II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

allinka79
19. říj 2009

nestras kuki, ze 40+5 ... nestras ma... 🙂

kukinek
19. říj 2009

😀 to mělo být jakože trochu povzbuzení 😅 😀

allinka79
19. říj 2009

ja viem... hihi
mozne je vsetko...
a mozne je aj to, ze budeme na vianoce uz vsetci doma.. to by bolo mozno pekne.. aj ked potom by mala nebola kozorozec ako jej mamina. 🙂

kukinek
19. říj 2009

alli..taky hraješ na znamení?jako já s kelly? 😀 však na vánove by to bylap ohodka, to máš chvíli před termínem 😉

allinka79
19. říj 2009

nehram... 🙂 Ale je to take... uvidime, ze ako sa Mirka narodi...
teraz sa hlavne vrti - by som potrebovala tretiu ruku, ktora by bola na bruskua hradkala ju 🙂

kukinek
19. říj 2009

alli..to se uklidní, já dostávala pořádné rány tak do 33tt pak už jenom takové silné dloubance, hold když ubývá místo, je konec srandy..

Holky, nevíte o nějakém fotografce v Ostravě, kdo by fotil miminka a takové ty hezké fotky?Jestli třeba nemáte zkušenost, že je dobrý a taky ne moc drahý

allinka79
19. říj 2009

kuki, mne nevadi ze sa mala vrti § aspon viem, ze tam je a ze je ok... aj ked, nie vzdy mi da spinkat...

blecha001
19. říj 2009

dan: jj pak se mi normálně přisaje... taky jsem to chtěla zkusit a riskla to, a přisaje se v pohodě. Tak směřuj bradu mimča při kojení k té hrčce 😉

nika: jéé to je pěkný dárek.. to by se mi taky líbilo 🙂

sali: no tak to budeš mít ještě dlouho 😉 já dnes byla na cvičení a tak jsem si zase rozhodila režim.. i když jako nemáme uplně pevný... ale nestihla jsem doma vůbec nic.. bordel jak v tanku, jsem uplně hotová, malá je hotová, nedaří se ji usnout.. bobek malý.. takže tak no.. a to v pátek máme už 6neděl.

jdu ji dat dudlika

blecha001
19. říj 2009

já už to nestiham dočítat...
kuki: je už ti líp?

a co maminky jak se vede?
a co těhulky?

blecha001
19. říj 2009

tak já jdu do sprchy a do hajan.. jsem dnes zase nějaká vyřízená..

berryl
20. říj 2009

máme další miminko Niki už má svoji Bereniku u sebe, obě jsou v pořádku

kukinek
20. říj 2009

Jé tak to gratuluju 😵 a mají krásné jméno 😵 A já ji tipovala na kluka podle bříška, nejsem správná kořenářka 😀

Já letím na poradnu, pak se ozvu. Jo a včera mi odešla hl.zátka, tak jsem zvědavá, co řekne mudra, jak to vypadá 😎

berryl
20. říj 2009

kuki myslím na Tebe

kelly1983
20. říj 2009

ahojky

kuki jéé ty se máš, tak třeba už nebudeš dlouho čekat.......ach jo a já tu zůstanu poslední ☹

berryl jak to jde s malým a co to kojení?

verusinek
20. říj 2009

Ahojda holky, tak jsem dala do albumku fotečky malé Bereničky, tak můžete kouknout, je to nádherný uzlíček 😵 😵 😵
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kelly1983
20. říj 2009

Ahojky

ježiš ta je nádherná....moc gratuluji k Bereničce..... 🙂 😵

kukinek
20. říj 2009

Holky, tak jsem z5 a ještě nerodím...Ale zátka odešla, myslela sjem, že i s plodovkou, páč to mám jako týnka, měním jednu intimku za druhou..Ale mudra to zkoušela tou vodičkou a nic, čípek je nějaký naměklý, otevřená nejsem a mimčo už má prý hlavu na startovní čáře 😀 Říkala, že porodní cesty se evidentně chystají, tak že to vidí tak na 3-7 dní a mimčo je venku 😵 Tak mě trochu potěšila..ale ležela jsem na monitoru hodinu, malé tlouklo srdce jako o život...Tak za týden další poradna, když to do té doby nebude, pak už do nemocnice..

Ty fotky jsou parádní, malá Berenička má strašně srandovní vlásky, takové fajné 😵 😵 😵

kukinek
20. říj 2009

Ale teďka jak koukám na ten čas, tak to měla nikča taky rychlovku - ještě kolem půl druhé sem psala, letěla do DM a před osmou měla malou u sebe 🙂

jo a volala sjem manželovi, že do týdne máme mimi doma a on je z toho celý paf 😀 říkal, že to není možné, že se přece od začátku bavíme o listopadu 😀 Jsem to říkala, že si to nepřipouští, já plaším už od 33tt a on nepočítá s ničím dřívějším než je 40tt 😀

kelly1983
20. říj 2009

kuki to mě nemůžeš udělat ☹ já tu zůstanu sama......

ne jako přeji ti samozřejmě ať máš malou co nejdřív u sebe...ježiš já Vám tak závidím

Takže berenička je Niky? Aha ale ona měla nějak posunutý termín, ne?

