II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kelly1983
25. zář 2009

berryl no asi jo.....myslíš váhu malé nebo moji? Kolik jsi vůbec přibrala za celou dobu? Já jen 9kg

já teda moc ty poslíčky nepoznám, ale tvrdne mi taky břicho a bolí mě jako před MS a to mě nedělá ani moc přes den ale večer jak si lehnu

berryl
25. zář 2009

já mám nahoře +8kg
myslela jsem Tvoji i těch 9kg je hodně na ty třísla víš

kelly1983
25. zář 2009

berryl no a ty máš 8kg a na třísla tě to netlačí

endie
25. zář 2009

tak jsem volala té paní ohledně focení a ted den co je manža doma má plno ☹ ach jo, nevíte někdo ještě o nějakém fotografovi?

berryl
25. zář 2009

já Vás vyfotím 😀 😀 😀

kelly ne tříšla mě vůbec nebolí mě bolí stydké kosti brutálně, jako by se malý tlačil dolů

nika
autor
25. zář 2009

někde tu bylo forum, byly tam odkazy na dvě kočenky z Ovy.

já se na to nakonec vykašlala, s tím focením, uvidím jestli bude mít brácha na chatě foťák tak ho třeba ukecám, když už se tam potkáme, 🙂

endie
25. zář 2009

uvidím jestli nic neseženu tak pak až z malou zajdem 🙂

berryl
25. zář 2009

holky já na focení teď už prostě nemám náladu taky jsem se chtěla nechat vyfotit s bříškem, ale fakt už na to nemám

Endie tak levnou nevím

endie
25. zář 2009

a nebo se nechám nafotit sama a pak to dám Robinovi jako dárek 😀 ale zas to nebude ono když tam nebude a nebaví mě furt všechno sama 😠

nika
autor
25. zář 2009

endie to věřím, jsem na tom stejně,
co nemoc je ti líp, že sedíš u kompu?

endie
25. zář 2009

furt stejně ale ted jsem sešla dolů tak jsem přišla za váma, hlava bolí, furt smrkám, hemeroidy se mi udělali 😝 takže chodím jak blbec no prostě pecka 😀

petule83
25. zář 2009

Ahoj děvčata 🙂 Jsem si dneska početla jak tady hezky kecáte a všechno rozebíráte 🙂 My jsme se včera stavili do sam baby do toho velkoskladu v Radvanicích a koupili jsme zavinovačku(chyběla mi do soupravy),protipočůravací podložky,kartáček avent na láhve a nádhernou velkou dekoraci na stěnu medvídka pú se sloníkem za 95kč!No úplně nadšená jsem byla 🙂 Ještě jsem chtěla chrániče prs.bradavek avent,ale ty zrovna neměli.Ale jsem spokojená 🙂 Jinak já balím do porodky jednu velkou tašku a v té mám na jedné straně své věci a na druhé věci pro malého.Dnešní noc katastrofa,musela jsem zkrotit opět žáhu a o těch kyčlích už ani nemluvím 😠 Ale není se co divit,jsem slon,mám nahoře 14kg,takže námaha jako prase 😝 Jenže včera mi doma všichni řekli,že mi břicho vylezlo nahoru a já si toho taky všimla,tak nevím...A prcka cítím šíleně vysoko,kope mi do žaludku a žeber.Jinak nic,jsem celá,tak snad rodit ještě nebudu 🙂

Endie to je děs,chuďátko malé,tak lež a pij čajík a kurýruj se,ať jsi brzy fit a máš sílu přivést na svět Adélku 😉

Dandulko držím palečky a dej určo vědět,co ti doktor řekl a jak jste se domluvili!Všechno dobře dopadne,uvidíš! 😉

Adelko neboj,chlapi jen tak provokují,ale jak říká berryl,až to na tebe příjde,porve tašku,tebe a veze tě do porodnice a už se od tebe nehne 😉 Můj chlap byl taky se mnou pořád doma a teďka když už jde vše do finále,tak pořád někde lítá 😠 Ale já si myslím,že už to začíná pomalu rozdýchávat a připravovat se na porod a na čerstvém vzduchu je mu líp 😀

nika
autor
25. zář 2009

jejda to je mi líto, uvidíš bude líp, manža se vrátí a u porodu bude s tebou.

petule83
25. zář 2009

Endie opravdu "všechno"sama? 😀 I to....? 😀

endie
25. zář 2009

😀 to ne protože si tam nedosáhnu 😀 😀 😀

berryl
25. zář 2009

no tak šípková růženko jsme rády, že ses za náma přišla podívat :o) Tobě vylezlo bříško nahoru ? mi taky malý se mi cpe pod prsa, teda nic příjemného !!!

teď mi říkala kamarádka,že si na porodní sál mám vzít i kalhotky a tak 3 vložky, že to tam všechno po porodu nacpu 😲 😲 😲

adellaide03
25. zář 2009

Petul díky já vím, že to tak je a věřím, že to ti naši chlapi zvládnou stejně jako my.
Endie tak se hezky kurýruj. Já bývám nemocná skoro každý rok na začátku října teď jsem ale doma tak snad se mi to letos vyhne.

endie
25. zář 2009

3 vložky? 😲 😕 🤐

berryl
25. zář 2009

jo jo 😲 😲 😲 😖

petule83
25. zář 2009

Šípková růženka v noci nespí,tak spí ráno 😀 Ale dneska jsem vás skoro hodinu pozorně dočítala 🙂 Ať mi nic neunikne 😀

Berryl všechny tři vložky najednou? 😀

Endie a co soused,nic nebude teda? 😀

berryl
25. zář 2009

říkala mi že na spaní si vždycky vyhrnula košili a pod sebe si dávala tu jednorázovou nepromokavou podložku, že Ti sice mění prostěradlo ,ale i tak je to nepříjemné v tom ležet, že z ní lezly ty očistky fakt hodně 😒

berryl
25. zář 2009

mi sexujem a nic jo takže u nás to nějak nefunguje 😒

petule83
25. zář 2009
berryl
25. zář 2009

krásné fotečky

petule83
25. zář 2009

Týnko fakt jo? 😝 Si dám pod sebe přebalovací podložku takovou tu jednorázovku asi 😝 Jak sexujete???Nic,hezky počkej na mě,my můžem sexovat až od 39.týdne 😖 Už dlouho nic nebylo a mi už z toho hrabe 😠 To jenom Tomáš se co druhý den má,hezky se činím 😠

berryl
25. zář 2009

ty jsi šikulka!!! to se ten Tomášek má, že jsi taková starostlivá :o)
jo jo sexujem, takové rychlovky, vždycky řeknu taťko pojď potřebuji Tvoje spema 😀 😀 😀

berryl
25. zář 2009

no já jsem si ty jednorázové už taky příbalila koupila jsem je v globusu mají tam na ně akci

berryl
25. zář 2009

Peťul pojď ven

endie
25. zář 2009

jo jedině že by ten starej ožralej soused, kdybych byla na Dubině tak už by to šlo 😀 ne dělám si prdel ale až manža přijede tak na to budeme muset vletět 😀
Peti dík zkusím jí zavolat

berryl
25. zář 2009

známá právě zasexovala a do hodiny ji odtekla plodovka a jeli, sice 35tt, ale vyšlo jim to