II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

verusinek
7. říj 2009

Niky děkuji já už jsem po o 😀
Jo jo přesně to, už jsem fakt naštvaná, paní psala, že něco nemá skladem, tak že hned jak jí to přijde od dodavatele cca do týdne, tak že to posílá, no a cca týden už je tři a už mne to štve....tak jsem ji ráno psala a uvídíme.... 😒

adellaide03
7. říj 2009

Holky budete se asi divit, ale já už se tak strašně těším až si budu moct sama uklidit. A dneska jsem si konečně sama uvařila, sice jen špagety, ale je to bezva 🙂

verusinek
7. říj 2009

adell no to ti věřím, to bych se taky těšíla.... 😉

adellaide03
7. říj 2009

Mě teda uklidí občas mamka, chlap dělá takové ty drobnosti, ale přece jen to není ono jak když si to člověk uklidí sám.

verusinek
7. říj 2009

Adell to jo no, to máš pravdu, já jsem taky vždycky nervózní, když je manžílek akční a chce pomáhat 😅 přeci jen každá máme svůj systém 😉

nika
autor
7. říj 2009

adel to ti věřím, není nad to co si člověk udělá sám, že, systém je systém 🙂

adellaide03
7. říj 2009

Jo jo holky je to tak. Teď navíc máme ve špajzu asi vosí hnízdo protože včera večer jsme zabili šest vos a dneska jak jsme přijeli z poradny se tam MArtin díval a další tři takže až všichni přijedou z práce tak se budou muset vyházet potraviny podívat se jestli to hnízdo tam je a hlavně kde a vystříkat to tam, než bude mimi na světě tak ať to je protože kousek od toho chci koupat a přebalovat mimi.

nika
autor
7. říj 2009

adel to je nadělení, potvory jedny.
u nás by to byl průšvih, jsem alergik na včely, vosy přežívám lépe ale hodně bolestivě.

nika
autor
7. říj 2009

jinak pro pobavení : včera jsem se ptala manži jak to tu zvládne vše dodělat - (pořád má času dost 🙂) tak říká, sám nevím, fkat povzbuzení co.

verusinek
7. říj 2009

Adel tak to je teda veselý, tak ať se vám podaří hnízdo zlikvidovat....
Niky teda tak to je fakt potěšující 😅 , ale neboj, vždyť vše potřebné máš nachystané a zbytek můžete dodělat až budete mít prďolku doma 😉 😵

adellaide03
7. říj 2009

Jo Niko to známe s přítelem je to to samý. Mamka má to samé, když ji píchne včela tak musí hned brát prášky, s vosou je to lepší. Letos té havěti je nějak moc. Podle toho se řká, že bude tuhá zima, ale tak snad to jsou jen pověry.

nika
autor
7. říj 2009

jojo veru co bych čekala, jestli bude zítra krásně tak se do toho malování pustím sama, mám schůdky tak se enbudu natahovat a půjde to. a basta.

verusinek
7. říj 2009

Niky ale huš, vyprdni se na to.... ještě si něco uděláš..... hezky klídek a neboj ono to nějak dopadne 😉

endie
7. říj 2009

mě je dneska hrozně holky, potím se jak dveře od chléva, a nějak divně mi je 😝 ale žádné bolesti 😠

nika
autor
7. říj 2009

endie se nediv, dneska padl teplotní rekodr,

blecha001
7. říj 2009

kuki: tak to je fajn, že je možnost si ji vyzkoušet a pak se rozhodnout.. zkusím se podívat zda to tu někdo takto nenabízí.

dan: máš krásnou holčičku.. a tynko děkuji za fotečku 🙂
berryl: GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍ k Ríšovi.. jsi holka statečná 🙂

tak já byla dnes u laktační poradkyně.. prsa mám v pořádku. Škoda, že neměla na mě tolik času.. nějak než jsme se vypravily, tak jsme přišly o půlhod později 😒 a to už pak měla jiný program.. jsem se ji chtěla zeptat i na tu odsávačku a vzpoměla jsem si až ted ☹
zítra jdu na gyndu na KO s prsama, tak jsem zvědavá. A měla bych si koupit nějakou pořádnou podprdu, tak budu investovat..

za chvilu zase koupání.. tak se pak večer jeste připojím.. nějak nestiham 😒

nika
autor
7. říj 2009

bleško no snad bude vše v pořádku, odsávačku zkus diskuze taky, jestli holky neporadí přímo ve výbavě.

