II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
12. zář 2009

Niki tak si to tam pořádně užij!!!

berryl
12. zář 2009

to je počasí co? tady chviličku prší, pak zase ne, ale je tam celkem teplo!!!

berryl
12. zář 2009

ahoj holky,tak jsme se byli dívat zase na fotbal,venku je teplo. Dneska mi je celkem,dobře,ale teď mě začali bolet zase ty kosti,tak jdu dat nohy nahoru a odpočívat.

adellaide03
13. zář 2009

AHoj holky,
Bleško velká gratulace k holčičce.
Holky i nám se to už krátí.

endie
13. zář 2009

dobré rako holky

ten konec je fakt tragedie, šíleně mě bolí stydká kost, malá asi tlačí hodně dolů, jsme nějaka naštvaná, protivná už to chci mít za sebou jsme zvědavá jak dlouho se buduj eště trápit 😠

jinak jsem byla včera s našima na tom avízu, tatík mi tam koupil nanny a plno věcí jsme tam koupily, já teda dupačky jelikož jsem zjistila že 56 nemám žádné

endie
13. zář 2009

jo a byly jsme v globusu, tak jsme si tam koupila aviváž a objednala si pro malou svítícího medvídka ted ho mají za 249,- a odedneška za 149,- ale je užasný 😵

nika
autor
13. zář 2009

ahojki vespolek, teda vy jste tomu moc nedaly. endie je super že jsi nakoupila 🙂

jinak na srubu bylo parádně, ten klid a pohoda, hm ještě bych tam byla.

berryl
13. zář 2009

ahoj holky, Endie já jsem taky dokupovala ty menší velikosti, žádné jsem neměla. Niki to je fajn,že sis to užila. Já ležím u tv a jsem rada,že ležím,nemůžu moc chodit,šíleně mě bolí st.kosti a kostrc :(

adellaide03
13. zář 2009

Holky od kterého týdne se chodí na monitor?

berryl
13. zář 2009

já nevím,ale mi už doktor dělal monitor teď na kontrole ve čtvrtek,má ho v ordinaci. A 29.9 jdu zase na kontrolu a zase na monitor

nika
autor
13. zář 2009

taky nevím zítra se snad dozvím.
holky mám ušité závěsy do ložnice, teď ještě upravuji záclonu 🙂

adellaide03
13. zář 2009

No já se to taky dozvím zítra, jen mě to tak zajímalo. Můj mudr ho má taky v ordinaci tak uvidíme.

petule83
13. zář 2009

Ahoj holky,tady je mrtvo přes víkend,užíváte si svých drahých poloviček co? 😉 My včera byli u nás a předělávali ten můj pokoj.Musím pochválit svého chlapa,skoro všechno udělal sám.Taky se dneska chudák nemůže hýbat 😅 Ale dostal sladkou odměnu 😉 Včera se kamarádce narodil chlapeček,o měsíc dříve.V poledne jí praskla voda,tak jeli do porodky,tam se celý den nic nedělo,tak vegetila u telky a o půlnoci dostala kontrakce a 2.25 byl malý na světě.Super porod,tiše jí závidím.A to byla prvorodička 🙂

Adel já byla taky před týdnem už na monitor.Ale asi záleží na doktorovi.

nika
autor
13. zář 2009

petul to je krásné, hlavně že je malej v pohodě a pořádku.

ty jo ta záclona to byl nápad, děsná piplačka ale je hotovo, ještě vyžehlím a počkám na manžílka až se vrátí aby pověsil 🙂 pak jdu žehlit látky na povlečení a plínky 🙂

petule83
13. zář 2009

Niki jojo je v pořádku,akorát je ještě v inkubátoru na dopečení 🙂
Raději pomalu Niki s tím žehlením a přípravnými prácemi,já už teď věřím,že to může být každou chvilku... 😅

nika
autor
13. zář 2009

petul pomalu se ti řekne, mi žehlení nevadí, je to jedna s věcí opravdu která je v poho.
může, taky si to pomalu připouštím 🙂 proto tak kvaltuji, zítra toho moc nestihnu, ráno poradna, obhlídnu si co nového u našich ve městě, v podvečer těhukurz, to se moc těším. mezi tím musím dochystat tu tašku, říkám si to už týden, mám to na kupě, ale chci ji sbalit aby byla nachystaná. 🙂

berryl
13. zář 2009

tak to měla Peti krásné na prvorodičku :o) měla nějaké problémy v těhu že rodila o měsíc dříve?

petule83
13. zář 2009

Týnko neměla,právě že měla úplně suprové těhotenství,vůbec žádné problémy.Ještě k tomu měla angínu jak teď rodila 🙂

Niki já vím,já taky šílím 🙂 Ještě musím doprat a vyžehlit pár věcí pro prcka,povlečení do postýlky a tašku taky nemám sbalenou.Chybí mi bolérka na kojení a přezůvky pro mě i pro přítele.A nejsem schopna si to dokoupit,samotné se mi už nechce nikde chodit a s chlapem to nejde.Máš super že máš ten řidičák,úplně bych ho uvítala.

