II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

blecha001
7. lis 2009

sali: no tak to jsi koupila za tisicovku docela dost 😅

berryl: oki, zkusím.... no malá dneska zas hyster.záchvat... nevěděla jsem co ji je.. prvně se kroutila tak jsem ji dala odřihnout... za hrozného řevu si teda odřihla... a pak zase brekot :( a tak jsem ji furt držela na odřihnutí a nic :( tak jsem myslela, že to je nos, tak jsme s tatkou mým šli a vysáli nos (tatka držel ruce, páč už jak kmitá těma ručičkama je to děs) .. tak nos to asi nebyl, ale asi se ji ted dobře dýcha 😅 tak jsem ji cvičila s nožičkama k bříšku a zničeho nic najednou úsměv a začala si vykládat.. ani jsem neslyšela, že si prdla apod.
uff.. jsem vyřízená a myslím si ,že naši taky... tak jsem si dala kapku vínka.. budu kojit az buhvi kdy.. teda doufám, když tak dám bebu..
už mám kolikrát pocit, že nemůžu ☹ je toho na mě nějak moc.

jj byla jsem už na ko po porodu, dělal mi vnitřní utz a antico jsem si zatím nepředepsala... ještě to zvažuju. Nějaká mamina řekla že po antiko začala dost přibírat, tak nevím. Mě doporučil i tělísko, ale do toho bych nešla. A mám přijít tak za 3měs a to mi bude dělat cytologii.

salikova
7. lis 2009

blecha: to já vždycky nakupuju levně a značkově 😉

Zrovna dneska sem šla kolem svyho doktora a říkala sem si, že za dva týdny...Ne, že bych byla nějak úchylná, ale já se tam aji těšim - jak sem byla zvyklá tam furt chodit, tak se mi i stýská....
Jo - a dneska sem pustila jednu těhuli sednout v metru - ach, sem si zavzpomínala, jak pouštěli mě...

Dobrou noc a co nejmíň vstávání všem! Já bych měla mít před sebou tak hoďku než malej začne vřískat hlady (+/- půl hodiny - MHD už by podle něho mohla jezdït 😅 ), to už asi nepůjdu spát...no a velkej snad za chvíli dorazí z hospody. Dobrou!

berryl
8. lis 2009

dobré ráno holky, blesko děkuji. Jinak pokud má malá občas bolesti pokud daš bebu tak dej tu sensitiv,protože po té ha zatvrdne. Sal tak to mi se teda nestyska,jeste ho i seřvu za tu plodovou vodu,parchant. Stejně si najdu radeji jiného gyndaře! My co jsme na nové bebě a probiotickych kapkach,tak máme celkem klid,doufám,že to vydrží.

blecha001
8. lis 2009

ahoj holky, tak jakou jste měly noc? a co ta změna tématu???

berryl: co zatvrdne? No mít kluka, tak tuším hihi .. už mi fakt hrabe!!! co?
ráno v 6h jak malá pobrekávala, tak se mi zdálo, že ji krmím stříkačkou a říkam ji proč brečíš když to teče.. a ona brečela doopravdy.. teda ne moc.. tak jako pobrekávala.. už mi fakt hrabe, jsem už z toho vyřízená.
No dneska zkusím ty probiotika z toho Polska, tak jsem na to zvědavá, doufám, že to taky pomůže.. včera jsem nevěděla zda ji je blbě z té beby, nebo má prdíky nebo nos.. uff..

ted by se měla každou chvili vzbudit, leží v posteli po dědovi, tak asi bude spinkat dlouho 😀 ale mam sraz s jednou kamarádkou a s takovou asi nevyrazím 😅

dandulka1
8. lis 2009

Ahoj holky, přeju hezkou neděli.
Jsem v pořádku, jen ty návštěvy. V pátek jsem měla oslavu, to se protáhlo, malá se budila jen na jídlo a od oběda do půlnoci jen spala. Až sem se bála že na ní něco leze. Včera odpl. se prostřídali další 2 návštěvy a dnes přijde poslední. Jen peču a dělám chlebíčky
🙂
berryl - co jsme změnili bebu tak taky dobrý. Sice před probuzením se kroutí a prdí ale to už neřeším, hlavně že kaká a prdy jdou ven. Doufám že nebude doktorka nadávat, protože ta sensitiv je dietní a píšou tam jen na doporučení lékaře, ale co, je to moje dítě.

