II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
14. zář 2009

nic jdu vytírat chodbu, pak musím trochu poklidit, manžel domluvil na dnes večer návštěvu, tak jak příjdu z kurzu už tu budou, tak musím nachystat něco k zakousnutí.

adellaide03
14. zář 2009

Jo Niky je to smutné a hrozné to ano. Mě se zase zdálo, že jsem byla v Ostravě a pořát pořát jsem hledala kterou tramvají mám jet, pořát něco jezdilo a já nevěděla jestli je to ono, až jsem tam pak potkala kámoše a šli jsme si radši sednout do restaurace. Jo ty sny teď fakt stojá za to. By to chtělo je sepsat, to by se lidi pobavili.

nika
autor
14. zář 2009

jo to jo, to byly přímo anekdoty 🙂

endie
14. zář 2009

nazdar ženy co se děje?

kelly1983
14. zář 2009

Ahoj endie jak se máš??

Nika a v kolikátým byla ta holčina co přišla o to mimi? Je to hrozný, ale na to člověk nesmí myslet.

nika
autor
14. zář 2009

ahojki endie Radusv ze snažilek přišla o mimi. ach jo.

nika
autor
14. zář 2009

kelly 34,35 tt ☹

kelly1983
14. zář 2009

nika ježiš to je hrůza ☹ čím to ale je?? Přestalo bušit srdíčko,nebo co??

kelly1983
14. zář 2009

a to poznala,že necítila pohyby, že??

nika
autor
14. zář 2009

kelly nevím nechávala jen vzkaz na foru, nikdo z holek nic neví. ach jo.

za hodinku vyrážím na těhupovídání, těším se. jdu si uvařit maliníkový čajík než vyrazím. už jsem trochu poliskala byt, ještě kuchyň, naštěstí tam mám česnekovou pomazánku a nějaký rohlík se na jednohubky taky najde 🙂

adellaide03
14. zář 2009

Tak a u nás se rozpršelo.Ale teda pořádně.

nika
autor
14. zář 2009

adel cože u nás se mezi mraky dere slunko. a je mi tu docela teplo 🙂 protože na mne svítí slunko.

nika
autor
14. zář 2009

adell ty vůbec nepřidáváš žádné fotečky 🙂 ani sebe ani mimíska ani jeho věcí, nechceš to napravit. 😀

adellaide03
14. zář 2009

Niky už to přešlo, ale párkrát i zahřmělo. No tak dobře já to napravím 🙂

berryl
14. zář 2009

ahoj holky, to jsou teda nepříjemné zprávy, to je šílené já si to ani nechci připustit, že by se něco takového mohlo stát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
juj mě z toho normálně mrazí

budu tady později zatím pa

berryl
14. zář 2009

holky mi je dneska celkem dobře co Vám? Zítra přijedou segry tak mi ten den rychleji uteče 🙂

dandulka1
14. zář 2009

hoj holky....
berryl mě taky, břicho mě nebolí, jen když se malá vrtí, jinak je mi dobře.
Dneska jsem strávila ráno u školy, malej už odjel, a jela jsem k ségře. Odpol.jsem přenášela, vybalovala, uklízela ale jen v poklidu. Potapetovala jsem skřínku v kuchyni a rozsadila kytky. Čekám až dopere pračka a půjdu do pelíšku, zítra nemusím vstávat s malým do školy tak můžu spát dokud se nevzbudím, tak jsem zvědavá.
Tady je zima a prší od 10 hodin, sice s přestávkama ale normálně podzim. Dneska mi ségra dala igelitku s hračkama na písek snad ještě po mně 🙂 bábovky, konvičku..... a přišla mi krásná hrazdička za 150,- a paní mi k tomu dala 10 kusů chrastítek zdarma.

berryl
14. zář 2009

Tak to teď budeš mít trochu veget co? na jak dlouho malý jel?

ty jo já mám ve sklepě taky někde bábovky 🙂

berryl
14. zář 2009

kde jste kdooo?

doublemamca
14. zář 2009

caute holky, neviete nahodou ake su hranicne hodnoty pre prietoky pupocnikom??? My mame 0,7 a 0,55? je to ok?

berryl
14. zář 2009

double to teda netuším 😲

nika
autor
14. zář 2009

čusky, měli jsem návštěvu 🙂

berryl
14. zář 2009

Niki jo jo výmluvy :o)

petule83
14. zář 2009

Ahojte,
Nikuš s tou kamarádkou to je hrozné,au au ☹ Vůbec si to nedovedu představit 😢 Snad jí popřát jen hodně síly,co víc... ☹

Dandulko to je fajn,tak si hezky pospi a odpočiň si 🙂

Double to taky vůbec netuším 😕

Jo a holky gratuluji k dobrým kontrolám,je super že jsou mimíšci v pořádku 😉

Mi nějak v poslední době není dobře večer 😒 Vojta se hrozně vrtí večer a dost to bolí,celkově mě vždycky bolí úplně všechno 😝 A mívám poslíčky.Ani dneska nic moc,takže jdu do sprchy a spát.Papa a hezkou noc

berryl
14. zář 2009

já teď poslíčky vůbec nemám už 4den :o)

Peťul nakoupila jsi odpoledne?

petule83
14. zář 2009

Týnko já je taky nějakou dobu neměla a od včera zase začly 😝 Jinak jsem nakoupila něco málo,fakt se mi nechce chodit.Ale mám od vietnamců ty prdy,přímo ty odepínací kojenecké za 75kč,dvě bílé a jedno béžové bolérko.Ale ty prdy jsem si vzala největší co měli a nevím nevím jestli se mi hodně nalijou prsa 😅 Jakou sis koupila velikost?Vždyť ty máš ještě větší prsa než já...

berryl
14. zář 2009

no já mám, ale ty bolérka nemám koj,podprdy!!! ty bolérka mám z obchodu a mám 80D

petule83
14. zář 2009

No jo,mě se už nechtělo jít dál,tak jsem je koupila hned na rohu u ťamanů vedle hospody bomway či jak se to jmenuje...

petule83
14. zář 2009

Jdu chrupkat,papa všem