II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

adellaide03
1. čer 2009

Niky díky neříkej dvakrát protože asi Tvé nabídky využiju 🙂

nika
autor
1. čer 2009

jo Dr. se mne ptal jestli chci říci co to bude, tak jsem řekla že ne. a bylo to dobře vidět 🙂
jinak jsme hodně dohnali, pořád nám lítaj týdny, taky mi kalkulačka ukazuje 21 TT dle jsem 20TT, dohnali jsme cca týden.

berryl
1. čer 2009

a říkal Ti něco o těch testech na tu cukrovku? já se na to chci ve středu zeptat

nika
autor
1. čer 2009

ne na ty se chodí až 24 nebo 28 týden, jdu na poradnu zase za tři týdny tak je čas.

berryl
1. čer 2009

jo vlastně, ty jooo to tak letí

nika
autor
1. čer 2009

mám hlad jako vlk, jdu něco ulovit do lednice, ale asi budu muset něco uvařit, ach jo.

berryl
1. čer 2009

no tak já jsem právě vytáhla rybičku na oběd, ale ještě je zmrzlá 🙂

nika
autor
1. čer 2009

já mám kuře, chlazené z obchodu, jen nevím co s ním provedu ale asi ho upeču s rýží, to jsem dlouho neměla.

berryl
1. čer 2009

mňam já bych pořád jedla jsem zvědavá kolik jsem od minulé návštěvy přibrala, protože jsem měla jen to 1kg, ale těď to i vidím, že další kilo dvě budou určo nahoře :o)

nika
autor
1. čer 2009

tak já jsem pořád stejně, no vlastně o třičtvrtě kila míň, ale mi to nevadí, mimi roste jak má.

endie
1. čer 2009

já budu mít na oběd párek

nika
autor
1. čer 2009

teda endie, nějáký lepší kus bílkovin by se nenašel? ale párek bych si taky dala. ale na odpoeldne mám v lednici jahody, hm.

nika
autor
1. čer 2009

hm parek v těstíčku s br. kaší, hm.

jo dneska je den dětí a mi přivezou odpolko balík, v něm spousta věcí a dvě hračky pro mimíska. a pro mne olej an bříško.

berryl
1. čer 2009

niky tada ty se máš!!!
ahoj Endie tak co doma už je to lepší?

endie
1. čer 2009

našel ale všechno je zmrzlé a nechce se mi vařit, stejně co uvařím tak mi to nechutná a nebo mi je stoho zle

tak to se budeš mazat ostošest co ? 😀

adellaide03
1. čer 2009

Teda holky tak to já dnes budu mít jahodové knedlíky. Sice z obchodu, ale i tak mám na ně chuť. 🙂

nika
autor
1. čer 2009

to víš že budu. sice už nezachráním co bylo spácháno ale budu. jsem na to lempl, ale stačil pár týdnů a bez namazaného bříška jsem nervozní a svědí mne kůže. zvykla jsem si.

endišku taky doufám že ti je líp, ne jako včera a i vše ostatní je na lepší cestě k vyřešení 😵

adellaide03
1. čer 2009

Niky já už to mazání beru taky jako součást hygiény a neumím si ti bez namazaného bříška představit.

berryl
1. čer 2009

no já já se mažu a strie přibívají 😲 😖 je to marné

nika
autor
1. čer 2009

já mám prostě divnej pocit jak jsem namaaná, nerada i krém na ruce ale lepším se, už jsem si vypěstovala krásnou závislost a mám z ní radost. 🙂

adellaide03
1. čer 2009

Tak já musím zaklepat, ale zatím strie ani jedna. Ťuk ťuk. Jejda teď mě mrňous nějak kope. Včera byl v klidu tak že jsem měla strach jestli je OK, a dnes si to vynahrazuje 🙂

berryl
1. čer 2009

já to mám geneticky po mamince a neudělám s tím opravdu nic, i kdybych byla naložená celé těhu v krému, tak se ty proradné strie stejně ukážou ach jo no budu to řešit až potom

adel to je super, mě prcek kope hlavně v noci 😀

endie
1. čer 2009

pořád máme tichou domácnost, manža totiž odchází od 1.7 do Prahy domů bude jezsit jednou za 14 dní, nebude semnou u porodu, nebude tady když ho budu nejvíc potřebovat v 6-ti nedělí, budu prostě na všechno sama, mamka ta na mě mít moc času nebude a tchýně ta je radostí bez sebe že nás konečně oddělila od sebeb a nebude se msuet zajímat o v nučku tad, pristě furt, brečím , je mi smutno , ale budu to muset přežít, u porodu budu mít kamošku a ta mi taky nabídla že můžu býdlet u nich v baraku , mají celé volné přízemí že mi bdue pomáhat

endie
1. čer 2009

mě Adelka furt kope a hlavně v ráno vždycky mě probudí tak jí párkrát pohladím a je klídek, a v pátek citila že mi je ouzko tak tam blbla v tom břišku 😀 štěstičko moje

adellaide03
1. čer 2009

Ber já myslím, že jsou horší věci než strie. To se teda moc nevyspíš když Tě kope v noci. Já teda když ležím na zádech tak taky děsně kope, ale když se otočím na bok tak má asi miň místa nebo se mu to nelíbí a přestane kopat takže se vyspím.
Endi teda takové trápení zrovna když bys měla být nejvíc v klidu a všeho si užívat. To mě mrzí

berryl
1. čer 2009

Endie tak to Ti není co závidět a manžel jde do Prahy kvůli práce a peněz? ještě,že má člověk kamarády na které se může spolehnout

endie
1. čer 2009

ted taky sebou mele jak divá

endie
1. čer 2009

Jojo kvůli práci , bude tam dělat policajta u dopravky je to jeho sen ale nejvíc mě mrzí že jsem ho prosila aby to odložil až budu mít po porodu a po 6-ti nedělí ale ne on to musí mít hned, jsem stoho neštěstná, onic se ted nezajímá a ještě je na mě hnusný

nika
autor
1. čer 2009

Endie to je nazáviděníhodná situace, jede tam kvůli práci a peněz?

nika
autor
1. čer 2009

endišku to je mi líto, je to škoda, a bude jednou litovat, uvidíš. ikdyž Praha není tak daleko, ale je to v blbou dobu. mohl počkat.

tuto práci by sehnal i později, to si sem jistá.