II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

adellaide03
11. kvě 2009

berr já si taky moc jako těhu nepřipadnu ani co se bříška týče je stále pořát tak nějak spíš menší. Na jednu stranu jsem ráda, že tak nepřibírám, ale na druhou si říkám jestli je mimi v pohodě, ale asi to přijde později.

berryl
11. kvě 2009

mluvís mi ze srdce už se těším az o sobě dá vědět! Dneska jsem koupila teplákovku takovou pidi :o) opět neutrální barvu

endie
11. kvě 2009

já se zas nerva ještě nemám peníze ☹

adellaide03
11. kvě 2009

Endi jakto si na PN?
Beryl já taky kupuju v neutrálních barvách respektive koupila jsem spoustu krásných pidi věciček tady od jedné holky z koníka jen za 450 a opravdu nádherné a hodně jsem moc ráda protože tady moc na výběr není a když je tak je všechno strašně drahé tak jsem ráda, jinak musíme jezdit do Ostravy nebo do Zlína.
Zítra k vám do OStravy holky zrovna jedu, ale do školy na zkoušku z anj bojim, bojim 😒

endie
11. kvě 2009

jo jo na NP a už mě to pěkně s..e, jsem stoho zničená, by mě zajímalo kdy mi to pošlou asi až porodím ☹

adellaide03
11. kvě 2009

A minule jestli už Ti posílali se to taky opozdilo? Ona mi teda doktorka říkala, že se bohužel může stát, že mi to pošlou třeba s tříměsíčním zpožděním tak jsem taky zvědavá. Mají nový program a prý jim kolikrát zkolabuje tak to musejí počítat ručně a to teda není žádná sranda, ve škole to počítáme a teď u zkoušky to budu mít taky a je to fakt hnus. Ale chápu, že Tě to štve, z čeho pak máš žít že?

endie
11. kvě 2009

ne ještě mi neposlali ani korunu, ted to je 4 měsíc a nic, no právě asi mám zdechnout hlady

adellaide03
11. kvě 2009

4 měsíc? Tak to je teda opravdu katastrofa.

endie
11. kvě 2009

já už nemám slov, jsem hotová s toho všeho

adellaide03
11. kvě 2009

A nechceš si tam zavolat? Sice nevím jestli to k něčemu bude, ale tak to přece nejde. Kdy to bylo dva měsíce tak je to sice hrozné, ale člověk to pochopí, ale čtyři měsíce to už teda nejde.

endie
11. kvě 2009

jsem tam volala, už to mají spočítané ale neví se kdy mi to příjde na učet

adellaide03
11. kvě 2009

Aha no tak aspoň, že to mají už spočítané protože kdyby to neměli ani spočítané tak to už je fakt na pováženou. Tak snad to tam bude co nejdřív.

endie
11. kvě 2009

já už tomu nevěřím že mi to příjde fakt, a to jsme chtěli ted o víkendu zajít už pro postýlku a dokoupit vecičky, kolotoče mají být atd a nic stoho nebude opět a zas, kdybych nečekala rodinu a neměla tady nějaké závazky tak vypadnu stéhle země, a to jsem slušná prtože tady to je všechno na hovno a nejlépe se mají zloději

adellaide03
11. kvě 2009

Jo endi to máš určitě pravdu vidím to bohužel stejně. Slušní lidi aby se báli jen promluvit.
Vy už chcete kupovat postýlku? A není to moc brzy? Teda já nevím asi jsem moc pověrčivá nebo co, ale já si říkala tak v sedmém měsíci. I když je taky pravda, že jsem si říkala, že pak se toho nahromadí a bude to pěkná pálka. Věcičky už teda mám jak jsem psala, ale postýlku a kočárek zatím obhlížím jen na netu.

endie
11. kvě 2009

tak kočárek už máme a ted má Avízo akci v kulturaku v Ostravě tak sme se tam chtěli jít podívat na postýlky a kdyby něco tak že by jsme ji vzali ale zatím všechno krom oblečení je u mojích rodičů nechci to mít doma

adellaide03
11. kvě 2009

Jo aha tak to je jasné, doma bych to taky nechtěla, jenže nevím kde bych to dala. Zatím bydlíme u mých rodičů v baráčku oni nahoře, my dole, ale má tu ještě jeden pokoj i strýc, který je takový no jak bych to řekla, prostě dost pije takže si chceme postavit vlastní tak se pomalu rozkoukáváme co kde jak za kolik takže bychom tu postýlku a kočárek neměli kam dát aby nebyla přímo doma.

