II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
5. srp 2009

jo jo kdybych já uměla kreslit 😒 fakt neumím

http://maugli29.rajce.idnes.cz/pokojicek_vecick...

kaleilah
5. srp 2009

Dobré ranko 😝 😝 tak už vim jak se cítí člověk se zadkem na hlavě 😀 danýsek po mě ráno skákal a třikrát mi sednul tou počůranou prdkou na obličej a hlavně jak jsem byla vtompolospánku tak teda nic moc 😝 😀 jinak berryl mě tvrdne jen při fyzický práci, když jsem líná a nic nedělám tak celý den nic, když makám tak snad i dvacetkrát za den 😅

salikova
5. srp 2009

kal: 😀 😀 😀

berryl
5. srp 2009

kal to já mám taky tak, když moc chodím nebo vytírám, ale dělá mi to občas i když si lehnu na záda a natáhnu nohy

to je tedy malý divoch

petule83
5. srp 2009

Ahoj holky,tak mě se dneska blbě spalo v jakékoliv poloze 😝 Všechno mě bolelo a tlačilo 😠 Jo a já když spím na boku,tak prcek děsně kope a když si lehnu na záda,tak je v klidu 🙂

Co vaříte?

salikova
5. srp 2009

Já taky když spím na boku, tak prcek kope jako o život 😅

Peťule: My dnes nevaříme 🙂 Jedem k babičce a na hrad a najíme se někde po cestě... Počasí je takovy výletovy, ale stejně se mi moc nechce nějak - mám dnes blbou náladu - četla sem si něco o porodech a pražských porodnicích a nechci rodit v Praze - zvlášť když je manža furt v práci a ani se mnou teď nemůže na utz, tak se bojím, že tam pak budu ležet úplně sama, opuštěná a hysterická a nebudu mít potuchy, co s malým Filípkem dělat... No děs! Přitom u nás je tak nádherná a příjemná porodnice - odjakživa vyhlášená, všude chválená a spousta blízkých kolem.... No, mám z toho depku ☹ Snad mě z ní vytáhne ten výlet...

Tak papa

berryl
5. srp 2009

tak jsem se teď podívala na porod do vody a nadchlo mě to, ale asi bych na to neměla odvahu a nechci vybočovat, tož budu rodit normálně, já se na ten porod tak těším, jsem fakt blázen!!!

já budu jíst venku půjdeme kočárkovat s kámoškou tak si někde něco dám, nechce se mi vařit

dandulka1
5. srp 2009

ahojky.....
sali nejsi tu první, já už jsem vás dočítala v 5. Vzbudil mě hrozný hlad který nešel zaspat tak jsem se najedla a v 6 jsem šla spát do 8. Nechápu proč nemůžem spát pořádně když po porodu se taky nevyspíme. Je to nespravedlivý.
petul - já taky nemůžu spát. Na zádech je mi špatně a nesmí se to, boky už mě bolí a otáčení je za trest, to mám pocit že se mi to uvnitř trhá. Už se těším na říjen, sice budu v noci vstávat k malý ale lehnu si jak chci ☹
kal - tebe obdivuju,klobouk dolů s tak malým prckem být těhotná. Já jsem ráda že kluk pořád někde je a že začne škola a na konci září jede do školy v přírodě.

dandulka1
5. srp 2009

Já nevím co si ukuchtím. Jsem sama, manža jí v práci. Odpol jedem na to letiště pro kluka tak možná někde zastavíme na přivítanou, určitě bude chtít do mekáče protože ten u nás není.

petule83
5. srp 2009

Sali neboj,manža určitě bude pomáhat 😉 Oni pak změknou,jak mají doma najednou takového bobánka 🙂 Něco jsem slyšela o té nemocnici U Apolináře...prý je to tam fajn,budeš rodit tam?Já už se taky ale pomalu začínám všeho bát,ale snažím se na to nemyslet.Sali pořádně si to na tom výletě užij a myšlenky budou fuč,neboj 😉

dandulka1
5. srp 2009

Mám hrůzu z pátku, jdu na tu cukrovku. Ráno mi bývá hodně špatně hlady a neumím si představit k tomu to vypít. 😝

berryl
5. srp 2009

dan já jsem o půlnoci ještě jedla a pila, abych ráno nepadla hlady
budu na Tebe myslet!!!

