II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
7. říj 2009

tmavé vlásky má ríša asi po Berr, těším se až sem přibudou fotečky 🙂 a pak i další miminka.

nika
autor
7. říj 2009

nic kočenky, přepadl mne trochu pocit co kdyby tak jdu uklit byt aby to tu když tak bylo uživatelné a ok. a taky dotřídit ten náš pokojíček, který furt není hotov.

kukinek
7. říj 2009

no vidíš, tak to asi nějak kolem těch tří kil bude, to je fajn. I když zase na druhou stranu si říkám, že s váhou mimča člověk nic neudělá, nepřestanu kvůli tomu jíst 😀
epino používám, teda spíše zkouším, zatím jsem na 6cm a je to pěkně málo, včera mi i doktorka říkala,že je to fajn na mám trénovat,tak teďka začnu 2x denně a uvidíme.
Já piju teda ten maliník zatím 2x, ale to proto,že jak píšeš ty,vždycyk jsem an něj zapomněla 😅 A ještě si dělám lněné semínko...i když si občas říkám,jestli všechno to kolem není zybtečně moc, ale zase když by to mělo aspon trochu pomoct, tak proč ne,že 🙂
a já fakt dodneška byla taky v pohodě a teďka se to nějak zlomilo..ptalal sjem mudry na ty křeč v podbřišku a ona,že to ej tedka už normální, že to jsou prostě malé kontrakce a s tím nic neuděláme, magnezkem to tlumit nebude, tak to musím vydržet-ale když si představím,že bych měla přenášet, tak by mě kleplo, já se chci trochu vyspat, aspon trochu ☹
Koukala jsem k tobě do alba a máš moc hezké výtvory,fakt 😵

kukinek
7. říj 2009

😀 😀 😀 niko, bereš mi myšlenky, já jdu an to samé, pořád to tam je jako po výbuchu 😀
Takže hurá do práce!

nika
autor
7. říj 2009

kuki musíme nic nezbyde. ale víš co ty malé kontrakce a bolesti před jsou dobré, dle naší PA z kurzu si alespoň tělo zvykne na bolest a pak to líp snáší.

je děkuji, trochu jsem si s tím vyhrála, nemohla jsem si nic vybrat a netu, nejsem anina modré ani na růžové, nevíme co čekáme a nechtěla jsem medvědy 🙂 takže máme mravenečky, hned jak jsem tu látku viděla bylo jasno.

zbytečné to asi není, jen by mne zajímalo jestli ti to pomůže to epino, opravdu.
já jsem lenivá i na masáž hráze, dle PA je to stejně různé, někdo nemasíruje a nástřich není potřeba někdo jo a stejně je. tak uvidíme.

jdu makat papa

petule83
7. říj 2009

Ahoj holky,tak s Týnkou jsem si psala večer a dneska ráno a moc jí blahopřeju! 🙂 Skoro jsem v noci nespala,pořád jsem nad tím přemýšlela,kdy bude mít Ríšu u sebe 🙂 Je strašně moc šikovná,zvládla to na jedničku a tak rychlý porod teda nemají ani druhorodičky 😅 Úplně jí závidím! 🙂

Jinak já jsem byla včera na KO,tak moje dítě opět protestovalo,zase prvních 5 minut na monitoru špatné 😒Musela jsem si lehnout na záda a najednou mu srdíčko bilo krásně.Pak jsem tam ležela dalších 45 minut a to už bylo o.k.Mudr říkal,že to moje dítě si z nás dělá prdel 😅 Jinak čípek zachovalý a prý bych týden vydržet měla určitě,tak snad to zvládnem.Dal mi papír,ať si vyberu porodnici kde chci rodit a ať tam už začnu chodit na kontrolu.Což je sice hezké,ale já nevím do které... 😅 Dneska obvolám fakultku a vítkovice a rozhodnu se.Přinejhorším si hodím korunou 😀 Holky já letím zase do postele,poslední dva dny mě hrozně bolí hlava,tak jsem jak praštěná pytlem,tak si jdu dát ještě šlofíka.Mrknu na vás odpoledne.papa zatím

nika
autor
7. říj 2009

petul ahojki, je to je dobře že KO dopadla dobře, vidíš malý zůstane kde má do příštího týdne 🙂 dobře to ví 🙂
utíkej odpočívat, mne pobolívala hlava předevčírem a dneska taky trochu, ale rozháním to ukízením.

endie
7. říj 2009

už jsem zde a zítra znovu na měření ale nic se neděje jeto jenom pro jistotu, akorát mě mrzí že ta sestřička se mi stratila a já ji nemohla dát ani bombošku ☹

kukinek
7. říj 2009

petul..tak to je fajn,že jsi dopadla dobře 🙂 Já jdu dneska do těch Vítek, tak jsem zvědavá, snad se pak taky nějak rozhodnu,ale na monitor můžu chodit ke své mudře. Ono je to prý lepší, než čekat v nemocnic, tak nevím..

endie..tak to taky dobrá zpráva 🙂 a máš to daleko,kam chodíš?

verusinek
7. říj 2009

Dobré ranko, tak hned jak jsem vstala a šla pouštět pc, jestli už je Ríšánek na světě a jeeee 😵 😵 😵 😵
Tak berryl jsi šikula jak jsi to krásně a rychle zmákla a Ríšánku, tobě jen to krásné do života, zdravíčko, štěstíčko a ať tě rodiče moc nezlobí 😵 😵 😵 😵
A já jdu na poštu, do krámu a pak se tu ukážu 🙂 pa

nika
autor
7. říj 2009

enie tak ji přibal do tašky k porodu a pak si ji najdeš, neboj pracovat tam bude i za dva dny nebo příští týden. jméno víš tak není problémek.

