II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
4. čer 2009

beryl já ne já mám narozeniny v lednu manžel má narozky.

nika
autor
4. čer 2009

tak to jo Olmik je superní okolí docela znám mám tam taky rodinu, ale spíše k Litovli a k Prostějovu 😅

nika
autor
4. čer 2009

Buchetka už se peče, jen krém a je hotovo.

nika
autor
4. čer 2009

Endie kde máš fotečku?

salikova
4. čer 2009

Tyjo,chlapek naproti me vypravi sve kamosce o porodu sve zeny-prej pohoda jazz.Tyjo,bych ho chtela videt!Tak sem se rozhodla,ze rodit nebudu-ze si to miminko necham v brisku naporad🙂

nika
autor
4. čer 2009

sali kéž by to šlo alejá jsem názoru že ne, v bříšku pořád to je nuda. dneska na návštěvě mi kamarádka popisovala a měla to v poho.

ven mimi musí, a raději ať jde cestou jakou se tam dostalo, a zdravé toď jedinné co si přeji.

endie
4. čer 2009

zdravím, manža jel pryč tak jdu za váma 😀

salikova
4. čer 2009

Fakt to nejde,jo?🙂No,se ze me v Motole picnou!Ja sem strasna hysterka,kdyz mi neco je.I blba chripka me dokaze vydeptat.Sousedka tam dela sestricku na detskym,tak doufam,ze se tam neztrapnim🙂Sem totiz expert na trapne situace.Manzel se mi vzdycky smeje.

nika
autor
4. čer 2009

sali neboj, zvládneš to a trapné situace, hm alespoň je seču se zasmát, nauč se smát i sobě a je to nejlepší

berryl
4. čer 2009

sal to já vždycky strašně plácám když jsem nervózní, ale takové hovadiny, že to svět neviděl, vždycky si na to dávám pozor a pak když jsem doma uvědomím si, že jsem fakt trdlo

nika
autor
4. čer 2009

holky o tom je život ne 🙂

salikova
4. čer 2009

Ja taky placam pate pres devate a u toho se jeste hloupe usmivam a delam hloupe vtipky a dokazu vylit nevylitelne a rozbit nerozbitelne..U porodu asi podpalim porodni sal!Je-uz vidim Sv.Kopecek!Holky,sem doma🙂

nika
autor
4. čer 2009

sláva, to je dobře. užij si víkend s mamku, todle mám taky ráda. pohoda klídek, doma u maminky je taaaak dobře.

berryl
4. čer 2009

sal tak to jsme asi stejné, minule jsem se předklonila a ruply mi gatě no trapas, předtím jsem snědla půl pizzy a pak si ze mě dělali ostatní srandu 😀 😀 😀
na plese jsem polila kamarádku vínem no a tak bych mohla pokračovat dál

nika
autor
4. čer 2009

berryl to je hned. já sjem zase pako na to co říkám, mám někdy nevymáchanou pusu .-)

adellaide03
4. čer 2009

AHoj holky,
jdu vás jen pozdravit a popřát krásnou noc. Já se dnes teda zřejmě moc nevyspím, ale nejdůležitější je abych to zítra zvládla. Tak pokud budete mít chvilku volného času tak si prosím na mě vzpomeňte děkuju. Dobrou noc.

nika
autor
4. čer 2009

adellaide moc držím pěstičky, a neboj, hlavně zachovej klidek, zkus se trochu vyspat a zítra na tebe budu myslet. pa dej pak vědět 🙂 papa

berryl
4. čer 2009

adel plivu pro štěstí a držím palečky i s prckem

niky to znám, si pak vždycky řeknu proč jsem to proboha řekla, neptali se mě na to ach jo, ale pracuji na tom ať se to zlepší 😀

salikova
4. čer 2009

Tak už sem doma a jdu se nadlábnout 🙂

berryl: tak to je přesny - taky polívám 😉 Nebo sem třeba v létě zakopla a spadla pusou na kanál.do kterého sem se zakousla a rty mi natekly jak hrom - ta pachuť železa - fuj, při fotbale s manžovyma kámošema sem dostala balonem do obličeje a byl z toho monokl.... Mamža říká, že s tím malym bude mít už čtvrty dítě (už má prej na starost mě, psa a potkana)

ad: Budu držet pěsti jako o život!

berryl
4. čer 2009

sal na fotbala jsem taky magnet na balón, na hokej raději nelezu :o) hlavně se mi stává, že ublížím někomu jinému, stáhnu ho sebou na zem, minulý týden jsem šermovala rukama tak moc až jsem dala manžovi pěstí :o)

berryl
5. čer 2009

ahoj tak kamarádka včera 23:50h porodila chlapečka po 11dnech přenášení, má 52cm a 4kg takže nakonec šel císařem, ona je na jipce na kyslíku jinak jsou oba v pořádku 🙂 jo a je na fifejdach v Porubě měli plno

salikova
5. čer 2009

hezké ranko! berryl, koukám, že seš taky ranní ptáče 🙂

salikova
5. čer 2009

Jo, holky - jak ste hlasovaly, tak kluci ty dresy vyhráli! 😀 😀 😀 Jejich stránky, jestli chcete mrknout: www.volny.cz/n.s Tak super! Moc děkuju!

berryl
5. čer 2009

no já jen napsala z mobilu a teď jsme vstala :o)

salikova
5. čer 2009

nika: Jo, mamka buchtu nepekla 😢 Asi budu muset k tobě! Jo, a vše nej manžovi! Co dostane ? ten můj měl před týden a dostal manuál pro tatínky a nějaky oblečení a boty - on nesnáší nakupování, takže mu to takhle vždycky koupím a musí mu to být 🙂

berryl
5. čer 2009

pořád myslím na adel :o) sal můj manžel taky nerad chodí po nákupech oblečení,tak mu nakupují já a pak to chodím měnit pokud mu to nesedí :o)

salikova
5. čer 2009

No jo, adel! Držíme pěsti!!!

berryl: Přesně. Chlapi se nezapřou...

salikova
5. čer 2009

Tak sem se dokopala k tomu, že sem vyfotila všechno, co jsem dostala od našich a ségry a vrazila to sem 😉 Sem se rozhodla, že to, co mám doma, taky vyfotím a dám sem - až budu doma 😀 Se chci taky pochlubit!

berryl
5. čer 2009

tak jsem tady, dneska se jde oslavit narození prcka tak se těším, ale nevím jak dlouho vydržím, protože si myslím, že moc dlouho ne :o)

salikova
5. čer 2009

Já zas vyrážím s kámoškama na pizzu 😎