II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kukinek
10. lis 2009

Ahojte holky,
tak my noc celkem v klidku. Uz jsem prisla na to,že malou krmím tak často,protože teda usíná,tak jsem ji k ránu nacpala k prasknutí a krásně jsme s obě dospaly 😵
Berr..tak tojo,to se nedivím,že je manžel takový noční pták, to jak člověk navykne,tak se toho sotva zbaví..

adel..ty stavy mám taky,ale taky se snažím uklidnit a čím jsem vytočenější,tak tím na malou hezčeji mluvím,aby nic nepoznala 😅 Ale někdy je ot na palici,hlavně teda když fakt řve 4 hodiny v kuse a já jsme doma sama a nevím,co s ní...

blecha...jojo,je tam psáno 1-2x denně,my dáváme jedno ua včera prvně 2x,ale malá u té stříkačky usnula,takže měla stejně jenom jednu dávku. A myslím,že už to trochu pomáhá,není to tak hrozné jako před pd dny..i když, at to zase nezakřiknu

nik..tak si to u rodičů užij, ti budou určo nadšení,že tam jste. aspon nasi by teda byli - ale malou by pěkně rozmazlili - mě stačilo,ja u nás byli tedka,mmaka by malou furt nosila a houpala, tak jsem jí řekla,at s tím přestane,že já ji pak nebudu huštat co 5 minut..Tak že at ji aspon drbkám na zá..díčkácno mazec 🙄 h

petule83
10. lis 2009

Ahoj holky,tak Nikuš mějte se tam moc hezky,ať Berenička moc nezlobí a nechá maminku vypsinkat a ozvi se jak se máte 🙂 Celkem ti to závidím,já většinou ze své rodiny blázním,ale teď je mi i po nich smutno a nejradši bych byla u nich.Tady se akorát tak zblázním 🙄

Týnko úplně ti rozumím,my od včera odpoledne od pěti řev jako blázen až do půlnoci 🙄 Je to hrozné ta beznaděj,jak vidíš že ho to tak bolí a vlastně mu nemůžeš pomoct,jenom třeba ulevit mu a u nás se to málokdy podaří 😢

Kuki tak to je dobře,že sis aspoň v noci odpočinula.Vy taky dost trpíte na ty prdíky 😖

My jdem na 12:30 k mudr.na převážení...to jsem zvědavá

kukinek
10. lis 2009

.jojo,trpíme,trpíme a to doslaova a do písmene všichni, páč fakt někdy nevíme,co s ní. Ale snad to bude lepší 😅 A přitom se říká, ž na to hodně trpí kluci..to je kec,je to různé..myslela jsem,že je to mou stravou,ale i ikdybych jedla jenom staré rohlíkya pila vodu,malá bude stejně nafouklá..dneska jdu pro fenyklový čaj a kdyžtak jí budu dávat, doktorka mi to doporučila a přes tříkačku si malá nechá dát všechno 😀
A na převážení držím palec 😉

adellaide03
10. lis 2009

Ahoj holky
tak u nás dnes noc docela v klidu. Usnul v osm probudil se ve dvě, ve tři a pak v šest. Teď opět hodinu řádil, ale usnul tak snad mu to vydrží.
Kuki já se právě taky snažím nebýt vytočená, ale je fakt, že někdy už se neudržím a to ho určitě ještě víc rozdráždí ☹ No snad se to naučím. A co jí dáváš na ty prdíky. Já si taky myslím, že je to kec i když se to říká. Kamarádky malá tak trpěla, že nakonec musela i do nemocnice do Olomouce protože už si nikde s ní nevěděli rady a nic jí nepomáhalo.

salikova
10. lis 2009

Tak já sem dneska měla nespavou noc - malej spala jak dřevo, velkej taky a já čučela do stropu. No a samozřejmě, když sem zabrala,tak byl čas na krmení a spustil se strašnej řev, pak se Filípek opět vrhl na spánek a já zase do zdi ☹ Teď bych potřebovala sirky do očí...

niki: Užij si to u vašich!