berryl
11. kvě 2009

Endie to mě moc mrzí, však víš, že mi už konečně přišli, je to divné!!! u Tebe to je už opravdu dlouho!!!

adel já sice čekám prvního prcka, ale příjde mi zbytečné kupovat úplně nové oblečení, vidím u švagrové jak prcci ponosili něco jen třeba 14dní a tak, určitě nějaké věcičky máme nové, ale jinak od kamarádek(stejně to vypadá všechno jako novéú nebo z netu,sekáče neřeším to :o)))

endie
11. kvě 2009

já mám taky hodně věcí ze sekače , neříkám něco nového mám aale příjde mi taky zybtečné mít všechno nové, mě každá kamoška řekla že nové je fakt zbytečné že se to tak neunosí

berryl
11. kvě 2009

přesně tak, kdysi jsem to odsuzovala, že to bude moje první miminko a chci všechno nové, ale je to fakt zbytečné, raději ty peníze zainvestuji do něčeho jiného

berryl
11. kvě 2009

tenhle pytel mi každý doporučeje, prý je super materiál a hlavně nemusíte miminko tolik obléka, protože je v něm teplo, teď na léto by mohly být levnějíš, mrknu i na net jestli nebude někde ve slevě

http://www.emitex.cz/zimni-pytle.htm

endie
11. kvě 2009

na ten jsem se taky dívala

dandulka1
11. kvě 2009

Ahoj holky, mám za sebou další krutou noc. Zvracení je pryč ale mám celé břicho na prasknutí a žlutou stolici. Byla jsem u doktorky, na utz žlučníku a jater a nic nenašli. Zítra jdu na odběry krve. Prý to může být podrážděná slinivka nebo vředy.... 😨 Jsem zvědavá, je to utrpení. Strávila jsem 3 hodiny běhání po doktorech.

adellaide03
11. kvě 2009

Beryl já taky nekupuju úplně nové věci. Ta holčina co mi ty věcičky poslala je má po malém který už má čtyři měsíce a ona je má z nějakého dobrého sekáče od kamarádky takže ona jí určo schovala dobré kousky a upravdu jsou to krásné věcičky jak nové. Opravdu kupovat přímo všechno nové se určitě nevyplatí.
Dandul chudinko malá tak moc držím pěstičky ať se to spraví ať netrpíš. To jsou teda hrozné věci.

berryl
11. kvě 2009

dan to mě mrzí hlavně ať Ti pomůžou a co nejdříve se Ti uleví

berryl
11. kvě 2009

co říkáte na ty šátky na bříško? mám plno triček které mi začínají být krátké, tohle je řešení

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16220845&tab=4

berryl
11. kvě 2009

holkyyyy tak tripl. testy jsou ok 😀 😀 😀

adellaide03
11. kvě 2009

Beryl gratulace já na triply volal taky dnes a výsledky tam ještě nebyly ani ode mě ani od jiných holek tak nevím kde se jim to zdrželo. Zž to chci taky vědět. Jo a ten šátek vypadá zajímavě pomalu bych ani nepoznala že to není tričko v celku

berryl
11. kvě 2009

brali mi krev ve středu, tak je to celkem rychle :o) Vypadá to dobře, aspoň výnosim své trička a nebudu muset tolik nakupovat, ale 390,- je to celkem drahé uvažuji si to nechat raději ušít nebo z nějakého staršího trička by to taky šlo.

salikova
11. kvě 2009

Ahojte!Tak uz sem na ceste do Prahy.Prakticka OK,EKG OK,stitnou zlazu mam sice zvetsenou,ale funguje dobre a dokonce sem se objednala i k zubarce.Uf!dan:To je mi moc lito,ze je ti tak blbe.Drz se!ad:Moc dekuju za IP!S tema fotkama se ve stredu nejak poperu v praci.Jinak s briskem to mam podobne-nic,spis jen spek.Vypadam jako bych ztloustla nez jako tehu.Ale jednoho krasneho dne se najednou objevi.Mam pred sebou jeste dve hodiny cesty.

salikova
11. kvě 2009

Ad:A co vlastne studujes?Ja letos mela koncit Mgr.,ale mela sem blby tema diplomky a blbyho vedouciho(tak nejak na me zbyji),ze sem to prerusila.Tak se na zitrek pilne uc!