II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
14. čer 2009

niki já jsem už hotový mantinel v Ikea a byl čistě bílí a uvažovala sjem že bych si na něho nechala ušít povlečení že by se to dalo měnit

endie
14. čer 2009

je to je mi líto ale jak píše nika skus tu smetanu a enbo mléko to by taky mělo srazit

berryl
14. čer 2009

no jo, jenže já smetanu nesmím :O(

jo a ještě v nemocniční lékarně se prodává novorozenecká mast a stojí do 50,- tu mi doporučila na prdelku, opruzeniny atd.

nika
autor
14. čer 2009

jo endie vím o něm koukala jsem an něj. ještě budu rozmýšlet.

nika
autor
14. čer 2009

berryl žádné mléčné produkty?

endie
14. čer 2009

jojo to vím jmenuje se rybilka a každá mamina si jí pochvaluje

berryl
14. čer 2009

přesně tak :O(

endie
14. čer 2009

jo jinak jsem včera byla u své babičky a ta koupila malé šatičky ale jaké je to silikon a sam volán no jka jsem to uviděla tak jsem si v duchu řekla že v tom bude malá jenom jednou a to když za ní pojedu no děs ale zas na druhou stanu babička je hodná že na nás myslí a ještě jsem odní dostala vaničku ale ta je pěkná má i takové jamky na odkládaní šamponu atd takže za to jsem jí moc vděčná

berryl
14. čer 2009

no jo babičky, ta moje je stejná vždy mi chtěla udělat radost a koupila mi malý svetr, nebo tričko s puntíky atd. vždy to skončilo ve skříni a pak časem v koši, pak už mi začala dávat penízky a nebo šla se mnou a já jsem si něco vybrala, ale jsou zlaté ty naše milované babičky kolik je té Tvojí? moje má 83

endie
14. čer 2009

mojí je 62 😀

petule83
14. čer 2009

Hezké ránko 🙂
Teda Endie ta postýlka je úžasná!!!!!!! 😵 Fakt nádhera! 😉 A jak se cítíš,už je ti lépe?
Berryl a ty máš normálně alergii na jahody?Jinak byli jsme včera v CaA a koupila jsem si ty legíny,tak jsem ráda 🙂 A ještě k tomu tílko.Ještě bych k tomu chtěla sukni a budu spokojená 🙂
Dandul a nemáš to přece jen tu alergii?Mě u toho taky bolí a svědí nosohltan 😠
Holky já už jsem na to přišla,musíte ty prcky unavit,aby tam tolik neblbli 😀 Malý taky pořád v břichu blbne a v poslední době se mu zalíbil můj močák 😀 A skáče a skáče 😀

dandulka1
14. čer 2009

Budte rádi, já babičku nezažila ani jednu a můj kluk má jen bývalou tchýni. Moje máma nemá zájem. Tchyně je supr, má peněz hodně a je to její první vnouče a i když už do jejich rodiny nepatřím, tak máme dobré vztahy a klukovi koupí vše, až jí nadávám že ho táhne na peníze.

nika - taky se z trhání osypávám, mám ruce jak opařené až ke ramenům, ale v rukavicích trhat neumím. Je mi jasný že když chodíš do práce tak máš málo času. Já mám sice práce s barákem a zahradou ale zpracovávat ovoce zvládám. Taky bych chtěla marmeládu ale cokoli zavařím (i rajčata na omáčku) tak mi na povrch vznikne plíseň, už několik let tak jsem to vzdala. Někde dělám chybu. Daří se mi jen okurky, květák s okurkama a čalamády.

petul, u alergie není rýma žlutá. Ale už je to lepší.

adellaide03
14. čer 2009

Ahoj holky,
tady se to dneska nějak rozjelo. 🙂 U nás to vypadá na krásný den, v jedné vesnici tady kousek je pouť tak se asi půjdeme po obědě mrknout.
Mě taky mimi dává zabrat, kope a kope, večer naštěstí jen tak půl hoďky a pak asi usne se mnou 🙂

berryl
14. čer 2009

endie krásně to máte přichysstáno :o)
peťul tak to je super, tak už jen sukni a bude

berryl
15. čer 2009

to druhé jen z legrace jen kdybys chtěla koupit Adélce panenku tak jí můžeš koupit i pytel na spaní :o)

endie
15. čer 2009

berryl děkuji 😀

berryl
15. čer 2009

není zač

nika
autor
15. čer 2009

ahojki vespolek, koukám že problémy s funkčností jsou tatam.
hlásím že jsem zpět z UTZ - srdíčka, no bylo to trápení, ale vše ok. pan doktor nemohl pořádně prohlédnout křížení tepen, pak se povedlo. no jinak máme moc tvrdohlavé mimi ne a ne se otočit jak bylo potřeba. takže ani slušná fotečka není, teda není žádná.
na 3D to nebylo - když už obličej tak před mín skřížené ruce a z 2D nedělá. tak smůla. no objednám se u nás na nahrání a snad se povede.

adellaide03
15. čer 2009

Teda Niky to je pech, ale hlavně, že je srdíčko v pořádku.

nika
autor
15. čer 2009

přesně tak, docela mu to trvalo, až jsem se bála. hlavně prototo že kamarádka minulý týden přišla o mimi měli stejěn termín, bohůžel vážná srdeční vada 😢 😢 😢

nika
autor
15. čer 2009

co endišek nevíte některá,
jo vydražila jsem kojící polštář, možná mne nemine ještě jeden. nevím co s ním budu dělat, 😀

berryl
15. čer 2009

niky hlavně,že je vše ok miminka kamaradky je mi líto to samé před pár měsíci prožila kamarádka, srdeční vada a pak musela rodit mrtvé dítě no teď už je ok a znovu se snaží a miminko. My jdeme ve čtvrtek a jsem z toho celkem hodně nervózní! Jo já jsem dneska na aukru vyhrála taky kojící polštář

adellaide03
16. čer 2009

Ahoj holky,
já jdu zítra k praktické doktorce a pak do poradny. Nevíte někdo jak se to dělá když chci nemocenskou převést od praktické na gyndu?

endie
16. čer 2009

ahojík holky

adel jo jde já to tak měla nejdřív jsem byla u praktického a pak mě převzal gynekolog

berryl
16. čer 2009

adel tak to netuším možná by mohla vědět Niki

endie
16. čer 2009

včera jsem byla u urologa a musí mě hlídat co 3 týdny na kontrolu, mám zvětšené nějaké kalíšky a nějakou dutinu takže mě musí hlídat než porodím, a ty bolesti prý budu mít asi od páteře 😠

adellaide03
16. čer 2009

A Endie jak to ta praktická udělala prosím jestli si to ještě pamatuješ protože moje praktická to pořádně sama neví. Teda to je hrůza co? Ale raději ať Tě pohlídá než aby se pak něco zanedbalo.

endie
16. čer 2009

na tom papíru vzadu co máš ty je tabulka s tím že se tam jenom dr. podepíše že tě předává dál nic víc a dá ti všechny papíry které patří k té nemocenské a má a ty je dáš gyn.

adellaide03
16. čer 2009

Aha tak to zítra řeknu doktorce děkuju moc Endi.