blecha: Dobře dojeďte!!! My jdeme do Motola až 12.11. o zítřku ti písnu do IP...

kukinek
10. lis 2009

adel..tyjo,nestraš, taky jsem přemýšlela,aby náhodou malé něco nebyla,aby neměla třeba něco sestřevem nebo tak,ale byla jsem uklidněna,že to prostě takhle je,no...nám doporučila doktorka ty Laktobacilky baby a pak masíruju Pupíkem,už používáme i tu rektální tyčku a nebo ji napustíme vaničku,at se tam vyhřeje a vykope.Jo a taky pořád nahřívám ty třešňové pecky a cpu jí je na břicho..A tedka jsem si všimla,že jak jí dávám stříkačkou ty bacily, tak jí to dávám do beby a zdá se mi,že ji to vždycky prožene 😅

sali..to jsem měla předevčírem 🙄 ospalá jsem byla jak sviňa a ne a ne zabrat,ješt jsem si četla!!!a pak,když jsem usnula,tak mě malá cca za hodku vzbudila a já jsem měla místo hlavy střep 😖 a přes den nezdřímneš?

dandulka1
10. lis 2009

Ahoj, malá taky málo papala, večer si pak dala 150 až jsem se bála ale v noci nespala. Kdykoli jsem se probudila tak byla vzhůru,, ale nebrečela. Prdíme o 100 šest. Te´d už podruhé spí, bude to dohánět 🙂 Na 12 jedeme na kyčle.

salikova
10. lis 2009

kuki: já přes den neusnu - snad jen když sem nemocná, ale to i tak na chvilku. Mám totiž problém úplně vypnout - pořád se mi něco honí hlavou a nemůžu si pomoct...Kdybych si mohla dát aspoň pořádnyho turka!

dandulka1
10. lis 2009

Tak jsme byli na kyčlích, vše v pořádku. Měla jsem ještě vyřizování a kluk potřeboval koupit sálovky na tělocvik tak jsme shánšli a jsem vyřízená. Než se malá vzbudila tak jsem stihla uvařit a jdu se najíst. Od včera jsme na dudlíku,asi nám dorostla pusinka, už nám nezvedá žaludek. Pomoct, chce se mi spát ☹

berryl
10. lis 2009

holky já jsem vyřízena,šílená noc dopoledne to pokračovalo pak byla pauza 2h a pak znovu. Pláč,prdiky. Pádam na hubu. Nakrmim a jdu spát. Mlícka mám málo.

blecha001
10. lis 2009

kuki: myslíš jako ty probiotika? 5kapiček ráno a 5kap.večer?

sali: 12.11.? tak to máte za chvilku.. a co tak brzo po sobě? Taky jsem ti pisla do IP, snad nám to zítra vyjde 🙂
niki: užij si to u vašich 😉

jinak holky, už jsme zpátky, těch tašek a vybalování no děs.. než se zase vrátíme do normálu.. to teda bude. 😅 Jsem unavená, malá nemůže dnes zabrat, asi spoustů zážitků má a taky asi zapoměla na svou postýlku 😠 a nebo má trauma z cestování.. cesta dobrá, akorát přes Phu zácpa takže jsme šli s řevem domů chuděra malá.

ted výměna, uspává manžel.. tak si půjdu dát sprchu... přeji všem pěknou dobrou a klidnou noc 🙂

berryl
11. lis 2009

dobré ráno holky,tak po včerejší noci a šíleném dní nás malý nechal vyspat 6h pak hned usnul na další 4h, teď se mu už moc nechce spát,ale snad jeste 3h dáme. Pak mi přijde návštěva,tak at jsem happy 🙂 pořád zkouším dudlik,ale nechce ho občas si ho podudla,ale hned se vyplivne.

salikova
11. lis 2009

Dobré ranko!

