II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

adellaide03
14. kvě 2009

Ber já bych to brala spíš až po tom pátém červu jestli by to nevadilo.
Jinak já jsem dudlík vůbec neměla prý mě z něho natahovalo říkala mamka a o kazení zubbů si myslím, že je to pověra. Synovec jměl dudlík skoro do dvou let, teď má šest a má krásné zoubky, v tom bych řekla, že jažení zubů není.

berryl
14. kvě 2009

tak uvidíme,
jo já jsem pro třeba 10.6??? středa?

adellaide03
14. kvě 2009

Jo 10.6. u mě v pohodě teď jen jak ostatní holky.

dandulka1
14. kvě 2009

Chodí do 3. On je samostatný, ale bojím se lidí okolo aby mu někdo něco neudělal. Jezdí autobusem od 1. třídy ráno. Jenže sousedky klukovi cikáni rozřízli batoh srpem, tak se o něj bojím. Je hrozná doba.
My měli dudlíka do roka ale jen na spaní, nenechala jsem mu to jako hračku přes den a když usnul tak jsem mu ho opatrně vyndala.

adellaide03
14. kvě 2009

Dnadul tak to je teda síla co se dnes děje a furt si budou stěžovat jak se jim ubližuje a jak jsou diskriminovaní. Neříkám to, že jim podpálili ten dům to byl hnus, ale to co dělají oni nám a hlavně Tvém malému jak tady píšeš to je fakt otřesné.
Druhému synovci který má teď 16 měsíců to švagrová dělá taky tak. Dudlík má jen na spaní a on sám ho pak ani nechce. Naučil se tak a myslím si, že je to správné.

dandulka1
14. kvě 2009

Já měla kluka vzornýho, spal krásně,po obědě i 3 hodiny, jedl (a jí dodnes) supr a všechno, nikdy jsem ho neučila na pití v noci když byl větší, prostě napít a spát. Říká se že druhé dítě je opak tak se mám na co těšit 🙂

endie
14. kvě 2009

ahojík já taky souhlasím stím 10.6 😀

dandulka1
14. kvě 2009

On byl od mala chlap 🙂 nikdy nejedl kašičky, ani krupicovou, v 7.měsících jsme zůstali viset na chatě kvůli nehodě na silnici a já s tím nepočítala tak jsem už neměla nic sebou tak kámoška uvařila guláš a kolínka a jak se napucnul. Pak 5 hodin spal a já se chodila dívat jestli žije. A pak to začalo - svíčková, rajská a v roce mi paní doktorka řekla že už můžu přidat polévky. Kdyby tenkrát věděla jak papáme. Ono se jim nesmí vše říkat. 🙂 🙂 🙂

adellaide03
14. kvě 2009

Endi tak bezva teď ještě co ostatní holky, ale zatím jsme tři a já teda budu počítat s tím 10.6. na kolik hodin to ještě upřesníme, ale ne nějak moc pozdě abych se pak měla jak dostat domů.
Dnadul a guláš mu nic neudělal co? Ono se to možná nedoporučuje, ale někdy mám pocit když třeba vidím švagrovou, že to až moc přehání. Skoro žádnou sůl mu nedává, z ovoce když tak jen banán, no nevím. Neříkám mu valit škodlivé věci, ale fakt z ní někdy nemůžu.

dandulka1
14. kvě 2009

berryl tohle je tvar a materiál dudlíku na kterém jsme vyrostli http://www.mimiaukce.cz/detail.php?id=8047919

dandulka1
14. kvě 2009

Já si nemohla vybírat, nic dětskýho na chatě neměli a široko daleko nikdo - chata na samotě. Nebylo mu nic a hrozně mlaskal 🙂 Když jsem se ptala mámy, nic jiného jsme nejedli. Nebyly sunary a nutrilony a jsme tu taky. Akorád jsem mu nedávala agresivní ovoce - citrusy, jahody.... Miloval bramboračku, vyndala jsem houby, ostatní rozmačkala vidličkou a jak baštil. A dodnes mi nejí sladký jídla, radši má řízek. Od mala mám sladkosti na stole, nikdy ho to nel¨ákalo. Pamatuju si jak jsem se chlubila že mu chutná sýr veselá kráva a doktorka mi vynadala že cihla je zdravější (dej mu cihlu když nemá zuby a je to suchý) a to byla stará doktorka, žádná nezkušená .