kukinek
7. říj 2009

Ahojte holky,
tak jsem dneska byla v těch Vítkovicíh a rozhodla jsem, že pojedeme tam, jsem nadšená,fakt. Pro mě se to s fifkama nedá srovnat, hlavně teda ty porodní sály, člověk se nemusí nikam přesouvat a je ot tam takové,no, útulné 😅 I kdžy pak mi to asi bude putna...Jo a PA říkala,že se sami děsí toho, až fakultka zavře, takže jsem zvědavá, prý to bude maso a děti, pokud se ěnco stane, tak budou letecky převážet do olmíku, brna a tak,jako fakt dobrá informace 😖 Takže buď rodíme předtím nebo potom 😀

adel..vosí hnízdo ve špajzu?to jsou pěkné mrchy, že se nastěhujou přímo dovnitř, já myslela,že to bývá spíše ve střechách a tak, no zbavte se toho co nejdříve..

nika..mažel je to samé, on zase na všechno říká, že "se to může udělat kdykoliv", jako fakt vtipné 😠

blecha..no dobré je,že jsou prsa v pořádku na to,že ses nezeptala na odsávačku se vykašli a mrkni na tu diskusi,jak psala nika, tam najdeš určo nějaké dobré rady

endie
7. říj 2009

holky já mám uplné podlamování v tříslech bolíto jak hrom 😒

nika
autor
7. říj 2009

kuki to je fajn, ikdyž když bude poruba zavřená bude nával všude.
kolegyně z práce rodila dvojčata a druhá holku ve vítkovicích, ta s jedním spokojená nebyl nával, s dvojčaty bohůžel chytli stop stav poruby a byl nářez ale i tak si to pochvalovaly.

pěkné jsou ty sály a hlanvě ty nové porodní lůžka - maj tam ty oranžové že.🙂

nebo vyčkat, ikdyž ty máš termínek až listopad, tak třeba bude po návalu.

ona jipka pro mim je ještě i na fifkách, jen malá, no hold musíem věřit že problém nebude.

kukinek
7. říj 2009

jo a my máme postýlku v dětském, jsme drsní 😎 Ale vidí mto tak, že tam bude do té doby, než se vrátíme z porodnice 😀 😀 😀
J oa s manžou jsme chtěli nadstandard a nakonec asi půjdu na normální pokoj, protože nevím, co bych dělala s návštěvama, co jsou celý den, asi bych se zcvokla 🙄 A hlavně si říkám, že mi ta maminka,co tam se nou bude, aspoň v něčem poradí a nebudu kopyto 😀

nika
autor
7. říj 2009

endie malá se tlačí dolů 🙂

kuki já třeba o nadstandardu ani neuvažovala, snad chytnu dobrou spolubydlící 🙂 a pomůžeme si pohlídáme mimi když půjdeme do sprchy a tak.

kuki neboj on ji někdo přestěhuje 🙂 nebo třeba sama to zvládne, vlatní silou se přesune do ložnice 🙂

nika
autor
7. říj 2009

endie a co teplá sprcha nebo vana nepomáhá?

endie
7. říj 2009

já chci nadstandart při porodu a pak mi stačí klas. pokoj nechci být sama, chci si mít s kým povídat 😀 doufám že nechytnu nějakou čůzu 😅

kukinek
7. říj 2009

en..to já mám taky, házela jsem do sebe espumisany, myslela jsem,že jsem nafouklá a mudra mi řekla, že to jsou kontrakce 😀 Tak třeba se to rozjíždí 😵
niki..jojo,lůžka jsou krásná a nová, dají se polohovat a jezdí nahoru a dolů, jak člověk chce 😀 Manžel byl nadšený z obrázku, co tam videl, prý se na lehátko vlezem i dva, tak nevím, jeslti si myslí,že jdeme na kolotoče 🙄 😀 Jasně, já taky věřím, že to bude v poho,jenom mě to právě zajímalo, jak to psala týnka, že ti odvezou mimčo a tebe tam nehcají - tak PA říkala,že se snaží hned jak je to možné převézt i maminku, tak kdo ví. A ještě nás uklidňovala havířovem a frýdkem.
jo a normálně jsem tam měla nejmenší břicho a byla jsem nejdále 😕 Úplně jsem koukala, páč si připadám jako hroch 😅

endie
7. říj 2009

jsem zatím měla jenom studené sprchy,uvidím pak jak se pujdu sprchovat večer

kukinek
7. říj 2009

Já to mám stejně, taky pak asi nechchi být sama, jen je blbé,že návštěvy jsou jenom 15-17 hod a když si vezmu,kdo všechno se tam navalí, tak nebudeme mít s manžou ani chvilku soukromí, což mě štve 🙄

endie
7. říj 2009

to by bylo super kdybyb to byly konrakce ale myslím si že to nic takového není asi se mi roztahuje pánev

kukinek
7. říj 2009

niki..však jasně, ona se přece může přestěhovat kdykoliv,ne 😀 😀 😀

endie..když si dáš teplou vanu, tak se to rozjede, jestli už je to "ono" 😀

endie
7. říj 2009

ani nemluv až všichni dojdou tak bude porodnice plná 😀 nene pěkně jenom rodina a nejbližší kamošky, zbytek až budeme doma