II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
2. zář 2009

Niki papa 🙂

dandulka1
2. zář 2009

Ahoj holky, píšu než usnu. Dneska jsem si ušila ubrus do jídelny, nemám stroj tak vše šiju v ruce, 140x240, mákla sem si ale každýmu se to líbí. Stěhovala jsem další skříně a ráno jsem byla ukončit tu neschopenku, nástup na MD mám mezi 1. - 12.9 tak mi končí až 11.9. prý je to pro mě lepší kvůli penězům, dostala jsem lístek na penízky a mám tedy vše vyřízené.
Ted jsme doobalili sešity a knížky a mám toho plný zuby. Neměla jsem možnost se dneska natáhnout a jsem vyřízená protože jsem vstávala v 5 ráno. Chytli mě křeče do boků, už mám snad proleženiny.
O mamce nevím, zítra dopol.se jdu zeptat na tu Jipku než půjdu na UTZ.

Obden jím na lačno nebo na noc hrušku a chodím každý den na velkou. Probiotika neužívám, jím dost jogurty nebo ty jogurtový nápoje.

sali - jakto že jdeš ve 36.týdnu naposledy a pak do porodnice??? 😲 Já ted chodím až do 40.týdne po 14 dnech na 20 minutové záznamy plodu, mezi tím je odběr krve a kultivační stěry. Nejen já, to tu chodí všichni.

nika
autor
3. zář 2009

dandulko tyjsi nezmar. jsi velká šikula ael chápu to, já musím taky pořád něco dělat.

ale nezapomeň odpočívat jo.

jinak krásné slunkové ráno všem 🙂

endie
3. zář 2009

dobré ranko

berryl
3. zář 2009

dobré ráno holky,tak dneska v noci 4x na wc 🙂 malý asi hodně čura. Jinak mě strasne bolí žebra,mám malého pořád dole a od včerejška se cpe nahoru a fakt to bolí,že mi jdou i slzy do oči :( roste a dělá si místo. Niki volala jsem své personální a listek nepotřebuji a už to má i hotové,tak teď už jen čekat na penízky. Petul já dnes cvičí opět nebudu a ne jen kvůli noze,ale celkově jsem hotová Ty budes? Jinak bychom vyjeli později a mohly jsme projít hlavní třídu.

dandulka1
3. zář 2009

Ahoj holky, tak malej dnes už snídal v nové jídelně na novém ubruse. 🙂 O víkendu mi budou přestěhovávat kuchyn tak budu mít co dělat vše vydrbat a uklidit do linky, už se neohnu a když si k tomu sednu na zem tak se nezvednu 🙂
na poledne jdu na velký utz tak se těším, Petr ani panimáma nemůže tak jde jeho taťka, jestli mi nepotvrdí holku tak mě šlehne, mám už obě postýlky a obě pro holku 🙂 nemluvě o oblečení...

Je tu zataženo ale příjemně.
Už přijel zedník a bourá vedle mě bouracím kladivem, mě z toho jebne, včera jsem ho poslouchala 5 hodin, pak jsem utekla na zahradu ale ten kravál se rozlíhal za mnou. Bude bourat i přes víkend ale už jen! do středy 😲 😲 😲
Přeju hezký den.

dandulka1
3. zář 2009

nika - koukla jsem na fotky - kde máš břicho? Nebo to je starší fotka? Jinak vypadáte spokojeně 🙂
ahoj berryl, já po dlouhé době spala pěkně od 11-6 hodin. Už jsem pověsila prádlo. Jinak večer nepiju a stejně chodím na wc každé 2 hodiny i dnes, ale hned jsem usnula.

berryl
3. zář 2009

dan už se Vám to rýsuje! No já už na večer taky moc nepiju a stejně chodím,ale už jsem si na to tak nějak zvykla. Je fajn,že nejdes na ten ult sama! Určo to bude holka uvidíš. Jinak já sedím na wc a opět mám svůj wc den a to mám být za 30min u holiče což nestíhám. Petul dám Ti vědět jestli dneska vůbec půjdu vypadá to zase na celý den. Ach jo to je jak naschvál!!! Už mě to nebaví

petule83
3. zář 2009

Ahoj holky,tak já dneska spánek taky hrůza ☹ Jsem jak celá dolámaná,au au 😢 A v noci křeč v celé pravé noze,no hnus 🙄 Já se vždycky podívám na toho mého chlapa,jak krásně a spokojeně spí 😖
Týnko já jsem taky dnes uvažovala,že půjdu jen na dýchání a diskuzi.Fakt mě všechno bolí,to cvičení bych nezvládla.Chudinko ty máš zase trápení,tak potom napiš,jak ti je 😉

Dan snad je maminka v pořádku,přeji aby ses dozvěděla jen samé dobré zprávy!

nika
autor
3. zář 2009

dandul nene to je fotka z minulého úterý 🙂

nika
autor
3. zář 2009

to víš já bříško netahám sebou,nechávám ho pěkně doma 🙂 ono hodně záleží co si obleču, ale ti tak vypadám na 5 měsíc a ne na 8.

berryl
3. zář 2009

ahoj tak jsem se vydala do lékárny a ani jsem tam nedošla a musela jsem utíkat domů :o( je tady takové dusno,že ze mě lilo jako z konve. Jdu zkusit spát pa

nika
autor
3. zář 2009

jojo dneska je to šílené, já byla u kamarádky dovést ji nějaké věci a kuknout na její malou, a měla jsem mokré vlasy jak ze sprchy. teď tu chystám an koláče - asi se dneska upeču - malé koláčky a frgály. to jsem si na sebe ušila bič .-)

kaleilah
3. zář 2009

Ahojky těhulindy, jak dneska bylo? Dan to jsi šikula že jsi zvládla ušít ubrus, já jsem ráda když přišiju knoflík, u nás i závěsy do pokojíku šil manžel 🙂 Niko ty jsi fakt skoro bez bříška, já jsem zrovna včera přemýšlela proč mimča nerostou na zádech, že by se to líp tahalo 😀 Koukala jsem že budeš péct, nemáš nějaký dobrý recept na frgál?