adellaide03
14. kvě 2009

No právě nám se taky nic nestalo a nebyla možnost kupovat vše zdravé a jen to co mimi může

endie
14. kvě 2009

holky co myslíte pleny sleep a Play ted mají akci v Hypernově za 199,-

petule83
14. kvě 2009

Ahoj holky 🙂
Dandulko ty jsi zkušená mamča,tak se tě chci zeptat,jak dlouho budeš dávat látkové pleny?Asi by se spíše měly ze začátku dávat jenom látkové a později jednorázovky že?

mata1
14. kvě 2009

ahoj holky, můžu se k vám přidat? 🙂

dandulka1
14. kvě 2009

endie - u nás byly za 189 a už mám 5 balíků, levnější pleny jsem neviděla.
petule - záleží na kyčlích - já dávala papírovou a přes 1 látkovou a kalhotky než jsem šla na tu první kontrolu kyčlí, už si nepamatuju kdy ale myslím že po 4 nebo 6 týdnech od porodnice. Ono se to mimčo i dobře drží když je vycpaný 🙂 děkuju za poklonu 🙂

petule83
14. kvě 2009

endie:já myslím že dobrý 😉

petule83
14. kvě 2009

dandul:aha,tak děkuji za radu 🙂 Já v tomhle ještě nejsem zkušená a mám v tom trošku zmatek,tak je lepší se zeptat někoho zkušenějšího 🙂

endie
14. kvě 2009

mata: vítej

a taky mají v akci za 209,- ty jejich fialové tak ty asi taky vezmu

endie
14. kvě 2009

a jakou kosmetiku budete používat? jsem chtěla tu johnson ale hodně dětí se potom osypalo tak uvažuji nad Hipoo

mata1
14. kvě 2009

endie, díky za přivítání. Slyšela jsem, že Aviril je také dobrý 😉

endie
14. kvě 2009

nad tim jsem taky uvažovala ale asi určitě nepůjdu do Johnson nebudu riskovat, a určitě koupím ten modrý olejíček v čera jak jsem k tomu čuchala tak nádhera už se těším až mi ta bude vonět moje prdelka

dandulka1
14. kvě 2009

endie - a ty fialové jsou jaké?
Já zůstanu u avirilu. Po Johnsovi se mi malej loupal.
petule - jen se ptej, mě to dělá dobře 😉
mata - taky vítám....
Nezapomente si koupit odsávačku na rýmu a rybilku nebo něco podobného (na opruzeniny) jestli můžu poradit tak ne pudr - dělá žmolky když se dítě počůrá nebo zpotí. A ještě rektální rourku - supr věc.

adellaide03
14. kvě 2009

mata vítej.
S kosmetikou zatím nevím. A ty levnější pleny jsou v nějaké drogerce nebo kde?

mata1
14. kvě 2009

jak tak čtu, tak už nakupujete. Také začínám, ale zatím jen malinko. Zatím nevíme co se ve mě ukrývá 😵

adellaide03
14. kvě 2009

Mat já zatím taky nevím co se ve mě ukrývá a budu to vědět až se prcek narodí takže kupuju neutrální věcičky a je to 🙂

endie
14. kvě 2009

ty fialové jsou prý stejné jako papersky

dandulka1
14. kvě 2009

a rozdíl v nich není?

endie
14. kvě 2009

tak já taky půjdu do Avirilu, myslím že už jak já sem byla malá tak to mamka použivala, jo a ty fialové jsou tesco plenky

endie
14. kvě 2009

prý ne, že jsou uplně stejné, každý mi to tvrdí a doporučuje vyjdou totiž levněji