II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
24. črc 2009

Hezké ráno 🙂 Kristýnko všechno nejlepší k svátku!!! 😉
Já jsem se v noci děsně bála jak byla ta bouřka a vždycky jak udeřil hrom,tak jsem se zlekla a malý se taky zlekl 😅 Dneska už nemá být až tak děsné vedro,tak snad 🙂

berryl
24. črc 2009

Peťulko děkuji moc

berryl
24. črc 2009

Dan tak mi dozazily ty kalhotky co jsi mi doporučila pro prcka a jsou parádní

teď jsem zjistila, že nemám takové ty bílé pleny, švagrová říkala ať nekupuji, že mi dá a dneska mi řekla že mi jich ,,pár,,dá no tak je musím koupit poradíte kde koupit, objednat a proboha kolik???

petule83
24. črc 2009

berryl jaké kalhotky ti dorazily?já chci taky vědět 🙂 Já se o bílé pleny nestarám,babička mi jich nakoupila hodně a kupovala je v Orlové.Jinak bych taky nevěděla kde je sehnat.A mám jich 15 tuším

petule83
24. črc 2009

děkuji 🙂 No asi to je málo,protože vím,že kamarádka jich má 30

petule83
24. črc 2009

berryl a to máš z každé velikosti třeba 5 kusů těch kalhotek?Nebo jak?Já nevím kolik a jaké velikosti si toho objednat 😒

berryl
24. črc 2009

mám 3xS a 3xM :o) tak jsem zjišťovala a těch látkovych mají holky,kolem 20kusů, no nic byla jsem venku s holkama a miminkama a teď jdu s lidma s práce,tak mi ten den krásně utíká :o)

dandulka1
24. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem vás dočetla. My včera jeli u nás na vesnici na koupaliště za příbuznýma, chlapi chtěli pivo a holky se koupali. Jela jsem na langoše protože jsem neměla oběd - langoše zavřený. Na netu jsem četla že jdou bouřky, přišlo to za 15 minut. Lámalo to stromy, převracelo nábytek, nemohli jsme z koupaliště ani odejít než to přešlo, takovou vychřici jsem dlouho neviděla, hasiči jezdili jak o život. Nakonec jsme zmoklý zkončili v restauraci na večeři.
Dneska jsme byli nakoupit, v globu mají v akci pleny Huggies, vzala jsem balík 3-6 a dva balíky 5-9 kg. Kee každému balíku byl dárek - plastobé pouzdro na vlhčené ubrousky a pleny vyšli hodně levně.
Já mám jedny kalhotky a 10 plen.
Berryl užij si to a vše nejlepší k svátku!!!!!! Chtěla jsem ti popřát ráno ale přijela mi kámoška.

salikova
24. črc 2009

Teda-ty ses dneska akcni!

dandulka1
24. črc 2009

Ono sehnat pampers nebo huggies za 3kč/kus je málokdy tak radši do zásoby, jsme na vesnici a občas v zimě zapadnem tak at jsou doma. Víš jak to je - co je doma to se počítá 🙂

salikova
24. črc 2009

Berryl:Taky opozdene preju VSE NEJLEPSI!

dagi33
24. črc 2009

Ahoj holky,muzu se pridat.Koukam,ze vy jste uz trochu dal 28tt a tak? 🙂 A jak se citite a co kilca??Pribrali jste uz? 🙂 😉

berryl
24. črc 2009

tak jsem zpět, přišla jsem do restaurace a začalo mě šíleně bolet břicho,tak nevím jestli prcek prostě nemá rad hluk,snažila jsem se ho uplatit pizzou,ale marně! 3h jsem se kroutila a snažila nějak pohodlně posadit. Kdyz jsem se vydala domů,tak břicho hned venku přestalo bolet,tak chápete co? Holky děkuji za přání. Tady je Dan super,žádné bouřky nic, jen včera v noci byla pořádná bouřka,jsem nemohla spát

berryl
24. črc 2009

dagi ahoj já mám nahoře zatím 5kg ale už se začínám kulati :o) co Ty jak jsi na tom?

berryl
25. črc 2009

ahoj tak já opět nemůžu spát a straším tady :o(

endie
25. črc 2009

dobré ranko
včera sjme byly v dinoparku a super, akorát jak sjem viděla sebe na těch fotkách tak 😲

salikova
25. črc 2009

Endie,prosimte-vzdyt ses tehotna!A neboj!Az bude Adelka na svete,bude te prohanet a kila mas dole raz dva🙂My deme na houby!

