II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
1. črc 2009

Holky tohle jsem vyhrála http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3526543
a tohle měla ještě paní v albu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23933801

endie
1. črc 2009

to druhé nejde ale šikulka pěkné věcičky máš

kaleilah
1. črc 2009

Berryl silnou stěnu asi nemám, jako prvorodička jsem u prvního cítila zřetelně pohyby v 16tt, ted od 15tt, tak nevim

nika
autor
1. črc 2009

ahojki vespolek,
dandul voda je živel co. ale snad už nebude tak lít. je mi líto že jsem taky okusili.

jinak na zíta se těšííííím.
endie byla jsi na tu cukrovku už na tom testu???? já zítra

kaleilah
1. črc 2009

Holky nakupujete někdy i na laclíkovi a brumlovi? já mám odtamtud hrozně moc věcí a jsem spokojená, hlavně jsou tam super ty body jako tílečka, stojí kolem dvacky a pod dlouhej rukáv fakt dokonalý, nemám ráda když mimčům táhne na zádíčka 🙂

nika
autor
1. črc 2009

kale já ne ale vím že sestřenice.
já to řeším body s dlouhým rukávem těch mám velkou zásobu.

nika
autor
1. črc 2009

kalei odkud jsi jestli to můžeš prozradit, jen pro přehled. 🙂

kaleilah
1. črc 2009

Západní čechy 🙂 -Františkovy Lázně

kaleilah
1. črc 2009

niko já mám taky hodně bodýček s dlouhým, ale pro holčičky mají nádherný trička a tunčky a tak, takže řešení to je 🙂

endie
1. črc 2009

na laclíku taky nakupuje ale toho brumlu neznám, pošleš mi odkaz?

nik: čaooo já nejdu můj dr. na to prdí 😠

nika
autor
1. črc 2009

ty jo druhá str. republiky, ale opravdovsky.

tak to jo. já zatím ujíždím na neutrálním, líbí se mi to nejvíce. a růžového i modrého mám poděděného že bych mohla rozdávat 🙂

berryl
1. črc 2009

ahoj holky dneska jsem byla celý den na nohách a jsem pěkně vyšťavená

holky ještě mi hodně kamarádek doporučilo Frýdek prý super personál i doktoři, za tu dobu co jsem těhotná tam rodily 3 kamarádky, tak uvažuji, že se tam zajedu podívat

Dan krásné věcičky

kale pošli odkaz ty stránky neznám

endie
1. črc 2009

berryl: taky jsem slyšela o Frýdku že je dobrý a prý Havířov se taky hodně zvedl ale tím že já budu sama tak bych se tam nedopravila ☹

www.laclik.cz

teriskaa
1. črc 2009

áá, zdravím Vás všechny vespolek.. mohu se přidat?🙂 Ačkoli už jsem to nečekala, tak už jsem v druhém trimestruu🙂 Dneska už jsme se byli zaregistrovat k porodu..jakpak se máte takhle ve středeční podvečer?🙂

nika
autor
1. črc 2009

teriskaa určitě vítej.

berryl já o Frýdku taky uvažovala, protože je tam možnost darovat pupečníkovou krev.

nika
autor
1. črc 2009

berryl k dnešnímu tvému dotazu, volala jsem na Státní sociální podporu ohledně výplaty rodičovského příspěvku a čerpání dovolené, tak je to tak jak jsem říkala.

v PPm si požádáš o vybrání dovolené a zároveň už budeš čerpat i rodičák, nevadí to společně.

nika
autor
1. črc 2009

terriska přidej si udaje do pasu, nechceš?

endie
1. črc 2009

jo ták, budu muset zavolat naší učetní kolik dnů mi to bude dělat a víš co normálně si ty papíry už povinně musí posílat každý sám na ossz akorát jí máme poslat origoš začátku a konce nemocenské jinak jí stačí kopii, najednou to jde a když jsem to chtěkla já tak měla kecy jak blázen 😠

adellaide03
1. črc 2009

Ahoj holky,
tak jak zítra? Já mrknu jak mi jede autobus a pokud se nic nestane tak bych dorazila.
Teriska vítám Tě.

endie
1. črc 2009

no a kam vůbec půjdem? bych si dala pohár 😵

adellaide03
1. črc 2009

No to já nevím to musíte rozhodnout vy co znáte Ostravu. 🙂

nika
autor
1. črc 2009

endie já myslela že platí místo co minule, francouzská restaurace - palačinkárna u stodolní?

nika
autor
1. črc 2009

endie pochopila že ji ubyde práce, koza jedna. sorry

endie
1. črc 2009

aha tak jo, a kde se sejdem na té zastavce? a v kolik?

berryl
1. črc 2009

niky děkuji, teri ahoj! Endie tak to bys měla složité se tam dostat. No manželovi se taky moc nelíbí,že by tam měl každý den dojíždět tak uvidíme. Petul tak se spolu domluvíme na ten kurz jo

nika
autor
1. črc 2009

berryl je to na tobě, příjdeš na tu chvíli? adel může být v Ově 15:35 na uanu, já můžu od 15:00 kdy opouštím práci, tak v kolik?

nika
autor
1. črc 2009

tak v kolik? já si jen přeparkuji autíčko asi blíže Stodolní,a pak někam doklušu.

nika
autor
1. črc 2009

koukám endie že ses dala na sbírání dupaček jedné firmy 😀

endie byla jsi už na tu cukrovku? nevíte bere se krev 2x nebo 3x co hodinu????? ať vím v kolik dorazím do rachoty.

endie
1. črc 2009

tak to ti nepovím jelikož to nevím ale co vím tak příjdeš vezmou ti krev vypiješ ten hnus půl hodky počkáš a a pak ti vezmou zas

nika
autor
1. črc 2009

právě dle mého se bere hned, pak po hodině a pak ještě jednou. no uvidíme, zítra nalačno v půl sedmé nástup 😀 pak si s vámi dám palačinku a sladkou co kdyby náhodou, že. 😀