II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
31. srp 2009

dandul šetři se, a zítra neboj vše bude ok.

já takto stresovala v uterý dopolko, miminko se vůbec nehýbalo cca 4 hodiny, byl to divný pocit pak začalo ael měla jsem strach. así se mu nechtělo v jiném prostředí. 😉

jdu kukat na telku papa

adellaide03
31. srp 2009

Petul jo noha to zvládá dobře, ale už se těším až na ní budu moct došlápnout a cvičit jí. Snad budu do porodu lítat jako laňka.
Dan dávej na sebe pozor.

petule83
31. srp 2009

Dan zítra hned napiš!Budu moc držet palečky! 😉 Já mám ten výtok takový pořád,už jsem si na něj zvykla,asi bych to nebyla já kdybych ho neměla 😅 Zhorší se mi to vždycky po sladkém a po sexu 😠

kaleilah
1. zář 2009

Dobré ranko, právě snídám a chystát se do poradny. Dala jsem si hodinovou vanu a nějak senemůžu probrat, nechce se mi z toho teploučka do chladnýho rána 😒 Až dorazim tak si vás dočtu, nějak nestíhám 😀

kaleilah
1. zář 2009

Dobré ranko, právě snídám a chystám se do poradny. Dala jsem si hodinovou vanu a nějak senemůžu probrat, nechce se mi z toho teploučka do chladnýho rána 😒 Až dorazim tak si vás dočtu, nějak nestíhám 😀

nika
autor
1. zář 2009

krásné sluníčkové ráno 🙂 ikdyž trochu chladné podzimní.

kelly1983
1. zář 2009

Dobré ránko 🙂

jak se máš nika? Už se nám to blíží co? 😲

leninn
1. zář 2009

Dandulko, myslím na Tebe, jak se máš, jak se Ti daří a co ty bolesti...snaž se opravdu co nejdýl oidpočívat, ať ještě neporodíš, mimča mají přeci jen ještě chvíli čas...i když já se staršně těším 🙂

A s tím domečkem jste tedy taky měli, teda asi ještě i máte a mít budete, pěkné patálie. My taky...
Teď, když jsme předělali křivé podlahy v patře, tak chceme vyměnit okna, což tak hezky vychází na můj termín porodu, no parádička...ale to už jsem tu psala...
Ale i přes to všechno bych za byt neměnila a jsem opravdu spokojená a šťasná, že máme domek 🙂

Drž se!!!

nika
autor
1. zář 2009

lenini dobrý jen jsem špatně spala, vyměnili jsem si v ložnici strany postele - k vůli umístění postýlky pro mimi tak si zvykám.

no nic vyrářím na dašlí nákupy,

nika
autor
1. zář 2009

teda až dosnídám 🙂

holky domeček Vám závidím, my chceme tak do 10 let začít stavět, teď pořád hledáme pozemek kdyrý by se nám líbil.

endie
1. zář 2009

nazdar lásky moje 😀

domeček taky chceme stavět ale ted se hádame kde jestli v OV a nebo někde za Prahou jsem zvědavá kdo vyhraje 😀

nika
autor
1. zář 2009

nazdar endie 🙂 krásné ráníčko 🙂

jojo to jsou dohady co.

endie
1. zář 2009

ahoj brouku

to byla zase noc, asi budu spát v sedě teda pokud usnu vůbec, děs běs 😠 ještě že malá v noci spí a nekope až ráno když se nasnídám tak řádí,, ještě 5 týdnu vydržet a bude klid 😀

salikova
1. zář 2009

Ahojte! Tak sem na návštěvě v práci a odskočila sem si na net vás pozdravit... Jak se všechny máte? Já dneska taky nemohla spát ☹ Sem se ráno vzbudila ve čtyři a od té doby se přemlouvala, abych nezvracela... No, nakonec sem to vydržela 🙂 Tak holky, hezkej den a držte se!!!

petule83
1. zář 2009

Ahoj holky,Dandulko držím palečky a hned napiš! 😉

Já se dneska taky hodně budila,ale zase kvůli kyčlím 😖 Dneska už mě bolely i kolena 😝

Sali a z čeho se ti chtělo zvracet? ☹ Žáha?