petule83
5. srp 2009

Jé Berryl já už chci taky kočárkovat,ale nemám s kým ☹ Nikoho kdo má mimčo neznám 😖 Budeme pak kočárkovat spolu? 😵 A zítra budem tramvajkovat na to cvíčo 😀

Ahoj Dandulko,no já uvažuju,že si koupím ještě ten kojící polštář,je fakt dobrý?Ale já bych chtěla nějaký velký 🙂 A jak ti je?Už lépe?Já jsem si včera na tebe vzpoměla,jak jsme byli v obchodě.Protože po půl hodině v obchodě mi začlo být blbě,už jsem hnala přítele k pokladně a on taky koukal,většinou mám v obchodě čas a jeho to rozčiluje 😀 Včera měl čas on a všude se rozhlížel a všechno si pročítal a tak...A já ho hnala,protože se mi děsně blbě dýchalo 😝 Neměli vůbec zapnutou klimu.Venku se ochladilo,tak chtěli ušetřit,ale mají taky myslet na těhotné! 😠

Já dneska vařím rizoto na dva dny a v pátek segedín 🙂

adellaide03
5. srp 2009

Ahoj holky,
to já se t eda dneska měla. Po dlouhé době jsem spala celou noc a ani jsem nebyla na wc, to bylo něco.
Z porodu mívám taky někdy obavy hlavně večer nebo v noci když nemůžu spát a přemýšlím nad tím. Já dnes budu mít na oběd kuře, brambory a mrkvový salát.

petule83
5. srp 2009

Dan já budu taky na tebe myslet!No mě bylo z té vody právě blbě z toho důvodu,že každý den vždycky tak v 5 ráno sním něco malého a napiju se a jdu zase pokračovat ve spaní.A tehdy bez jídla a pití jsem do sebe nalila sladkokyselou sračku a to je teda pěkný zápřah pro ten žaludek 😝 Fuj 😝

berryl
5. srp 2009

ahoj adel a peťul

to viš, že budeme kočárkovat když to máme tak blízko :o)

zítra v 15.01h přistoupím do zadní tramveje č.17 ok

já mám taky kojící polštář takový obrovský

já z porodu strach nemám co bolí přebolí se zády jsem si užila až až od operace a učení se znovu chodit po různé punkce ...
spíše mám takové ty obavy aby bylo malé v pořádku a já abych nevykrvácela,však víte co myslím

petule83
5. srp 2009

Adel to je zajímavé,já mám taky takové myšlenky v noci,když už je všude tma a ticho a já nemůžu usnout,tak přemýšlím nad porodem a říkám si"co kdybych teď začla rodit..." 😅 Nevím,proč mě to tak přepadá 🙂 A včera jsem přítele donutila k sexuální aktivitě 😀 On totiž poslední dobou nechce,teda chtěl by,ale bojí se o mimčo a je to mazec,jak mi u toho několikrát řekne"pozor na malého" 😀 Posledně byl v šoku z toho,jak mi potom ztvrdlo břicho,tak mi ho hladil a foukal mi na něj a mluvil s ním a furt se ptal,jestli se mu nemůže něco stát 😅 A včera mi u toho taky řekl perličku...byli jsme v tom nejlepším a on najednou"hlavně mi tady pak nezačni rodit" 😀 No paráda 😅

Berryl jojo správně,v 15.01 tramvaj číslo 17,zadní část 🙂 A bereš si teda věci na převlečení že?Když má člověk nějakou složitou operaci za sebou a zažil si hodně bolesti a má takové zážitky jako ty,tak už se jen tak něčeho nebojí,že?

