II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
12. kvě 2009

Jelikož všude jezdíme autem tudíž bez kočáru, tak chci něco takového - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22801473&tab=7
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3253015

adellaide03
12. kvě 2009

Dandul tak to je bezva, že už víš co to bylo a že Ti dali léky které snad povedou k tomu, že už Ti bude dobře.
Maalox ahojky no jo je to hnus s těmi penězi, ale co se dá dělat.

endie
12. kvě 2009

dandul super že je všechno v pořádku 😀

endie
12. kvě 2009

tak děvčata u nás zas bude řev 😅 jsem jela autem pryč a jak jsem parkovala před barakem tak jsem nabuřila do značky 😀 blbec jsem si neuvědomila že tam něco stojí předemnou 🙄

salikova
12. kvě 2009

endie:Tak hlavně, že se Ti nic nestalo! dan:Tak snad už bude líp... Ad: Gratuluji ke zkoušce!

Jinak mám za sebou taky konečně prohlídku... Máme malyho hyperaktivistu! Prý se strašně mrská, tak máme rozmazanou fotku z ultrazvuku. Za tři týdny mě čeká velkej ultrazvuk, tak sem zvědavá. Jinak mě doktor objednává vždycky po třech týdnech, ze začátku sem tam chodila poti dnech... Akorát teď naposled se to kvůli jeho dovolené protáhlo na měsíc.

Tak hezké odpoledne!

adellaide03
12. kvě 2009

Endie když to odnesla jen značka tak se nic zas tak hrozného nestalo.
Sal díky jsem moc ráda, že to mám za sebou.

endie
12. kvě 2009

HOLKY MOJE JÁ UŽ MÁM PENÍZE NA ÚČTĚ 😀

berryl
12. kvě 2009

endie to není možné tak brzo 🙂))

adellaide03
12. kvě 2009

Endie no konečně 🙂

nika
autor
12. kvě 2009

😀 ahojki veposlek, endie sláva.

nika
autor
12. kvě 2009

no nic koukám že tu nikdo není, tak pa a dobrou noc a krásné sníky.

dandulka1
13. kvě 2009

Ahoj holky , včera jsem si konečně dala večeři a NIC mi nebylo, ani žáha ani nafouklá!!!!! Hurá!!!!! Spala jsem celou noc, bylo mi tak dobře že jsem se věnovala i manžovi, byl v šoku 😉 po 2 měsících 🙂 . Je mi fajn.
Endie hurá, máš koruny, ted jsem tedy na řadě já. Jsem zvědavá, měli by první přijít po 20.5. Přeju hezký den, už se zase klube sluníčko.

adellaide03
13. kvě 2009

Dandul super tak snad už to bude vpohodě, držím pěstičky aby tomu tak bylo.A s penízkama jsem na řadě první já mě by měly přijít kolem 17.5. 🙂

endie
13. kvě 2009

nazdar děvčata, včera jsem už nepřišla byly jsme s manžou v MC Donaldu a pořádně nakoupit 😀 , dneska bude velkej uklid musím všechno vydenzifikovat, kytky nasadit do truhlíků, vyprat, no mám toho hodně ale budu načuhovat

Dan: super že už to přešlo,

berryl
13. kvě 2009

dobré ráno kočeny, já jsem se vzbudila pěkně zahlenena a s rymou snad to nebude tak zlé jak to vypadá. Dan ty se překonávás :o) hlavně,že je líp. Endie nechces přijít i k nám?

smisek21
13. kvě 2009

Ahoj holky nevím na koho se mám obrátit tak to zkouším tady u vás, jsem od 7.4. na rizikovém těhotenství a chtěla bych se pozeptat jak to bude ten 1. měsíc s výplatou nemocenské, jestli nevíte? Vím, že první 3 dny zadara, pak 14 dní zaměstnavatel a pak sociálka. Chápu to dobře, že dostanu dvoje peníze? jedny mi přijdou od mého zaměstnavatele v době výplaty - ta náhrada a pak mi na účet přijdou peníze od sociálky??? Nebo ne?
Prosím poraďte a děkuji.
Přeji všem krásné těhulkování akrásný slunný den.
🙂

endie
13. kvě 2009

berryl: no mohla bych auto mám doma tak co budu furt zavřená čumákovat ale až douklízím protože je tu fakt chlívek 🙄
smisek jo 3 dny nic 14 dní zaměstnavatel a od 14 dné ossz, ale počítej stím že od ossz to dostanej nejdříve tak za masíc dva mají toho hodně já třeba čekala 3 měsíce

adellaide03
13. kvě 2009

Smísku k tomu co napsala endi máš ještě něco v IP jinak to vystihla přesně 🙂

salikova
13. kvě 2009

Ahojte!Sem rada,ze dan je uz dobre.Endie:gratuluju k penezum!To snad ani neni mozny,ze uz je mas!Ted muzes nakupovat za svoje🙂Jo,a taky bych potrebovala nekoho na velkej uklid!🙂Ahoj,smisku!Tak hezkej den vsem!

endie
13. kvě 2009

holky co takhle udělat srazík někde v Ostravě a zajít třeba na pizzu? 😀

dandulka1
13. kvě 2009

HOLKY KDO JEŠTĚ NEMÁ NIC - SUPR AUKCE http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3249118 - 5KČ KUS

adellaide03
13. kvě 2009

Endi já bych se k vám klidně přidala ovšem v ostravě znám tak UAN, pak naši školu, potom nějaké obchoďáky, ale klidně bych se přidala i když asi až po zkouškách 🙂
Dandul pěkné věcičky, ale já už mám na malé mimi věciček dost dvě ploné krabice 🙂

dandulka1
13. kvě 2009

Holky přišel mi balíček 🙂 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21021179

endie
13. kvě 2009

adel:a kdy ti končí zkoušky?
dandul: nejde to vadět ☹

dandulka1
13. kvě 2009

CO NEJDE VIDĚT?

endie
13. kvě 2009

ten balíček co jsi davala odkaz

dandulka1
13. kvě 2009

TAK JE TO V ALBÍČKU, PŘIŠLA MI ČEPIČKA S RUKAVIČKAMA 🙂

endie
13. kvě 2009

to je pěkné 😵