II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
25. čer 2009

máme pár známých a mají foxíka v bytě, věnují se mu tak moc jako my tomu našemu a je v pohodě!!! máme rod, dům kam jezdíme na víkendy tam byl pořád venku, z práce jsme letěli domů a byli s ním i 3h venku, ale prostě to nešlo, měl svojí hlavu

je zbytečné to tady řešit, Endie udělá co uzná za vhodné, chce najít pro svého pejska nové páníčky a já jí vůbec neodsuzuji a držím jí palec, aby je našla ať je pejsek šťastný a ona klidná

dandulka1
25. čer 2009

ALEEALA - ty si nedáš pokoj. My tu řešíme těhotenství a co prožíváme, pokud chceš řešit psy tak si najdi jiné téma. Nech už jí být. I kdyby si pořídila jiného tak tobě to může být fuk! Ona ho nezanedbává, nedává ho utratit, jen mu hledá novou rodinu.

salikova
25. čer 2009

Aleeala: Panebože! Je to i o povaze psa a jeho pána - prostě si buď sednou nebo ne. A když seš takovej milovník psů, tak uznáš, že je lepší psa dátz někomu jinému, než ho utratit!!! Pes si zvykne. Není to Lassie.. A jak říká dandulka - řešíme tu těhotenství. navíc, nejseš v situaci endie, tak nepruď! By mě zajímalo, co bys dělala ty natrefit např. na tvrdohlavýho psa.

salikova
25. čer 2009

Omlouvám se, že ještě reaguju a zase do toho zasahuju, ale nedalo mi to...

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

berryl
25. čer 2009

ahoj kristy moc děkujeme, zatím nás nikdo o tom neinformoval, skvělá zpráva

berryl
25. čer 2009

http://www.babinet.cz/zobraz.php?6159

čtěte do konce zasmála jsem se 😀

dandulka1
25. čer 2009

Já taky 🙂

berryl
25. čer 2009

kdy sis balila tašku do porodnice?

jsem celkem zklamaná objednala jsem na mimibazaru tu teplákovku londsdale a dneska přišla a je samý žmolek, bylo mi to moc líto, fakt není pěkná tak jako na fotce

dandulka1
25. čer 2009

Asi 4 týdny před termínem, ale vyprané oblečky jsem měla v igelitu už začátkem 8.měsíce. Ted si chci vše vyprat na konci srpna protože už v 36.týdnu chce doktor řešit císaře tak kdyby náhodou. Nevím jak u vás ale tady musíš mít do nemocnice vše - vložky, pleny, mastičky, oblečení na mimi, vše ti dají jen po porodu a po císaři je to na delší dobu tak at to mám vypraný a nemusím zatěžovat manžela. Postýlku jsem povlíkla po příchodu z porodnice aby to nebylo zaprášený.

berryl
25. čer 2009

aha tak tady oblečky nosit nemusíš, právě jsme se švagrovou probraly její věci po klucích a co jsem nechtěla vezla do porodnice, tam jsou za to rádi

endie
25. čer 2009

je berryl to je mi líto stou soupravou 😒

já ani nevím jestli u nsá davají věci a nebo ej musíš mít sebou 😨

berryl
25. čer 2009

to si pak zjistíš
dívám se na zprávy ty povodně jsou šílené!!!

endie
25. čer 2009

ani enmluv, já si to zažila v 97, babička bydlela hned vedle odry a měla třigenerační barák a byl podvodou až do druhého patra, přišli o všechno na posledni chvily se zachranovali samy na člunu, a pak to uklízet, bahna po kolena no hnus fialovej uklidíš to pak příjde statik a řekne strhnout to by tě jeblo

berryl
25. čer 2009

ty jo to je šílené, my máme známe suchdolu, tam jak jsou záplavy, neozývají se tak uvidíme, ale asi patří do té zátopené oblasti

endie
25. čer 2009

chudáci, to jim nezávidím, doufejme že to nebudou mit moc zlé, musí být hotový, to je fakt hnus fialovej toto

berryl
25. čer 2009

pořád se něco děje, letadla, autobusy, záplavy, vlaky, pořád nějaké tragédie
raději se na zprávy ani nedívám,(protože pak pořád bulím,hormony) ale zrovna mě to zajímalo kvůli známým

berryl
25. čer 2009

tak dobrou noc kočky

nika
autor
25. čer 2009

ahojki holky, hlásím se ze zdevastvaného nového jičína, my jsme tada v poho, jen babi s dědou bydlí u jeseníku nad odrou a měli vytopený sklep a teta v ženklavě celý barák. to co se dělo nebudu rozebírat, ještě teď je mi zle. snad někdy.

berryl že se nemůžee dovolat vydrž, v Nj a okolí hapruje signál na všechny operátory, fakt je to tu problém

berryl
26. čer 2009

jo jo stále nemám zprávy,ale snad to bude ok asi mají hodně starosti nebo někomu pomáhají. Jinak já sedím v mcdonaldu a pak si jdu zařídit ty rehabilitace,už se nemůžu dočkat snad mi pomůžou. Holky nemám u sebe kalendář a mám v mobilu upomínku svátek ale nevím kdo ho má můžete se prosím někdo podívát

endie
26. čer 2009

adriana

niki čaoo, no konečně jsi se ozvala

kelly1983
26. čer 2009

Dobré ráno🙂

petule83
26. čer 2009

Ahoj holky,teda koukám,včera tady byla žhavá debata 😕 Proč se jen ti lidé pletou do věcí,do kterých jim nic není? 😖 Endie nic si z toho nedělej!
Já mám doma u rodičů králíka zakrslého a taky bych ho měla dát pryč,jezdím mu jednou týdně měnit,ale je mi ho líto,je smutný,že tam s ním nejsem a měl by víc běhat,jenže tam se ho všichni bojí,on kouše,mě jedinou ne.Tady k přiteli do Ostravy si ho vzít nemůžu,bydlíme ještě s taťkou od přítele a on ho tady v bytě nechce.Mamka mi říkala,že by měla známou co má zájem,ale já pořád nevím.Je mi líto dát ho pryč a taky se bojím,že jinde umře,je na mě zvyklý ☹ Jenže já sama s ním být více nemůžu.Ach jo,nevím prostě co dělat 😢

Niki je dobře že jste v pořádku a že vás nezatopilo!Je mi těch lidí líto,je to hrůza ☹ V jedné minutě ztratí skoro všechno ☹

Kelly tebe zdravím 🙂

nika
autor
26. čer 2009

ahojki vespolek, 🙂

nika
autor
26. čer 2009

tak je to tu zase, u nás lije jako ve středu šílená bouřka. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

berryl
26. čer 2009

ahoj Veru díky moc! Endie díky za to jméno žádnou neznám,tak nevím proč mám upomínku :o) Tady je krásně, je dusno ale svítí sluníčko, byla jsem na procházce s pejskem.

nika
autor
26. čer 2009

berryl ta louřka jde směrem na Příbor a k Vám. už skoro odešla, padaly i kroupy. ach jo.
peču buchty pro kamarády

nika
autor
26. čer 2009

berryl není zač. 🙂

endie
26. čer 2009

ahojík holyk, přestavujeme s manžou pokojík, sežrala sjem 3 misky třešní, mě zas bude blbě a je hnusně dusno, lítám jenom v pombardákách 😀