Niki ať dobře pořídíš! 😉

kaleilah
1. zář 2009

Tak jsem doma, sestřička mi brala krev na KO žlutou jehlou a ještě se v tom vrtala tak mám rozpíchanou ruku a blbě se mi píše 🙄 Na kontrole bylo všechno ok, měl mi dělat utz, ale protože jdu 19.9. na genetiku, tak mi ho udělají až tam, a já se na cácorku tak těšila ☹ Petul, máš opravdu krásný fotečky, jste s přítelem šikulky 😉 endie ahojky, já ti ty týdny tak závidim, ty už musíš mít super or bříško 😀 Niko, ty strany postele jsme si zkoušeli taky přehodit, ne kvůli postýlce-malá bude chrnět zase s náma,ale protože mi dělá problém přelejzání manži 10x za noc když jdu na wc 😀 ale prostě to nešlo, vždycky jsem si pak přelejzala zpět 😀 a manža se na mě hrozně mačkal, spí totiž až na kraji, tam je to o milimetry, přibrat pár deka tak leží na zemi 😀 😀 😀

berryl
1. zář 2009

ahoj holky, tak já jsem spala celou noc a teď jsem se vzbudila 😲 se mi nějak dobře spalo, jsem samozřejmě moc ráda
zdálo se mi, že za mnou chodil strašně veliký černý medvěd a já z něho měla strach, on mi nechtěl ublížit, ale pořád za mnou lezl to byl zase sen

no my budeme taky stavět, ale vidím to až tak do 5 let

petule83
1. zář 2009

Kalei děkuji 🙂 Jé to je škoda že jsi neviděla malou ☹ Tak příště 😉 No já spím naštěstí na správné straně postele,tam kde bude i postýlka.Párkrát jsem večer usla na přítelově straně a on už mě nechtěl budit,tak mě tam nechal spát a v noci mě málem ubouchal a ukopal 😝 To bylo strašné,už nikdy více,moje strana je moje a jeho zase jeho 😀

kaleilah
1. zář 2009

já si vůbec nedokážu představit že by měla spát malá v postýlce. Danýsek má svojí postýku asi dva měsíce, vůbec jsme jí nekupovali, protože jsem věděla že ho budu chtít mít u sebe. Horší bylo přestěhovat ho do pokojíku, on to zvládnul v poho a hned první noc usnul sám bez prolémů, ale mě bylo hrozně smutno, pořád jsem na něj chodila koukat a hladit ho 😀 holt maminka závislák 😀 a teď mi bude líto že Adria bude spát s náma a dabýsek v pokojíku, takže asi odstěhuju manžu a na letiště si ubytuju obě děti 😀 😀 😀 nebo prodáme dětský postýlky, dokoupíme ještě jedno letiště a mrńata s náma budou spát až do 15 😀 tak nějak bych byla nejspokojenější 😀

berryl
1. zář 2009

tak já spím taky na pravé straně postele a tam bude i postýlka, tak to máme bez problémů

Endie tobě se to krátí!!!

petule83
1. zář 2009

Kalei do 15??? 😀 V tomhle věku si prosím tě domů přivedou nějaký protějšek a budou spát s ním 😀

berryl
1. zář 2009

Peťul tak budou spát všichni spolu ne 😀 😀 😀 ža Kalei?

endie
1. zář 2009

baby jedny ukecané kdo to má dočítat 😀

petul krásné fotečky taky se chystám nafotit brušek ale půjde vidět jenom břicho a já ne jelikož je tak velké že jde nejdřív břiško pak dlouho nic a někde v dál jsem já 😀 😀 😀

berryl
1. zář 2009

Endei tak hrozné to zase nebude nepřeháněj:o) vyfoť se i celá ať máš jednou památku

endie
1. zář 2009

holky byly jste v lídlu? mají tam super věcičky na prtavce, mám koupenou teplákovku, pak kompletek a štrample, vyfotím až bude suché, no jo bydlet u abudoucích prarodičů má něco do sebe naco ukážu tak malé koupí 😀 😀

petule83
1. zář 2009

Týnko jo a bude to vyřešeno 😀 Náhodou to může být zajímavé 😅 Do toho pyžamová párty a je to 😀

endie
1. zář 2009

no není to tak hrozné ale strie mě asi sežerou, se to bude muset pak vyretušovat bude mě fotit manža tak to snad nějak udělá

kaleilah
1. zář 2009

berryl jasně, bude to jeden velkej grupáč 😀 nene, v 15 se budou ještě držet maminky, budou chtít pohádku na dobrou noc a o večerníčku budou chodit chrnět 😀 jak jsi vlastně dopadla s těma testama?

petule83
1. zář 2009

Endie vyfoť se hezky celá!!!!!!Šupu šup namalovat,učesat a udělat fotečky ať máš fakt památku! 😉 Těhotenství sluší všem maminkám a ty máš hezké bříško a jsi mladá,tak honem do toho 😉 Než porodíš 😀 A rodiče máš teda super,to já si na něco ukážu a taky si to sama koupím 😀 A já ani nevím,kde je tady v Ostravě Lídl 😕 Nádherné disneyovské komplety mají v HaM v shoppinu,ale 250kc za bodýčko se mi zdá dost 😖