II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
13. kvě 2009

ahoj kočky, dan čepička je krásná a ta cena bodiček taky :o)))
rýma trochu polevila, ale jinak mi je děsně, pořád bych spala, jeli jsme s manželem do hornbachu koupit nový dřez a když jsme přijeli, cca za 1h ,musela jsem si jít lehnout byla jsem úplně vyšťavená

já jsem dneska koupila v sekáči super růžové kapsáče a ještě jedny celé černé z nextu teď se perou zítra vše nové nafotím, mám už toho fůru, kupuji na holčičku i kluka a pak se uvidí :o), ale je pravda, že na holčičky je tolik krásných věcí

petule83
13. kvě 2009

Ahoj holky 🙂
Berryl:já se neztratila,nějak jsem vás nemohla delší dobu najít,ale pak jsem vás už našla,jen sem vás dočítala 🙂
Dandulka chudák má nějaké žaludeční problémy ☹ Ty jsi nějaká nachcípaná bobku a Endie nabourala auto a už jí konečně přišly penízky 😀

berryl
13. kvě 2009

tak to jo píšu Ti omluvenku :o)
co Ty co nového?

petule83
13. kvě 2009

Tak jo 🙂 Já nového,byla jsem u doktora,chlapeček je skoro jasný 🙂 1.6.jdu zase na screening(nevím proč na to musím zase,když jsem tam byla v tom 12tt.)A jinak mi zjistil mykozu,takže mám mastičky.A jinak nic.
A ty už máš taky pohyby?Já ještě nic

berryl
13. kvě 2009

chlapeček to je super, tak pak vyměníme když tak věci mám plno na chlapečka a mám pocit, že to bude holčička :o)

no u mě v pohodě, pohyby necítím, už mi je dobře, jen jsem strašně moc unavená !!! ale fakt jako bych týden nespala

jinak se pořád mažu kvůli těm striím, ale začala jsem se loupat na bříšku a prsou, tak jsem se lekla, ale asi to je tím natahováním kůže, jo a udělal se mi exzém kolem vrchu bradavky, tak jsem se tam přestala mazat, jsem myslela, že se uškrábu :o)

jinak už se moc těším na pohyby, tripl testy máme v pořádku a 3.6 jdeme na kontrolu a vezmu i manžela, ještě se mnou nebyl a to už půjde vidět pohlaví, pokud se nám prcek bude chtít ukázat

budu tady později zatím pa pa

adellaide03
13. kvě 2009

Endi 20.5. mám poslední zkoušku mezi tím mám jakž taký nějaké volno a 5.6. státnice pak snad už klid 🙂

berryl
13. kvě 2009

adell to máš za pár a pak budeš mít klídeček dokud se nenarodí prcek 😀

nika
autor
13. kvě 2009

ahojki vespolek, se srazíkem souhlasím.
adellaide, to enva já pracuji kousek od autobusáku a pak mám auto a můžeme kamkoli po Ově dofrčet.

berryl
13. kvě 2009

i já jsem pro 😀 hodila jsem do alba nějaké oblečky

adellaide03
13. kvě 2009

Nik tak bezva doufáj, že se nějak domluvíme.
Beryl jsem asi blázen, ale ještě asi zkusím Mgr., ale uvidím jestli to s mimouškem půjde kdyby ne tak ne, ale to ještě uvidím.
Tak holky nějaké návrhy data srazíku?

nika
autor
13. kvě 2009

mne je to docela jedno krom týdne před víkendem 20.6.
v týdnu dle práce odpoledne v po a st po páté. ael jsem mobilní tak dojedu kamkoliv.

berryl
13. kvě 2009

viděla bych to taky přes týden, víkendy mám rodinné

adell jen studuj!!!

nika
autor
13. kvě 2009

jojo studuj, i já souhlasím, hele začít můžeš a přerušit taky, ne.

