II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
12. črc 2009

tak jdu si lehnout a zítra napisu a vložím foto, stavila jsem se dneska v kik a koupila parádní oblečky, tak zítra vložím! Niki plenky mám,ale moc děkuji!!! No ta koupelka bude děs,sundat původní kachlicky, vytáhnout vanu atd no bude to pěkný bordel a toho prachu,no už to vidím,raději at je to už na náma. Dobrou kočky,pěkně sny

nika
autor
12. črc 2009

dobrou berryl, krásné sníky a zítra, pa, budu tu s vámi, hurááááá, jakmile se vrátím domů z obchůzek. papa

nika
autor
12. črc 2009

holčiny ahojki jdu odpočívat

nika
autor
12. črc 2009
dandulka1
12. črc 2009

Jdu také chrnět, manža jde po dovolené zítra do práce tak budu mít víc času na pc. Tohle jsem vyhrála 🙂
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3584391
http://www.mimiaukce.cz/detail.php?id=8866955
papa a dobriu noc.

berryl
13. črc 2009

Dobrýýýýýýýýý ránko

berryl
13. črc 2009

Dan kam si mi poslala ty odkazy? nikde nic nemám!!!

adellaide03
13. črc 2009

Krásné ráno holky jak se daří?

endie
13. črc 2009

dobré ranko

to zas byla noc, když už sjem usla tak se mi zdalo že rodím (28tt) a řvala sjem na doktory že ještě ne že je moc brzo

holky máte taky bolesti hrázy? má tam takové kreče a vystřeluje mi to až do konečníku . auva

berryl
13. črc 2009

ahoj Endie tak takové bolesti nemám, bobku to musí být hodně nepříjemné!!!

endie
13. črc 2009

pěkné věci pro malého, to stím dinosaurkem se mi strašně líbí 😵

je to nepřijemné hlavně když vstávám,tak ják kdyby mě někdo nakopnul 😀

dandulka1
13. črc 2009

ahoj holky...........konečně teplé a slunečné ráno.
endie - mám pocit jako když jsem jezdila na kole bez sedačky ale nechtěla jsem o tom psát, mám pocit že mi pořád něco je.

dandulka1
13. črc 2009

berryl - já ti to poslala normálně sem - http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3576895 a psala jsem ti že má v albu 2 krásné next čepičky. Už je to pryč ale moc se mi to líbilo.

endie
13. črc 2009

dan: a s čeho to muže být, za doktorem nechci si bude myslet že jsem hypochondr. Musím být ta nejvíc problémová těhule kterou kdy měl 😀

dandulka1
13. črc 2009

Podle toho co mi doktor říkal jak malá leží tak je to kopání. Někdy mě kope do nějakého nervu do kříže a to sotva chodím. Večer mě tak kopala do konečníku že jsem si rukou tlačila proti, hrozně to bolelo. Nejsi sama, já taky těhu snáším špatně. Proto jsem tu o tom nepsala, pořád mi něco je. A u kluka to bylo stejný + jsem 3x ležela na udržování.

dandulka1
13. črc 2009

Když vidím niku jak je aktivní tak se až stydím, ale prostě to tak je.
berryl - moc hezké věcičky, tak jsi mě nalákala že se pojedu do kika podívat, ale já už toho mám tolik. Na každé 3 měsíční období mám plný velký pytel. 🙂 Jediné co nemám jsou kalhotky na plíny, nevíte kde se prodávají? U nás je to samý vietnamec.
endie - nebyla jsi v tom kaufu? Chci ty plíny koupit do zítra, pak mají být tropy, to mě nikdo nikam nedostane.

endie
13. črc 2009

to je hrozný fakt, co ti naše zlatíčka dovedou a to jsou jenom v bříšku zatím 🙂

dneska a zítra mají být pařáky, to je tak na bazen, si asi napustím lavor na balkon 😀

salikova
13. črc 2009

Ahojte,holky!Dobré ranko!! Tak sem zpět 😎 Normálně sem byla stanovat - přežili sme všichni ve zdraví a byla to paráda!

berryl
13. črc 2009

aha i tak moc děkuji :o)

holky, já jsem na tom stejně, tvrdnutí břicha, křeče, průjmy,bolesti zad a neustále jsem osypaná, teď se mi dělají na prstech ruky vodnaté puchýřky už více jak týden :O(, celé tělo mě strašně svědí a já nemám pevnou vůl na to abych se neškrábala, takže kdybyste viděly moje záda a nohy 😲 😲 😲

berryl
13. črc 2009

hodila jsem do alba ty věci z kik včera koupené

berryl
13. črc 2009

tak ty moje vodnaté puchýřky na prstech jsou nějaká alergie, ale na co? to netuším 😠

dandulka1
13. črc 2009

Pokud máš svědění těla tak ti něco vadí, to bych ale řešila s doktorem. Nezměnila jsi prášek na praní nebo máchadlo? Mě takhle zkončili oba na kožním z jiného máchadla.

dandulka1
13. črc 2009

berryl - kolik stojí v kika ty soupravičky?

endie
13. črc 2009

dan:ty soupravičky stojí od 89,- do 149,- jak která 😀

dandulka1
13. črc 2009

endie a co ty plíny?

dandulka1
13. črc 2009

Holky tenhle měsíc mi ještě nepřišlo marodní, jak jste na tom?

kelly1983
13. črc 2009

Ahojky

dani a kdy to má chodit? Ke kterému datumu? Taky mě teda ještě nic nepřišlo, a přijde to tam kde ležíš nebo kde máš trvalý bydliště?

nika
autor
13. črc 2009

ahojki holky hlásí se nová nika, jdu se zkusit vyfotit.