jj 🙂

berryl
22. čer 2009

snědla jsem tuňáka a sedí mi pěkně na žalůdku

juj gluk test ach jo moc se na něj netěším

berryl
22. čer 2009

Endie krásné bříško 😀

nika
autor
22. čer 2009

berryl už jsi se objednala?

kelly1983
22. čer 2009

nika - chtěla jsem se tě zeptat jak jsi dala do alba to miminko, které ukazuje dny a týdny?

nika
autor
22. čer 2009

jo pošlu ti do IP odkaz jak se to dělá jo. není problém.

kelly1983
22. čer 2009

děkuji nika

berryl
22. čer 2009

ne nikdo mi neřekl ať se objednávám to asi až mudr jdu 2.7 na kontrolu tak mi dá asi žádanku 😝

nika
autor
22. čer 2009

asi jo, mi ji sestra vrazila dneska že semusím objednat, chci to zkust u nás ať nemusím cestovat ráno do laboratoře u našich. ne že by mi to vadilo ale krev se bere vícekrát s časovým odstupem tak abych to pak měla asi lepší v domovině.

endie
22. čer 2009

mě čeká zítra kontrola a počítám na druhý den taky ten test na cukr 😝

endie
22. čer 2009

berryl: děkuji konečn je to kulatý a ne dvě hroudy špeku 😀

¨
Niki: čaooooooooo a děkuji

berryl
22. čer 2009

juj tak musíte pak napsat co mě čeká na nemine 😀

Dan kde pak se touláš?

kelly a co Ty Tobě je dobře celé těhu a kolik jsi zatím přibrala?

endie
22. čer 2009

kamoška dneska byla na tom cukru má stejný termín jak já 😀 a říkala že hnus ale ona už čeká třetí tak jí to prý nepříjde ale poprvé jak čekala malou tak se málem poblindila 😀 😅

kelly1983
22. čer 2009

berryl - ale jo dá se to, nebylo mě ani nějak moc špatně, zvracela jsem jen párkrát....přibrala jsem zatím jen 2kg a co ty? Jak jsi na tom?

nika - když to tam zadám tak mi to píše jiný týden než jsem..jsou tam kolonky s těma datum a dvě, jedna je poslední MS a druhá to nevím co je, ale zobrazuje se tam datum samo po tom jak zadám datum poslední MS.

endie
22. čer 2009

kelly to druhé je datum porodu

kelly1983
22. čer 2009

endie děkuji ale když to tam zadám tak mě to píše že jsem 19týden + 2dny a to nejsem🙂

berryl
22. čer 2009

tak to je krásné jsme ta tom stejně na minulé kontrole jsem měla jen 2kg nahoře, ale teď už bude více vidím to na sobě, vážím se jen u mudr na stejné váze

no začátky byly hrozné pořád jsem zvracela bylo mi zle, hodně špatné období, teď je krásně :o)

nika
autor
22. čer 2009

kelly tak to nevím druh datum je datum porodu, ono je v tom rozdíl mi to taky ukazuje trochu jinak než jsem i oproti koníkovi, ale nepovím ti.

nika
autor
22. čer 2009

tak holky aby vám nebylo líto i já, jsem přibrala za poslední tři týdny, sice jen 0,5 kila ael přibrala.

kelly1983
22. čer 2009

nika - no je to divný, ale každopádně mě to tam ani nejde vložit:(

nika
autor
22. čer 2009

nejde do alba?
okopíruj to - ten kod, otevři své album a najdi ikonu - změnit udajen ne přidej fotky to ne. a tam vlož. mělo by to jít.

nika
autor
22. čer 2009

holky co ta naše akce, příší týden jsem slaměná vdova, M jede pryč, co třeba úterý ve dříve, okolo půl čtvrté na stejném místě?