II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
6. kvě 2009

o tom mi povídej, když teď vidím maminky s kočárky tak jim tiše závidím :o), ale taky se dočkáme, je to fajn porodíme v zimě, špeky schováme pod bundy a do léta z nás budou opět kočky 😲 , máme to krásně naplánované co 😀

já se už těším na pohyby ať vím, že tam to miminko je, teď zatím jen z ult a to si musím vždycky počkat

macik.hl
6. kvě 2009

No to je právě ta výhoda, sice se přes léto budeme plazit s bříškem, ale v zimě stejně s mimčem v mrazu ven nemůžeš a na jaře se vyklubeme jako ti motýli.
Někdy si říkám, jestli mi jenom neroste panděro pro srandu králíkům, protože o mimču by člověk ani nevěděl, kdyby nebylo UTZ. Tak snad mi zítra bublinka zamává do televize 🙂

berryl
6. kvě 2009

no ten náš krokodýlek dneska stávkoval a dělal, že spí :o)

endie
6. kvě 2009

taky jsem zvědavá co ten náš červíček bude zítra ukazovat 😀

berryl
6. kvě 2009

dneska mi řekla sesřička na gyn, že taky čeká miminko a je v 17tt tak jsem pořád jen kecaly :o)
endie a jak Ti je na ten ult teda jdeš?co manžel stará se když má volno? 🙂

endie
6. kvě 2009

jo jdu , je mi líp, manža se stará 😀

berryl
6. kvě 2009

tak to bude tou péči :o)

endie
6. kvě 2009

to nemusí být špatné

berryl
6. kvě 2009

no právě mohly bychom se na pondělí objednat až budeš úplně fit a zkusit zo 😕

endie
6. kvě 2009

to bysme mohly ale až budu úplně bez kašle 😀

berryl
6. kvě 2009

ok tak se pak domluvíme

endie
6. kvě 2009

ty hormony semnou fakt třiskají, ted jsem poslouchala písničku s Pearl Harbor a řvu zase jak kráva 😨

berryl
6. kvě 2009

:o) já brečím u reklamy na merci moc se mi líbí, to je sranda co

endie
6. kvě 2009

😀 já sem se minule rozbrečela u Krakonoše no mazec, dobře to snáma háže 😀 ta rekla ma se mi taky líbí je bomba

berryl
6. kvě 2009

teplákovka je moc pěkná :o) málé Adélce bude slušet

endie
6. kvě 2009

děkujem horší bude když to bude Adelák 😀

berryl
6. kvě 2009

tak to z někým vyměníš, ale když manžel řekl,že to bude Adélka tak to bude Adélka přece ví co udělal ne? 😀

endie
6. kvě 2009

no myslím že tenkrát jsme ani jeden nevěděli co děláme 😀

berryl
6. kvě 2009

aha tak to jo, zítra ti to možná řeknou ne?

endie
6. kvě 2009

no doufám že jo, když to nepůjde vidět tak mě přeobjednají ale držte pěstičky at jde, no my jsme našeho červíčka udělali v den kdy nám paní doktorka řekla že asi nebude mít smysl ani umělé že se máme poohlížet po jiné alternativě jak být rodiči 😉

berryl
6. kvě 2009

tak to jsme na tom podobně, my už měli vypsané papíry na umělé a čekali jsme jen na měsíčky a už jsme se jich nedočkali
bože mě strašně bolí břicho, ale fakt moc 😢

dandulka1
6. kvě 2009

endie - teplákovka je krásná, minulý týden byla v aukci tak jsem trpěla ale nehrála jsem když nevím co to bude, jinak bych jí odklikla, je úžasná. Ale když koukám na tvůj tvar bříška tak bych řekla holka.
berryl - už jsem ti odepsala na IP. Ty se máš že jen kilo. Ale já doufám že se mi to ted zastaví. Ted tu byla kamarádka a když viděla tu pidi Nextíkovou bundičku tak prosila pána boha at to nedostane 🙂 nedaří se jim, ale teprve 3.měsíc.

dandulka1
6. kvě 2009

Jak tě bolí břicho? Přejedla jsi se? 😕

dandulka1
6. kvě 2009

Dneska jsem byla u kadeřníka, chtěla jsem účes který bude moderní a nebudu s tím muset nic moc dělat, protože mi vlasy nedrží a povedlo se mu to.
Holky mě vyběhlo od minulého týdne bříško.....

berryl
6. kvě 2009

a co takhle fotku účesu hodit do alba???
no já jsem dneska moc nejedla nějak nebyl čas, ráno jsem nemohla kvůli krve, potom jsem lítala po městě, doma jsem snědla jeden pidi řízek a jen pila, pořád nebyl hlad a pak mě začalo šílene bolet břicho jakoby nad pupkem doplazila jsem se do ledničky a narvala do sebe jídlo a teď doufám, že to zabere

dandulka1
6. kvě 2009

Tak jsem těhu účes vložila ale fotila jsem se sama takže děsně čumím..... mám totiž vlnité vlasy ale slabé tak tohle jen přežehlím a jdu.

dandulka1
6. kvě 2009

berryl - jinak ten kočárek je supr, mám ráda velký kola a mohutnou konstrukci. Manža říkal že kolečko má taky velký kolo že bych mohla jezdit s ním.... 🙂

nika
autor
6. kvě 2009

ahojki holky jsem tu taky
a musím oznámit že jsem teta, kamarádce se dnes narodil syn Miša s váhou 4050,. druhé mimi, druhj kluk

dandulka1
6. kvě 2009

ahoj niky, prosím tě ptala jsem se tu jak si dostala do alba ten čtvereček s počtem dní do porodu a nikdo mi neporadil.