tak mne napadlo Berryl jestli potkáš na šestinedělí někde naši zuzi s dvojčaty tak ji pozdrav, máš velkou šanci ji potkat.

adellaide03
7. říj 2009

Ahoj holky,
Berr veliká gratulace K Ríšovi a ten porod krásný, závidím.
Já dnes byla v poradně monitor OK čípek minule 2cm dnes 1cm takže trošičku se něco děje, ale zatím OK tak jsem zvědavá.

nika
autor
7. říj 2009

adel to je dobře, to říkám že já porodím z naší bandy jako poslední .-) nene nic takového.

endie
7. říj 2009

to je napád hodím jí do tašky a pak jí to kdyžtak po někom pošlu.

já vám tak zavidím že budete mít ty tatínky u porodu, mě včera bylo řečeno že možná ani nedojede toho 12 -ctého ☹ víc jak měsíc nebyl doma 😠 to byl zas rozhovor´, se přiznám že už mu raději ani nevolám prtože se vždycky nervnu

endie
7. říj 2009

holky neblbněte já chci taky rodit 😀 hele baby nechte nás s nik taky odrodit jo pěkně do fronty 😀 😀

adellaide03
7. říj 2009

Niky neboj já myslím, že poslední nebudeš.
Endi no jo máš to ale trápení holka. A třeba nějakou kamarádku by si u porodu nechtěla?

endie
7. říj 2009

kamarádky mám co by šly jenomže jedna 13-tého letí pryč, druhá kojí, budu tam mít mamku a u porodu samotného budu sama už jsem se stím smířila

adellaide03
7. říj 2009

Co člověku zbyde že? Moje mamka třeba říkala, že ona ani tehdy kdyby to šlo by u porodu taťku nechtěla

nika
autor
7. říj 2009

adell některé kamarádky to taky říkaj, že jsou rády že tam nebyl a měly super porody, ani problémy nic, ale kdo ví.
endie já to taky nemám jistě jestli tam se mnou bude, kdo ví je to na osudu 🙂

adel no uvidíme, jak to dopadne.

nika
autor
7. říj 2009

endie a nebo prostě zavoláš že je to tu a přijede ani nebudeš vědět jak.

verusinek
7. říj 2009

Tak jsme zpět, je tam nádherně teplíčko,sluníčko no prostě krása, tak odpoledne asi vytáhnu foťák a půjdu se kochat do parku podzimem 😵

nika
autor
7. říj 2009

no tož to se těším na fotečky veru.

verusinek
7. říj 2009

Niky 🙂 copak máš v plánu ty dneska????

nika
autor
7. říj 2009

veru uklízím, žehlila jsem, vyprala v rukách pár věcí, a asi budu uklízet i odpoledne, samotné se mi nikam nechce. manžel se vráti až hodně večer z montáže, teď montují kousek odsud, no kousek cca 60 km tak jezdí na noc dom, vyspat se a najíst.

dneska jsem se rozhodla že zase přestěhujeme ložnici, měnili jsem to abych měla postýlku po pravé ruce ale nejde to tak, je tam blízsko okno a radiátor, takže musím ukecat manžu ať to večer přehodí.

verusinek
7. říj 2009

Niky, tak to já taky od rána peru a ještě než se někam vydám, tak musím uklidit "pokojíček" teda ten jeden pokoj který zatíám slouží jako sušárna, žehlírna a odložna blbostí, nějak se tam zase nakupili krabice a různý věci, tak ať to k něčemu vypadá, pak půjdu ven (taky jsem sama až tak do 23,00 😒), no a pak musím žehlit, mám tam koš na žehlení + něco co uschne co jsem vyprala teďka......
A tak kam postýlku přestěhujete???? My budem mít postýlku vedle manžílka, prostě ji za každou cenu chtěl mít u sebe, tak uvidíme jak dlouho tam vydrží 😀 😅

nika
autor
7. říj 2009

bude jen na druhé straně postele, a vyměníme si zase po měsíci pozice v pelíšku. stejně nám to tak jak to máme nevyhovuje 🙂

já prát nemůžu jen v rukou, když je ta pračka nemocná.

hm to nevím jak dlouho vám to vydrží ale když budeš třeba v noci vstávat 4x tak dle mého každej krok a pohyb navíc je zbytečný.

jdu si udělat typicky nezdravý obídek - smažák a hranolky, jejda já hřeším co.

verusinek
7. říj 2009

Niky no jo no to víš,nevymluvím mu to 😀 , ale stejně si myslím, že to moc dlouho nevydrží.....
Mňam smažák jsem měla v sobotu u mamky, dneska mám rizoto , taky od maminky 😀 🙂

nika
autor
7. říj 2009

veru ještě že jsou ty maminky. co.

my ho měli mít včera ale manžel jak se vracel tak volal že musme ke známým na návštěvu - měl tam i nějaké pracovní vyřizování, tak jsem nic nedělala a jak jsem se večer vrátili už neměl chuť. tak bude dneska.

rizoto taky plánuji, zbylo mi tam kus pečeného kuřátka, tak asi zítra.

verusinek
7. říj 2009

Niky jo jo 😵
Aaa zase houká pračka jdu to vyndat....
Niky tak dobrou chutť k obídku já si to půjdu taky ohřát 🙂
Jinak jsem teda taky pěkně naštvaná, objednala jsem si před třemi týdny povlečení a ještě furt nepřišlo 😠 😠 😠

nika
autor
7. říj 2009

fakt ne, to s kulatým mantinelem z toho mamitati?

to jsou lupmi, tak pa veru neboj brzo píříjde a dobrou chuť.