II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
3. srp 2009

O.k.tak to jsem ráda,že tam ani nemusím.Tak fajn 🙂

Berryl ale né tyhle postýlky,na ty si brousím zuby já 😀
http://www.mimiaukce.cz/dnesni_aukce.php

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3696290

petule83
3. srp 2009

ta první je tahle,nějak se to nezobrazilo: http://www.mimiaukce.cz/dnesni_aukce.php?typ=0&...

berryl
3. srp 2009

ta červená je pěkná,ale většinou se ta cena vyšplhá na 600 - 700,- a to se mi dávat nechce
a na tu zelenou jsem se taky dívala, ale myslím, že jí bude mít prcek brzo malou

jinak vás zdraví Niki, je v práci a tak nemůže psát z práce tady na koníka, Peťul máš jí klidně napsat co tě zajímá do IP a ona Ti to zjistí a napíše Ti

petule83
3. srp 2009

Jé děkuji berryl za info 😉 Já jsem akorát odběhla udělat oběd 🙂 No já vím,já to jen zkouším,kdyby se ta cena nevyšplhala moc vysoko,tak by to bylo fajn.Ale je mi jasné,že lidi budou přihazovat jak šílení 😅

berryl
3. srp 2009

už jsem si tahle hlídala 4 postýlky a všechny byly přes 600,- a novou koupíš v akci i za 800,-

já právě baštím broskev, můžu se po nich utlouct

dandulka1
3. srp 2009

Já jsem se nacpala nektarinkou a švestkama. Večer jsem vyžehlila to nejmenší a dala do pytle. Jdu si vyfoukat hlavu, jedu pro ten dárek a k babičce na oslavu, to zas bude žranice. Jak mám nepřibrat když máme až do září každou sobotu nějakou oslavu 😀

berryl
3. srp 2009

:o) jen si dej do čumáčku, máš se na co vymluvit, tak bašti 😀

petule83
3. srp 2009

Dan hezky papkej,já se taky vždycky s klidným svědomím přežeru,když jsme na nějaké oslavě 😀

dandulka1
3. srp 2009

Tak jsem po hodině a půl z oslavy doma. 2x se mi tam udělalo špatně, zrudla jsem, rozklepaly se mi ruce tak jsem se máčela v ledové vodě a bolí mě hlava. Asi špatný tlak a ještě jsme byli v bytě kde svítí celé odpol.sluníčko. Jdu si lehnout, necítím se dobře. ☹

salikova
3. srp 2009

Tak my už se vrátili ze zoo... Uf - nohy bolí, ale jinak je mi dobře... Peťul, na makakách sme nebyli ☹ - je tam zakázanej vstup se psem, tak sme to vynechali... Marley byl ze všech těch zvířat úplně paf - byl sladkej.

Tak dan, dobře si odpočiň a ať je líp!

nika
autor
3. srp 2009

já jsem taky doma, holky venku je sice jen 28 stupňů ale děsně. po dnešní probělé noci jsem kantáre.

večer jdu spát, říkám si hluk z koncertu co byl u nás na charitativní účely - povodně, fan zrovna hrály cinnaski tak si říkám usnu, no pak začal hrát RB M Wodmena, nařez síla, do toho vyhřátý byt, pak vítr o půlnoci bouřka jak prase, no děs, usla jsem ve dvě a to jsem se pak stejně co dvě hodiny budila, ráno jsem byla jak vyoraná myška.

no co už jsem doma dodělám papu a musím vydržet alespoň do devíti, pak jdu hned do peřin

berryl
3. srp 2009

tak my už jsme taky doma a koupili jsme kachlicky,ale bylo jich tolik,že bych vzala všechny :o) Dan doufám,že Ti bude brzo lépe! Budu na Tebe myslet. Jo jinak podle naší domácí vahy mám nahoře už 9kg a ne 5kg tak uvidíme na pořádně,ale jdu az 27.8. Strasne se mi zvětšilo bříško i maminka a manžel si všimli,zítra ho vyfotim.

