II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
12. srp 2009

ahoji holky, ahojki endie - krásné bříšenko.

holky nám to ale utíká co. já jsem ráda že jsem doma, sice zase sama, endie taky mám manžela furt v trapu a celé září bude taky v Praze, přijede co 2 týdny, paráda co. ale v říjnu už bude zpět.

holky já byla celej den unavená, už je to lepší tak jdu něco dělat 🙂

endie
12. srp 2009

tak se běž na tahnout a odpočin si já ted kdybych mohla tak prospím celý den , hrůza tp vstávám třeba v 9 hodin . jinak vše do porodnice připraveno jenom zbalit 😀

berryl
12. srp 2009

tak to já do porodnice ještě nic nemám, tak se na to budu muset vrhnout :o)

endie a manžel už je v Praze? pokud ano tak jak se mu tam líbí?

Petul zítra zase jako minule?

endie
12. srp 2009

jo už je v Praze a spokojený teda prý skoro kdybych tam byla sním já a malá tak je spokojen maximálně 😀
pak hodím fotku soupravičky pro malou do porodky,

berryl
12. srp 2009

tak hlavně, že se mu tam líbí

nika
autor
12. srp 2009

endie nene dělám právě špendlíkovoou marmeládku je ta bude dobráááá.
je zítra máte cvičení co.

endie já to zvládám, ale těším se až budu doma, hlavně pro ten rachot v práci a nemožsnot větrat, to mě zabíjí snad více.

berryl
12. srp 2009

jo jo zítra jdeme cvičit, zase dostaneme pěkně zabrat 😲

nika
autor
12. srp 2009

to věřím 🙂 ale zase se spoustu dozvíte .-)

já snad od září taky, kéž bych stihla alespoň pár sezení

nika
autor
12. srp 2009

já mám do porodnice tak jedině kalhotky, nic více.
takže klidek 🙂

dodělala jsem marmeládku, hm to budou krásné rána s chlebíkem a marmeládkou, jen ten chleba nebude asi tak xx měsíců čerstvý, ach jo po tom se mi bude stýskat. ael co vydržíme oželíme 🙂

nika
autor
12. srp 2009

koukám že jste odpoledne řešily ty fotčky s pupíky, já jsem rozhodnutá obětovat penízky, 100% ale asi sama, manžu si nechám na focení pak s oříškem až bude na světě. chci udělat pěkné fotečky k vánocům mým rodičům a prarodičům.

berryl
12. srp 2009

tak já jsem se teď manžela ptala na to focení a jeho odpověď samozřejmě byla, že mě on nafotí 🙂 🙂 🙂

to jsem přesně čekala, no každopádně já jdu k fotografce a manžel si mě taky nafotí a je to a jak píšeš s prckem se pak půjde nafotit i manžel

nika
autor
12. srp 2009

berryl přesně jak si psala dneska odpoledne 🙂

petule83
12. srp 2009

Kristýn jasně,tak jako minule,takže v 15.01,než tam pak dojdeme... 😝 😀 Holky to je mazec,zrovna jsem vylezla ze sprchy,už mi tam všechno tak dlouho trvá 😝 A holila jsem si nohy...no hrůza 😝 Fakt už to nejde 😖

berryl
12. srp 2009

😀 😀 😀 to si zase zítra dáme do těla ach jo zase se budu proklínat po 15min cvičení, že jsem tam šla 😀

nika
autor
12. srp 2009

petul 🙂

nika
autor
12. srp 2009

berryl 🙂

já chci v neděli někam vypadnout na tůru, tak asi pak budu taky proklínat. a třeba zkusíme to naše místo a nějaké ty fotečky. ikdyž bych chtěla s větším bříškem 🙂

petule83
12. srp 2009

To zvládnem,jsme šikovné 😀

berryl
12. srp 2009

niki to je dobrý nápad tak pak uvidíš,Ty možná ani nebudeš mit veliké bříško !

nika
autor
12. srp 2009

to nevím, ale asi jo, třeba naroste, hodně lidí mne straší že přibrali až v tom 8 měsíci. nevím. poslední týden se cpu broskvemi, švestkami, ovocem fakt hodně, tak uvidíme, v po na utz, doma už se nevážím, nemá to cenu chce to stejnou váhu tak se budu vážit jen u Dr. a taky si beru vždy stejné oblečení, naštěstí se do něj vejdu 🙂 ael kdo ví.

nika
autor
12. srp 2009

v so jdu na svatbu, to se taky pěkně projdu, sestřenice se vdává ve Štramberku u Trúby, tak to bude výšlap. jdu sama s mamkou asi tak se projdeme a uděláme si pěkné dopoledne. ani nevím jestli večer půjdu na oslavu, mají malinkou svatbu tak nevím a bude to doma, uvidím jestli mi řeknou.

manžel stejně bude v tahu, tak co, ale měl by se vrátit v so večer tak uvidíme. tu neděli jen aby bylo docela slušné počasíčko 🙂

nika
autor
12. srp 2009

nic holky loučím se, jdu jště něco provádět a uklízet. papa a zítra krásný den

petule83
12. srp 2009

Niki bude neboj,o víkendu ale mají být pařáky 😝Já mám jít na svatbu v říjnu,no to jsem teda zvědavá 😀 V sobotu nevím co budem dělat a v neděli jedem k mojí mamce,musím se opět ukázat,už prý všichni brblali,že mě dlouho neviděli.To zas bude,že mám větší břicho... 😝 😀

petule83
12. srp 2009

Niki tak papa,já jdu na "hádej kdo jsem" 🙂

nika
autor
12. srp 2009

petul 🙂

snad jo ale zase pařáky, no ach jo.
já mám jet 10.10 na akci za Slezskou hartu - děcka maj soutěž, tak uvidíme, slíbila jsem že pokud nebudeme v porodnici tak se tam ukážu, přes den na výlet. tak to snad vyjde.

mám skoro pořád něco, každej víkend, krom asi jednoho v září, ale tam se taky něco najde. 😅

petule83
12. srp 2009

Buď v klidu Niki,budem přenášet 😀

nika
autor
12. srp 2009

petul ale zase ať nemáme štírky 🙂

petule83
12. srp 2009

To je fakt Niki 🙂 Tak raději nepřenášet,maximálně do 24.10. 🙂 Papa já fičím

berryl
12. srp 2009

holky my jdeme na svatbu ke konci září a už teď řeším,že si nebudu mit co obléct,protože už budu jako velryba 🙂 právě jsem ulehla,ale moc se mi spát nechce! Dívám se jeste na tv a snad se mi podaří usnout a budou se mi zdát nějaké pěkné sny. Dobrou noc

berryl
13. srp 2009

dobré ranko, tady deštivo a nic moc počasí, přeji pěkný den

adellaide03
13. srp 2009

Ahoj
tady taky deštivo. Noc se celkem dala jednou jsem musela na WC než jsem s tou nohou došla chvíli to trvalo pak než jsem usla taky, ale dalo se to.