II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
2. srp 2009

Ahojte" tao byla teda "záživnáů noc 😒 MNě tak pořád bolí ty záda! Sem si to doteď pochvalovala a přechválila. No a když sem usnula, tak se mi zase zdály hrozny sny....

Máme dnes s mažou 5 let výročí (toto letí), tak se prej b udem celej den rozmazlovat 🙂 Taky sme chtěli do ZOO, ale v nedělu se mi zdá tam bude hodně lidí a protože máme dovolenou, pudem tam zítra....

Tak hezkej den! Ve zdraví přežijte ty vedra!!!

nika
autor
2. srp 2009

🙂 sali to gratuluji k výročíííí, krásných pět let.

adellaide03
2. srp 2009

Ahoj holky,
jak se daří? Tady to zase vypadá na pěkný pařák tak asi většinu dne strávím v bazénu jinak bych se upekla.
Noc byla u mě celkem v pohodě, ale to usínání děs. Nejdřív pořát někde šramotila můra, tak jsme jí vyhodili, potom zase řádil mimišek, ale teda pořádně, tak jsem si došla na wc a uklidnil se.

nika
autor
2. srp 2009

adelaj ahojki dlouho ses tu neukázala. bazén ti závidím.

petule83
2. srp 2009

Ahoj holky,děkuji,jste moc hodné 🙂 Berryl děkuji moc!Já za něj taky večer zapálila svíčku a ještě jsem si pořádně pobrečela.Nevím proč,ale pořád mám nějaký pocit viny.Byl na mě zvyklý a já ho nechala u mamky,když jsem se přestěhovala k příteli 😔 Tak nevím,jestli jsem mu tím neublížila 😖 Já vím že jsem hrozná,je to jen králík,no ale to jsem celá já,obrečím i mouchu 😀

Endie to musí být mazec s tím pejskem ☹ Já bych to asi nedokázala,jsi silná!!!Asi to fakt bude lepší pro vás,klidně se vyplakej,někdy to hodně pomáhá.Akorát že mě to teď co jsem těhotná nějak nejde zastavit a chce se mi brečet pořád 😖

Berryl my máme stejné myšlenky,to snad není možné! 😀 Dneska jsem se probudila s tím,že bych šla do zoo 😅

Dan,sali holky taky to muselo být těžké s pejsky ☹ To vždycky děsně bolí.Sali a předsně jak ty říkáš,měl tak smutné oči,jak jsem ho viděla naposled ☹ Asi věděl,že už to na něj jde a že už se nikdy neuvidíme 😢 No nic,život jde dál,musím se nějak sebrat.

salikova
2. srp 2009

Jojo-život jde dál,Peťul...

nika
autor
2. srp 2009

tak jsem se byla projít venku - do garáže, máme ji asi 100 m od domu a řeknu vám tam je vedroooooooooooo. samo vanička tam není, asi je u babi na půdě 😠 musím pro ni zajet, ach jo chtěla jsem ji dneska vydrhnout. no jindy.

dandulka1
2. srp 2009

Tak mám ložnici hotovou, vypráno, povlečeno, nafocenou postýlku než to dám do pytlů a žene se pěkná buřina. Celý den bylo strašně a ted se plní předpověd, prý jsou někde i kroupy. Jdu žehlit a pak vložím fotku.

dandulka1
2. srp 2009

Holky vypínám pc, je tu hrozný vichr a bouřka a úplně černo a rusko-polsko.

nika
autor
2. srp 2009

dandul tak to jsi šikula, mi se vrátil z akce grilovaný manžel - usl na lehátku an vodě, tak ho jdu pořádně namazat.

jinak tu jasno, dusno, trochu vítr a 32 stupňů

berryl
2. srp 2009

ahoj holky, tak my byli nakonec v shopingu na oběd, pak v ikea a nakonec - baumax, hornbach šli jsme omrknout kachličky a vanu atd. no a potom jsme skončili na zahrádce, dala jsem si makrelu a manžel pivko a bylo nám hezky, ale můžu vám říct, že ty horka nedávám, hodně mě bolí i nohy, jo a objevila jsem 3 striei ina lítkách pod kolenem, už to prdím 😠

teď jsem si dala sprchu a jsem šťastná, že už jsme doma

nika
autor
2. srp 2009

ty jo berryl, makrelku bych si taky dala. mňamík.

já uklízela alejen tak lehce, spíše netovala a hledala co mi chybí a co koupím atd. takže popsaných asi 5 papírů A4 s odkazy a cenami atd.

a taky jsem uvařila, aby bylo cojíst zítra a v týdnu.

berryl
2. srp 2009

tak už ležím a snad se mi podaři usnout mám s tím poslední dobou celkem problém :o(

adellaide03
2. srp 2009

AHoj holky,
to je ale vedro co?
Niki bazén byl super, ale dokonce i v něm bylo 28 stupňů takže se člověk moc dlouho neosvěžil, ale aspoň něco.

salikova
2. srp 2009

Tak ja se ted vratila z hospody.Odpoledne patrilo manzovi a vecer kamoskam,co prijely z dovolene..Az doted sme sedeli na zahradce.Ale uz u nas taky kape,tak sem zvedava,co z toho bude.A nechce se mi spat..

