II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
3. črc 2009

berryl ty polodupajdy mám z mmb žluté s žirafou za 109,- síla co.

nika
autor
3. črc 2009

jdu sepisovat co ještě na mimi, to bude položek 😀

berryl
3. črc 2009

jo jeste jsem tam koupila nějaké tetra pleny pod miminko a jeste jedny veliké na koupání, pak teploměr do vody. Niky kdyz tak si tam postýlku zamluv říkala,že už snad mají jen po jednom kuse s tou slevou jinak mají na skladě,ale bez slevy! Tak to je rozdíl ty polodupky ta cena.

nika
autor
3. črc 2009
petule83
3. črc 2009

Ahoj holky,ta prodejna to je ta v prvním patře?Protože v třetím patře je myslím chicco že? 🙂 Ta sleva platí i na přebalovací pulty?

nika
autor
3. črc 2009

je to třetí patro,

nika
autor
3. črc 2009

mě se tam právě jedna líbila. uvidím.

nika
autor
3. črc 2009

třetí, no respektive, druhé, když neberu přízemí

petule83
3. črc 2009

aha,děkuji Nik 🙂

berryl
4. črc 2009

dobré ráno,tak jsem opět tady, od 1h min.hodinu vzhůru čim to je,že se pořád budím každou noc?to je asi nácvicovani na noční kojení :o)

nika
autor
4. črc 2009

berryl krásné sluníčkové ráno,
já se budím pravidelně o půl třetí, tak nevím jiná hodina ale tento týden je to pravidlem. pak v pět -ale to je nácvik ze vstávání do práce, no dneska jsem ještě usla.

jdu potichu uklízet, m ještě spí a pak vyrazím k babi poséct zahradu a pak na chalupu.

endie
4. črc 2009

dobré ranko holky taky sjem blbě spala, už mám uklizeno, prádlo vyprané, postele převlečené, a zachvilku razíme nakoupit

nika
autor
4. črc 2009

endie koukám že ses činila 😀
pěkně nakup a užijte si víkendík, v nedělu jsem tu jak na koni 😀

berryl
4. črc 2009

holky pěkný víkend,no já se normálně budím kolem 3h dneska vyjmecne 1.12h :o)

endie
4. črc 2009

taky pěkný víkend, dneska si jdu užívta do bazenu k našim 😀 zatím pa

dandulka1
4. črc 2009

Hezké ráno, já také spala blbě, byla jsem vzhůru do 11, pak ve 3, v půl 5 a jsem hotová, mám celou noc divné bolesti břicha. A halvně je tu strašný pařák, už ted je 28 st. Prošla jsem zahradu a nedá se tam být. Naštěstí se má od pondělí ochladit dokonce na 19 stt.

adellaide03
4. črc 2009

Ahoj holky,
tak to já se budím o půl čtvrté i když dneska jsem spala v kuse. Dnes tu máme na hlídáni rok a půl starého synovce protože švagrová šla na borůvky tak snad nebude moc zlobit.

berryl
4. črc 2009

já jeste polehavam v postely, jinak nám volali známý at s nima jdeme na koupak,ale je tam tak horko,že nikam nejdeme,jen těžko tam člověk najde stín a moc to nedávám,tak budu raději doma a vyrazíme někam az později

kaleilah
4. črc 2009

Dobré ranko, tak včera jsem zjistlila že mi začíná téct mlezivo 🙂 jsem zvědavá jak se kojení povede tentokrát. No řešímě ted mega problém, měli jsme kocoura, museli jsme ho dát pryč a je zablešenej celej byt, i když jsme ho koupali, tak to nepomohlo, a ted jak není doma tak blechy vyskákali jak se nemají kde držet 🙄 máte s tim nějaký zkušenosti?

salikova
4. črc 2009

No,to je blby..Jediny co snad vsechny polstare a povlaky poradne a porad vytrepavat,protoze tam se mnozi..Anebo primo v drogerce nejakej raid nebo neco?

berryl
4. črc 2009

ahoj tak jsem v nemocnici,v Porube na porodním.začala jsem po 11h krvácet a celkem hodně. Letěli jsme na pohotovost a už si mě tady nechali na pozorování. Vše je v pořádku,tak snad už nebudu krvácet a pustí mě domů

endie
4. črc 2009

😲 a co už dobrý? jsi ještě v nemocnici a nebo už doma? bobku to mi nedělej takové šoky

berryl
4. črc 2009

ahoj jsem jeste v nemocnici budu tady pres noc možná do pondělí,teď mi dělaly ozvy a je to ok tak uvidíme ráno co řekne mudr. No jinak co jsi nakoupila?

endie
4. črc 2009

no ještě že tak a je všechno v pohodě 🙂 něco málo, podložku do vaničky, pak takovou plyšovou blbost na autosedačku ta mě stála 75,- - 30%, apk body, polodupky, řetízek na dudlík ale po výplatě se tam chystám pro flašky, kalhotky do porodky.

berryl
4. črc 2009

tak to je fajn, my už máme všechno tak jsem rada teď at je prcek v pořádku a bude to super

endie
4. črc 2009

neboj určitě bude držím ti pěstičky a myslím na vás 🙂

berryl
4. črc 2009

děkuji zkusím spát pa pa

dandulka1
5. črc 2009

Ahoj berryl, jak jsi na tom? Já taky trnu, včera jsem celý den ležela v bolestech břicha. Mám pocit jak kdyby se mimi cpalo ven. Pohyby mám a nekrvácím, tak uvidím zítra. Budu dnes celý den ležet. Držím palečky, bude to dobrý. Zvládnem to. 🙂

adellaide03
5. črc 2009

Berryl, Dandul holky držte se ještě pár týdnů musejí mimišci zůstat bříšku tak hezky odpočívejte.