II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
6. čer 2009

jo moc krát díky

nika
autor
6. čer 2009

ještě neděkuj, nevím jestli najdu, spoustu receptů mám v práci v pc a ne doma, pořád mi někdo něco posílá, tak to ani netisknu.

endie
6. čer 2009

😀 tak mě nic nikdo neposílá protože ví že jsem kopyto na vaření a pečení 😠

dandulka1
6. čer 2009

žmolenka - rozpustíš máslo cca půlku a do něj rukama vmícháš cukr a hrubou nebo polohrubou mouku a budeš se v tom tak dlouho hrabat rukama až se ti to spojí a bude se ti to drobit. 🙂

nika
autor
6. čer 2009

ende co není může být, abych ti nezahltila email 😀
problém je to že ty neznámé recepty jsou někdy na prd. většinou v práci zkoušíme někdo něco a pak nadáváme, že je to blbé.

já málokdy peču něco neznámého, jen včera a ve čtvrtek a povedlo se obojí, tak nevím náhoda nebo štěstí.

dandulka1
6. čer 2009

500g pol.mouky, 250g mouč.cukru, 4 vejce, 200ml oleje, 300ml mléka, 1 vanilkový cukr , 1 prášek do pečiva - ušleháš trochu vajíčka s cukrem moučka a van.cukrem, postupně přidáš olej, mléko , nakonec prášek do pečiva a mouku. Vymažeš a vysypeš plech a naleješ a pak nasázíš ovoce. Rybíz a borůvky se obalují v kryst.cukru aby ti neteklo moc štávy. Na to žmolenku a máš to 😀

endie
6. čer 2009

dan : dík vyskouším už mám opsáno

nika
autor
6. čer 2009

holky loučím se jdu ještě nakoupit a pak papa na srub za manželem.

adellaide03
6. čer 2009

Nikdy pá užij si pěkný víkend. 🙂

berryl
6. čer 2009

tak my vyrážíme na oběd k našim a pak na ten fotbal, doufám, že nebude pršet, držte palce :o)))

petule83
6. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Tak u doktora jsme dopadli dobře,Vojta je šikulka,strašně hodný.Na fotečku můžete mrknout v albu 🙂 Stěry mi kupodivu dopadly dobře,prý zánět nemám,ale já jsem říkala doktorovi,že mám dost výtok a svědění.Tak se na mě kouknul a říkal,že prostě na to budu v těhotenství náchylná a že budu muset celé těhoteství zavádět krémy 😖 A hned mi dal recept.

Jinak Endie já s tím mám problém pořád a každé ráno jím kelímek bílé activie.A musím říct,že mi to dost pomáhá.Ale musí to být ta tmavě zelená,ta světle zelená je sladká bílá.Bílý jogurt obsahuje lactobacily a ty na sebe vážou ty kvasinky.Sice mi moc nechutná,ale pomáhá 🙂
Adel taky gratuluji! 🙂

adellaide03
6. čer 2009

Petul děkuju za gratulace, já Tobě gratuluju k dobré kontrole. 🙂

berryl
6. čer 2009

ahoj kočky,tak am.fotbal super, havířov vyhrál, nepršelo a nebyla ani zima teď už jsme doma,po včerejší akci jsme pěkně unaveni tak si lehneme k tv a budeme usinat dobrou noc

salikova
6. čer 2009

Tyjo - já zase jim jak praštěná - nejdřív zeleninku na večeři a pak sem šla okolo spíže a bylo to zase v háji... 😒 Miluju bonboněru Merci 😅

endie: A to sem měla dnes už buchtu a delisum, takže s tim sladkym buď v klidu... Já jak to moc nejedla, tak teď si prostě nemůžu pomoct...