No já od včerejška šuruju jak o život a pořád nic, dneska jsem umývala aji jedno okno a budu prát záclony...

blecha001
20. říj 2009

niki: GRATULUJÍÍÍÍÍ 🙂 hodně zdravíčka pro maličkou, ta je tak nááádherná 🙂 a moc pěkné jméno 🙂

kuki: to je pěkně řečeno, že je mimčo na startovní čáře 🙂 tak třeba už taky nebudeš dlouho čekat.. budu na tebe každou chvíli myslet 😉 určo mi pak dej vědět, jo? Máš vtipného manžela 😉 on se toho asi kapku bojí, pere se to v něm.. ale bude určo ten nejlepší táta na světě, uvidíš 🙂

a nevíte, měla manžela u sebe? Stihl to?

malá dnes nějak nechtěla usnout, furt kňourala a já nevěděla co ji je, nedokázala jsem to rozluštit.. vyzkoušela jsem vše a skončila u původní polohy a ted chrní, tak jsem zvědavá jak dlouho... jdu rychle jíst.
Jinak dnes jsem stihla vyčistit koupelnu, tak jsem ráda.. a taky jsem vstala v 5h po kojení a umyla tu všude podlahu, už jsem se na to nemohla koukat..
jinak holky.. už fakt blbnu.. včera jsem čistila díly od odsávačky na nos na vysavač.. a ráno nemohla najít.. jsem chtěla malé vysát nos.. no nic tak jsem šla nakojit a dala ji spát a uvažovala co jsem dělala, kam jsem s tím mohla jít a napadl mě jedině odpadk.koš.. a fakt že jo.. jsem to vyhodila.. kolikrát jsem tak unavená, že už blbnu. Případ pro Chocholouška 😀 😀 😀

kelly1983
20. říj 2009

Ahoj bleško....tak hlavně že jsi našla a je to dobrý a odsávačka na ten vysavač...mám ji taky a moje kamarádka si ju nemůže teda vynachválit. Jinak jsi šikovná, že stihneš něco udělat..já se toho obávám, že budu nevyspaná a chodit jak zombik 😀 a nic neudělám

berryl
20. říj 2009

kelly já odstříkávám a dávám z lahve

kukinek
20. říj 2009

kelly..no já už teda nešůruju, ale jak jsem byla taková nachlazená, tak jsem pila zázvorový čaj a včera sjem četla,že kořeněné to může rozběhnout, tak jestli to není tím..A hlavně mi začala odcházet, když jsme hráli s manželem na plejstejšnu takovou bojovou hru a já jsem u toho nervozne skakala na balonu 😀

blecha...no právě, on se podle mě bojí hodně, hlavně o mě a aby bylo všechno v pořádku a nedává to najevo, aby mě nestresoval..Ale já začínám taky pěkně "sračkovatět", protože včera jsem se chtěla dívat na dokument o lidech s růstovým syndromem a po chvilce jsem to musela přepnout, páč mi z toho normálně bylo špatně - a to mi příjde jako mazec, zrovna u mě, s mojí školou a prací..
Hele a s tou odsávačkou v pohodě, hlavně,žes to našla a žes třeba před tím neletěla aktivně s košem 😉 Hold jsou teďka náročnější časy..

blecha001
20. říj 2009

no taky my už skoro máme 6neděl.. a něco málo stíhám.. ale to jak kdy..
no jsem to zakřikla, už je malá zase vzhůru 😖 nevím co s ní dneska

berryl
20. říj 2009

včera mi přišla el.odsávačkaod aventu, tak uvidíme čekám na Rádu a odpoledne mi k ní dá školení 😀

kukinek
20. říj 2009

ber..tak to je super, ty tu elektrickou maximálně využiješ, u tě pákové by ti asi upadla ruka,co?Hele a co ta dětská doktorka?je fajná?

berryl
20. říj 2009

kel já má tu normál do nosu ta je pro miminka a ta na vysavač se pak používá pro starší není hned pro miminka, ale už ji mám koupenou na později, prý je super

blecha001
20. říj 2009

berryl: tak pak řekneš 😉
týý jo tak já ji používám tu na vysavač... to by se nemělo?

kelly1983
20. říj 2009

kuki no jsem na tebe zvědavá možná to i stihneš do toho 25.10 aby jsi neměla štíra, mě asi bohužel nemine 🤐

berryl no já mám ještě od NUKU takovou s balonkem, jako pumpičku bo co to je, a to mě teda hodně lidí řeklo, že to je úplně na prd...na ten vysavač mám taky

kelly1983
20. říj 2009

bleško kamarádka ji taky používá a má miminko