salikova
3. srp 2009

Tak to mně příjde, že mám bříško jak balon a hlavně, že se mi každej den zvětšuje, ale všichni mi tvrdí, že mi jednoho dne vyrostlo a od té doby ho mám furt stejny... Jenže - dnes sem nedopla své oblíbené 3/4 kalhoty, ktery sem ještě před týdnem měla na sobě ☹ Váhově mám nahoře 8 kg, ale cítím se navíc

Berryl: Teď už ty kila půjdou rychle nahoru - a´T tě pak v té poradně netrefí 😅

nika
autor
3. srp 2009

holky i mi se pěkně zvětšuje bříško, už jsem odložila druhé kalhoty do kterých se nevejdu. ael zatím je to ok, teď se mi začalo zvětšovat nahoře nad pupkem okolo žaludku, mimi se tlačí nahoru, je to znát.

nebojte už jen chvíli a budeme mít po bříškách 😀

kelly1983
3. srp 2009

Ahojky ve spolek🙂

nika taky mě roste čím dál tím víc, ale dneska mě bolí levé tříslo když chodím, je to dost nepříjemný. Dělá ti to taky??

nika
autor
3. srp 2009

no to mne taky sem tam, jak kdy. někdy levé někdy pravé, je to dle chytré knížky snad stáel roztahováním dělohy.

holky zase mne v noci honily kočárky 🙂 byly obří a škaredéééééé

kelly1983
3. srp 2009

no to mě taky bolí střídavě 🙂

dobrý sny, mě se zase zdálo že se mě narodil pejsek, ale to jsem myslím tady už psala 😀

nika
autor
3. srp 2009

no šílené, tím že nemáme ještě vybranýýýýý, jsem šíleně nerozhodnááá. a nevím kterýý.

kelly1983
3. srp 2009

nika asi nějaký neutrální, když si pohlaví necháváte jako překvápko, ne?

nika
autor
3. srp 2009

kelly to neutrální je to poslední, spíše typ, atd,
barva je fakt to nejmenší, tak či tak bych nikdy nechtěla červený nebo modrý i kdybych věděla, nelíbí se mi to. u nás vyhrává, zelená, hnědá, šedá, moka, černá, max oranžová.

kelly1983
3. srp 2009

tak to bych si vybrala zelenej nebo oranžovej

nika
autor
3. srp 2009

a jaký typ? máte už vybrán? koupen?

kelly1983
3. srp 2009

jj já mám kočárek z Pantera je to myslím typ AB ale to nechci kecat...je to na způsob TAKKO

berryl
3. srp 2009

no já mám malou sukni a týden zpátky byla jeste dobrá, takže se kulatím no už jen 80dní a snad bude prcek venku :o) niki teda to jsou sny! :o)

nika
autor
3. srp 2009

😅 holky je mi tu děsné horko, achjo, zítra se má ochladit a na víkend zase 30 stupňů to se při tom nakupování pěkně zapotíme 😅

kaleilah
3. srp 2009

ahojky holky, pravidelně vás čtu ale nemám nějak psací náladu. Jen jsem koukala jak píšete o barvě kočárku, nedoporučuju oranžovou! ☹ koupila jsem ted malýmu oranžový golfky a venku jsme obsypaný malýma černýma roučkama a lítají na kočár hrozně mouchy. vystříkala jsem ho repelentem a nepomáhá to, tak fakt lituju ☹ 🙄

nika
autor
3. srp 2009

kalei díky za upozornění. 🙂 a klidně se připoj 🙂

berryl
3. srp 2009

kalei to jsou věci to by mě nenapadlo! No budeme jezdit v zimě,ale kdo ví jak bude,že a prosták už budou mit holky na jaro. Snedla jsem další broskve já se z nich pos ... :o)

nika
autor
3. srp 2009

je berryl já budu mít broskve zítra, těším se hurááááá.
no maxi se pročistíš. no.

kaleilah
3. srp 2009

berry, já to taky netušila, kupovala jsem ho když jsem ještě nevěděla že čekám druhou holčičku tak jsem chtěla neutrální...a ted si akorát nadávám. jdu vložit fotku pupíku