endie - bazének jsem koupila už v létě ve výprodeji, používala jsem to i na kluka, jen mám vysoký okraje aby nevylézala až poleze a aby se mohla dobře opřít. Balonky nemám, Luděk si nejraději hrál s vařečkama a plastovýma miskama a podobně 🙂

Holky byl by někdo ochotný mi ty kapky koupit a poslat?

Dnešní noc supr, budila se po 4 hodinách a vypila 120, ted dopol.usnula, tak se u ní Petr učil a já šla spát do pokojíčku a spala jsem 2 hodiny !!! Jsem totálně odpočatá. Zjištuju že nemůžu spát u ní abych přes den usnula.

dandulka1
8. lis 2009

Na gyndu jdu příští týden,, jen mě prohlídne zrcadlama a prohmatá jizvu. A koukne na prsa jak se mi vyléčili. Jak jsem tam byla před týdnem tak jsem měla malou sebou a byl nadšený, je s ním sranda, když se při vyšetření nemůžu uvolnit tak začne říkat vtipy a je to 🙂

Podle malý taky může jezdit autobus, měla se vzbudit v 10.15 a už v 10.14 kníkala, slyším jak na ní Petr mluví 🙂 Jdu se tam kouknout.

kukinek
8. lis 2009

Ahojte holky,
tak my noc relativně v klidku, jednou ji trápilo prdění,tak jsem asi hodku uspávali, ale pak v klídku. Akorát tedka se tady zase kroutí , dala jsem ty laktobacily, tak uz si dvakrát prdla. . Jsme si s manžou říkali, že by nás před třemi týdny ani nenapadlo, že budeme nad každým uprdnutím výskat jako malé děcka 😀 A ddneska v lékárně bych chtěla koupit tu hadičku do zadku,tu nemáme a možná by jí to taky pomohlo..A ty kapky z polska se jmenujou Probiotické?Manža jede do třince tento týden,tak že by mi je koupil. Nebo odkud je máte vy?Je tam někde těšíně lékárna,kde by je měli?A kdybyste je některá chtěla koupit,tak klidně,měl by tam jet ve středu. Snad nám pomůžou...

kukinek
8. lis 2009

Jsem ten svůj příspěvek psala půl hodiny 😅 S malou na ruce t o jde hůře 😀
Jinak my už máme kuličky, ale bazen chybí,ale ten pak někde splaším...
dan...ty jsi drsna,to k nám pořád nikdo nesmí 😀 jenomnejbližší rodina

berryl
8. lis 2009

ano probioticke kapky a v lékárně v Polsku,mi to,ale kupuje kamarád a nevím kde,on v Polsku pracuje. Dan já Ti je seženu a pošlu. Nám tu bebu doporučila mudr. Blesko z beby ha měl malý tuhou stolici a nemohl se vykakat.teď máme bebu sensitiv a po 3 dnech jde vidět rozdíl už kaká sám a krásně i prdi. Jo a nečekej od těch kapek hned zázraky! Nám se to upravilo az po pár dnech užívání. Holky malý začíná být pěkně tlusťoučky,hlavně v pusince no medvídek to je!

berryl
8. lis 2009

kuki mi tu rek.rourku máme koupila jsem si k tomu lék.vazelinu tím to potřu a vsunu do zadečku. Malý se,ale pres to nevyprdi.hned tu dirku ucpe hovinkem 🙂 Dan pokud chápu dobře,tak přeji všechno nej nej nej!