kelly1983
3. zář 2009

Ahoj holky, jak se vede?? Mě je nějak čím dál tím víc hůř 😅

kelly1983
3. zář 2009

Co si berete do porodnice pro mimča???

kaleilah
3. zář 2009

Kelly, já jen oblečení,olenky, vlhčený ubrousky.kosmetiku používají Weledu, tu mám ráda tak vlstní brát nebudu. oblečení půjčujou, ale když přijde návštěva tak aby měla cácorka něco slušnýho na sebe a hlavně ponožtičky 😉

berryl
3. zář 2009

ahoj holky,jsem rada,že už konci den, dneska mi bylo fakt zle!petul byla jsi v kurzu? No já beru kosmetiku,košile,bolerka místo kojící podprsenky tu koupím az přijedu z porodnice, vložky, jednorázové kalhotky, kuchyňské úterky na utiraní, ručníky, vl.ubrousky, beru si i fen,protože mi pomalu schnou vlasy,oblečení pro malého neberu žádné v nemocnici mají no a jeste pár věci. .

nika
autor
3. zář 2009

tak jsem tu taky, to byl den. upečená jsem, upekla jsem koláčky a frgály a ze dvou listových těst piza šneky. uf. to se ještě zastavila mamka chvíli jsem kecaly pak se mi pustila do žehlení, zlatá to maminka. já pekla, tak si dokážete představit ten vyhřátý byt, trouba, žehlička 🙂

recept na frgály, - písnu ti kal do iP jo.

nika
autor
3. zář 2009

holky zítra nevím jak to odpoledne může asi jen petul a endie, že. asi se dohodneme na jindy. přiznám že toho mám krapek hodně.
hned ráno do centra, pak poruba - kočárek,pak do práce za holkama, odpoleko zase centrum,pak chci mobelix a pak ikeu a baumax. asi přijedu dom vyřízenáááá.

je u nás pršíííííí, huráááááááááááááááááááááááá

dandulka1
3. zář 2009

Ahoj, tak na utz dobrý, je to opravdu holka, doktor vyfotil buchtu a dal to pantátovi 🙂
Stěhovali jsme ledničku do kuchyně, tak jsem jí vydrbala, nanosila jsem pár věcí abych ráno mohla dělat snídani už v novém. Dneska jsem musela ukončit vaření, protože zedník vedle mě boural a vše šlo do hrnců. Holky děs. Chodíme do koupelny v botech, protože ta špína je všude. Ted jsem dovařila. Zkouším kluka z 20 slovíček z aj a asi ho zabiju!

berryl
3. zář 2009

no já bych se zítra utrhla odpoledne,dopoledne mužů určite!ale klidně az další týden.Tady sprchlo jen trochu :o( jo a mám z lékárny probio - fix, tak uvidíme jen 60tablet za cca 300,-. Holky jak mě dneska bolí břicho uf. Niki můžeš mi prosím ten recept poslat taky? Děkuji předem

nika
autor
3. zář 2009

tak zase přestalo 🙂

jdu si lhnout k telce 🙂

nika
autor
3. zář 2009

holky recept vám poštlu až zítra, jo.

ok domluvíme se na ten příští týden.

dandulka1
3. zář 2009

Mě je dobře, ale břicho bolí jak čert. Při chůzi si ho držím a zvedám nahoru. Jinak bych byla fit. Vstávala jsem v 6 a za celý den jsem si sedla jen s kámoškou na kafe. A byla jsem hlídat sousedce malou asi na 1,5 hodiny. Jdu si lehnout. Papa.

berryl
3. zář 2009

dan co maminka vís něco? Ty jsi neposeda! Já bych teď malé dítě hlídat nemohla nedala bych to. Dneska jsem se rozhodla ostříhat nehty na nohách no to byl horor :O)

petule83
3. zář 2009

Ahojte,Týnko taky jsem nebyla,vytuhla jsem po obědě i s Tomem a spali jsme až do šesti 🙂 Pak jsme byli v obchodě a tam jsem dostala poslíky,no hrůza,bolest jako blázen a studený pot 😝 Tomáš mě už chtěl zase vést do porodnice 😅 Tak ten zítřek teda necháme na příští týden 🙂 Zítra by se měl otvírat tady u nás ten globus-Niki a Berryl,kdybyste tam chtěly jít.Ale víc info jsem neslyšela,jen jsem to četla na bilboardech.Ale já bych tam nešla,bude tam lidí jako sraček 😝

berryl
3. zář 2009

dan tak vidís bude to holka :o) petul tam bude lidí jako na vaclavaku, rada půjdu,ale jindy ne na otvírácku. No už ležím a budu usinat dobrou noc

kaleilah
3. zář 2009

Tak jsem dožehlila, jdu uvařit na zítra, budu mít celý den lítání, tak aby děti nebyly o hladu 😝 Dan aspon jsi v klidu že čekáte cácorku, už máte jméno? Já celý žehlení proposlíkovala, takže jsem žehlila v sedě 😝 😅 niko na ten recept se těšim, děkuju 😉 berryl mě nehty stříhal včera manža a taky mě musel oholit do poradny 😅

blecha001
4. zář 2009

ahoj holky, mohla bych se k vám taky přidat do diskuse?