II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
21. kvě 2009

sal buď v klidu nechodím nikam :o) jsem hodně unavená, teď mi psala kamarádka jestli mi nechybí železo, když jsem tak unavená tak nevím zeptám se na to mudr
jo a výčitky neměj nejíš takhle přece pořád nebo jo?

niky palačinkárny výborný nápad

nika
autor
21. kvě 2009

jen já nevím přesně kde to je🙂 fajné co.
jdu si to najít na netu 😀 já moc na stodolní nechodím a nechodila jsem.

nika
autor
21. kvě 2009

teď jsem zjistila že je ještě jedna v OV-zábřehu na Čujkovové, neznáte některá?

adellaide03
21. kvě 2009

Holky mě je jedno kam půjdeme hlavně, že se poznáme a doufám, že vše krásně probereme.
Já jdu dnes do hajan. Zítra brzy vstáváme, jedeme do té Olomouce tak na mě porsím myslete, ať to vše v pořádku dopadne.
Dobnrou noc.

berryl
21. kvě 2009

juj tak zábřeh moc neznám

berryl
21. kvě 2009

holky já jsem tak zvědavá jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka, je nám to jedno, ale prostě jsem zvědavá co nosím v pupíčku

nika
autor
21. kvě 2009
nika
autor
21. kvě 2009

adall budeme neboj, na všechyn maminky a miminka...

berryl a ty jdeš zítra na utz že? ty se máš, já uvidím mimíska až 1.6 kdy jdu na kontrolu.

berryl
21. kvě 2009

jo jo dole vždycky hraje pán na klavír a nahoře se dá sedět taky, je to hned když vejdeš na tou hlavní ulicí, tak po pravé straně druhá odbočka

nika
autor
21. kvě 2009

jo už jsem si zpoměla. jak jsem viděla obrázek, díky 🙂

holky já jedu zítra za miminkem na návštěvu, jsou mu dva a půl týdne a už se těším.

berryl
21. kvě 2009

juj tak to Ti závidím všechno pozjišťuj porod atd a pak dej echo
jdu spát dobrou noc

nika
autor
21. kvě 2009

no u ní už vím, bylo to druhé mimi, a velikej kluk, 4050 g a 54 cm oproti ti malé včera od kamarádky obřík 🙂

neboj, pro adellai - rodila ve Vsetíně, obě děti.

nika
autor
21. kvě 2009

ber dobrou noc 🙂

nika
autor
21. kvě 2009

ok tak já jdu taky, jsem utahaná jak kuň ještě že je zítra páteček. papa a krásou dobrou noc a krásné sníky 😔

salikova
21. kvě 2009

Taky preju krasne sny!A zitra at sou tu od vas same pozitivni zpravy!Dobrou

iba
21. kvě 2009

II. trimester je podla mna najlepsi: uz ste si zvykli na tehotenstvo, uz aj vyzerate tehotne, uz sa nebojite tolko ako v I.trim. a este sa nebojite tak ako v III. 🙂 mne sa II. trim. velmi pacil, v II. by som bola aj 2 roky jak zirafa 😀

salikova
22. kvě 2009

iba: Tak já teda těhotně nevypadám ☹ Zvyknout sem si zvykla... Bojím se furt stejně a už se těším na miminko! 😀

salikova
22. kvě 2009

Dobré ranko!!!

berryl
22. kvě 2009

Dobré ráno holky, tak to mi pěkně roste bříško a jelikož jsem nikdy žádné neměla tak těhotně vypadám a už si každý všimne

jinak mi je čím dál hůř krk pořád bolí, nosní dírky ucpané a hlava mi třeští je mi ještě hůř než včera, už piju čaj s medem a půlkou citronu

dandulka1
22. kvě 2009

aHOJ HOLKY.... koukám že se s těma nemocema pěkně střídáme. Berryl myslíš že ti pomůže čaj? To vypadá na angínu.
Já teda břicho mám, byla jsem plochá a skoro vše mi jde do břicha.
Včera jsem na pc neměla sílu, posekala jsem celou zahradu, zasázela poslední kytky a byla jsem vyřízená, až jsem měla strach jestli jsem to nepřehnala a bude vše v pořádku. V 7 už jsem byla v posteli. Ráno jsem si v 8.15 lehla k filmu a ted jsem se vzbudila.
Včera mě zase chytlo vaření - bramboračka, karbanátky, palačinky, tak mám ještě na dnešek.

adel - držím palce
Všem přeju hezký den.

berryl
22. kvě 2009

to mi bylo porazeno tak uvažuji že si to zajdu koupit

http://www.boiron.cz/poly.php?p=homeogene9

ty jsi teda pracantka :o)

salikova
22. kvě 2009

berryl:Chuďátko! Nechceš raděj zajít k doktorovi?

dandulka: Opatruj se a zvolni tempo!

Taky hezkej den přeju všem! 😎

dandulka1
22. kvě 2009

Tak holky autosedačka s podvozkem přišla, byla tu sousedka tak jsme to zkompletovali 😀 už se nemůžu dočkat až tam prcka dám.....Kojící polštář taky dorazil, pošták říkal že bude muset jezdit nákladákem 🙂 🙂 Jak je u vás? Tady bylo nádherně, 27 stupnů a najednou je černo a bouřka nás nemine. Vypadá to na kroupy.

salikova
22. kvě 2009

V Praze to taky vypada na bourku-je dusno a je to citit ve vzduchu.

berryl
22. kvě 2009

holky já ležím v pelíšku piju čaj a je mi hůř, no tady to vypadá, že bude každou chvíli taky pršet

maminamajka
22. kvě 2009

Ahojte kočky, som tu nová... 🙂 idem sa napchať palacinkami 😀

berryl
22. kvě 2009

ahoj vítám Tě tady mnam palacinky ty já mužů

adellaide03
22. kvě 2009

Ahoj holky,
už jsem dávno doma ale ještě jsem odpočívala tak píšu až teď. Tak podle ultrazvuku se miminko vyvíjí tak jak má. Hlavičku má jako normální děti. U Downova syndromu se totiž hlavička vyvíjí jinak, i nosní kůstka a stehenní kost, ale to všechno je prý v pořádku. Pro jistotu jsem si ale nechala vzít plodovku.Nic to nebylo. Výsledky budu mít do středy. Sice jsem si připlatila, ale chci se na státnice v klidu učit a tak čekat ještě tři týdny to by tak dobře nešlo. Jsem teda už o moc klidnější to je jasné, ale stopro budu klidná až mi řeknou výsledky.
Ber ty si nemocná chudinko tak hezky odpočívej. Moje mamka je taky nemocná má vysoké teploty a dostala druhé antibiotika. Asi je něco ve vzduchu. Tak se hezky uzdravuj.
Dnadul Ty toho teda už máš na miminko nakoupené 🙂
maminamajka zdravím Tě.

berryl
22. kvě 2009

adel tak to jsem moc rada,že je vše v pořádku a tak to taky bude uvidíš! Mám velikou radost. No je to možné já horečku nemám nemám ji nikdy,ale krk, rýma a hlava bolí doufám že ráno bude lépe.

nika
autor
23. kvě 2009

ahojki holčiny. tak jsem si včera ponávštěvovala.. miminko kamarádky je krásné, Michalek je kus chlapa, vypadá jako krásné dvouměsíční mimi a ne třítýdenní, kus chlapa. přijela jsem domů až v noci, jsem sama tak to neřeší.

az chvíli utíkám do města na poštu pro balíčky.