adellaide03
7. čer 2009

Ahoj holky
tak dneska jsem tady první. Jak se máte při neděli? U nás je polojasno takže snad už nebude pršet jako večer to teda bylo něco a já neposbírala prádlo, ale snad mi dnes uschne. 🙂

salikova
7. čer 2009

Tak aspoň mas vypráno dvakrát 😀

endie
7. čer 2009

ahojík děvčata

holky dík moc za odkazy 😀

dneska dělám palačinky na oběd poprvé tak držte palce

salikova
7. čer 2009

jo, holky - pmatujete, jak sem vás bombardovala odkazy na hlasování o ty dresy??? Tak kluci vyhráli! 😀 Dík za každej hlas 😵

petule83
7. čer 2009

Endie jestli chceš mrkni 😉 Našla jsem na MMB tak jsem myslela,že by se ti mohla líbit 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20989127&tab=0

nika
autor
7. čer 2009

hojki holky, zdravím po super víkendu.

berryl
7. čer 2009

holky kamarádce se narodila malá teď ve 29 týdnu,držte prosím všechny palecky at to zvládne a je v pořádku!!! Já tu brečím jak želva.

salikova
7. čer 2009

Jee,berryl,ona to urcite zvladne!Drzim pesti..

berryl
7. čer 2009

děkuji pokud bude vše v pořádku tak za 3m ji pustí domů, ale zatím je to vážné

salikova
8. čer 2009

Dobré ranko!

berryl: Já myslím, že 29. týden už je dobrej a hlavně hodně nadějnej! Známá porodila chlapečka ve 25. týdnu - no, sice byla 6 měsíců v nemocnici, ale už má skoro dva roky! Doktoři dnes umí zázraky!

endie
8. čer 2009

ahojík holky

berryl 29 tt je už dobrý uvidíš že malá to zvládne, budu držet pěstičky

jinak já se omlouvám ze srazu ve čtvrtek ale mám něco s ledbinama , musím ležet být v teple, hodně být a v páterk se u vidí co a jak jestli mi nasadí lečbu na doma a nebo v nemocnici

lucynka46
8. čer 2009

Ahoj holky.
Myslim, že asi už patřím mezi Vás..Jsem ráda, že jsem už takhle pokročila 🙂
Jen bych chtěla trošinku poradit. Asi je to individuální, ale jsem ve 14tt a bříško mi pořád neroste a zatim jsem ani nepřibrala. Stalo se to někomu?
Nehrozím se, jen se ptám..
Taky bych se chtěla zeptat, jestli někdo chodí na nějaké těhotenské cvičení a v kolikátém týdnu jste začaly.
Moc děkuji za odpovědi.. 🙂

petule83
8. čer 2009

Berryl to je strašné ☹ Proč ty dětičky chtějí tak brzy na svět? ☹ Budeme mooooc držet palečky,ale já si myslím,že doktoři ji zachrání!
Endie to je mazec,s ledvinama? 😕 A je to vážné?Dávej na sebe pozor!To bude dobré,hlavně buď fakt v teple a hodně pij.

salikova
8. čer 2009

endie: Tyjo! Ledviny.... Tak se šetři a odpočívej! Hlavně hodně pij!!! Snad to bude dobré a nebudeš muset do nemocnice...

lucynka: V klídku. Já taky nemám furt žádny bříško...

berryl
8. čer 2009

holky děkuji! Luci já jsem do teď přibrala 2kg někdo nic,někdo hubne, to je různé! Endie to mě mrzí,tak at se Ti brzo uleví

nika
autor
8. čer 2009

ahojki holky,
berryl uvidíš že to zvládne, doktoři jsou machři, já jsem se narodila v na počátku 32 týdnu a zvládla jsem to, holky jsou bojovnice, 🙂

endie hlavně se vyleč a pořádně ty ledviny prolívej. uvidíš bude to dobrý.

jinak kdo se dostaví na scuka ve středu tak je rezervovaný stůl od 17. an jméno: Modrý Koník 🙂

Luci v klidu, já jsem před těhu a v prvních týdnech shodila 7 kilo a zatím z nich nic nemám. neboj pokud roste mimi není důvod vyvolávat paniku. klidek a užívej si to.