dandulka1
3. srp 2009

Ahoj holky, o půlnoci jsem usnula, od 4 čumím na nebe tak jsem vstala, nev¨ím proč tak blbě spím. Manža za chvilku vstává do práce. Tady byl děs, celou noc pršelo. Je zataženo tak jsem zvědavá jak dnes bude. Dala jsem si teplý kakao a po teplým mlíku vždy usnu, tak počkám až manža odjede a zkusím ještě usnout.
Holky jak se vám leží a otáčí? Mě to břicho hodně vadí.

salikova
3. srp 2009

Ahoj, dan! Tak to já sem vzhůru od 5:30 - budím se teď vždycky nějak brzo hlady... 😅 MNě ani tak břicho nevadí při ležení , ale při zohýbání - to je pro mě vždycky dřina....

salikova
3. srp 2009

No a tady sme včera byli: http://www.hrad-sternberk.cz/ Musím udělat propagaci svému rodnému městu 😀

berryl
3. srp 2009

ahoj kočky, tak já jsem lehla ve 20h a usnula až po půlnoci a kolem 6h už opět vzhůru, strašně špatně spím a ještě hůř se mi usíná :O)

jo a už mi teče to mlezivo, sice jen trošičku, ale teče

Dan co malý ozval se Ti? když doma nechal mobil???

co vaříte?

sal tak tam se musíme zajet podívat moc krásný hrad

petule83
3. srp 2009

Ahoj sluníčka 🙂 Tak mě se spalo dobře,akorát jsem děsně slintala 😀 Tak už aspoň dneska konečně převlíknu peřiny 🙂 Včera jsme si navečer byli sednout na zahrádku a dali si i večeři,tak jsem se pěkně naplácala na noc 😝 Jo a pak jak jsem doma u televize ležele,detailně jsem pozorovala,jak má prcek škytavku 🙂 I přítel mi položil ruku na břicho a byl z toho úplně vedle.Bobek malý,naštěstí trvala jen 10minut.

Jinak Dan mě se taky blbě spí s břichem a hlavně když se otáčím z boku na druhý,to někdy i zabolí,když udělám blbý pohyb.A holky spíte na zádech?Mě se tak spí nejlíp,ale četla jsem,že se takhle od 2.trimestru spát nemá 😕
Sali ten hrad je krásný,já bych jela hned,hrady a zámky miluju,ale teď už mám nějak strach cestovat někam dál 😖 A to mi včera přítel řekl,že by chtěl,abychom ještě zajeli někdy na víkend někam na hory i s ubytováním.Já nevím,nějak se už bojím 😖

Berryl já jsem si nedávno prohlížela bradavky a omylem jsem je více zmáčkla a vyjelo mlezivo.Tak jsem se zlekla a už to radši dělat nebudu,to se nesmí vytlačovat 😅 Jo a dneska vařím vepřové řízky 🙂

berryl
3. srp 2009

já spím na boku na zádech mi to nějak nejde, tak celkově to spaní je o ničem 😒
Peťul čtvrtek jdeme cvičit jo 😀

no já to taky nemačkám raději, ale mám flaky na spícím tričku, jinak bych si toho asi nevšimla 🙂

petule83
3. srp 2009

Ty jo tak mě to samo neteče,tak doufám že budu mít mlíko 🙂 Čtvrtek jdeme cvičit jasnačka! 😀 Jinak včera mi psala mailík paní z toho Lotosu,co je v centru,že ještě teď od spna otvírá další těhotenský a předporodní kurz.Ona mi vlastně předtím slíbila,že mi dá vědět.Ale tak to už nebudem řešit a půjdem do té hrabůvky co?

berryl
3. srp 2009

a kdy je ten kurz u ní? že bychom prubly oba a rozhodneme se co? 🙂

salikova
3. srp 2009

Děkuju za pochvalu hradu - moje rodné městečko, tak mu musím dělat propagaci 😀

Jinak já spím výhradně na boku, na zádech se mi jednak nějak špatně dýchá a taky mě z toho bolí záda... ☹ Ale strašně se těším, až budi moct usnout na břichu 😅

salikova
3. srp 2009

No a dneska jdeme sem: http://zoo-olomouc.cz/app/uvod/1

berryl
3. srp 2009

teda ta zoo musí být moc pěkná, já bych se chtěla podívat do Prahy do zoo!!! tak snad jednou s malým vyrazíme na výlet

salikova
3. srp 2009

Jo! V Praze je krásná zoo - strašně velká, nádherně upravená, na celej den!!!! Ale taky mraky lidí... No až se odhodláte s malym, dej vědět a my s malym se připojíme 😀

berryl
3. srp 2009

ok tak počítej někdy za rok možná dva 😲

salikova
3. srp 2009

😀

No ale nejhezčí zoo, ve které sem kdy byla, je tahle: http://www.zoozlin.eu/en/ - sice není nijak velká a má celkem málo zvířat, ale má nádherny prostředí a zvířata tam mají parádní výběhy! Fakt super prostředí.

petule83
3. srp 2009

Berryl máš to v IP