nika
autor
13. kvě 2009

berryl souhlasím, v týdnu je to nejlepší, a uterý nebo čtvrtek, pátek nene nebrat. to pospíchám dom a na víkend pryč.

adellaide03
13. kvě 2009

Jo to by šlo to už budu mít po škole (doufejme) takže budu mít určo čas. Akorát 12.6. máme rozlučový večírek s děckama ze školy a pak mám 19.6. přijimačky, ale v týdnu bych si určo cestu do Osravy udělala když už by to nebylo na školu 🙂

nika
autor
13. kvě 2009

jo a neboj 5.6 státnice dáš to má narozeniny můj M. 🙂

nika
autor
13. kvě 2009

já státnicovala a maturovala na den dětí 🙂

dandulka1
13. kvě 2009

Koukám že se budete srazíkovat a já tu budu sama, protože si vše řeknete osobně 😢
berryl oblečky jsou moc hezký. Holky prcekovi asi chutnala večeře protože dnes kope. Dostal asi energii, měla jsem i ředkvičky tak má možná prdíky 🙂

berryl
13. kvě 2009

niky to se Ti dobře pamatuje
holky já jsem zvědavá co pak to v tom bříšku mám 😅

nika
autor
13. kvě 2009

berryl to jo. jo zvědavá, a nechceš vydržet do porodu? kdy jdeš na další větší utz enbo tak?

endie
13. kvě 2009

tak já můžu kdykoliv 😀 mobilní jsem taky když zrovna nesrážím značky 😀

nika
autor
13. kvě 2009

no stejně holky z Ovy je to na vás vymyslet kam, co se týče nekuřáckých prostor. teda pokud Vám můžeme poprosit 😀

endie
13. kvě 2009

berryl kde jsi koupila ty čepičky nikde na žádne pěkné nemůžu narazit 😠

adellaide03
13. kvě 2009

No holky já teda v pár hospůdkách v Ostravě byla, ale teda už ani nevím kde, vím, že jedna to byla pizzerka, jedna čínská takže ny se necháme překvapit 🙂
Nik tak to teda musím zvládnout když má Tvůj mana narozky to jinak nepůjde 🙂

berryl
13. kvě 2009

v porubě je restaurace u josífka
... pizzacd.cd
je nové zrekonstruovaná a je nekuřácká, ale klidně můžeme i někde v centru

nika
autor
13. kvě 2009

tak něco vyberte a domluvíme se. co

berryl
13. kvě 2009

tak co holky kdy a kam kdo chce vyrazit a nějak to dáme dohromady, někdy začátkem června nebo dříve?

berryl
13. kvě 2009

holky jaké budete kupovat dudlíky? je jich tolik neradil vám někdo jaké jsou goot?

dandulka1
14. kvě 2009

berryl s dudlíkem je to problém, budeš jich mít doma hodně než zjistíš který si prcek oblíbí. Mě se ty anatomický nelíbí. Kluk miloval tu klasickou kytičku s gumovou savičkou, vypadalo to jako bradavka a byl gumový, ne silikonový. Jiný nechtěl. Horší je že ani nevím kde se to ted kupuje. U nás je každý krám vietnamský. Včera jsem řešila s panimámou kde seženu látkové pleny.
Jinak hezké ráno všem. Včera jsem usnula v půl 10 ani nevím jak, nevím kdy manža odešel do práce, spala jsem jak špalek. Ale i přesto jsem unavená, kluk odjel do školy a jdu se ještě válet. Dneska mi přijede poprvé sám ze školy autobusem. Ráno jezdí ale odpoledne pro něj jezdím, tak chci aby se natrénoval na podzim abych nemusela s miminem.

berryl
14. kvě 2009

aha tak to nebude tak jednoduché jak jsem si myslela, slyšěla jsem, že se dubdlíky křivý zuby??? tak nevím, známá nedává dudlík vůbec, malá ho nikdy v puse neměla a nepotřebuje ho, ale já ho asi koupím

to je malý šikovný, do které třídy chodí?