II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
29. dub 2009

Jasný , vkládám fotečky úlovků z mimibazaru 🙂

nika
autor
29. dub 2009

jo kouknu se, mi dneska přišly vyhrané věci domů, jsou ještě krásnější než na netu.

mám je tam dané jak bude vše tak vyfotím a předělám fotečky. ale řeknu vám že těch malých věcí už máme spousta. tak už budu nakupovat jen větší velikosti

nika
autor
29. dub 2009

dandul krásné věcičky,
jo a krásné fotečky z UTZ, my nemáme a ani nevím kdy nějáké dostaneme 🙂

dandulka1
29. dub 2009

Náš doktor dělá pokaždé když chci - za 50,-kč

nika
autor
29. dub 2009

tak můj doktor má starší UTZ a dělá fotečky tak 3x3 cm už na nich není moc vidět 😀

berryl
29. dub 2009

ahoj v novém domově :o)

nika
autor
29. dub 2009

😀 berryl zase na chvíli

berryl
29. dub 2009

asi tak nějak :o) přejedla jsem se a teď tu funím ach jo

dandulka1
29. dub 2009

berryl já taky ☹

nika
autor
29. dub 2009

holky i já, otevřela jsem si fazole v rajčatové omáčce, ty miluji, ale je mi těžko. ach jo. neměla bych to jíst ale je to tak dobré, a chutnalo mi to i před těhu tak co.

dandulka1
29. dub 2009

Zrovna jsem koukala na pravítko jak je prcek velký (7cm bez nožiček) a za 3 týdny má mít 15 cm, to bude fofr....

dandulka1
29. dub 2009

ty fazole taky můžu a ještě si osmažím cibulku s uzeným a pak je na to vyleju, mnam.

nika
autor
29. dub 2009

dandul jojo mimísci rostou šíleně rychle.
kamarádka byla minulý týden v po na utz, je trochu míňa mimís měl 5 cm a ve středu už 5,8 cm děsné co.
my měli minulý týden v po 8 cm

nika
autor
29. dub 2009

dandul tak to já fazole jen tak. s uzeným vařím normální, suché. bez kečupu, či protlaku.

berryl
29. dub 2009

holky vy mi dáváte budu mít zase hlad
mimišci nám rostou pěkně rychle co?

dandulka1
29. dub 2009

to uzený je na malé kostičky, jako cibulka. Holky nemůžu se ani nadechnout, jdu se rozložit do postele. Papa a hezké sny.

berryl
29. dub 2009

taky to balím jsem dneska nějak vyplivnutá
dobrou noc 😔

nika
autor
29. dub 2009

tak pa kočenky, zítra jdu na akci a budu tu až v neděli.
tak krásnéoslava čarodějnic a pěkný první máj

salikova
29. dub 2009

Ahooj!Tak sem se tu taky objevila(az kdyz ste vsichni pryc)a dostala sem z vas hlad!Tak pekne sny..

berryl
30. dub 2009

ahoj holky tak kamarádka dneska v 5.21h porodila holčičku Nelinku 3.6kg a 49cm, tak už to má za sebou :o)

endie
30. dub 2009

moje kamoška taky dneska ve 4:44 Natálku 3.60kg a 50 cm 😀 já už chci taky

berryl
30. dub 2009

fakt a my pořád nic 😲 😲 😲 snad to léto rychle uteče!!!

endie
30. dub 2009

podle mě léto nám rychle uteče ale to záři se povleče

berryl
30. dub 2009

to máš asi pravdu,zálží jak na tom budu někdo otéká a dlouho nevydrží na nohách atd snad to bude ok

endie
30. dub 2009

snad jo, nikdy jsem se tak netešila na podzim jak ted

berryl
30. dub 2009

o tom mi povídej
co máš dneska v plánu?
víš co mi vrtá hlavou, když mi příjdou v květnu peníze za březen jestli příjdou i ty za duben a nebo pak příjdou zase o měsíc později,co myslíš?

endie
30. dub 2009

za ty dva měsíce by ti to mělo přijít najednou a pak bi ti to mělo chodit pravidelně po měsíci, já jsem včera byla poslat nem. lístek přímo ossz, kdž moje firma na to prdí tak jsem jim jenom poslala kopii abych věděa že jim to tam nebude měsíc ležet

berryl
30. dub 2009

to je super a kde vůbec sídlí ossz? a v pohodě Ti to vzali žádné blbé kecy jo?

endie
30. dub 2009

já mám tu smůlu že moje učetni místo do Ostravy všechno posílá doBrna na ossz. Ne volala jsem přímo paní a ta říkal že můžu ale zaměstnavateli musím dát vědět že pokračuji dál na nemocenské, ty budeš mít ossz asi tady v Ostravě podle mě

berryl
30. dub 2009

aha uvidím jestli teď ty peníze už konečně dorazí a pokud ne tak bude kravál a velikej ať si mě nepřejou
raději to tam pak budu taky nosit sama jistota je jistota