Já dneska vyspaná do růžova - vstávali sme akorát ve tři a teď...
Co se týče dudlíků - tak Filípek ho milujue. Já ho nechtěla dávat, ale jak si furt drtil prsty, rukávky a vlastně i moje prsa, tak mě ukecal 😅 No, jestli ho to nepustí, tak sem zvědavá, jak ho to budem odnaučovat...

blecha: na ty kyčle jdeme 12.1. - mi asi ujela jedna jednička 😅

adellaide03
11. lis 2009

AHoj holky
tak to se máte, že jste vyspané, já teda noc ne.Vstávala jsem v jednu ve dvě v šest a od té doby už nespal, usnul až před chvílí. Tak jsem trochu mimo, ale snad se rozeberu.
U nás dudlík jak kdy. Nejradši ho má od tatínka to ho dudlá i půl hodiny.

blecha001
11. lis 2009

sali: aha tak to jo 😅 a to jezdíte busem 174? nejezdíš autem?

adel: to je zajímavé 🙂 asi má jinou techniku strkání...hihi.. no můj muž mi vždy říká.. no domluvil jsem ji 😀 tak my jsme se včera prořvaly až do 22h ale pak spala tak do 4h a pak vstávala v 8h, tak paráda..

holky nevím co mám dělat, malá si furt vykládá i když má ten malíček a stříkačku v puse a já ji nemůžu nakrmit.. myslíte, že je jako najedená nebo jen má radost, že se slyší jak vydává skřeky? Bude asi pak docela živá co? 😅

dandulka1
11. lis 2009

Ahoj holky. Noc docela dobrá až na to její počumování mezi 2-4 hodinou. Večer jsem nemohla zabrat tak jsem celkem naspala 4 hodiny. V 6 jedla a v 7 jsem vypravovala kluka do školy. Prdy nás zatím netrápí, zjistila jsem že jí vyhovuje Sab po jídle když si krkne. Dávám jí ho tak 1x přes den a 1x v noci. Dnes jdem do poradny tak jsem zvědavá. Počasí u nás hnusné. Jdu se nasnídat, za chvíli bude vstávat na jídlo.

berryl - mě se zatím nedaří zvyšovat dávky jídla ani intervali spaní, pořád máme po 3h 90ml, jen vyjímečně 120 když spí déle.

dandulka1
11. lis 2009

blecha - tak to my hltáme celou dávku až kolikrát kašle že by se utopila, ale při tom vydává srandovní zvuky, co polknutí to zahekání. 🙂 Taky jsme nechtěli dudlíka,, ale převčírem jsem byla v plusu večer a vzbudila se na jídlo a řvala tak jsem jí ho dala na cestu domů a od té doby jí chutná, ale nevezme ho pokaždé. Objevila spaní na bříšku s pokrčenýma nohama a vysazenou prdelkou a to zabírá stejně jako dudlík.

salikova
11. lis 2009

blecha: Já sice vlastním auto, ale mám k tomu i řidiče - Filipa 😀 Já bych za volant nikdy nesedla. Mně bohatě stačïlo, když mě můj kamarád učil řídit anebo když sem startovala v závějích na chatě naše stary auto a Filip a kámošem tlačili...No, nijak mě to nezaujalo 😖 Takže tě obdivuju, jaks parádně dala cestu z Ostravy do Prahy..

dan: Filip si vždycky večer veme malyho "břicho na břicho" a ten je z toho úplně v sedmym nebi - spokojeně se ksichtí, vystrčí zadek, pokrčí nohy, spokojeně zívne a usne (to je potom breku, když musí od taťky pryč!) - je to kouzelny, se na něho dívat - lepší než kino 🙂 Filípek si při jídle v mezičase taky brumlá - myslím, že je to ze spokojenosti...

dandulka1
11. lis 2009

sali - břicho na břicho je u nás pořád. Taky takhle usne a vyprdí se a běda jak jí položím do postýlky 🙂 hned má velký oči.

dandulka1
11. lis 2009

Kde jste? Já se jdu oblíkat a pofrčíme do poradny. Jsem zvědavá kolik jsme nabrali.Je to 14 dní. Přeju dobrou chut k obědu.

kaleilah
11. lis 2009

Ahojky, jdu vás jen pozdravit, tak už jsem taky konečně netěhule 🙂

dandulka1
11. lis 2009

kaleilah - no ahoj!!!!! Už jsme tu pátrali kde jsi. Gratuluju. V tý kombinéze je nádherná! Jste v pořádku?