nika
autor
13. zář 2009

kamarádka taky rodila o 3 týdny dříve a měla pohodové těhu. prostě mi michce a nic s tím nenaděláme.

petul já musím to povelečení nejdříve ušít 🙂 obelčení jsem ještě nezačala prát. ale hned se do toho zítra dám.

mi to zatím ještě nejpříjde a jsem pojízdná, nebo dojdu do města pěšo, nevadí mi to, beru to jako relax a cvičení 🙂

nika
autor
13. zář 2009

jinak máme s konečnou platností vybrané jména, ale neřeknu 😀

petule83
13. zář 2009

Niki aha,já zapoměla že ho budeš šít 😀 Prosím tě ty máš od začátku mnohem více elánu než my všechny tady 😀

berryl
13. zář 2009

petul ty bolerka jsem viděla na hl.třídě fajne bavlněné za 70,- jdu hodit sprchu a dívat se na tv dobrou noc kočky

nika
autor
13. zář 2009

petul to nevím 🙂
dožehleno, pověšené záclony i závěs, ujde to. hlavně je funkčnost, že.

jdu si dát taky koupel a pomalu na kutě. na srubu bylo fajn jen moje postel je moje postel. zítra ráno mám Dr. tak ať jsem fit.
budu muset na tu blbou internu znovu na ekg, tak snad tam nebude moc lidí.

nika
autor
13. zář 2009

petul ale jdi ty s tím elánem 🙂 taky mi sem tam chybí energie, jen nejsem naučená moc odpočívat, nebo spíše jen tak nesedět. do nedávna jsem měla dvě práce, tak asi z toho.

berryl
13. zář 2009

niki tak zítra na Tebe budu myslet at je vše ok a málo lidí!

nika
autor
13. zář 2009

berryl díky, snad jo, bohůžel dle Praktické spadám pod ne zrovna vyhlášenou interní dr. minule mi vrazila zprávu nic neřekla a v ní kontrola tak ve mne hyrklo co se děje. naštěstí kamarádka dělá sestřičku i jiné internystky a ta mi řekal že vše ok, že nechápe proč mne chce tato vidět znovu. no co.
dáno si dám poradnu a pak tam skoknu. snad tam neztrávím půl dne.

tak nic jdu si číst do pelíšku papa zítra.

dandulka1
14. zář 2009

Ahoj holky. Tak jsem vás dočetla. Včera jsme zase udělali kus práce. Vystavěla se zed, položilo podlahové topení, nalil se beton....a dneska šel Petr do práce po 4. 🙂 Ale prý to je parkoviště na kočáry pro Elišku tak to vydrží. Ještě mi slíbil namontovat vrchní díly linky a už neměl sílu, tak snad dneska.
Držím všem palečky u dr. já jdu až v pátek, to mi budou brát i krev ale až v 11 a mám být na lačno a to asi nevydržím. Zavolám jestli můžu na krev ráno a pak se vrátit do poradny.
Pakuju kluka, v půl 9 odjíždí do ŠVP. Letos má už nacestováno co já nemám za 3 roky 🙂

berryl - já ,mám taky hrozné bolesti, včera se mi to nějak šprajclo a až sem brečela. Už je to otravné, bolí to celé dny v kuse.

Tak vám přeju hezký den. Od dneška budu mít o jednu starost min když kluk odjíždí tak pomalu vše vygruntuju a řekla jsem si že budu každý den po obědě ležet a chrupnu si. Chci si to přikázat, protože neumím jen tak ležet a odpočívat 🙂

petule83
14. zář 2009

Hezké zamračené ráno 🙂 Holky to je mazec,celou noc jsem se budila představami o porodu.No hrůza 😝 Večer jsem koukala s Tomem na tv a nadávala jsem,protože jsem nevěděla jak si sednout či lehnout.Bolely mě záda,nohy,každý pohyb prcka v břichu,do toho poslíčci a ještě tam něco to moje dítě vyvádělo,že jsem chodila co 5 minut čůrat.Šíleně mi masíroval močák 😝 Tomáš mě sledoval a při každém mém "au" se mě ptal "jedeme?" 😀

Niki ať ti vše u doktora dobře dopadne a ať nikde moc dlouho nečekáš! 😉

Dandulko vy jste fakt šikulky! 😉 Syn se má,tolik výletů letos 🙂 Ale on si to zaslouží,za to,jak je bobek pořád nemocný a vždycky se něco pokazí.A ty si aspoň odpočineš 😉 A je to dobrý nápad,že si po obědě na chvilku lehneš,ty i mimi to potřebujete a určitě jsi tím koncem už taky unavenější.

No já posnídám a pofičím dokoupit co potřebuju,ať můžu sbalit tašku.A musím na poštu.Ještě že už nejsou ty vedra 🙂 Ale zase je dost zima a řádí angíny a virozy a tak 😝 No člověk si nevybere.

petule83
14. zář 2009

Jo Týnko a díky za info,já tam na ty bolérka mrknu 😉

berryl
14. zář 2009

dobré ranko, to já jsem si pospala dneska dobře, jen jedna zastávka na wc 🙂

Dan malý se má, taky bych někam jela, kde by mi vařili a byla by tam zábava ach jo