petule83
25. črc 2009

Ahojky,hezké ránko 🙂
Berryl to je zvláštní,no prcek chtěl asi na vzduch,hospody mu nevoní 😀 Ty jo ty máš nahoře jen 5kg?Jak to děláš? ☹ Já mám 9kg 😠

Endie no co,prostě jseš mamina jak má být a kila neřeš,to půjde dolů.Hodně z toho tvoří voda 😉 A jaké to je v tom Dinoparku,je to velké?

Ahoj Dagi,jasně přidej se 🙂 Já se cítím fajn,někdy normální těhotenské problémy-boleti zad,zácpa,nespavost a podrážděnost 🙂 Ale jinak dobrý.A přibrala jsem 9kg 😲

petule83
25. črc 2009

Sal u vás neprší?

endie
25. črc 2009

ted to byl mazec, pršelo jak s konve, hřmělo, já samozřejmě prádlo a truhlíky pověšené 😠

včera bylo super, ten dinopark se ještě dodělává( jako že tam upravujou teren ) ale pecka fakt super, vstupné na ososbu je 130,-

berryl
25. črc 2009

ahoj holky,
Endie tak uvažuji, že bychom se tam zítra zajeli mrknout :o) sluší Ti to, moc pěkná fotečky, pak budeš Adélce ukazovat, jak jsem vypadaly ještě jako kinderko:o)

tady byla pěkná bouřka, pršelo a teď zase svítí sluníčko, také aprílové počasí

salikova
25. črc 2009

U nas se to furt strida:slunce-dest..Sem utahana z hub.Sli sme snad sveta kraj!Ale ne kvuli houbam,ale kvuli psovi-ztratil se nam v lese.To je takovej trouba!!!Hledali sme ho pul hodiny,rvali na celej les a ja prodelala desnej hysterickej zachvat.No des!Pak ho manzel vitezoslavne prinesl.Fakt-kovarova kobyla chodi bosa(cvicila sem psy-muj konicek)Brecela sem celou cestu zpet.Hruza.Manzel mi pak rika,ze uz mi fakt veri,ze sem tehotna,protoze ja jinak nehystercim a sem racionalista.Ja sem si celou dobu rikala,ze neutekl daleko a ze se najde,ale litala sem po lese jak zplasena kobyla a rvala jak tur...To mate v Ostrave ten Dinopark?To musi byt zajimavy!Jinak ja mam nahore+6kg.

petule83
25. črc 2009

Ahoj holky,tak my jsme byli u mě doma,babička má zítra svátek,tak jsme jí jeli dneska popřát a zítra tam pofičíme znova,protože jsme se s mojí mamkou a bráchou domluvili,že zajedem do toho Dinoparku 🙂 Takže hurá na dinosaury 😀 Berryl tak se tam možná potkáme 🙂

Sal ty jo,tak ještě že se pejsek našel,úplně jsem si to představila a mám husí kůži 😕 A Dinopark sice v upoutávkách říkají že je nově v Ostravě,ale to je blbost,je v Orlové u Doubravy,což je pár kilásků od Ostravy 🙂

Tak holky fičím spát,papa a hezkou a klidnou noc 😉

nika
autor
26. črc 2009

hojki krásnou neděli 🙂

nika
autor
26. črc 2009

koukám že celý den někde lítáte, maminky co?

my měli príma víkend, s dětmi na táboře, byla to sranda, jen počasí zlobilo, co půl hodiny slunko a pak dešť. dneska jsem odpočívala. mám šílený Kopr, a nic se mi nechce, jo chtěla jsem upect buchtu ale nevím kde mám mixér - jak máme vše vystěhováno tak ho nemůžu najít. 😨

nika
autor
26. črc 2009

ach jo kam mi to ten manžel uklidil, já chci upect buchtu, no nic jdu najít ruční metličku a jdu makat.

nika
autor
26. črc 2009

dneska jsem byla v Albertu Hyper, a koupila spací pytel pro mimíska, původně jsem ho nechtěla ale švagrová si ho chválila. a byl za 89,- v akci. žlutozelený s žirafou, měli tam i tričena, riflíky atd.