salikova
11. lis 2009

dan: tak jak ste dopadli v poradně?

kal: No ahóój! Gratuluju k proncezně! A všechno dobry??

kaleilah
11. lis 2009

Dan, ahojky...porod byl super, ale ten konec...nešla mi odloučit placenta, rvali jí ze mě ručně bez narkozy, takže peklo. Už nikdy víc....První porod dokonalej..-dvouhodinový šití. Druhej porod ještě rychlejší, hned bych šla rodit znova...- a rvali mi placentu. Takže ty konce u mě jsou nějak nepovedený 😒

Jinak zrovna řešim šíleně nalitý prsa, když odstříkám jedno do úlevy a z druhýho kojim, tak hned při kojení se to druhá začne nalejvat. A prso mi úplně nevysaje, takže musim taky doodstříkat do úlevy, ale hned se zase naleje. Ještě že jsou děti hodný, jinak bych se zbláznila 😀

salikova
11. lis 2009

kal: tak ty konce musíš vychytat ještě 😉 😀

kaleilah
11. lis 2009

sali, taky to mám v plánu 😀 😀

kukinek
11. lis 2009

kalei...gratuluju, malá je krásná a v té kombinézce úplná kočka 😵 A ten konec porodu jsi měla hustý, ale jak píše sali, chce to ještě natrénovat, to mě pobavilo 😀

adel..jsem an tom podobně, taky jsem pořád nevyspaná...

blecha...my nemáme kapky, ale takovou tobolku,c ose rozpustí v mlíce a dá se to mimísovi. Elle to dávám v Bebě, ona jak už vidí stříkačku, tak je natěšená jak blázen a pořád mi ji chytá a rve si ji do krku a dáví se s ní schválně, je to uchylák malý 😀 jo, jinak se mi na prsu udělalo to co tobě, taková červená skvrna, bolí to jako modřina 😖 Takže fakt paráda...co ti od toho nakonec pomohlo?já si hledala na netu a zkouším tak různě,tak snad ot poleví..

dan..tak co poradna?

jinak my dudlík taky jenom někd,y musím jí ho narvat do pusy vpravou chvíli, jinak ani náhodou. A od manžela nechce skoro vůbec, on jí ho tam neumí narvat 😀 My noc celkem v klidku,akorat už podruhe mi udelala,že po jednom kojeni nechtěla usnout a koukala,pak řvala,tak jsem ji pochovala a usnula. Začíná být pěkný mazel, snad ji nerozmazlíme úplně, by mě piclo..
A jaké je u vás holyk počasí?Napište, že je hezky, at mi zvednete náladu 😅 Tady už druhý den leje jako z konve, včera jsem na procházce byla,dnska ale leje o hodně víc, takže nejdu..

berryl
11. lis 2009

ahoj holky, malý celé dopoledne spinkal a teď zase jen se nají a hned spí :o)
měla jsem tady kamarádky s prcky a bylo fajn pokecat

kalei ahooooooooooj, teda nechápu proš Ti to rvali za živa a neuspali tě??? nám právě v kurzu říkali, že se na to uspává ať nejsme hrdinky a neřekneme, že nechceme uspat, že to strašně bolí!!! bobku to muselo být něco

dandulka1
11. lis 2009

Ahoj holky, v poradně dobrý, jdeme podle tabulek, malá má z 2700 za 14 dní 3650. Jen to vypadá že začíná mít ekzem. Mám hodně mazat a žehlit oblečení zrubu a ve 3.měsíci se uvidí jestli ekzem nebo kosmetika. Máme přejít na Sunar HA, pokud nesedne tak Nutrilon HA, už mi z toho hrabe, pořád jezdíme do lékárny. Doufám že už je to poslední.

dandulka1
11. lis 2009

kukinek - červený bolestivý flek vede k zánětu, bacha, taky jsem tím prošla. Nahřát, nakojit a to červené místo ledovat.