II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kaleilah
9. črc 2009

Ahojky holky, dneska Danýsek prospal poprvé elou no bez krmení, šel spinkat s kaší na osmou avstával až v půl devátý, jindy se budí v jednu na mlíčko a normálně vstává kolem sedmý!!! 😀 😀 😀 jsem extra super vyspaná 😀 snad mu to vydrží 😀

berryl
9. črc 2009
adellaide03
9. črc 2009

Berr no jo to víš, že to potěší. Neboj taky to zvládneš 🙂

berryl
9. črc 2009

nic jiného mi nezbývá :o) snad je tam nepobleju 🤐

adellaide03
9. črc 2009

Kale tak to je bezva gratuluju.
Berr já jsem to udělala tak, že jsem se nadechla nevnímala jsem svět kolem sebe a na třikčát to vypila. Je teda fakt, že tak asi po půl hodině mi bylo tak nějak divně, ale to bylo určitě i z toho, že byl člověk nenajezený a nenapitý.

berryl
9. črc 2009

no já si taky nedovedu představit, že tam pojedu ráno s prázdným žalůdkem a taky hodně piju no celkově to je šílené, taky to mohli udělat jinak třeba jen tak z krve :o)

endie
9. črc 2009

tak můj dr. na to prdí já na cukr nejdu

adellaide03
9. črc 2009

No však dřív se to prý dělalo jen z krve. Oni prý nepoznali přesně tu cukrovku jen poznaly zvýšené cukry nebo co, ale taky bych řekla, že by to mohlo stačit. Sestřička taky říkala, že taky nechápe proč nás tak trápí

berryl
9. črc 2009

no můj mudr říkal, že mě nebude trápit a vypiju to prý jen jedno a vezme mi krev, tak jsem pochopila, že se to pije 2x ?

adellaide03
9. črc 2009

To teda nevím já to pila jen jednou. Nejdřív mi brala krev jednou, pak jsem pila pak dvě hodiny seděla a pak mi brala krev znovu. Ale je fakt že sestřička říkala, že některým ženským berou krev i třikrát takže asi jak který doktor.

salikova
9. črc 2009

Ahojte!Ja du na ten cukr ve stredu.A prej je to ze zakona povinny,tak te to,endie,asi nemine..kaleiah:Tak jen tak dal s tim spanim!Peknej den,holky!Pujdu nejak poklidit..Strasne sem zlenivela,co sem doma.

adellaide03
9. črc 2009

Sal ze zákona? No tak to teda nevím já si myslím, že to záleží na doktorech no. Vím teda že pár holkám nedělaly triplle testy, ale je fakt, že jsem neslyšela o někom kdo by nešel na cukr ale že by to bylo až tak to teda nevím.

petule83
9. črc 2009

Ahoj holky,jsem zde 🙂 Já jdu na cukrovku příští týden a jedu radši s přítelem,jednak je to v úplně jiném městě a v autobuse mi je zle a jednak se mi tam nechce 2 hoďky sedět samotné.

Endie,ale 16 kg se mi stejně nezdá 🙂 A to zhodíš,vsaď boty 😀

salikova
9. črc 2009

Ad:no ne ze zakona-sem se nejak prepsala,ups🙂No ale je to povinny.endie:Spis vypadas zavodnene...

berryl
9. črc 2009

ahoj co pak děláte? Tady pršelo,ale už je fajn,jen se mi nějak nechce ven

nika
autor
9. črc 2009

ahojki veposlek, zdravím konečně jsem dorazila dom

k cukrovce, není povinná ale je doporučována od 25 let nahoru, a nemusíš, vlastě nikam nemusíš když odmítneš, i triple můžes odmítnout.

kelly1983
9. črc 2009

Ahoj holky, jak se máte??

nika
autor
9. črc 2009

tady taky pršelo. právě jsem přijela od našich, dovezla jsem si práci, nějáká závěsy co mám ušít na chatu, když tam příští týden jedu a 4 litry borůvek, no nemám tho málo co dělat asi co.

endie
9. črc 2009

nik ahojík

sal: zavodněně? a co dělat abych nebyla zavodněná?

endie
9. črc 2009

niki a jak to dopadlo stou postýlkou máš jí zamluvenou?

nika
autor
9. črc 2009

endie nemám, v týdnu nemám čas tam zajít, asi v so, chystám se jet do Ovy utrácet tak se tam zastavím.

endei zavodněná můžeš být, moc to neovlivníš, bohůžel, trochu omezit solení může pomoci, ale když je to hodně zlé jsou léky, jinak vydržet.

sestřenka v loni přibrala 32 kilča, hodně vody - otoky a td.

nika
autor
9. črc 2009

jo máma mi shání odkaz od kamarádky na oblečky z nextu atd. z anglie, snacha od její kolegyně tam nakupuje, kus tak cca 150-200 kč. nové, pak dám vědět až mi bude předán...

endie
9. črc 2009

jo tak utrácet 😀

tak to je bomba, dneska sjem se važila a 83 kg (počátční 65) takže se už blížím k 20 kg navrch 😀, tak doufám že mě to zavodnění po porodu opustí. Může to doktor nějka poznat?

nika
autor
9. črc 2009

endei jo utrácet, zkusím zajistit tu postýlku a věci pak chci jít vybrat nový digitál. a možná i něco do bytu.
včera jsem rozhodli že koupíem nové věci do obýváku, pravda přišli jsem o všechen nábytek - vrátili jsem ho našim. ael nevadí, máme vybráno jen to vyzvednout a zaplatit - což dělt nebudu to počká na manžela.

půjdu sama, takže kdo se chcete v so sejít někde na pokec budu se pohybovat mezi centrem doplko a pak odpolko v shopinu

berryl
9. črc 2009

endie ty hodně jis přece instantní polévky že? Tam je hodně soli to můžeš mit i z toho, teď to už asi neodvodnis,ale po porodu se toho zbavíš neboj :o) jo a kdy Ti odjizdi manžel do té Prahy? niki takže zase se nebudeš nudit co?

salikova
9. črc 2009

endie:Jak pisou holky-omezit sul.Moje kamoska byla cely tehu zavodnena,pribrala 32kg a v porodnici nechala 30!Ale nevim,jen mi na fotce tak pripadas..

endie
9. črc 2009

berryl: instntní polébky moc nejím ted jsem měla dvě během minulého měsíce a to že jsem na ní měla chut jinak je nejím, manža odjíždí 3.8 😖

niki: já bych stebou šla manžel bude asi v práci zas celý den

salikova
9. črc 2009

Jee-a ja dnes byla u doktora a doslova rikal:Teda ani se mi tomu vubec nechce verit..a zacal se usmivat a pak na nas,jestli chcem furt vedet pohlavi...Manzela malem kleplo-myslel,ze je neco spatne,jak se doktor divil...A budeme mit kluka🙂Jinak mam dneskem nahore 6kg-taky uz zacinam pekne nabirat...

nika
autor
9. črc 2009

endie a nebudeš mi nadávat že kvůli mne utrácíš?

endie
9. črc 2009

😀 ne nebudu, já to tak nemyslela 😀 já už mám všechno akorát prosebe do porodky