berryl
5. srp 2009

jojo budu tam a věci si beru už budeme cvičit

kaleilah
5. srp 2009

ahojky holky, ted jsem se vrátila z obchodu, budu dělat dušenou mrkev s vepřovým, loupežníka jsem teď dala spát tak se na to vrhnu než se vrhne on na mě 😵 Dan tu cukrovku ti nezávidim, koukala jsem že jste byly skoro všechny, já nebyla ani u prvního 😲 ale nevadí mi to 😀 Dan to tě teda vzbudí hlad? to já vůbec neznám, jím první jídlo až kolem třetí odpoledne 😅 Jinak já jsem chtěla otěhotnět hned po porodu, povedlo se mi to po třech měsících 😀 hlídám totiž ještě malou vietnamku, mám jí od jejích 4 měsíců každý den od osmi do osmi, i víkendy, svátky, vánoce, prostě denně a ted jí budou už dva roky 😀 je to cácorka, měla jsem jí i jak jsem byla v porodce, hlídal manža a to jí bylo akorát 11 měsíců když se Danýsek narodila zjistila jsem že zvládám novorozence a skorobatole úplně v pohodě a vyhovuje mi to, tak jsme se rozhodli pořídit si ještě jednoho mrňouska 😀 hlavně jsem mladá, mám na to energii( před měsícem mi bylo 21 😀 ) uffff, jsem se rozepsala,ale aspoň se o mě něco dozvíte 😀

dandulka1
5. srp 2009

Taky se najím o půlnoci.
Petul - já si myslím že můžeš zažít bolest jakou chceš a stejně se budeš bát. U kluka se mi přestala srážet krev a měla jsem 5% šanci na přežití, dostala jsem 10 litrů krve a plazmy a desítky injekcí, neměli to už kam píchat, před 2 lety jsem byla na operaci srdce (při vědomí), letos na zákroku (brali mi dvojče - při vědomí) takže bolesti bylo dost a o to víc se bojím.Ne bolesti, ale o život.

kaleilah
5. srp 2009

Dan, to jsi si teda "užila" 😲 ☹ já se na porod hrozně těšim, těšila jsem si i u prvního, rodila jsem s dulou a manžou na CAPu, měla jsem přirozný porod bez léků, nástřihu, Daniela mi hned položili na prsa a nechali dotepat pupečník, fakt úaráda, jen jsem si užila s placentou,nechtěla jsem injekci na rychlé odloučení a nešla ze mě, tak mi jí při vědomí museli manuálně vybavit 😠 auauau, hrozně mě potrhali, měla jsem šíleně moc stehů a skoro dvouhodinový šití 🙄

dandulka1
5. srp 2009

Tak to jsi dobrá. Taky uvažuju o vietnamském prckovi, děti se spolu více zabaví, jsou za to korunky a máme velký dům a zahradu. Uvidíme. Mě zbudil hlad poprvé ale ráno ihned po probuzení musím snídat, aspon jogurt a kafe. Jím málo ale ted se mi žaludek ozývá častěji. Jsi hodně mladá, mě bude po porodu 34. Nejsem líná, neumím jen tak sedět nebo se válet, ale kluk je samostatný tak jsem pohodlná co se týká dítěte 🙂

berryl
5. srp 2009

přesně tak je to strach o život miminka a svůj, přesně jak píše Dan

petule83
5. srp 2009

O život samozřejmě ano Dan,to je jasné 🙂 Já myslela bolest.Teda koukám holky,máte toho hodně za sebou.Já mám za sebou akorát operaci slepáku a je fakt že jednou mi taky visel život na vlásku,když jsem 3 krát za sebou upadla do bezvědomí 😝

Kaleilah teda před tebou smekám 😕 🙂

dandulka1
5. srp 2009

Tak si dělám dušenou mrkev, hrášek a kukuřici na másle a brambory. Nebaví mě vařit si pro sebe, ale od zítra mi to začne až se nám dneska vrátí žrádelníček a manža má od příštího týdne 14 dní dovču.

kaleilah
5. srp 2009

petule a proč proboha? 😲 😀

petule83
5. srp 2009

Kalei no protože jsi taková šikovná a asi hodně optimistická co? 😀

Holky já musím jít udělat ten oběd,papa zatím

berryl
5. srp 2009

já jsem dělala dušenou mrkev asi 2x, ale nikdy nebyla tak dobrá jako od maminky, tak jsem to vzdala

kaleilah
5. srp 2009

petule šikovná nejsem, jsem zdravotní sestra,pracovala jsem chvilku v porodnici v podolí na novorozencekým RES-JIPU, před mateřskou v nemocnici na kojencíh tak si jen díky škole umim zorganizovat práci, práce s dětma mi dost dala v tomhle. A optimista jsem 😀
Berryl já jí mám hrozně ráda, vařim jí pořád 😀 celkově hrozně ráda vařim, ale nikdyneudělám pořádnou bramboračku 🙄 😀