salikova
8. lis 2009

My se tak ykulatíme 😀

Jinak my vstávali před chvilkou - malej byl vzhůru po půlnoci, v šest a pak v deset, ale ještě bych spala. A občas už jen kojím - malej někdy nechce po kojení už žádnej dokrm, tak to vypadá nadějně (ťuk ťuk ťuk) Že bysme zase trochu ušetřili??? 😅

kukinek
8. lis 2009

berr..neva,já to zkusím i tak, lepší hovínko než nic 🙂 A uvidím,snad manža pořídí...kdyby ne,mohla bych tě taky poprosit o ty kapky?i když snad je koupí, nekdě za hranicema musí být lékárna...
dan..jooo,všechno nej, vždyt jsi psala,že budeš mít narozky,,já mám ale vedení až za roh,takže se nedivím,že jsme si to nespojila

sali a blesko, vy jste sikovné, to rozkojíte 😵

dandulka1
8. lis 2009

berryl - děkuju, jo chápeš to dobře 🙂 Věk nezastavíš 🙂 Jinak malá tu bebu pije třetí den a už jde jiná barva stolice, po ha byla zelená a ted začíná žlutá.

kuki - myslím že v chodbě nemocnice ti může omarodit taky když jdeš k doktorce. Jezdím s ní všude, nemám jí kam dát, musím s ní i na úřady,na třídní schůzku, nakoupit... Petr dělá denně do 5 tak se nedá nic dělat. Až budeš mít 2 děti tak ti taky nic nezbyde 🙂

berryl
8. lis 2009

dan my taky měli zelenou a teď máme už žlutou,no jo jsou to dvojčata 🙂 tak mi pak napište kdo ty kapky chce a já mu řeknu jo

petule83
8. lis 2009

Ahoj holky,tak my dneska noc v pohodě,ale teď už nás opět trápí bříško 😒 Ach jo,bobek můj malý 😔 Týnko kdybys mi taky mohla sehnat ty kapičky,byla bych ti vděčná až do smrti! 😀 Mooooc děkuji! 🙂

Dandulko,všecičko nejlepší!Na věk se vyprdni! 😉

Tak my jedem dneska k nám domů,nikdo to tam ani netuší,tak to bude přepadovka 🙂 Snad milá 😀 A jsem zvědavá,co bude říkat můj pes na malého 🙂

salikova
8. lis 2009

jéé - dan, tak všechno nejlepší! Ať ti děti s Petrem dělají samou radost!

nika
autor
8. lis 2009

dan taky vše nej.

nika
autor
8. lis 2009

sali gratuluji ke kojení, my zase včera měli málo tak si cucla 40 nutrilonu. 😉

berryl
8. lis 2009

oki Petulko 🙂

dandulka1
8. lis 2009

berryl - tak jsme dokakali poslední HA. Šla jsem jí přebalit protože se pokadila a usnula tak aby v tom nebyla a jak jsem jí svlíkla tak byla jak strojeek na cukroví 🙂 lezlo to z ní jak o život. Ukončila to řídkou žlutou a konečně se usmála. Ještě pijete 90 nebo víc?

Byla jsem s kočárem a jsem nějaká utahaná 🙂 malá ještě spí v kočáru pod oknem. Dneska byla poprvé v lehátku hodná a vydržela tam přes půl hodiny tak jsem stihla uvařit a poklidit.

nika
autor
8. lis 2009

tak my byli s kočárkem těsně před polednem a bylo krásně, teď už je zase zataženo, a my jsme samy, táta odjel předat hotový projekt.
jen zítra nám odjíždí na týden až dva pryč. budem tu samotinké ☹ 😢 😢 uvidíme asi se nastěhujeme k babičce a dědovi. stejěn tam o víkendu pojedeme protože je tam krmáš - sv. Martina.

