II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
11. kvě 2009

ahojki kočenky, tak jsem doma z práce, uf to byla cesta v té nejhorší bouřce, hnus.

jiank ráno poradna vše ok, váha stejná, tlak stejný, vše jak má být.
velmi rychlý utz, mimouš spal, jen zkontrolováno co dělá. neměřeno.
mám se objednat na utz srdíčka mimíska. tak tam musím zavolat.

endie
11. kvě 2009

tak hlavně že je všechno v pořádku

nika
autor
11. kvě 2009

přesně tak, a zkrátil mi intervaly mezi kontrolami na 3 týdny,místo 4. 🙂

endie
11. kvě 2009

já mám furt 4 týdny, můj dr. na to prdí

berryl
11. kvě 2009

já mám taky 3týdny,jsem ráda že je vše ok

salikova
11. kvě 2009

nika:Gratuluju k prohlidce!Ja du konecne zitra...

adellaide03
11. kvě 2009

Sal studuju sociální práci zatím Bc, poslední rok, ale chci si dodělat i Mgr. uvidím jak to půjde. To nevadí, že se škola nepovedla teď, určo se povede později uvidíš.
nika gratuluju ke kontrole. Já mám taky teď kontrolu co tři týdny další mám 22.5.

dandulka1
11. kvě 2009

Ahoj holky, tak jsem se na chvilku zvedla abych si vás dočetla. Je mi zle. Jsem zvědavá co zítra zjistí. Už aby mi dali první prášek nebo něco a cítila bych úlevu. Všem gratuluji ke kontrolám. Já jdu v pátek. Tady od rána hrozně leje tak se mi ani nebude chtít ráno vylézt, musím na krev už na 7 hodinu.
berryl - ty chůvičky co máš na foto máš doporučený? Myslím značku. Já je na kluka neměla ale ted máme dům do patra a zahradu tak o nich přemýšlím.

adellaide03
11. kvě 2009

Dandul tak držím pěsti ať Ti něco dají a je zase dobře. Mě se taky nebude ch¨tít vstávat (na zkoušku), ale to je určitě oproti tvým bolestem nic. Tak ať už Ti pomůžou.

salikova
12. kvě 2009

Dan,chudatko!At ti dneska neco daji a je ti ĺip!Ad:Hodne stesti u zkousek!Ja padim k doktorovi.

berryl
12. kvě 2009

dan já je chci, ale manžel je proti, vydrží jen 5h tak nevím asi má pravdu juj zjistim ti to smazala jsem si ten odkaz

doublemamca
12. kvě 2009

ahojte holky 🙂 citite uz pohyby?

berryl
12. kvě 2009

já zatím ne, ale holky ano

endie
12. kvě 2009

něco málo už cítím

jinak dobré ranko

doublemamca
12. kvě 2009

bre ranko 🙂 no ja tiez este necitim ziadne bublinky a rybky v brusku ako mi to bolo opisovane, mozno preto ze sa na to moc sustredim. povedal vam doktor,kedy by ste mali zacat nieco citit? ja sa dlhodobo zdrzujem v UK a tu neexistuju ziadne poradne, na poslednej kontrole som bola v 12tt na ultrazvuku a dalsiu mam az o mesiac. Je to tu take divne..a pritom cakam dvojcata,kde sa vyzaduje viac miminka sledovat 😒

berryl
12. kvě 2009

to já mám kontrolu co 3 týdny a ult, vždy
kamarádka bydlí taky v UK a taky na to nadává teď je taky těhu

berryl
12. kvě 2009

endie mi se to moc nelíbí cena je pěkná, ale zkus ještě hledat mrkni na bazos.cz

endie
12. kvě 2009

na bazos. nic není, mě se líbí, je dobré že se dá přimon tovat jak na skřínku což mám tak ina stěnu

berryl
12. kvě 2009

jo jo je to na Tobě líbit se musí hlavně Tobě :o)

endie
12. kvě 2009

tak pultík je můj, manža mi ho zaplatí ale už mi je to blbé mu furt říkat 🙄 naštěstí mu to nevadí a je rád když může být užitečný 😀

berryl
12. kvě 2009

snad už Ti už peníze prijdou je to fakt šílené, já jsem od neděle strašně unavená, vstanu a tak za 2,3h se mi chce znovu spát nechce se mi ani chodít :o)

endie
12. kvě 2009

tak si lehni a schrupni já taky půjdu jenom co dojím polívečku tak půjdu chrupky stejně je venku počasí tak akorát na spaní, a ty tím že toho moc nenaspíš se ani nedivím že jsi unavená

dandulka1
12. kvě 2009

berryl - kouknu ještě na jiné chůvičky, sousedce vydrželi celý den, 5h je málo. A nepotřebuji s kamerou. Taky jsem pořád ospalá, jako na začátku těhu. Ani po kafi se to nezlepší. Tak jsem zjistila že na to kruté pálení žáhy mi zabírá mlíko. Jak mě začne pálit tak si loknu a pomáhá.
Za chvilku jedu k doktorce pro výsledky. Je mi lépe ale je to asi tím že nejím. Pořád mám bolavou pravou stranu pod žebrem a nafouklý žaludek. U nás je krásně, pálí sluníčko. Mám další starost, u kluka ve škole jsou vši, no nepřinesl je domů? Musela jsem ho dnes nechat ze školy doma, ostříhala jsem ho strojkem, nastříkala a vyčesáváme. Jsem zvědavá co mě potká zítra 🙂

berryl
12. kvě 2009

ahoj dan
dneska mi přišli rifle a tričko next 🙂 je to parádní!!!
ty chuvičky s kamerou jsou zbytečné, ale ty co jsi našla ty jsou super, jinak já se dívám po autosedačkáš chci maxi cosi, jsou perfektní a hlavně lehoučké

dan pak napiš co výsledky
endie máš pravdu je to na spaní

adellaide03
12. kvě 2009

Ahoj holky,

tak jsem se vrátila z Ostravy ze školy ze zkoušky. Uf to teda bylo něco. Byla to zkouška z angličtiny. Povídání o praxi naštěstí bylo v pohodě a otázku jsem si vybrala tak středně, ani ne lehkou, ani těžkou tak jsem nakonec ráda. Mám béčko takže můžu být opravdu ráda. Ještě jedna zkouška, pak státnice snad už to zvládnu.

monousek
12. kvě 2009

Ahoj holky, zdravim vas 🙂 Konecne jsem nasla diskuzi, kde jsou budouci maminy ve stejnem tydnu jako ja 😀 Jak jsem vas tak zbezne cetla, mam i podobne starosti-jsem na PN a penize mi zatim taky nedosly 🙄 takze musim brat z nasporeneho, coz me pekne se... Tak vsem drzim pesti, aby nam to do toho podzimu ubehlo ve zdravi 😵 a mimousci pekne rostli!

dandulka1
12. kvě 2009

Tak jsem od doktora zpět. Všechny výsledky jsou v pořádku. Prodělala jsem prý žaludeční koliku, pravděpodobně po té paštice, ale klidně jí prý můžu jíst dál, můžu dostat koliku i z něčeho jiného. Prý těhu je nevyzpytatelné. Dostala jsem léky tak snad už bude dobře. Bojím se něco sníst aby se to neopakovalo. 😝 Jinak na pálení žáhy jsem dostala na předpis Maalox, tak až vás to potká tak vám řeknu jestli to zabírá.
ade - gratuluji
monousek - vítám.....