berryl
8. lis 2009

ahoj právě jsme dorazili z vycházky a mám zmrzly zadek. Ten kamarád mi dovezl ty kapky zítra odjíždí a bude tady az za 4týdny :( kapky prý klidně nakoupí,uvidíme jestli do Polska nepojede někdo dříve. Dan malý pije už 130ml

berryl
8. lis 2009

přidala jsem fotečky 😀

blecha001
8. lis 2009

berryl: aha tak já čekala výsledek už dneska 😀 ale dnešek byl ok.. asi ji prospěl dopo i odpolední vzduch 😀 jsem dneska tak vyřízená, že bych usla i ve stoje... tak my máme řídkou stolici, vždy slyším jak to do plenek zahučí... spíš si myslím, že ji někde uvízne bublinka vzduchu a ne a ne si odbuknout.

dan: tak asi jsi slavila narozeniny... tak taky všechno nejlepší 🙂

týý jo, tak to my tak max 110ml.. má bobek zcvrklý žaludek asi.. musím ji ho roztáhnout, ale jde to pomalu :(

kukinek
8. lis 2009

No holky, tak mi z malé praská hlava 😖 tedka konečně usnula, ale to bylo po čtyřech hodinách ustavičného řevu..manžel jel pro trubičku, tak jsme malou trochu odfoukli, ale jakao žádná sláva. Tedka usnula vyčerpáním,chuděrka..
Berr..a kolik by tam mely ty kapky, prosím tě, stát?řeknu manžovi a on je koupí i ostatním,jen at vim,kolik stoji, at je nekoupi o 20 kc levneji nez u nas..a na fotkách ti to moc sluší, nevypadáš teda, narozdíl ode mě, vůbec vyčerpaně 😕 to áj mám kruhy pod očima až k bradě..

nika...to budeš mít lepší,než bt celý týden sama doma. I když zase týden u rodičů - to by mi asi praskla hlava 😅
dan...půl hodiny v lehátku je můj sen 🙂
blecha..a kdo by chtěl na výsledek čekat,že? 😀 😀

berryl
8. lis 2009

kuki stojí tam 280,- to je teda mazec 4h plakala, malého od kamarádky nadymal banán,tak je přestala jíst,ale trvalo ji nějakou dobu než přišla na to z čeho ho tak bolí bříško. Já opravdu nejsem unavená, rada v noci vždy vstane a ohřeje jídlo pro malého a já mezitím vstanu,prebalim malého a pak nakrmim. No a pokud je vše ok lehnu a spím. Díky toho že nekojim tak je vše jednoduší, včera v noci se staral Rada v noci i kdyz mi to nedalo a byla jsem vzhuru,ale kluci to zvládli na jedničku. 🙂 neboj kruhy mám taky. Co nestíhám je vaření,malý pres den už méně spí a vyžaduje moji pozornost,tak to zatím nemám zmáknute.

berryl
9. lis 2009

dobré ráno holky,my měli klidnou noc. Právě krmím. Těšila jsem se ven kočárkovat a tam prší ach jo

nika
autor
9. lis 2009

krásné uplakané ráno, tak nám taťka ráno odjel. malá byla v noci zlatá, spala od deíti do čtyř, šílené.

adellaide03
9. lis 2009

AHoj holky
tak jsme taky doma sami, snad to zvládneme. Malý spal taky docela pěkné od devíti do tři, ale pak kojení ve čtyři, šest a teď museli jsme dát i trochu příkrmu protože je prostě lajdák, mlíčka mám dost, ale on se unaví a konec ☹

nika
autor
9. lis 2009

adelai neboj bude se to zlepšovat, uvidíš, my už máme vychytán systém buzení. už nepřabaluji před kojením ale v půli opatrně samo nezvedám zadek malé.
a střídáme pořád polohy. to ji vždy probere. jinak když není zbytí tak ji hladím prstem na zátylku, neboji svlíknu dupačky trocha chladna ji probírá zaručeně.

holky dneska jdeme zase k Dr. na vážení, to jsem zvědavá kolik nám tam přibude.